» »

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice

1 2
3
4 5

Vazelin ::

Da malo zaidem:
Ocene Bloodborne so bile več kot realne. Je top5 iger te generacije zagotovo. Nekaj ima v sebi, da te vleče k igranju, ko veš da te lahko vsak mob dejansko kill-a, če si malo nepozoren. Češnja na vrhu torte so seveda nori bossi, kjer že pri prvem obveznem jokaš (Gascoigne :D). Edino, kar je meni res noro moteče (ajde recmo da težavnost ni moteča, ker v nasprotnem primeru igra izgubi na suspenzu in zadovoljstvu, ko pač obrneš nekega bossa) je to, da se lahko šetaš precej dolgo da dosežeš bossa, ko te killa.

Verjamem, da tudi pri Sekirotu ni dosti drugače glede ocen. Je pa zgleda na metacritic malo slabše kot Bloodborne. Jaz bi že igral vendar imam še nekaj drugih zadev za dokončati + če sem pošten mi tale fevdalni japonski setup ne odgovarja najbolje. Dosti boljši se mi zdi viktorijanski Bloodborne. Ampak jaz se ne slepim, slej ali prej bom sprobal Sekirota.:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Se nisem mogel zadržati in sem malo pogledat bosse na youtube.:D Zadnji je pravi maraton lol. So pa bossi bolj človeške oblike in ne grdi motherfuckerji kot v Bloodborne. Pač drugačen setup je Sekiro. Izgleda, da še bolj potrebuješ skille
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Alien123 ::

DS3 je mašica proti sekirotu. Pri ds3ki sem bil kar razočaran, ko sem premagal glavniga bossa in je blo to to.. preveč na izi je šlo. Tale sekiro pa me razpizdavle na hard.

scipascapa ::

Sekiro je tako, da postopoma nadgrajuješ.....je pa težka hehe.....

Gregex ::

Padla Lady Butterfly. Jesus Christ, ene 2 uri nonstop se mi zdi. Medtem unega konjenika v prvo lol.

oo7 ::

Končno so dali pause v igro =)

Trenutno se še bolj na začetku. Sem se mučil z prvim šefom pa nisem vedel kaj sta tista dva krogca :)) in, ko en krogec izgine spet od začetka :)

Kayzon ::

Mislim da je sam sistem bojevanja narejen za spopade 1na1,mker se res ne odreze dobro v mnozici nasprotnikov.

oo7 ::

Večkrat kot umreš bolj se bolezen širi na NPC-je. Težka igra zdraven te pa še kaznuje >:D

scipascapa ::

Kayzon ::

oo7 je izjavil:

Večkrat kot umreš bolj se bolezen širi na NPC-je. Težka igra zdraven te pa še kaznuje >:D



Sirjenje bolezni lahko preprosto preprecis ce se revival moc ampak se ne bojujes,in gres do spomenika pocivati(Rest).

Vazelin ::

A ste že obrnili?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Alien123 ::

prvo še treba prit do prvega bossa.. Prelepi dnevi so zdaj bli, da bi doma igral :D

Alien123 ::

Na tem forumu imate fix za
- black bars na 21:9 monitorjih
- unlocked fps
- različen FOV

http://www.wsgf.org/forums/viewtopic.ph...

kot da bi začel igrat novo igro :P

Kayzon ::

Ne vem meni pa iskreno nic ne manjka razen in igra tece super. Sem pa sele komaj na zacetku igre,pcgamer opisovalec pravi da je rabil 74 ur pa ni vsega dokoncal (Side questi itd).

Alien123 ::

zdaj, če imaš 60hz in 16:9 monitor ti res nič ne manjka..

Kayzon ::

A ves da ne vem ce sm popolnoma iskren,resolucija monitorja je 2560x1440 FreeSync via 44-144Hz.

Alien123 ::

nwm kaj čakaš

Kayzon ::

Ce sm iskren sem glih v igri haha in umiram non stop,srecal sm brezglavo spako..

Vazelin ::

Kayzon je izjavil:

Ce sm iskren sem glih v igri haha in umiram non stop,srecal sm brezglavo spako..

Na mn3njalniku eni že končujejo:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kayzon ::

Ja nisem igral od predvceraj,mi pa ressurect smrdi opcija. Tko se nikoli mi ni uspelo presenetit kaksnega nasprotnika. Takoj te vidijo da se dvigas tud ce ti kaze hrbet ;((

Alien123 ::

Vazelin je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Ce sm iskren sem glih v igri haha in umiram non stop,srecal sm brezglavo spako..

Na mn3njalniku eni že končujejo:D


Eni mamo življenje :D

Kayzon ::

Shiftghost ::

Prejle sem na RN bral članek o tej igri in zmotno mislil da je to uni samurajski špil, ki me je na E3 sezul, a zdaj vidim da je tisto Ghost Of Tsushima in ni še zunaj.

Grem malo na forume prebirat vtise o Sekiro in opažam da je mnenje enotno, da gre za hardcore igro. Nekomu, ki nima pojma o Bloodbourne, je tole potem stran vržen denar? :)

scipascapa ::

če si začetnik je tudi ok.

kitl76 ::

Ja meni ta špil žal ne gre.

Kayzon ::

Ja vaja dela mojstra. Cist drugacen stil igre kot Bloodbourne,tam si se moral izogibat vecinoma tukaj moras pa blokirat v pravem casu toliko casa da njiom zbijes guard dol ion pol loh zadas fatal blow. Jst sm zdele prisel do Lady Butterfly pa lepo shranil tik pred fajtom,ce je sreca bom danes zvecer imel cas sprobat kaksen sef je..Ce ne jutri. Sej se ne mudi nikamor,naj vas ne ganejo ti ljudjke ki so ze obrnili igro. Ocitno nimajo kej vec od lajfa tbh.

jype ::

Kayzon je izjavil:

Ocitno nimajo kej vec od lajfa tbh.
Jaz se na tvojem mestu ne bi tolko sekiro zanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

oo7 ::

Lady Bitch mi povzroča probleme :|

scipascapa ::

tudi meni.

Vazelin ::

haha že vidim kako bi to Lady delal ene 5 ur, če bi igral Sekirota.:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Nimam več kam na eni strani Lady Bitch na drugi strani bik ;((

scipascapa ::

bika sem jaz naredil hehe

kitl76 ::

Gregex ::

Uf, že Lady Butterfly vam dela probleme? Sem se kar mučil z njo, nekako sem izbral bolj pasivno borbo na distanci z občasnim close combatom. Meni je ostal še zadnji boss, ta pa je pasje težek. Zaenkrat ga še nisem pogruntal, je pa res, da ga tudi še nisem veliko probaval, bila preveč pozna ura včeraj.

Vazelin ::

Jaz se bom verjetno bo BB lotil raje kar Dark Souls 3.
Se mi zdi ta tempo v Sekiro malo preveč za moje reflekse:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

yayo ::

:)) mene je kar strah začet po vsemu kar berem. Zvečer še zadniji post game content od 428 Shibuya Scramble, jutri pa začnem. Ali ne, mogoče Sekiro prec konča na Bolhi...:))

scipascapa ::

git gud :)

opeter ::

Kayzon je izjavil:

oo7 je izjavil:

Večkrat kot umreš bolj se bolezen širi na NPC-je. Težka igra zdraven te pa še kaznuje >:D


Sirjenje bolezni lahko preprosto preprecis ce se revival moc ampak se ne bojujes,in gres do spomenika pocivati(Rest).


A to je potem podobno kot v Heretic II.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregex ::

Končal. Zadnjega bossa sem najprej probal na blizu, a nikakor ni šlo, potem pa sem ga probal in baital na določene napade od daleč, rolal in en hit, rinse and repeat. Potrpljenje na vrhuncu, saj je borba trajala okrog 20 minut, lol, jbg, lahka a dolga strategija. Glede težavnosti pa: nekoliko težja od souls mi je bila, a kdor ima timing za deflekt ne bi smel imeti težav.

oo7 ::

yayo je izjavil:

:)) mene je kar strah začet po vsemu kar berem. Zvečer še zadniji post game content od 428 Shibuya Scramble, jutri pa začnem. Ali ne, mogoče Sekiro prec konča na Bolhi...:))


Nič bat rokave zavihat in v akcijo >:D

Gregex ::

Če kdo kupuje za PS4 je moja naprodaj. :)

scipascapa ::

Kako ste premagal Genichira v prvo?

Kayzon ::

Imate se tezave s lady butterfly?

Pravkar sem jo premagal s dokaj simple taktiko. Pac ne smes ji dovoliti dihat,napadas simple 2x R1 + izmik,in to ves cas ponavljas. Pa shurikene uporabljas medtem ko je v zraku. V drugi fazi ponovis taktiko sam pazis vmes na fantome,jaz sem se njim izognil tako da sem tekel na drugo stran arene kjer sem se skril za steber, ona potem same fantome spremeni v metulje in te cilja sam si itak skrit za stebrom tko da ti ni nic hudega. Po tem ponovis R1 pa izmik in cao.

oo7 ::

Jaz metuljčice še vedno nisem premagal sem pa bika tako, da lahko nadaljujem.

yayo ::

Sem začel in prišel do Sculptorja, tutorial del je lahek potem pa ni več milosti. Deflect mi je "čuden", v smislu, da moraš tapniti L1 delček sekunde preden bi bilo meni normalno, ko se šele začenja animacija sovragovega udarca, in ne ko že pošteno zamahne, ker če to narediš šele takrat Sekiro stoji kot nek samomorilski lipov bog. Upam, da se bom priučil.
aja, kukate kake walkthrough-e za iteme ipd. ali igrate popolnoma na slepo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Jaz sem samo pogledal in si zapisal vrstni red lokacij. Pa če imam težave z šefom pogledam na you tube.
Drugače pa mapa je res ogromna in polna skirih kotičkov. Se splača skočiti čisto na vsako vejo in raziskati pod seboj nad seboj v glavnem v vse smeri.
Mapa je res dobra za raziskovati.

Vazelin ::

Jaz bom Sekirota preskočil. Sem pogledal kar nekaj zadev YT in mi ta japonski fevdalni setup nekako ne sede. Plus igra je še bolj zajebana od soulsborne. Bom počakal na naslednji From špil. Do takrat pa probal obrnik BB in morda še DkS3
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Alien123 ::

Jaz sem tudi nehal igrat. Niam cajta, pa pogresam barrel roll kot je blo pr dsju.

Kayzon ::

Jaz probam cim manj spoilat stvari s branjem po netu,sama igra ti da veliko namigov glede sefov in ostalih stvari ce si pozoren na stvari v igri. Zdele je padel v tretje samuraj na konju,glih pred tem ce prisluhnes omeni en npc kako se konji bojijo pokanja (Prosthethic arm - firecracker, ki jo najdes na samem zacetku ocitno pomaga pri opravilu).

wired ::

Genichiro padel v 4 poskusu. Prej pa sem se tresel glede na youtube napotke, kako zafrknjen bo. Sem bil pa cel čas na nož, mu nisem dal dihat.
Za razliko od Lady Butterfly, pri kateri sem nehal šteti, kolikokrat sem ponavljal.
In pa tisti mini-boss general Seven Ashina Spears, tam sem skoraj obupal.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1516163952 (491) oo7
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12114377 (359) oo7
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45790549 (1601) oo7
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621911 (1360) 2dark
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768145636 (10819) dolenc

Več podobnih tem