» »

avto lih da je

avto lih da je

Binji ::

No ce ze vsi sprasavajo o nakupih avtov mene zanima kaksen avto nej vzamem ce je najbolj pomembna stvar da dela, je registriran in poceni. No pa zihr bi melo mal vec kot 60 konjev. Mogoce Alfa 33 al ni tako priporoclivo?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

flipflop ::

Sm se jaz to spraševal (izpit grem delat novembra,pa si bom eno staro kišto dobil,da se mi končno ne bo več treba vozit z busom). Ampak glede alfe baje da žre ogromo olja,rezervni deli so dragi,... Js bom verjetno kar eno favoritko,za prvi avto,ga ni škoda,če kaj crkne so rezervni deli poceni,pa tudi draga ni.

OZZY ::

Mogoče fiat uno?? Samo je mal podhranjen--moč. Odvisno kok prostora iščeš. za dva je čist dost. Samo z njim ne boš mogu divjat. Pokur malo, deli pa tud niso dragi--posebi na odpadu.

Alfa pa pokur veliko. Tud 1.3 popije 7+ litrov. Da o močnej mašini ne govorimo.

Favoritka - tud čist ok izbira.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Brane2 ::

Kaj pa kakega starga golfa dizla ? Dvojko ali celo enko...

Super Sonic ::

tista alfa kuri od 10-15l na 100km, kar je ogromno.
razmišljaj v smeri golf 2 diesel (bencinar se ti ne splača), deli za ta avto so dlaleč najcenejši (generalno gledano, pa še povsod jih imajo).
seveda je odvisno od tega koliko se voziš.
za 100 km na mesec je tud alfa 33 ok
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Stallone ::

Fiat uno je čist kul, sploh 1.3 diesel, k porabi 3l nafte, drgač pa uno 60 leti ko... :)

DavidJ ::

Pri starejših avtih je tako, da navadno imaš denar, da si ga lahko kupiš, nimaš pa denarja, da avto imaš. Dodatna zavarovanja, bencin, gume, tehnični pregledi na 6 mesecev, ...

Sicer pa ja.. enega starega golfa.

Idi in natankaj kurilno olje, pa se boš vozil cel mesec z enim tankom za 3 jurje. >:D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

flipflop ::

Golfi,čeprav zelo stari imajo visoko ceno. Pa tehnični pregled na pol leta,pride mislim da 5k al kako? Tak da tudi to ni takšen strošek.

.smidge. ::

Ce ti je vsec crn dim, vzemi golfa. Ce ti je vsec moder dim, vzemi alfo>:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

wince ::

Reanault 21 1.7l komot za se vozit, velik prtljaznik, majhna poraba (na dolge relacije okoli 7l/100km) pa malo manj kot 90KM je pa draga registracija (cca. 120k sit)

||_^_|| ::

daihatshu charade TD, porabi 3-4l tut ni švoh izbira.

.smidge. ::

Ce bi pa rad tudi kaj zmogljivosti pa kaj takega. Poraba nekje nad 8 litrov.

http://www.avto.net/rabljena2002/oglasP...

Je pa res da rezervni deli niso najcenejsi, pa tudi na odpadih ni nevem kaksne izbire, ampak se da najdet.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Binji ::

Hmm ste me tko ustrasli da se bom mnde drzal se zmeri moje formanke (l. 1993):D
Sej drgaci je kul avto (no ja 260.000km pa poraba 8l/100km), sam mi je skoda dat za tehnicni in zavarovanje ku mam 11. tga mesca ene 10x vec kot je avto vreden.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Lith ::

smidge: Ce ti je vsec crn dim, vzemi golfa. Ce ti je vsec moder dim, vzemi alfo


no, naj te vprašam, kater moder dim na alfi si videl (a je mogoče smrdel po olju/plinu ?), ker če si ga, potem pomeni, da je alfa sf....na do konca in res 'žre' olje namest bencina, drugač pa Alfe 33, ki imajo IE mašino pokurijo kakih 8-9l /100km, tiste starejše pa 10l/100, pa res ni najbolj poceni avto, registracija za 1,5l mašino 100 hp pride kar 90 kSIT, če pa greš kupovat rabljeno, pa daš nekje 100 kSIT, pa še ene 100 kSIT, da zrihtaš da je vozna in tehnično sposobna. Ma pa velik placa noter, pa še kr potegne, da se pelješ tam bliz 200 km/h skor poln folka noter (čeprav majo policaji uno 'ta hudo' alfo 166 ali nekaj turbo 3.0 in me 'stegnejo' ko zajca - huh, da mi je enkrat imet ...)

kaj se splača? tisti korejčki Hyundai ali podobni, nimajo rabljeni cene, so relativno dobri avti glede na porabo (6-7l naprej od 1.3 mašine), stroške... kar dost prostora, menda enih 75 hp v 1.3 mašini, tko proti škodi, je je res da jo je škoda imet

uf.
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

flipflop ::

Lith: pri škodi te moti pa...?

.smidge. ::

Olje sem imel v mislih ja

če si ga, potem pomeni, da je alfa sf....na do konca
Hm potem je na deset 33k dvajset sf. al kaj>:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

||_^_|| ::

Binji: na tvojmu mestu bi se res škode držu če le ni preveč sf..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828204 (17497) MrBrdo
»

mnanje/pomoč pri nakupu avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9913030 (10913) BALAST
»

Nakup avtomobila Alfa Romeo 156 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10824040 (21990) Valvoline
»

Kateri avto za 150.000 SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
594229 (3037) Zdravko
»

kateri avtocic (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1469652 (7509) krneki0001

Več podobnih tem