» »

Kateri avto za 150.000 SIT

Kateri avto za 150.000 SIT

1
2
»

Lisa ::

"Hmm, to se pa lahko zgodi čisto vsakemu avtomobilu, odvisno od uporabe (kilometrine, zlasti pozimi ko trosijo sol)."


Se ne strinjam, da je bila moja uporaba kakorkoli posebna - to je klasika pri YUGOtih. Dosti jih poznam s podobnimi primeri kot je ta moj. Saj ostalo je še kolikor toliko funkcioniralo, ampak pleh je bil čisto zanič! Nikoli več YUGOta.

flipflop ::

Ja kaj pa pričakuješ od avta za ~40k ?

MI_KO ::

Čudno, rja je glavni sovražnik VW jev. (beri golfa 1 in hroščev) Jugota pa verjetno še bolj, tak da mate prav.

Thrivial ::

davids: pokazi mi ohranjenega hrosca za 150 kSIT in ga takoj kupim. :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

nicjasno ::

resda so deli za jugece poceni, samo kaj, ko moras nonstop nekaj menjavat. sprednje roke na primer moras menjat vsako leto, ker je zadeva tako poddimenzionirana.

elson2k ::

letos februarja sem kupil Opel Omego 2.0 l.91 za 110ksit+servis 40ksit. do sedaj nobenih tezav, poraba med 7,5-10l/100km, oprema vsa razen klime,rjavine prakticno nic. udobja veliko, edino po mestu je parkiranje rahlo otezeno :D . definitvno mi ni zal teh 150k.

LP

Loki ::

Nut Busted!

(mogoce sem se sicer zmotil za kaksno leto pri nakupu, ker sem bil takrat se v osn. soli in se ne spominjam vec dobro).

s.p.: import/ export (kamioni - sleparji).
vcasih se je ZELO veliko vozil po evropi (all the way).
je pa imel zadnji servis na 397.000 km, prodal se je pa z nekaj vec kot 400kkm (malo pod 430).

sinko999 ::

ZDRAVKO vidim da nič ne bereš zasebnih sporočil , jast bi rabil enega mehanika da bi mi zelo dobro nastavil fergazer sam vžig mi ga je kar sosed ki je tudi mehanik pa fergazer je tudi zdaj pa po posluhu nastavljen samo jast pa bi to rad mel ko singerica porihtano.

LP
Ni? ni ve?no !

sidney ::

Jest bi se odlocu za Golf 1 ali 2. 1 sem imel celih 7 let (diesel), pa sem bil z njim vec kot zadovoljen.
1.: poraba je izredno nizka
2.: vzdrzevanje je poceni, ce ne uporabljas originalnih delov, ki jih pa na trgu ne manjka ...
3.: res da so malce drazji od ostalih, a jih tudi drazji in pa predvsem lazje prodas naprej....

vmes sem mel lantro 1.6 l.92 ... nikol vec korejca

zdej mam pa spet golfa 3 l96 1.8 gl syncro ... (btw: generalni servis za lantro leta 1998 je kostal cca 98000 sit za golfa letos pa 75000 sit)
tolk
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Zdravko ::

sinko999, sem pogledal pod zs pa ni nobenga sporočila notri. drugače pa ta moj mehanik rihta samo katre in nič drugega, je pa iz lj. če rabiš napiš svoj mejl.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljen avtomobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10621815 (17013) amigo_no1
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828206 (17499) MrBrdo
»

Yugo najslabši avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6614581 (7643) yugokoral
»

Kateri rabljen avto? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21419672 (15454) Goldee
»

Kateri avto do 200k?

Oddelek: Loža
492446 (1837) krneki0001

Več podobnih tem