» »

NLB paketi

NLB paketi

1 2 3
4
»

Machete ::

Jaz sem proval že na 4ih ločenih računalnikih s popolnoma različnimi sistemi in uporabniki in vsemi možnimi brskalniki ter verzijami in vedno dobim obvestilo, da nimam pravega brskalnika. WTF
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BuDi79 ::

Machete je izjavil:

Jaz sem proval že na 4ih ločenih računalnikih s popolnoma različnimi sistemi in uporabniki in vsemi možnimi brskalniki ter verzijami in vedno dobim obvestilo, da nimam pravega brskalnika. WTF
Verjetno nimaš pravega linka, ampak takega ki pač prikaže stran da nimaš pravega brskalnika.

Machete ::

BuDi79 je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz sem proval že na 4ih ločenih računalnikih s popolnoma različnimi sistemi in uporabniki in vsemi možnimi brskalniki ter verzijami in vedno dobim obvestilo, da nimam pravega brskalnika. WTF
Verjetno nimaš pravega linka, ampak takega ki pač prikaže stran da nimaš pravega brskalnika.


https://www.nlb.si/403-prevzem-kdp-chro...

?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

_Denny_ ::

https://aam.nlb.si/fizicne/prevzem

FF:

IE:


Chrome 76.0.3809.12, Edge 44.18362.1.0, Opera 60.0.3255.109 odprejo tvoj link.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

BuDi79 ::

Machete je izjavil:


https://www.nlb.si/403-prevzem-kdp-chro...

?
Defintivno ni pravi.

Pravi je https://aam.nlb.si/fizicne/prevzem

joze67 ::

Machete je izjavil:

https://www.nlb.si/403-prevzem-kdp-chro...

403 (http) Forbidden :)

Machete ::

BuDi79 je izjavil:

Machete je izjavil:


https://www.nlb.si/403-prevzem-kdp-chro...

?
Defintivno ni pravi.

Pravi je https://aam.nlb.si/fizicne/prevzem


Ok, tudi če klikam na tole ali copy paste mi potem vedno odpre mojega, napačnega. Tudi preko nlb strani, mi je vedno odprlo napačnega. Kaj bi bila fora, sploh, da je isto na različnih računalnikih?

Si pa prvi, ki je pogruntal to, pa sem tudi NLB supportu linkal na kateri link 'hodim', pa me niso opozorili, da ni pravi link.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

*enako je če grem preko vpnja ali odprem na telefonu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

krneki ::

Itak s telefonom pričakovano javi napako...
Kot piše na NLB, prevzem dela samo na IE11 in Firefox.

WizzardOfOZ ::

Dejte certe prevzemat v firefoxu, prosim.

Machete ::

Končno ratalo s FF... Z isto verzijo, kot sem klikal včeraj, ampak sem hodil preko linka na NLB strani. hvala
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

markoces ::

NLB nas obira do kosti vendar vse je lepo prekrito in skrito.Samo še cepci ostajajo pri tej banki.

Vazelin ::

markoces je izjavil:

NLB nas obira do kosti vendar vse je lepo prekrito in skrito.Samo še cepci ostajajo pri tej banki.

večina folka ma mastne limite in ostanejo pri nlb...

-Neverhood- ::

preklet NLB je povišal cene paketov "Na podlagi želja in potreb naših strank"...
mislm pa koga oni hecajo... sigurno smo si to želel ja...
nove funkcionalnosti so popolnoma brezvezne in neuporabne!
Torej po slabih dveh letih so zvišali ceno za 25%
Mislm da je končno čas za menjavo

weasel ::

A se zanasajo na to, da zdaj, ko so poslovalnice zaprte, ne bo toliko menjav bank?

krneki ::

Jebojih, čeprav so eni izmed redkih, ki omogočajo imeti poslovno osebni račun.

bluefish ::

Alternative so iz meseca v mesec vabljivejše.

WizzardOfOZ ::

-Neverhood- je izjavil:

preklet NLB je povišal cene paketov "Na podlagi želja in potreb naših strank"...
mislm pa koga oni hecajo... sigurno smo si to želel ja...
nove funkcionalnosti so popolnoma brezvezne in neuporabne!
Torej po slabih dveh letih so zvišali ceno za 25%
Mislm da je končno čas za menjavo


Pa saj paket ni obvezen. Zakaj imaš paket, če ga ne uporabljaš?

Pri nlb rabiš klikin, rabiš maestro kartico in osnovni limit (al pa še tega ne, če znaš malo z denarjem). Na nkbm vzameš viso electron (9 evrov za 5 let je bilo nazadnje ko sem to jemal) in to je to. Za vse skupaj daš nekje 2 evra na mesec.

bluefish ::

Osnovni račun je po ceniku 2,6 €, Klik 0,75 € oz. Klikin 0,3 €. Skupaj ceneje, a neka baš velika razlika ni.

WizzardOfOZ ::

ok, osnovni račun je 2.6€, klikin je pa 0.3€, torej skupaj 2.9€. Klika ne rabiš, maš vse na klikinu. Govorim za mobilno aplikacijo klikIN, ne za klik.

qwertyy ::

Mene pa zanima zakaj se eni tako obremenjujete s cenami bank, ki gredo v par evrih na mesec? Medtem, ko je položnica za fon hitro 30e, pa na primer bencin, zavarovanja in ostale bedarije. Tistih par evrov za vodenje računa ni nič v primerjavi s tem.

bluefish ::

Mi nakažeš en evro mesečno? Za enkratno plačilo dam še 2 EUR popusta. Skratka, podražitev tu, podražitev tam ... pa se nabere.
In ja, stroški dela rastejo v celi verigi, a po drugi strani banka zapira poslovalnice, avtomatizira procese,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

-Neverhood- ::

Jaz v osnovi nimam nič proti paketom. Seveda se strinjam da so še hujše stvari na tem svetu ampak gre se za princip.
Pod neko pretvezo želje uporabnikov grejo višat ceno, a zraven vključujejo kar neke brezvezne stvari. To me jezi.
Sam sicer uporabljam tudi revolut, ki je svetlobna leta pred nlb.
In ja... 1€ tukaj, bencin se draža, položnica za internet in TV se tut na vsake tolk pa se nabere..
Ampak drugje vsaj nekaj dobiš za plačano, medtem ko banke znajo samo krast in nič druzga... in ob naslednji krizi jih bomo spet krpal..
In ker se noben ne pritoži, bo čez par let ljudem normalno plačevat 10€ na mesec za osnovno vodenje računa

leeon ::

včeraj dobil mejl, da mi bojo paket podražali za 1 eur. to je že druga podražitev v zadnjem času. prva podražitev je bila uvedba paketov. tako sem v dobrem letu dni prišel z 2,99 na 4,99 eur mesečnega stroška. dobil nisem praktično nič. dodatne stvari, ki so jih napisali v zadnjem mejlu (sem že pozabil, ker so bile tako brezvezne) ne uporabljam. danes grem zapret račun. grem na sparkasse, ki ima zastonj račun ob vključeni spletni banki.

BuDi79 ::

leeon je izjavil:

danes grem zapret račun. grem na sparkasse, ki ima zastonj račun ob vključeni spletni banki.
Povej ko prideš nazaj. Nimajo brez veze "korona delovnega časa" z "ena stranka na poslovalnico" (ali dve, ali tri, saj nima veze v resnici)

mm&r ::

Ali je treba it na NLB, greš na novo banko pa oni vse uredijo, če seveda nimaš kakšnih posebnosti.

predi ::

predi je izjavil:

Mene NLB pride 5,55EUR na mesec (vodenje računa, Klik in dva SMS Alarma) pogojno pa še dodatnih 0,4EUR za en UPN in tako bo tudi ostalo.
Zame se nič ne spremeni. Še vedno ni SMS Alarmov v Osnovnem paketu, tako, da naj od*ebe*o. Tistih 0,4€ sem jim dajal enkrat na 2-3 mesece.

aborko ::

A v paketu mladostni pa je vključen SMS Alarm brezplačno?

predi ::

Mladostni od 1.11.2020 ni več del redne ponudbe banke, piše pa v splošnih pogojih, da je imel vključeno to storitev.

WizzardOfOZ ::

Mladi do 27 let ne bodo plačevali klika in klikina

Skyman ::

Mene glih klicala asistentka iz NLB..jao ze ponujajo nove pakete

delavec44 ::

Če gre kdo na Sparkasse in želi koristiti akcijo povabi prijatelja kjer oba dobiva 20€, mi lahko posreduje ime, priimek in email na privatno sporočilo in bom vnesel povabilo ter potem dobiš povabilo na email in greš s tem odpreti račun.

Machete ::

Skyman je izjavil:

Mene glih klicala asistentka iz NLB..jao ze ponujajo nove pakete

Omg a spet. Jaz teh paketov sploh nisem določil. Šel sem osebno na banko in povedal, da ne želim nobenih paketov :) in jih nimam.
Sem pa par tednov nazaj dobil bizaren klic iz nlb klicnega centra precej na večer (imam shranjenega za primer zlorabe kartic), če sem dobil ponudbo za kredit in če imam kakšna vprašanja.. jezus fuk fehtarjev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Ja "spet" sicer mene nekaj veliko ne klicejo ker me nimajo kaj rabiti,ko mi je rekla da klice iz NLB sem takoj reku sigurno bodo kaj ponujali ker nimam ne vise ne mastercarda pri njih,evo o paketih je bilo govora,za stare uporabnike ostaja tako kot je,samo za nove se spremeni,pa da me vabijo v poslovalnico (ja pa kaj še) 1x na let sem tam nazadnje ko sem prav te pakete spreminjal to je pa vse

Imam pa ta mladostni paket to je vse zeleli so mi pa v osnovi takrat dati za 10 ali vec € na mesec,sem takoj reku to je max kar rabim

WizzardOfOZ ::

To je ratalo kot telefonske ankete in podobno. Pač ko te prvič pokliče, rečeš, da nočeš da te še kličejo. In naj si to nekam zapišejo.

nejc_nejc ::

Še s temle bojo začel pritiskat:
"januarja vam bo poteklo kvalificirano digitalno potrdilo, s katerim ste doslej dostopali do vaše spletne banke NLB Klik. .......Do spletne banke boste lahko dostopali z generatorjem enkratnega gesla OTP. ......."

Nikakor se jim ne da dopovedat, da me banka in razni OTP-ji na mobiju ne zanimajo....trdi k skala

bomo videli

jest10 ::

A spet imajo preblisk, da ne bodo izdajali digitalnih potrdil?

Aar2rk ::

Najbrž jih muči, da imajo navodila za prevzem napisana pred 3-5 leti za takratni software, ki ne obstaja več, in se moraš resno zajebavati, da spraviš certifikat na računalnik.

harvey ::

Aar2rk je izjavil:

Najbrž jih muči, da imajo navodila za prevzem napisana pred 3-5 leti za takratni software, ki ne obstaja več, in se moraš resno zajebavati, da spraviš certifikat na računalnik.

Nekje v ceniku je postavka varnostni element - certifikat, generator...in potem v novih paketih enostavno ni mogoče kupiti tega varnostnega elementa, ker gre kao v paketu. Mimogrede pakete so podražili na podlagi analize, saj uporabniki niso tako neumni, da ne bi sešteli uporabnina klika + klik + osnovni račun + naročnina kartica. So se jim očitno nastavljene začetne cene paketov sfižile in nato korekcija in ukinitev npr. mladostnega paketa zavita v nek pr bullshit o novih funkcionalnostih.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

dunda ::

He, he ... danes so pa tudi meni poslali. Pri meni piše kar takole: "V začetku leta 2021 namreč ukinjamo možnost vstopa s kvalificiranim digitalnim potrdilom.".
Trenutno imam Aktivni paket, verjetno pa bom prešel (znižal) na Osnovni. Bo kar nekaj prihranka, razlike v naboru storitev je namreč zelo malo.
https://www.kacnje.eu

makucv ::

Kje si pa to prebral? Jaz za paket Aktivni tega nimam v obvestilu:

Pozdravljeni,
s 1. novembrom smo nadgradili vse pakete bančnih storitev. Na podlagi želja in potreb naših strank, smo jim dodali nove funkcionalnosti in izboljšali obstoječe. Za le 0,59 € višjo ceno imate v svojem paketu zdaj na voljo mnogo več.

V NLB Paketu Aktivni smo zvišali osnovni limit* na računu s 500 € na 1.200 € in vam omogočili 3 dvige gotovine z BA Maestro kartico na bankomatih drugih bank v Sloveniji.

Paket smo dopolnili še:
s celotnim naborom SMS Alarmov in opomnikov,
takojšnjimi plačili Flik v mobilni denarnici NLB Pay,
podporo banke 24/7,
osebnim skrbnikom.
Priporočamo vam, da ob uporabi NLB Klika takoj izkoristite novost v paketu in si za večjo varnost vklopite SMS-Alarm o vstopu v NLB Klik in SMS-Alarm o transakcijah v NLB Kliku.

Nekatere nove funkcionalnosti v paketu je treba pred uporabo aktivirati: višji limit* in vklop SMS Alarmov in opomnikov najlažje uredite v spletni banki NLB Klik ali mobilni banki Klikin.

Ker sta NLB Klik in Klikin vključena v vaš paket in za vas brezplačna, vam njuno uporabo v trenutnih razmerah še posebej priporočamo, saj omogočata opravljanje bančnih storitev brez obiska poslovalnice. V Klikinu lahko po novem kar od doma oddaljeno podpisujete vse potrebne dokumente, ki bi jih sicer podpisali v bančni poslovalnici.

Več o tem, kako lahko urejate bančne opravke na daljavo in plačujete brezstično, lahko preberete tukaj. In ne pozabite: na voljo smo vam 24/7.

dunda ::

Danes so mi poslali e-pošto.
https://www.kacnje.eu

Janc7 ::

Jaz sem paket Mladostni zamenjal za osnovni račun in to lepo preko video klica. Namesto 5€, imam sedaj 3,75€ (2,70 osnovni + 0,75 klik + 0,30 opomniki) in seveda kot prej 1,10€ sms alarm. Ni pa več limita, ki ga nisem nikoli rabil.

pingme ::

Janc7 je izjavil:

Jaz sem paket Mladostni zamenjal za osnovni račun in to lepo preko video klica. Namesto 5€, imam sedaj 3,75€ (2,70 osnovni + 0,75 klik + 0,30 opomniki) in seveda kot prej 1,10€ sms alarm. Ni pa več limita, ki ga nisem nikoli rabil.


Osnovni je 2,60 po ceniku.
Ampak da ne boš presenečen ...
Zamenjava paketa = 16,00 EUR/zamenjavo paketa

Dvomim, da se Mladostni paket -> Osnovni račun ne šteje, sicer bi lahko naredil Paket A -> Osnovni račun -> Paket B.

lara2 ::

Pozdrav,

imam cca. 10000 EUR na NLB TRRju. Želela bi dvigniti vse, da si kupim rabljen avto. Zanima me, koliko provizije vzame banka (NLB), če sploh?

hvala, lp lara.

klemenSLO ::

Na NLB banki sigurno 0. moraš pa za tako vrednost kak dan prej naročit
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

aborko ::

10 jurjev nimajo? Ajd ne rečem 50k + da se moraš naročiti, ampak da 10 jurjev ne moreš kr tko direkt na banki dvignat je pa mal smešno.

lara2 ::

Aha, hvala za ažuren odgovor. Kaj pa, če se s prodajalcem zmenim, da mu nakažem na TRR? Tukaj pa verjetno je provizija za prenakaz, torej neka storitev?

hvala, lp lara.

harvey ::

lara2 je izjavil:

Aha, hvala za ažuren odgovor. Kaj pa, če se s prodajalcem zmenim, da mu nakažem na TRR? Tukaj pa verjetno je provizija za prenakaz, torej neka storitev?

hvala, lp lara.

Znotraj nlb prenos med računi v kliku brez provizije, upn o.40€. Na okencu pa poglej cenik, takole na pamet cca 4.50€, če imam prav v spominu.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139049 (2300) TrumpDonald
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837182807 (3232) V-i-p
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052594 (2117) cortez
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521286 (11325) kriko1

nlb paketi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517147 (14051) ahac

Več podobnih tem