» »

Ima kdo izkušnje z mobileshop?

Ima kdo izkušnje z mobileshop?

Falcondor ::

Zanima me če je kdo tu že kaj kupil od njih, ker imajo cene sumljivo nizke (no po slovenskih standardih)
=unique signature=

hamez66 ::

Ja, sem tvegal nakup enega telefona in je šlo skozi brez težav. Nisem jih pa rabil za garancijo ali kaj podobnega. Plačal sem pa ob prevzemu.

Sereer ::

Točno leto dni nazaj sem pri njih naročil Samsung S9. Vse skupaj 650€, medtem ko je pri nas bila najcenejša varianta brez naročnine 850€. Dobil razmeroma hitro in zaenkrat deluje vse brezhibno.

dmorec ::

Izogibaj se tega kretena. Hotel sem uveljavljati garancijo. Več kot pol leta mailov,klicev itd. Na koncu še sam nevem kako mi je uspelo dobiti čisto novi telefon. Čudež.

vinkop ::

tudi sam razmisljam za nakup S10+, ampak se nekako ne upam ravno zaradi kakih problemov s telefonom kasneje...

Sami ::

Kupil že 2 telefona, plačilo po povzetju, vse brez problema.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Kolovrat ::

Nočem delat reklame za trgovino, a letos sem naročil že dva telefona pri njih, najprej s9 in po dveh mesecih še s10e. Obakrat sta telefona prišla v štirih delovnih dneh od naročila. Poklical sem na cifro, ki je objavljena na njihovi strani in se kar v slovenščini dogovoril za naročilo in plačal po povzetju. Do sedaj nobenih problemov, a pri naročilu prek spleta pri njih moraš pazit, ker eni telefoni imajo le garancijo trgovca, torej pri njih eni pa evropsko garancijo, če ob naročilu pokličeš se da uredit, da je garancija evropska. Tako sem se tudi sam dogovoril ob obeh naročilih. Na to me je opozorila svetovalka s katero sem kontaktiral in mi tudi vse uredila. Pa še cene so za kakih 150EUR in več nižje kot pri nas, telefoni kupleni pri njih pa imajo bolj redne posodobitve kot od naših vrlih operaterjev. Servis za kuplene telefone pri njih pa je pri nas Emonagram. Garancija pa je dve leti. Upam, da nisem kaj ispustil. P. S. Tudi sam sem bil skeptičen, a sem na enem forumu prebral, da so tudi drugi imeli dobro izkušnjo in se opogumil in naročil pri njih, telefon pa pride zares dobro zapakiran. Če te ni doma, ko dostavljajo pa ti paket lahko pustijo na OMV servisu v tvojem kraju in ga tam prevzameš in plačaš, kurirska služba ima namreč pogodbo z OMV servisom za tak način poslovanja. Enkrat sem ga na petrolu prevzel, drugič pa kar direkt od kurirja. Nikoli težav, takšna je moja izkušnja.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Kolovrat ()

GrX ::

Pri njih sem naročil že več telefonov, enkrat pa uveljavljal garancijo. Do zdaj sem z njimi več kot zadovoljen!!!

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
29078764 (1674) Machete
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

23460707 (1693) scipascapa
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

78695671 (27012) r3dkv1c4

Več podobnih tem