» »

Ima kdo izkušnje z mobileshop?

Ima kdo izkušnje z mobileshop?

Falcondor ::

Zanima me če je kdo tu že kaj kupil od njih, ker imajo cene sumljivo nizke (no po slovenskih standardih)
=unique signature=

hamez66 ::

Ja, sem tvegal nakup enega telefona in je šlo skozi brez težav. Nisem jih pa rabil za garancijo ali kaj podobnega. Plačal sem pa ob prevzemu.

Sereer ::

Točno leto dni nazaj sem pri njih naročil Samsung S9. Vse skupaj 650€, medtem ko je pri nas bila najcenejša varianta brez naročnine 850€. Dobil razmeroma hitro in zaenkrat deluje vse brezhibno.

dmorec ::

Izogibaj se tega kretena. Hotel sem uveljavljati garancijo. Več kot pol leta mailov,klicev itd. Na koncu še sam nevem kako mi je uspelo dobiti čisto novi telefon. Čudež.

vinkop ::

tudi sam razmisljam za nakup S10+, ampak se nekako ne upam ravno zaradi kakih problemov s telefonom kasneje...

Sami ::

Kupil že 2 telefona, plačilo po povzetju, vse brez problema.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Kolovrat ::

Nočem delat reklame za trgovino, a letos sem naročil že dva telefona pri njih, najprej s9 in po dveh mesecih še s10e. Obakrat sta telefona prišla v štirih delovnih dneh od naročila. Poklical sem na cifro, ki je objavljena na njihovi strani in se kar v slovenščini dogovoril za naročilo in plačal po povzetju. Do sedaj nobenih problemov, a pri naročilu prek spleta pri njih moraš pazit, ker eni telefoni imajo le garancijo trgovca, torej pri njih eni pa evropsko garancijo, če ob naročilu pokličeš se da uredit, da je garancija evropska. Tako sem se tudi sam dogovoril ob obeh naročilih. Na to me je opozorila svetovalka s katero sem kontaktiral in mi tudi vse uredila. Pa še cene so za kakih 150EUR in več nižje kot pri nas, telefoni kupleni pri njih pa imajo bolj redne posodobitve kot od naših vrlih operaterjev. Servis za kuplene telefone pri njih pa je pri nas Emonagram. Garancija pa je dve leti. Upam, da nisem kaj ispustil. P. S. Tudi sam sem bil skeptičen, a sem na enem forumu prebral, da so tudi drugi imeli dobro izkušnjo in se opogumil in naročil pri njih, telefon pa pride zares dobro zapakiran. Če te ni doma, ko dostavljajo pa ti paket lahko pustijo na OMV servisu v tvojem kraju in ga tam prevzameš in plačaš, kurirska služba ima namreč pogodbo z OMV servisom za tak način poslovanja. Enkrat sem ga na petrolu prevzel, drugič pa kar direkt od kurirja. Nikoli težav, takšna je moja izkušnja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kolovrat ()

GrX ::

Pri njih sem naročil že več telefonov, enkrat pa uveljavljal garancijo. Do zdaj sem z njimi več kot zadovoljen!!!

Lightning ::

Kako ste kaj po toliko letih, ko nihče ni govoril o tej njihovi strani, zadovoljni z njimi? Sam poskušam priit z njimi v kontakt že en mesec, preko maila sploh ne odgovarjajo, šele po treh pisanjih so mi čez teden dni dni odpisali po messengerju, potem pa ponovno nič odpisali. Težko verjamem, da bi pri takšni trgovini kaj kupil, če majo takšen odnos zaničevalen do strank, da jih ignorirajo. Kakšne izkušnje z njimi?

Karlos ::

Cez vikend narocil telefon, pa sem v mailu namesto linka o statusi narocila dobil {MY_ORDER_LINK} placeholder ;((

Sem klical na SLO stevilko pa se nobeden ne javi. Na maile nobeden ne odgovori. Glede na to, da je od narocila minilo dobre 2 dni upam da se ni vse izgubljeno :8)
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Karlos ::

Super, 10min po prejsnjem postu dobim od GSL-ja da mi telefon dostavijo jutri :D
So far so good.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Rias Gremory ::

In, si ga dobil?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Karlos ::

Rias Gremory je izjavil:

In, si ga dobil?


Sem dobil, mislim da 5 dan od oddaje narocila. Vse OK. So me pa tudi kontaktirali nazaj iz SLO in maticnega supporta in so vse uredili.

Tako da over all zadovoljen.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Rias Gremory ::

Pri njih sem naročil Samsung Xcover 5. Naročil 26.5., dobil včeraj, 1.6.
Pošiljajo iz Slovaške.
Edino kar me je zmotilo je to, da je bila ena od dveh nalepk ("do not accept if seal is broken") pretrgana. Telefon zgleda nov, vendar lahko bi kdo kaj šaril po njemu. Razlog za skrb?

@karlos
Lepo slišati.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

acookook ::

Kak pa majo garancijo pošlihtano? Mi je ravnokar po enem 3/4 leta crknila tablica (ali vsaj zaslon na) Galaxy Tab S6. Zraven je bil še nek 10EUR insurance. Absolutno jim bom pisal, me pa zanima če imajo kakšne cake oz. se z njimi da normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

acookook ::

Se pravi pred kratkim nihče ni imel uveljavljanja garancije pri njih?

acookook ::

Spoštovani,

Zahvaljujemo se, da ste nas kontaktirali.

Po konzultacijah z našimi servisi, napravo lahko pošljete na naslednji naslov:

Evoteqlab Ltd.
Balzac u. 8-10
H-1136 Budapest
Hungary

Napravo nam pošljite v 14 dneh. Če je rok prekoračen, se izgubi pravica do aktiviranja garancije na podlagi iste težave.
Naprava po standardnem postopku gre na servis na ekspertizo, kako bi se utrdilo zakaj je prišlo do težave.
Po opravljeni ekspertizi se bomo dogovarjali o naslednjih korakih.
Servis bo morda moral vrniti napravo na privzete nastavitve. Zato shranite vse podatke v zunanjem pomnilniku.
Izbrišite tudi vsa gesla v napravi.

Notar v paket dejte številko naročila in opis problema (če lahko v angleščini - ni nujno).
Ko pošljete paket, dostavite nam tracking številko za sledenje paketa.
Paket lahko pošljete po GLS-u, ter prosimo spakirajte celotno vsebino paketa (slušalke, polnilec....).

Moramo vas tudi opozoriti, da naprave, ki so poškodovane izgubijo garancijo in bodo vrnjene nazaj.

Evo, tole dobil za odgovor. Me pa malo skrbi zadnji odstavek.

Anyone?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Ma_en_tm ::

Verjetno mišljeno bolj v stilu: "ce manjka pol ekrana ker je nekdo tolkel po mizi s tablico, garancije pac ni".
Tole zgleda kot da se je pisec malo nerodno izrazil?

acookook ::

Evo, dobil popravljeno tablico lih včeraj domov, malo me čudi da so flashali nazaj android 10 (ja serijska je 100% ista), pa da mata pisalo & polnilec neke nalepke....kaj točno je blo, sicer ne vem....

Avenger ::

A je pri njih kdo vzel kaj na davčno? Namreč sem klical in pravijo, da trenutno ne moreš kupit kot firma... ampak lahko v obrazec z naslovom stlačim naziv podjetja in davčno, pa bo šlo menda skozi?? Ne vem sicer kako zgleda njihov račun, predvidevam, da je davek naveden ampak a bi pri nas dobil (kot DDV zavezanec) DDV povrnjen ali ne? Čehi imajo sicer 21% DDV kolikor vem. Karkoli sem do zdaj naročal iz Nemčije, sem vedno plačal brez DDV... Malo me matra, ker so tule pri dotičnem telefonu 50€ cenejši od Nemcev.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

franci8 ::

Zdravo!
Včeraj 04.03.2024 sem iz mobileshop naročil xiaomi poco m4 5g z 6gb ram in 128gb spomina. Cena je 130eur ponavadi je pri drugih 200-300EUR. Danes zjutraj mi je agent napisal če sem poslal pravilen naslov odgovorim mu z da in jih vprašam če je naprava nova in kako je z garancijo. Napisal je:
Vse naše naprave so nove, originalne in odklenjene (SIM free).
Smo izključno spletna trgovina, ki posluje na trgu celotne EU in se zato trudimo imeti najbolj ugodne cene.

Naročilo vam bomo dostavili v naslednjih 4 do 6 delovnih dneh. Takoj ko bo poslano, vam bomo sporočili številko za sledenje pošiljk
Vprašal sem jih še za pooblaščeni servis in čas garancije.
Ko dobim telefon javim kako je šlo.
PS. Ne sponzoriram trgovine.
Lp

neverjetni99 ::

Tudi sam sem mislil tam kupiti prejšnji Xiaomi 13. Vendar kolikor sem bral po spletu so baje potem problemi pri uveljavljanju garancije? Vso srečo.

amacar ::

Verjetno odvisno od naprave, za uro (huawei), ki sem jo tam naročil je bil servis v sloveniji.
Sem pa 29. 2. naročil Poco X6 Pro pa ga še niso poslali, tako da zaenkrat slabo...

franci8 ::

Povedali so mi da garancije ni v sloveniji in da bo tekom leta prišel servis za xiaomije v slovenijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452851901 (408) srus
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181017 (5732) tikitoki
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473406 (14392) scipascapa
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912364562 (151677) integral15

Več podobnih tem