» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
35 / 49
»»

Daniel211 ::

Pozdravljeni,

Je imel kdo težavo s aplikacijo EON smart TV, da se mu niso prikazovali texti v meniju? Aplikacija je nameščena na VOX tv... Drugače teče normalno...

LP

Francelj ::

Pozdravljeni,

je slučajno že kdo uspel rešiti zgoraj omenjeno težavo z aplikacijo EON smart TV - neprikazovanje tekstov v meniju?

Tudi pri meni gre za TV znamke VOX, z nameščenim Android TV 7.1.

Lp

BarboSan ::

Pozdravljeni,

Zanima me sledeče;
Ali lahko EON TV spremljam istočasno na dveh SMART TVjih? Na obeh teče Android TV.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BarboSan ()

Pro ::

Odvisno. Na vsakem EON paketu imaš eno licenco za eno EON TV aplikacijo, v nekaterih starejši paketih EON TROJKA sta bila vključeni dve licenci.

webmaher ::

Je že kdo zvedel zakaj so skenslal EON sport paket za uporabnike iz drugih omrežij... na klicnem lažejo ko pes teče, izmed teorij zarote sta pa najbolj na udaru dve:

1.) Telekom, T 2, A1.... so tožili Telemach...
2.) Telekom, T 2, A1.... so blokirali vse EON strime...

Moj sosed je lačen tenisa in je zdej ful drugačen :D

Ales ::

Koga briga zakaj, pravzaprav? Ni v ponudbi, pa ni v ponudbi.

Sicer pa dvomim, da so jih blokirali. To bi bilo nezakonito. Da bi jih tožili (zakaj?) pa ne vem, to je itak javno in se bi pokazalo.

Sosedu kupi sendvič, pa je. :D

webmaher ::

a v obliki loparja :))
Tako reklamiranje in hvaljenje pol pa čez noč potuhnjeno skenslal... naslednja jesen zna biti zelo zanimiva...

matej58 ::

Pozdravljeni. Imam tezavo. Pred 14 dnevi so nam priklopili eon lihgt paket trojček, optika. Prvi teden smo imeli priklopljen en tv preko eon boxa. Po enem tednu pa sem kupil se en smart tv in nanj namestil aplikacijo eon. Od takrat naprej se nam ob delovanju obeh tv-jev hkrati pojavlja tezava. Pojavi se črna slika za sekundo ali napiše, da ni signala. Mogoče ze kdo imel podoben primer?

NejcSSD ::

webmaher je izjavil:

Je že kdo zvedel zakaj so skenslal EON sport paket za uporabnike iz drugih omrežij... na klicnem lažejo ko pes teče, izmed teorij zarote sta pa najbolj na udaru dve:

1.) Telekom, T 2, A1.... so tožili Telemach...
2.) Telekom, T 2, A1.... so blokirali vse EON strime...

Moj sosed je lačen tenisa in je zdej ful drugačen :D


Od prjatla telemach račun za Eon Tv dela bp na telekom omrezju
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

OK.d ::

matej58 je izjavil:

Pozdravljeni. Imam tezavo. Pred 14 dnevi so nam priklopili eon lihgt paket trojček, optika. Prvi teden smo imeli priklopljen en tv preko eon boxa. Po enem tednu pa sem kupil se en smart tv in nanj namestil aplikacijo eon. Od takrat naprej se nam ob delovanju obeh tv-jev hkrati pojavlja tezava. Pojavi se črna slika za sekundo ali napiše, da ni signala. Mogoče ze kdo imel podoben primer?

Preobremenjenost omrežja.
LPOK.d

Daniel ::

NejcSSD je izjavil:

webmaher je izjavil:

Je že kdo zvedel zakaj so skenslal EON sport paket za uporabnike iz drugih omrežij... na klicnem lažejo ko pes teče, izmed teorij zarote sta pa najbolj na udaru dve:

1.) Telekom, T 2, A1.... so tožili Telemach...
2.) Telekom, T 2, A1.... so blokirali vse EON strime...

Moj sosed je lačen tenisa in je zdej ful drugačen :D


Od prjatla telemach račun za Eon Tv dela bp na telekom omrezju


Krasna ideja, hvaliti se s tem... Že tako gre za kršitev splošnih pogojev, ker se aplikacija več kot 50% uporablja izven IP prostora Telemacha, tako pa bodo ob takih objavah slej ko prej zadevo zaklenili samo na Telemach IPje in potem ne boš imel več kaj pisati.

Leko ::

-JM- je izjavil:

Tudi sam imam 32 GB ključ Xplore in mi ga box ne zazna, 16 GB sandisc pa zazna in je vprašanje če sploh podpira nad 16 GB

Kupljen nov sandisc 16GB ključek. Ga zazna toda na njem ni ničesar, kar naložim. Ne glasbe, ne filma, ne aplikacij 0kb. Zazna ga samo pod fat32, exfat in ntsf ne podpira. Razen, če bi ga formatiral preko boxa vsaj tako napiše. Ne vem pa kaj bi bilo potem, če bi ga zaznal pc oziroma, če bi lahko nanj naložil te datoteke in bi potem lahko naložil na box?

-JM- ::

Imam 16 GB sd kartico vtaknejo v USB čitalec in to uporabljam kot dodaten spomin na boxu. Sem probal še več 4 GB ključev vsi formatirani na pcju fat32 in jih box najde, eden tudi v fat. En ključ 16 GB formatirani v fat32 ga box zazna brez problemov. Če je formatirani ključ v boxu ga PC ne zazna

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

Leko ::

Saj meni ga zazna. Samo ne zazna pa nobene stvari, kar je gor. To mi je čudno.

-JM- ::

Probaj dati box na tovarniške nastavitve

BorutK-73 ::

-JM- je izjavil:

Probaj dati box na tovarniške nastavitve

Ne to delat!!!

Ker za ponovno aktivacijo boxa je potrebno klicat v LJ ali pa da tehnik pride na dom

ps
Glede usb ključev. Delajo samo formatirani na fat32, meni delata 16GB in 32GB normalno.
Vsebina posneta na računalniku in potem se predvaja na boxu.

Zgodovina sprememb…

-JM- ::

In kaj je problem ce moras poklicati na 070700700 ? Sam sem box ponastavil že 2x

Lubljancan ::

Ima kdo EON account za sharat?

Hvala

Vanquish ::

ti nisi pripravljen placat, prosis pa druge, ki placujejo, da ti odstopijo.

Ni to malo licemerno?

Daniel ::

Lubljancan je izjavil:

Ima kdo EON account za sharat?

Hvala


Seveda ima... Telemach, v ceniku. Komot naročiš. Nasploh pa zadeve ni dobro preveč uporabljati izven Telemach omrežja, da se ne bo v prihodnosti zgodil zaklep na IPje.

Po eni strani bi morda bilo celo bolje za naročnike, da bi imeli tak model kot T2, kjer lahko na en naslov oz. IP zraven rednih sprejemnikov naročiš še 5 aplikacij za Smart TV in te to stane 5 EUR a dela samo na IPju kjer so naročene.

mat xxl ::

Lubljancan je izjavil:

Ima kdo EON account za sharat?

Hvala


Imam jaz, daj ponudbo v ZS torej iščeš za GSM kodo, ne za TV direktno.

-JM- ::

Je kdo probal video iz eon aplikacije na telefonu preko chromecasta na boxu spraviti na TV. Meni na nobenem kanalu ni slika tekoca. Kot da bi bil problem z resolucijo ali razpletanjem...

max00slo ::

Daniel je izjavil:

Lubljancan je izjavil:

Ima kdo EON account za sharat?

Hvala


Seveda ima... Telemach, v ceniku. Komot naročiš. Nasploh pa zadeve ni dobro preveč uporabljati izven Telemach omrežja, da se ne bo v prihodnosti zgodil zaklep na IPje.

Po eni strani bi morda bilo celo bolje za naročnike, da bi imeli tak model kot T2, kjer lahko na en naslov oz. IP zraven rednih sprejemnikov naročiš še 5 aplikacij za Smart TV in te to stane 5 EUR a dela samo na IPju kjer so naročene.

Zakaj bi se zgodil zaklep? Je kje drobni tisk za katerega nisem seznanjen? Al to kar tako lapaš ker po tvoje ni fer oz. si na TS pa tam tole ni mogoče na tak način?
Si non confectus, non reficiat.

Daniel ::

Če bi bral drobni tisk potem bi tudi ti bil seznanjen s tem. Ker pa ga ne pa pač jaz lapam... Splošne pogoje za EON imaš na njihovi strani, pa si poišči kaj piše notri. Na Telemachu sem.

PrimozR ::

Pa saj ni treba biti genij, da je jasno, da se bodo zavarovali pred točno takšnimi scenariji. Ali pač??

Ales ::

Telemach celo oglašuje, da se da zadevo uporabljati povsod.

Morda bodo to spremenili, če bo prihajalo do množičnega deljenja dostopov, a zaenkrat tega ne opazim. Nekateri seveda delijo, a procentualno je to po moje malenkost.

Do takrat pa je občasna uporaba na potovanju, vikendu, itd. prav to, kar oglašujejo.

RoccoC ::

V splošnih pogojih je lepo navedeno, da v kolikor v roku dveh mesecev zaznajo uporabo več kot 50% časa izven omrežja telemach lahko zablokirajo uporabo, ker se potem to ne šteje za začasno uporabo kot second screen.

PrimozR ::

Pa nekaj je, če to 'povsod' uporablja naročnik (če recimo na dopustu gleda na telefonu, kar je jasno manj, kot 50 %), nekaj drugega je pa, če uporablja nekdo, ki ni naročnik (pa je dobil pošerane prijavne podatke).

Je pa tako, procentualno malo uporabnikov, z vidika porabe je pa lahko precej. Pa malo je treba, da par primerkov zagode izkušnjo vsem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

ttommy ::

Meni dela EON brez problema na telefonu v A1 omrežju. Še čakam, da dobim iz Kitajske Android box za TV v spalnici...
Gamer

RoccoC ::

A kdo pravi da ne dela?
Ko boš pa enkrat prebil na eon v 2 mesecih več kot pol časa izven omrežja telemach in ko se bo telemach odločil tob enforsat te bodo pa blokirali...

techfreak :) ::

zaznajo uporabo več kot 50% časa izven omrežja telemach
Kaj potem samo doma odpres v brskalniku dva streama, da laufata 24/7, in bo to vedno casovno vec kot pa karkoli bos gledal izven njihovega omrezja? :D

RoccoC ::

Ja, to je samo anti temu da bi si folk enostavno delil naročnino za tv. Če bodo pa ugotovili da zadost folka dela na ta način kot si predlagal bodo pač zablokirali delovanje izven omrežja.

-JM- ::

Sem opazil, da so nekateri kanali (EON Lite) odklenjeni, pa nikjer nobenega obvestila...

Luk as ::

Saj ponavadi je bilo v decembru vse odklenjeno. Čeprav to ni pravično do tistih, ki plačujemo premium pakete.
riba smrdi pri glavi

-JM- ::

Ponavadi je bilo vse odklenjeno, sedaj pa so HBO, Cinestar premiere, Voyo ter nekateri ex yu še vedno zaklenjeni...

Vanquish ::

Luk as je izjavil:

Saj ponavadi je bilo v decembru vse odklenjeno. Čeprav to ni pravično do tistih, ki plačujemo premium pakete.


ja? Zakaj? Kaj si tocno ti zgubil s tem? Razen, da si nevoscljiv?

PrimozR ::

Plačuje za nekaj, kar drugi dobijo zastonj. Torej bi bilo smiselno, da bi se naročnikom premium storitev znižala naročnina, kajne?

Kako točno je to nevoščljivost?

hojnikb ::

najbolje, da vsem dajo poln paket in nic narocnine, da bojo vsi srecni:))
#brezpodpisa

PrimozR ::

Samo če bo 100 % uptime.

BorutK-73 ::

PA saj to je vsako leto, edino letos so malo pohiteli. Normalno je bilo od 15.12 do 15.1. plus hbo. Mogoče bo HBO od 15.12.

Vanquish ::

PrimozR je izjavil:

Plačuje za nekaj, kar drugi dobijo zastonj. Torej bi bilo smiselno, da bi se naročnikom premium storitev znižala naročnina, kajne?

Kako točno je to nevoščljivost?


ne dobijo "zastonj" - to ni nic drugega kot promo obdobje, da dobijo koga, da gre v visji paket.

Tisti, ki pa imajo vse, pa ce se sekirajo, ker nekdo drugi dobi za testno obdobje vse, pa je dejansko nevoscljiv, ker ne vpliva to cisto nic na njega.

link_up ::


Tisti, ki pa imajo vse, pa ce se sekirajo, ker nekdo drugi dobi za testno obdobje vse, pa je dejansko nevoscljiv, ker ne vpliva to cisto nic na njega.


Nekako podobno, kot pri vrtcih ja....ti itak imas zadosti ane? Share!

In seveda je to odprto, da se folk navlece, le da so to ene 10 let preziveti prijemi. Ne vem, ce se kaksna riba ugrizne sploh.
In and Out

PrimozR ::

Vanquish je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Plačuje za nekaj, kar drugi dobijo zastonj. Torej bi bilo smiselno, da bi se naročnikom premium storitev znižala naročnina, kajne?

Kako točno je to nevoščljivost?


ne dobijo "zastonj" - to ni nic drugega kot promo obdobje, da dobijo koga, da gre v visji paket.

Tisti, ki pa imajo vse, pa ce se sekirajo, ker nekdo drugi dobi za testno obdobje vse, pa je dejansko nevoscljiv, ker ne vpliva to cisto nic na njega.

Še enkrat, seveda vpliva. Eni plačujejo za nekaj, kar drugi dobijo zastonj. Če je promo, naj bo promo za vse. Torej popust za higher tier uporabnike. To ni nobena nevoščljivost.

;-) ::

Kaj točno pa je odklenjeno, je kje kako obvestilo ?

Zakaj pa preprosto takrat ko je odklenjeno ne skinete paketa, tisti ki vas moti da drugi dobijo free kaj ?

Aja ste zavezani :) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

hojnikb ::

Bitch please, real men have internet only option :)
#brezpodpisa

Likalnik ::

;-) je izjavil:

Kaj točno pa je odklenjeno, je kje kako obvestilo ?

Zakaj pa preprosto takrat ko je odklenjeno ne skinete paketa, tisti ki vas moti da drugi dobijo free kaj ?

Aja ste zavezani :) ?


Kot, da se mi ljubi dvakrat na mesec spreminjat paket...tudi jaz placujem premium...in od tega mesca, ko bo vse odklenjeno ne bom imel nic....lahko bi mi recimo za en mesec pojacali hitrost interneta na max...se pravi na 1gb....na ta nacin me mamijo, da bom po enem mesecu uporabe mogoce pa doplacal za to hitrost

Poleg tega nas prov za*ebavajo s temi reklamami...kaj vse ti dajo za 1EUR..ps, tv ni da ni...ampak samo za nove narocnike....obstojeci dobimo prst v rit.

Placujes najdrazji paket in nimas cist nobene ugodnosti...vsi ostali jo imajo(novi narocniki in narocniki na nizjih paketih)

Sem se prav odlocu, da menjam operaterja na vsake dve leti...tako jim poberem vse akcije kot novi narocnik...pri Telemachu sem ze skoraj 10 let.
Zadnjic me klicejo iz Telemacha, da mi je potekla vezava in ce me lahko vezejo za novi dve leti....sm vprasal kaj pa dobim v zameno...ps, tv?...je rekla to pa samo novi narocniki......no sem reku zato mi pa ne boste podaljsali vezave za nove dve leti ker grem h konkurenci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

PrimozR ::

Srečen ti, ko imaš možnost konkurence. Mi smo na Telemachu že skoraj 25 let, ker je koaksialc na vasi pač edina smiselna izbira, parica s centralo 3 km stran pač ni alternativa, optike pa še ni. Ne bom jamral, ker je 600/100 na vasi več kot odlično, ampak ja, tole s paketi ugodnosti za nove naročnike je res tečno, ker to delajo vsi, je pa edina opcija da res skačeš od ponudnika h ponudniku.

-JM- ::

;-) je izjavil:

Kaj točno pa je odklenjeno, je kje kako obvestilo ?


Zaenkrat je nekaj kanalov, verjetno bo skoraj vse + videoteka od jutri do 15 januarja, ker SBB ima to že objavljeno https://sbb.rs/budite-deo-novogodisnje-...

Vanquish ::

PrimozR je izjavil:

Vanquish je izjavil:


ne dobijo "zastonj" - to ni nic drugega kot promo obdobje, da dobijo koga, da gre v visji paket.

Tisti, ki pa imajo vse, pa ce se sekirajo, ker nekdo drugi dobi za testno obdobje vse, pa je dejansko nevoscljiv, ker ne vpliva to cisto nic na njega.

Še enkrat, seveda vpliva. Eni plačujejo za nekaj, kar drugi dobijo zastonj. Če je promo, naj bo promo za vse. Torej popust za higher tier uporabnike. To ni nobena nevoščljivost.


vpliva samo na tvojo nevoscljivost, zakaj oni ja ti pa ne. Isto tak se bos ti jokal, zakaj je cena telefona, ki si ga ti kupil sla cez par mescev dol, zakaj je sosed dobil vecji popust, zakaj je nekdo zadel na lotto itn.

Si opazil vzorec? Vseposod se stvari spreminjajo taki kot si ti pa bodo vedno nezadovoljni zakaj pa ti ne. Bos si moral malo glavo porihtat pa bo svet takoj lepsi.

hojnikb ::

Itk. Sem tut prepričan, da nekdo za isto delo dobi boljšo plačo, za isti keš zivi v boljšem stanovanju itd...
Dečki, socializma je konec.
#brezpodpisa
««
35 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23932738 (1148) Han
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247082 (1279) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136975 (8766) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557378 (7070) predi
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310983 (5375) Daniel

Več podobnih tem