» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
42 / 50
»»

Kelly ::

tudi meni od danes napiše enako : da je moja naprava rootana eon app ne more delovati.

gre za Beelink gt King,...

naložil verzijo k9tb0reglaga Jabba,...ne deluje, help??

MrNighthawk ::

Ali obstaja Eon TV aplikacija za Google Chromecast z Google TV?

OK.d ::

LPOK.d

mat xxl ::

Kelly je izjavil:

tudi meni od danes napiše enako : da je moja naprava rootana eon app ne more delovati.

gre za Beelink gt King,...

naložil verzijo k9tb0reglaga Jabba,...ne deluje, help??


To me pa čudi, sam ima GT Kin ga in GT Kinga pro ta novo verzijo in na nobenem ni te težave, je pa res, da mi noče HBO predvajati na tej napravi, čeprav imam to v paketu, zanimivo na Applu pa z isto kodo deluje......

Morda še en namig iz uporabniškega računa odstrani ta GT King in na Gt Kingu spremeni ime, s katerim se predstavlja, morda na nek Android gsm, oziroma, kot se on predstavlja.

xseki ::

Pozz, v Avstriji si bom najel stanovanje in imam eno vprašanje/problem glede televizije in Slovenskih programov.

Naročil si bom A1 net z 100/20 linijo in bi rad imel nekako TV preko interneta, predplačniški EON ali A1 Xplore (Slovenski) če sem natančen. Kako bi naj tole potekalo? Kaj moram kupiti? Je SmartTV dovolj ali je še potrebna kakšna škatla?

Sem razmišljal, da kupim Smart TV, naložim EON aplikacijo in se prijavim. Bi tole delovalo? Uporabljati želim izključno predplačniški EON (5€/mesec) ali pa A1 Xplore. Avstrijski TV odpade.

So kakšne blokade z strani Telemach? Predplačniški EON namreč poteče vsake tri mesece. Vem, da težav z predvajanjem vsebine ne bi smelo biti ker smo v EU.

Hvala.

Daniel ::

A1 net boš naročil v Sloveniji, stanovanje boš imel v Avstriji? Kakšen net boš imel v Avstriji? Pri EONu vem, da obstaja neko določilo koliko gledanja mora biti v domačem omrežju, a ne vem, če se aplicira tudi na predplačniški EON. Pri predplačniškem pa ne vem kaj se zgodi po 3 mesecih.

Tudi T2 ima neko opcijo TVja izven omrežja, poglej si še to. Za A1 nimam pojma kako jim delajo aplikacije. Sicer pa se da morebitno omejitev na domače IP obvoziti z VPNom. Dva Mikrotika, pa si lepo v Avstriji nastaviš WiFi, ki ti bo preko VPN ali EOIP lepo prišel ven doma na Slovenskem naslovu in bo delalo vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

xseki ::

A1 net (https://www.a1.net/) naročim v Avstriji na moje novo stanovanje, počakam na priklop, na Smart/Android TV naložim EON ali pa Xplore aplikacijo, se prijavim z mojimi podatki, gledam. To bi moralo delat ali pač? Sem testiral in lahko gledam EON tudi preko Avstrijskega IP-ja. Na vsake 3 mesece pa kupim novo EON kartico in se registriram na novo.

Masayoshi ::

predplačniski EON ne vem če bo še, to je bila samo marketing akcija. Tudi paket, ki ga zdaj kupiš gor piše da ga lahko aktiviraš samo do 31.12.2021. Dvomim da bo še, ker sedaj tudi prodajajo pakete samo TV...

Daniel ::

No, če si testiral in dela, potem bo najbrž delovalo tudi naprej. O tem ali predplačniški EON ima kakšne omejitve pa dejansko nikjer nič ne piše. Najbrž res dela povsod. Je pa to očitno paket EON Full, ki je drugače nekje 30 EUR redno.

xseki ::

Masayoshi je izjavil:

predplačniski EON ne vem če bo še, to je bila samo marketing akcija. Tudi paket, ki ga zdaj kupiš gor piše da ga lahko aktiviraš samo do 31.12.2021. Dvomim da bo še, ker sedaj tudi prodajajo pakete samo TV...

A res? Do zdaj sem uporabil že 3 kartice. Poznam veliko ljudi, ki to redno kupujejo že več kot eno leto zaradi spremljanja Sport Klub kanalov, ki jih ni mogoče dobiti nikjer razen pri Telemachu. 5EUR/mesec za 170+ HD programov res ni velik dnar.


Daniel je izjavil:

No, če si testiral in dela, potem bo najbrž delovalo tudi naprej. O tem ali predplačniški EON ima kakšne omejitve pa dejansko nikjer nič ne piše. Najbrž res dela povsod. Je pa to očitno paket EON Full, ki je drugače nekje 30 EUR redno.

Ja, zadeva je res super. Vem, da je omejitev na največ 5 naprav ampak za kakšne druge blokade še nisem slišal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Masayoshi ::

Poglej na ovitek, gor piše: aktivacija možna do 31.12.2021. Pa tudi prej je bilo možno naložiti nadaljne 3 mesece na telemachu, sedaj ni več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Masayoshi ()

xseki ::

Masayoshi je izjavil:

Poglej na ovitek, gor piše: aktivacija možna do 31.12.2021. Pa tudi prej je bilo možno naložiti nadaljne 3 mesece na telemachu, sedaj ni več.

Imaš prav. "Koda za aktivacijo je veljavna do 31.12.2021." Ali to pomeni, da bodo predplačniški EON skinili z novim letom?

Masayoshi ::

Po moje ja, sedaj imaš tole, kar je presneto drago:

https://sl.eon.tv/tv-paketi/

Daniel ::

Opcija je tudi tole, cene sicer skrivajo...
https://tv.t-2.net/#paketi

Masayoshi ::

Nič ne skrivajo, le pregledno nimajo:

Cena po brezplačnem preizkusu (MIni, Midi, Maxi)

4,99 € / mesec

z DDV

9,99 € / mesec

z DDV

19,99 € / mesec

z DDV

xseki ::

Sem kontaktiral Telemach in so mi rekli, da nimajo namena ukiniti predplačniških EON paketov.

-JM- ::

Kelly je izjavil:

tudi meni od danes napiše enako : da je moja naprava rootana eon app ne more delovati.

gre za Beelink gt King,...

naložil verzijo k9tb0reglaga Jabba,...ne deluje, help??

Sem ugotovil, da vsak 11. zagon aplikacije po vrsti potem odpre normalno:) vsaj pri tablici Lenovo...

V-i-p ::

Za na vikend sem nabavil Huawei tablico in zvočnika, ki bodo namenjeni samo za TV in radio. Špila vse super, slika je odlična, malo ne pa moti, da na max glasnosti dela internet radio lepo na glas, EON je pa kar tišji. Ni hudo, je pa precejšnja razlika, samo najbrž je to od aplikacije odvisno, ni kaj narest a ne? Aja, od včeraj po posodobitvi javi EON tisto napako, da je naprava rootana, je treba 2.28 verzijo najt pa namestit pa dela.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mat xxl ::

Kaj pa ostalim EON meni na GT Kingu še vedno lepo deluje, imam verzio 2.019(1400).

Ne vem, pa, ker nič ne posodabljam, razen samega GT KInga , bi verjetno moral preko trgovine ali ? V googla sploh nisem vpisan z računom v tej napravi ?

-JM- ::

mat xxl je izjavil:

Kaj pa ostalim EON meni na GT Kingu še vedno lepo deluje, imam verzio 2.019(1400).

Ne vem, pa, ker nič ne posodabljam, razen samega GT KInga , bi verjetno moral preko trgovine ali ? V googla sploh nisem vpisan z računom v tej napravi ?

Problemi so se začeli z verzijo 2.029...

mat xxl ::

Pa sedaj dela ali ne dela, naj nadgradim, ali pozabim. Ker ja zanimivo se ne nadgrajuje, ker sem se v trgovini na Gt Kingu izpisal iz trgovine računa.....

Torej vam dela, vam ne dela GT KING in GT KING PRO.

MrNighthawk ::

Ima kdo združen paket EON in mobilne? Izkušnje s 4g in 5g signalom?

vimos ::

jaz.. 4g deluje ok. 5g žal ne, ker imam iphone, ki pri telemachu ni podprt... tako da za uporabnike apple telefonov je telemach najslabša izbira.

mat xxl ::

To pa nisem vedel, meni 4G od Telekoma preko IOS a Appla 11 , ki deli povezavo WIFI na GT KIng na vikendu deluje izvrstno brez najmanjših težav, tako, da sem na vikendu odjavil kabelsko TV, ker je 25 eur/ mesečno in za ta denar imaš hitro GT Kinga noter, ali pa če ga samo prineseš, ker je majhen.....

OK.d ::

Tudi lastniki Pixlov se lahko pod nosom obrišejo za 5G izkušnjo:P
LPOK.d

mat xxl ::

Pa kako da ne dela pri Telemachu 5G, ko ga tako reklamirajo.......

PrimozR ::

Frekvence?

strom_15 ::

Telemach ima 5G opremo od Huawei-a in mnogo proizvajalcev telefonov ne deluje na njihovi opremi. Za Telekom ne vem katero opremo imajo, vem pa da ima A1 Gropu (v katero spada tudi naš A1) vso opremo od Nokie.

xseki ::

Šel na petrol po novo EON prepaid karto. Zdaj piše, da se koda lahko uprabi do 30.6.2022. Torej predplačniški EON ostaja.

zuz3k ::

a je res če vpišem OTP kodo kjer mam paket EON trojček

da brez dodatnih stroškov gledam na eni TV ta EON
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Masayoshi ::

xseki je izjavil:

Šel na petrol po novo EON prepaid karto. Zdaj piše, da se koda lahko uprabi do 30.6.2022. Torej predplačniški EON ostaja.


Pri vsaki prepaid EON kartici, ki jo kupim moram vpisati drugo telefonsko za potrditvenio SMS(obstoječe, enkrat porabljene, ne sprejme)? Pri tebi enako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Masayoshi ()

xseki ::

Masayoshi je izjavil:

xseki je izjavil:

Šel na petrol po novo EON prepaid karto. Zdaj piše, da se koda lahko uprabi do 30.6.2022. Torej predplačniški EON ostaja.


Pri vsaki prepaid EON kartici, ki jo kupim moram vpisati drugo telefonsko za potrditvenio SMS(obstoječe, enkrat porabljene, ne sprejme)? Pri tebi enako?

Ja, potrebuješ novo telefonsko in email ob novi registraciji. Pri HoT Hofer in Spar Mobil lahko vzameš simko za 1,99€ in bo delovalo. Email pa narediš sam.

PrimozR ::

Vidim, da je Tidal zastonj na Eon Premium. Kako verjetno je, da bo down the line sprememba in ne bo več zastonj, tega pa ne bodo jasno sporočili?

OK.d ::

Saj boš že videl na položnici.;)
LPOK.d

PrimozR ::

Ma ne gledam je, trajnik :D

Morison ::

Kot berem so spet odprli eon premium programe od 8.12. do 12.1.22
Me pa zanima kako je z voyo ker na D3 boxu mi dela na EON boxu pa ne.
https://www.blog.uporabnastran.si/2021/...
Tukaj piše da voyo ni vključen, čeprav kot pravim mi na D3 boxu pa dela že par dni.
Kdo kaj ve kaj je s tem?

Daniel ::

Ne vem kaj točno naj ti rečem, meni se zdi, da sem včeraj, ko sem vklapljal bral, da so vsi HBO in dodatno Voyo vključeni, danes pa povsod piše samo HBO. Zdaj pa ali si je kdo premislil ali pa sem pač videl stvari, ki ne obstajajo...

Pro ::

Jaz sem vklopil akcijsko ponudbo in mi sedaj dela tako HBO kot Voyo na EON boxu.

Morison ::

Kako si jo vklopil. Jaz imam že itak eon premium ki vključuje hbo... le voyota nimam na eon boxu

Pro ::

Jaz imam EON Light. Vklopil sem pa na moj Telemach.

lopov ::

Chromecast z Google TV in nameščenim Eon se predstavi kot "smart TV" -- sem moral odjaviti Samsungov TV, da sem lahko opravil aktivacijo.
Ampak ... manjka cela sekcija "za odrasle". Bi moral kaj posebej vklopiti? Pin koda je nastavljena, ustvarjen profil za 18+, pa nič.

NejcSSD ::

lopov je izjavil:

Chromecast z Google TV in nameščenim Eon se predstavi kot "smart TV" -- sem moral odjaviti Samsungov TV, da sem lahko opravil aktivacijo.
Ampak ... manjka cela sekcija "za odrasle". Bi moral kaj posebej vklopiti? Pin koda je nastavljena, ustvarjen profil za 18+, pa nič.


Seveda, Chromecast with Google TV je AndroidTV sistem.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Pro ::

Na Android napravah je sekcija za "odrasle" onemogočena. Tako je tudi na Sony TV-jih.

OK.d ::

Nič ne bo od s.., za to moraš naložiti gor Tvin, če ti kdo to omogoči:) .
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

mat xxl ::

Pro je izjavil:

Jaz imam EON Light. Vklopil sem pa na moj Telemach.


Super si naredil, naročil si nekaj in plačal boš tudi, kar bodo mnogi imeli zastonj ;) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Daniel ::

mat xxl je izjavil:

Pro je izjavil:

Jaz imam EON Light. Vklopil sem pa na moj Telemach.


Super si naredil, naročil si nekaj in plačal boš tudi, kar bodo mnogi imeli zastonj ;) .


Zakaj bi kaj plačal, če je promocijsko?

mat xxl ::

Zato, ker si si v moj račun ročno aktiviral in vklopil ta paket in ja ga boš tudi plačal.

Pro ::

Ne bom plačal, pišem promocijsko zastonj do 12. 1. Brez skrbi.

Daniel ::

mat xxl je izjavil:

Zato, ker si si v moj račun ročno aktiviral in vklopil ta paket in ja ga boš tudi plačal.



Si preveril na moj.telemach.si preden si pisal odgovor?

Pro ::

A ima kdo na aplikaciji SMART TV, ki jo ima naloženo na TV omogočen ogled programov za odrasle? Samsung? LG?
««
42 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15448737 (491) Ulixes
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959400 (1285) Ulixes
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23933811 (2221) Han
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138368 (10159) zitrus
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3311125 (5517) Daniel

Več podobnih tem