» »

katere računalniške zvočnike??

katere računalniške zvočnike??

tx-z ::

Mal sm gledu po internetu, pa k sm glih mal za štos kliknu na zvočnike, sm vidu tele:
Genius zvočniki Surround SubWoofer 5.1 Home Theater

Majo pa 5*15W RMS pa 45W RMS nizkotonec. Ne zgleda slabo, pa še daljinca dobiš. A ma kdo te zvočnike, zanima me pa predvsem a res dajo od sebe tistih 120W in da so dost glasni pa kvalitetni? Torej a se splača dat 40kSIT za njih. Več k tok za zvočnike ne mislm dajat, tko da če kdo mogoče pozna še kakšne boljše za isti al pa manjši dnar..
tx-z

Fury ::

ej, jest jih mam kaksen mesec pa so čist hudi! resno znajo bit glasni ce navijes mal bolj :) jest mam na 1/4 jakosti pa mi mat skos pizdi ko igram spile "kaj to bobni no, stisi nooooo" :D 8-)

tx-z ::

sj to je že pr mojih geniusovih 2.1 za 10kSIT ampak tko no.bl -slabo :)

a si že kdaj mel zvočnike zuni? kok se je slišal daleč? :D
kje si jih pa kupu+cena ?
A pol priporočaš nakup -a je previsoka cena za njih al je vredu?

pa še to: na keri zvočni jih maš vkloplene, jst bi jih mel na matično od Abit NF7-S /5.1
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

aja,, a se ti da zmert kok so prbližn velki? :)
tx-z

Fury ::

iz sajta:

Subwoofer: 220 x 380 x 330 cm
Front: 160 x 235 x 165 cm
Rear: 120 x 120 x 120 cm
Center: 360 x 160 x 165 cm
Remote Controller: 115 x 40 x 200 cm

drugace pa uzun jih nism mel :) se pa po celmu stanovanju na izi slis :) pa kvaliteta je res zlo dobra za tak denar. ne pa kot recimo logitechi (z-640) k majo cist lesen zvok v srednih tonih. res se dobr slis vse. se klasiko prenesejo :)

jest sem kupu pri avteri (uvoznik) in sem dal 28k (mat zrihtala popust).. sem pa bil pripravlen dat tut 40k po tem ko sem jih slisu v trgovini :)

BaRtMaN ::

Kateri 2.1 sistem bi priporočil? Dobim Abitovo matično ploščo NF7-S, ki ima, kot veste, spodobno integriran avdio. Za sistem 5.1 nimam ne denarja ne prostora, tako da 2.1 all the way! Zaenkrat nameravam kupiti Teacove zvočnike pri JAE (2 zvočnika po 200W za 9000 SIT).

SaS ::

Priporočam ti ogled te strani JAE !!

Sam se izbral AVS500 in sem full zadovolen! Lahko pa uporabljaš samo sprednja dva in imaš 2.1 sistem ostala dva pa maš za rezervo, če boš kdaj rabil 4.1 sistem!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

tx-z ::

@BaRtMaN: tehle 200W je po res vsej verjetnosti P.M.P.O-ti morš gledat RMS. To je pa prbližn 200W /2 /10 = 10W skupne moči..Prbližk :) Drgač jst mam pa zdej od geniusa 2.1 sistem pa je kr uredu sam ne vem če ga še kje prodajajo.
tx-z

BaRtMaN ::

Bom verjetno kar Antec Lansige vzel kakšne. Hvala, SaS!

tx-z ::

sm kupu tele geniusove 5.1 pa so dobri..
tx-z

Fury ::

ee, sem ti reku :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187684 (40159) staher
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926557 (10643) Hrenowsky
»

Zvočniki: 5.1 ali stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
222690 (2115) xabre
»

Še vedno ni prepozno za novoletno darilo

Oddelek: Novice / Ostale najave
322016 (2016) lorenz
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564006 (3390) jest10

Več podobnih tem