» »

genius sw 5.1 home theatre

genius sw 5.1 home theatre

1
2
»

jest10 ::

Ne vem čemu tako hvalite ta ATP3??
Sem jih kupil za v študentskega, da bom imel malo muzike. Itak nisem pričakoval kaj veliko od njih. Samo vseeno več, glede na to kako jih nekateri tukaj fanatično zagovarjate in hvalite.(nekateri celo nabijate da se cela bajta trese:D )
V resnici pa mi bolje špila 13cm zvočnik za 4 jurje v kompresijski škatli z visokotoncem za 2 jurja. Oboje iz konrada.
Sej basi so, ampak samo do kake 55Hz je zadovoljivo. Kar je nižje pa se praktično ne sliši.(v povprečju je vsak drugi komad ob base) Pa tudi okoli 200Hz so zelo tihi .
Skratka razočaran;((

Kdor pravi da imajo ti zvočniki dober bas žal še ni slišal pravega suba

Wolfram ::

Imam tale sistem genius 5.1 in sem po enem letu še zmeraj izredno zadovoljen. Stvar je glede basov odlična, mogoče so viskotonci malce prešvoh. Je pa res, da imam bolj občutljive starše, ki mi venomer morijo, da naj dam bolj potiho, tako da v vsakem primeru ne rabim močnejših. Hišo imamo standardno (12x14m) pa je povsod občutiti močne tresljaje, kar je dober dokaz, da je subwoofer zadovoljivo močan. Kvaliteta je na nivoju (priznati moram, da so visokotonci pri creativu kvalitetnejši). Sistem je v prvi vrsti namenjen pc igram, kjer se pokaže prvovrstnost basa v polnem sijaju. Vredno nakupa!

lp
www.igralec.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wolfram ()

LeQuack ::

Dons sm bil v BOFu pa majo tm tele z680, z560 in megaworks 550 tko de lahko vse tri poslusas pa primerjas pa se od Logitecha res se najbolj slisjo. Ceprov mi je bass od megaworks nekak bolj vsec, un se mi zdi de nkak cudn ropota.

Fury ::

logitech bas je tak k prbija.. pa sploh ni nujno da taprav ton zaigra :) sam za techno recmo je ql.. za kaksne mehke base pa ni ravno najbolsi.. kokr sem jest probavu..

boris22 ::

Ta jest 10 je čisto popljuval atp3 zvočnike.Ma kdo je reku da atp3 zvočniki toliko nabijajo da se cela bajta trese.Rekli smo samo da za 15 ksit je to najboljša kombinacija 2.1 zvočnikov.Odstajajo tudi boljše variante kot so MegaWorksŽ THXŽ 2.1 250D 75 Watts (RMS) per satellite Powerful 150 Watts (RMS) subwoofer skupaj 300w rms-ja samo kaj ki se jih pri nas ne da dobit in verjetno nebi bili glih poceni.Kaj je kdo mogoče proval že teacov pm-1300 2.1 sistem.Naj bi imel 12,5w rms-ja za vsak satelit in 35w sub.To pa je več kot zmorejo atp3.Cena 19000 sit.

Fury ::

teac ma po kvaliteti sama jajca.. resno.. vsi teaci do zdej so bli en drek kar sem jih jest slisal.

jest10 ::

boris22:
Ne v tej temi. Ampak se pa najde po drugih temah komentarje v stilu: cela bajta se trese, vsi težijo k tolk nabija itd...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658328 (6988) Clone
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382014 (1472) twingosport
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168491 (6175) Pyr0Beast
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232282 (1610) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332693 (2003) partysound

Več podobnih tem