» »

mailboxde.com

mailboxde.com

beta1 ::

Me že glava boli.

Ne sploh ni problem cena. Bi plačal tudi več v EU. Samo je problem, da se da dobiti samo v USA.

Za maillbox nisem vedel, da se ne ukvarja s pošiljkami izven EU.

Do nadaljnjega je projekt ustavljen.

Hvala za odgovor.
Huawei LTE CPE master.

6151 ::

Kaj pa kak posrednik iz ZDA?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

beta1 ::

Se mi zdi, da bi to bilo še dražje. Niti ne poznam nobene take firme ali posameznika, ki bi bil zaupanja vreden. Mislim, da bi bilo še dražje, saj bi bila dvojna poštnina. Carina v Sloveniji mi nebi ušla v vsakem primeru.

Nekako preko Nemčije je najbolj optimalna rešitev. Še brainstormam....
Huawei LTE CPE master.

clio24v ::

Pozdravljeni.Zanima me če je možno združiti 2 pošiljki v 1 zaradi poštnine.
Lexus Style

darkolord ::

Je možno, ampak stane 14,5 eur/leto + stroški združevanja glede na velikost paketa.

clio24v ::

Hvala za odgovor.
Lexus Style

Kvinta ::

Je kdo naročeval iz Ebay.de preko Mailboxa meni nekak ne rata več ,ker zgleda da prodajalec gre gledat kdo je plačal preko paypala tam pa je moj Slo naslov :|
A.C.A.B

maticb492 ::

Kvinta je izjavil:

Je kdo naročeval iz Ebay.de preko Mailboxa meni nekak ne rata več ,ker zgleda da prodajalec gre gledat kdo je plačal preko paypala tam pa je moj Slo naslov :|



Jah narobe si plačal, če bi na Ebay kliknil na paypal checkout, bi bil mailbox naslov gor, ti si pa verjetno ročno poslal denar.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kvinta ::

Plačam z paypalom samo prodajalec vidi ,da je na paypalu slovenski naslov poslal pa naj bi na nenški naslov in pol zavrnejo.
Ma bom iz USA naročo tem švabom se vedno bolj j**e zdaj ko jih je že blizu 100miljonov.
A.C.A.B

maticb492 ::

Ja, saj ti pravim, da bi moral it skozi Ebay checkout in kliknit tam gumb paypal, ker ti potem naslov posreduje točno tak, kot je za to naročilo, ne glede na to da je tvoj paypal račun vezan na tvoj slovenski naslov.

Zajebal si, ne zdaj jamrat da so oni krivi :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

sbawe64 ::

Na eBayu si v uporabniški račun vpiši mailboxde.com naslov za dostavo.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

https://www.notebooksbilliger.de/ ima tako

prvo moraš vpisati
Rechnungsadresse

in neko nemško telefonsko številko


nato, če ne spremeniš drugače, se privzeto upoštevajo zgornji podatki
Lieferadresse



trenutno še ugotavljam, kam bi bilo najbolj smotrno dodati Mailboxde podatke, ki so v obliki

Mailboxde.com GmbH
Ime Priimek, ID 123456 //iz tega te Mailboxde najde, ko pošiljka prispe do njih
Äussere Weberstr. 57
02763 Zittau
Germany



Recimo tako za
Rechnungsadresse


telefonska je +4915 plus 9 random cifer
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

Po večih poskusih, iz notebooksbilliger.de na mailboxde.com (plačilo preko paypala), ne gre, očitno nočejo poslati.
2020 is new 1984
Corona World order

kixs ::

Lahko probas se Cheaper&More ali Paket Slovenija.

rintintinc ::

Kako je s kupovanjem na Amazon.de? So kakšne težave pri dostavi na Mailboxde zaradi podpisovanja? Ogrevam se za nakup grafične in bi jo zaradi cene in morebitnega uveljavljanja garancije, itd. najraje vzel na nemškem Amazonu, te grafične pa v Slo ne pošiljajo, tako da ...

bastadu ::

Z Amazon.de še nisem imel nobenih težav s pošiljanjem preko mailboxde.com ...

pijavka ::

rintintinc je izjavil:

Kako je s kupovanjem na Amazon.de? So kakšne težave pri dostavi na Mailboxde zaradi podpisovanja? Ogrevam se za nakup grafične in bi jo zaradi cene in morebitnega uveljavljanja garancije, itd. najraje vzel na nemškem Amazonu, te grafične pa v Slo ne pošiljajo, tako da ...

Tudi jaz še nisem imel težav z Amazon.de

rintintinc ::

Super, hvala. Sem za vsak slučaj pobaral še Mailboxde.

Jerry000 ::

Bom kar tu vprašal. Torej želim kupiti izdelek ki ga nikjer drugje nimajo kot tu: https://www.proshop.at/KopfhoererHeadse...

Žal pa ne pošiljajo v slovenijo. Kako to najlažje in čim ceneje dobiti pošiljko, je kakšen enostaven servis za to?

Ales ::

Jerry000 je izjavil:

Bom kar tu vprašal. Torej želim kupiti izdelek ki ga nikjer drugje nimajo kot tu: https://www.proshop.at/KopfhoererHeadse...

Žal pa ne pošiljajo v slovenijo. Kako to najlažje in čim ceneje dobiti pošiljko, je kakšen enostaven servis za to?

Le zakaj sprašuješ v tej temi, ki nima nobene veze s tem! :)) >:D

/s

Jerry000 ::

Ales je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bom kar tu vprašal. Torej želim kupiti izdelek ki ga nikjer drugje nimajo kot tu: https://www.proshop.at/KopfhoererHeadse...

Žal pa ne pošiljajo v slovenijo. Kako to najlažje in čim ceneje dobiti pošiljko, je kakšen enostaven servis za to?

Le zakaj sprašuješ v tej temi, ki nima nobene veze s tem! :)) >:D

/s

A ni mailboxservice za te zadeve da pošiljajo v slovenijo?

Ales ::

Ja! In /s pomeni sarkazem. Sprašuješ ali obstaja kak enostaven servis za to v temi o enostavnem servisu za to... ;)

bastadu ::

On bi pošiljal iz AT v SLO ... trgovina, ki jo je navedel, pa ne pošilja izven AT zato mu tudi mailboxde ne pride prav ...

Ales ::

A, OK, to je drugo potem. Napisal je da ne pošiljajo v Slovenijo, nič ni rekel za Nemčijo, gledal pa nisem.

Edit: te iste slušalke so tudi v nemškem Proshopu: https://www.proshop.de/?s=JayBird+Vista...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

Jerry000 ::

Rabim malo pomoči (prvič delam to). Ne razumem ravno 100% kaj moram kam vpisat. Na email sem dobil svoj mailboxde naslov v formatu:

Mailboxde.com GmbH
Ime Priimek, ID 111111
Äussere Weberstr. 57
02763 Zittau
Germany

Kako to potem sem prenesem https://imgur.com/a/fj37YXL

V mailu mi piše "Please cite Mailboxde.com GmbH always in the first or second line" to pomeni da mora to v ime in priimek input it ali?

darkolord ::

Ime: Mailboxde.com
Priimek: GmbH
Company: Ime Priimek, ID 111111

Ali pa tudi:
Ime: Ime
Priimek: Priimek
Company: Mailboxde.com GmbH
Additional Address: ID 111111

V bistvu kakorkoli, samo da je Mailboxde.com in tvoj ID gor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Jerry000 ::

Super, hvala!
Torej Mailboxde je izključno samo za stvari oziroma trgovine iz nemčije ki ne pošiljajo v slovenijo? Kdo potem v Sloveniji to prenaša dalje, DHL, SP,...?

LeQuack ::

Jerry000 je izjavil:

Super, hvala!
Torej Mailboxde je izključno samo za stvari oziroma trgovine iz nemčije ki ne pošiljajo v slovenijo? Kdo potem v Sloveniji to prenaša dalje, DHL, SP,...?


Izbereš na Mailboxde poštno družbo. Če je kak Deutche Post / Czech Post potem najbrž Pošta dostavi. Če je GLS potem bo pač GLS, UPS, DHL enako, itd.
Quack !

Jerry000 ::

Super, hvala!

Jerry000 ::

Hm, malo pomoči potrebujem spet. V Mailboxde nikjer ne najdem kje lahko izberem poštno družbo, če sem prav razumel.
Tudi ne vem kako je pri registraciji, se moram registrirati že s mailboxde podatki? Kupil bom to, v tej trgovini: https://www.proshop.de/KopfhoererHeadse...

m3k ::

Jerry000 ::

Verjetno je vseeno, če je billing in delivery address isti (od mailboxde)? Ker nimajo niti na izbiro da bi izbral slovenijo, samo nemčija

darkolord ::

tako je

Jerry000 ::

No ja, ni ravno enostavno tole. Na mailboxde so rekli da ne sme bit enaki naslov za billing in delivery. Ampak ne morem drugače ker mi slovenijo sploh ne prikaže med opcije, prav tako postal code mi ne sprejme slovenske. Torej sem primoran dat nemško, kar pa pomeni da podatki niso pravi če dam svoj naslov, postal code in državo pa nemško. Kako ste vi to reševali in naročali? Malo sem zmeden ker prvič naročam tako

darkolord ::

Če kupuješ kot fizična oseba nima v bistvu nobene veze ta billing address. Daj enakega in je to to.

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

Je že kdo imel težave z vračanjem? Dobil poškodovano blago verjetno s strani UPSa, sem zavrnil in paket je trenutno pri mailbox.de. Zdaj se prek mailov nek komplicirat..
Čas prve prijave 04.11.2005

Jerry000 ::

Pubeci, zanimajo me vaše izkušnje glede mailboxde. Rad bi naročil grafično iz mindfactory ampak me malo skrbi ta posrednik. Ker to ni malo denarja me zanima, je kdo od vas dobil kaj poškodovano? Ste pozitivno presenečeni? Kaj komplikacij? So odzivni na maile? Predvsem me zanima če ste naročevali iz mindfactory

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

LeQuack ::

Sem naročil skoraj cel PC iz MF preko mailboxde, nobenih težav.
Quack !

Jerry000 ::

Sedaj imam tako zapisane podatke na mindfactory, je to ok?

Mr.
Mailboxde.com GmbH
Ime Priimek, ID 12345
Outer Weberstr. 57
02763 Zittau
Germany

Mailboxde.com sem dal kot ime, GmbH sem dal kot priimek in dejansko ime in priimek z ID sem dal kot additional company

DarwiN ::

Äussere Weberstr. 57 (ti je google prevedel naslov v EN?)

drgač pa štima.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Jerry000 ::

DarwiN je izjavil:

Äussere Weberstr. 57 (ti je google prevedel naslov v EN?)

drgač pa štima.

Oh pa res, google je prevedel ja ampak podatek je pravilno vnešen (kot si napisal). Super, potem pa naročil čez par dni in da začnem švicat dokler ne dobim varno paketa v roke :D hvala za pomoč!

Jerry000 ::

Nikjer na netu ne najdem podatke o velikosti škatle (kartonaste) kamor zapakirajo ohišje NZXT H5 Flow. Ker bom imel zraven še vodno hlajenje, nekaj fanov in napajalnik me zanima, če bo to sploh šlo skozi mailboxde? Za GLS piše da je max velikost 80cm x 60cm x 200cm, ker imam jaz zelo slab občutek glede centimetov in v kakšno škatlo bodo to sploh spakiral me zanima, a je kdo naročeval cel PC (po komponentah ločeno) preko mailboxde? Ali je bolje ohišje kupiti pri nas in dat 30 EUR več zato

bciciban ::

Kake imate izkušnje pri naročanju več artiklov? Bo Amazon ali MF združil vse stvari v en paket ali je bolj stvar sreče ?

Jerry000 ::

bciciban je izjavil:

Kake imate izkušnje pri naročanju več artiklov? Bo Amazon ali MF združil vse stvari v en paket ali je bolj stvar sreče ?

Ravno včeri naročil 4 stvari iz MF, upam da bo združiv v isti paket :) (tudi nimajo vseh stvari na zalogi - je akalna doba 2 dni piše za eno stvar)

bastadu ::

Za združevanje več paketov v enega je potrebno najprej plačati 15,5€ letnega pavšala za konsolidacijo, potem pa pri vsaki pošiljki še strošek škatle + poštnina seveda...

Grapher ::

Jerry000 je izjavil:

Nikjer na netu ne najdem podatke o velikosti škatle (kartonaste) kamor zapakirajo ohišje NZXT H5 Flow. Ker bom imel zraven še vodno hlajenje, nekaj fanov in napajalnik me zanima, če bo to sploh šlo skozi mailboxde? Za GLS piše da je max velikost 80cm x 60cm x 200cm, ker imam jaz zelo slab občutek glede centimetov in v kakšno škatlo bodo to sploh spakiral me zanima, a je kdo naročeval cel PC (po komponentah ločeno) preko mailboxde? Ali je bolje ohišje kupiti pri nas in dat 30 EUR več zato


Na Bphotovideo sem zasledil te podatke o dimenziji embalaze ohisja 20.7 x 19.7 x 13.5"


Pred kratkim sem nabavil cel komp iz MF preko mailboxde, izkusnja pa je bila taka.

V kolikor so izdelki pri MF na zalogi posljejo vse skupaj, edino za ohisje nisem preprican, tega bi znali vseeno poslati posebej.
Pri meni so poslali 3 pakete - 1: cel kup komponent, 2: ohisje, ni bil na zalogi, 3: ventilatorje, niso bili na zalogi.

Na mailboxde sem najprej pogledal koliko bi sploh stalo ce zdruzim pakete https://www.mailboxde.com/pricelist.html za vsak paket placas "obdelavo", nato placas se skatlo v katero ti bodo pakete zdruzili, ce vzames to opcijo. Ko imas podatko o dimenzijah in skupni tezi gres na https://www.mailboxde.com/shipping-calc... da dobis stroske prevoza. Pri meni so dali vse v skatlo dimenzije 30x60x80cm (VxSxG), celoten znesek je bil nekje 50€. Zdruzevanje se bolj splaca ce imas vec kot 3 pakete, je pa odvisno od dimenzij paketov in teze. V zgornjem znesku sem uposteval se 15.5€, ki jih moras placati za letno uporabo opcije zdruzevanja paketov.

BadgerSkin ::

darkolord je izjavil:

Če kupuješ kot fizična oseba nima v bistvu nobene veze ta billing address. Daj enakega in je to to.

Načeloma že, so pa začeli nekateri prodajalci komplicirat pri Paypal/kartičnih plačilih, in dobiš address mismatch error potem pa se jajcajo okoli, ko preverjajo, če se slučajno ne greš kake goljufije s karticami.

Bellzmet ::

A obstaja tudi "mailboxde" za naročila Avstrija -> Slovenija, kjer sicer trgovina pošilja samo v Avstrijo?

panja003 ::

Ima kdo idejo kako naročiti robo iz spletne strani https://www.tink.de/ ? Ker ko hočem vnesti svoj mailboxde naslov mi javi da ne sme biti številk v imenu in priiimku prejemnika.

kixs ::

Narocis tam kjer ne komplicirajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468474 (5116) darkolord
»

Preusmeritev paketa iz Nemčije v Slovenijo

Oddelek: Loža
323965 (594) kixs
»

cheaper & more (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6216182 (4869) Steinkauz
»

Spisek trgovin katerih robo je mogoče dobiti, le preko posrednikov

Oddelek: Kaj kupiti
285956 (3009) pe3c
»

Spletni trgovec noče prodati naročenega blaga (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5211996 (8527) DeeJay

Več podobnih tem