» »

Google Pixel

Google Pixel

««
13 / 69
»»

Jerry000 ::

A bo kdo zdaj nabavljal Pixel 3 ko je v akciji? Baje je za 150 ceneje plus ce dva vzames je drugi -50%

PARTyZAN ::

Boš moral bit bolj specifičen. Nisem zasledil nobene akcije, ki bi bila zanimiva za evropejce.

Jerry000 ::

Ah, ni več na voljo ta akcija. Sedaj je samo znižanje za 150EUR.

OK.d ::

LPOK.d

Jerry000 ::

Lastniki Pixel 2XL, kako ste rešili problem: ko vklopim žične slušalke (ali bluetooth), dam do konca na glas ampak dejansko je občutek kot da je samo do 50% glasnost. Uporabljam pa spotify app za musko. Sem pa tudi odkril, ko kliknem next song, je glasnost zelo naglas pol sekunde, potem pa spet na srednji nivo, čeprav imam do konca vse. Se da to kako "unlockat"? Brez slušalk je glasnost res odlična, se pa zgodba spremeni ko uporabim slušalke.

Dosan ::

Evo, končno je imel saturn.de akcijo za Pixle 3, 200€ ceneje. Prek DE Google store nikakor ni šlo čez v kombinaciji s Cheaper&More za cyber monday deal, Saturn nakup je šel čez brez problema, čakam samo še Cheaper&More, da mi prepošljejo paket, ki je že pri njih.

Jerry000 ::

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)

OK.d ::

Dosan je izjavil:

Evo, končno je imel saturn.de akcijo za Pixle 3, 200€ ceneje. Prek DE Google store nikakor ni šlo čez v kombinaciji s Cheaper&More za cyber monday deal, Saturn nakup je šel čez brez problema, čakam samo še Cheaper&More, da mi prepošljejo paket, ki je že pri njih.

Zdaj po 3.12. z novo uredbo bi moralo it skozi.
LPOK.d

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)


650 za telefon, 2€ poštnine do C&M, 14€ poštnina od C&M (ker je bil še en artikel zraven) + 10€ zavarovanje do 2000€.
~680€ vkup

OK.d, kakšna uredba je prišla?

OK.d ::

LPOK.d

Dosan ::

OK.d je izjavil:

https://slo-tech.com/novice/t734711#crta


Je za sprobat, ampak prvi poskus nakupa v Google DE trgovini in naročila na C&M naslov se je končal s stornacijo naročila "due to suspicious activity".

Jerry000 ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)


650 za telefon, 2€ poštnine do C&M, 14€ poštnina od C&M (ker je bil še en artikel zraven) + 10€ zavarovanje do 2000€.
~680€ vkup

OK.d, kakšna uredba je prišla?

64GB ne?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)


650 za telefon, 2€ poštnine do C&M, 14€ poštnina od C&M (ker je bil še en artikel zraven) + 10€ zavarovanje do 2000€.
~680€ vkup

OK.d, kakšna uredba je prišla?

64GB ne?


Tako je.

BadB0y ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)


650 za telefon, 2€ poštnine do C&M, 14€ poštnina od C&M (ker je bil še en artikel zraven) + 10€ zavarovanje do 2000€.
~680€ vkup

OK.d, kakšna uredba je prišla?

64GB ne?


Tako je.

To imaš pixel 3 in ne xl ? Kako si zadovoljen ? Ravno gledam na https://si.mobileshop.eu/phablets/googl... 777€


Dosan ::

BadB0y je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)


650 za telefon, 2€ poštnine do C&M, 14€ poštnina od C&M (ker je bil še en artikel zraven) + 10€ zavarovanje do 2000€.
~680€ vkup

OK.d, kakšna uredba je prišla?

64GB ne?


Tako je.

To imaš pixel 3 in ne xl ? Kako si zadovoljen ? Ravno gledam na https://si.mobileshop.eu/phablets/googl... 777€


Vse super samo premajhen mi je, boljša izbira zame bi bil XL. =/

Jerry000 ::

Dosan je izjavil:

BadB0y je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Koliko si potem dal za njega skupno? Mislim da bom mojega 2 XL menjal drugo leto za Pixel 3. Tole je malo prevelik telefon, je pa hud :)


650 za telefon, 2€ poštnine do C&M, 14€ poštnina od C&M (ker je bil še en artikel zraven) + 10€ zavarovanje do 2000€.
~680€ vkup

OK.d, kakšna uredba je prišla?

64GB ne?


Tako je.

To imaš pixel 3 in ne xl ? Kako si zadovoljen ? Ravno gledam na https://si.mobileshop.eu/phablets/googl... 777€


Vse super samo premajhen mi je, boljša izbira zame bi bil XL. =/

Jaz imam Pixel 2XL, menjava :D?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:


Jaz imam Pixel 2XL, menjava :D?


Tako hudo pa ni. :D

Jerry000 ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Jaz imam Pixel 2XL, menjava :D?


Tako hudo pa ni. :D

Škoda, če bo hudo povej, meni je XL mogoče malo prevelik :D

Dosan ::

Jerry000 ::

Kupi kdo moj Pixel 2 XL :D?

Buddah ::

Za 300e? :) Pridem iskat!

Jerry000 ::

Nč ne bo, ni več onega Pixel 3 v ponudbi :D

no comment ::

Je.

PrimozR ::

Tudi črn je. Sem zjutraj kliknil belega, zdajle pa skenslal in vseeno vzel črnega. Je pa tako, Amazon naredi samo 1 € rezervacije na kreditni. Poročam, kako je.

Jerry000 ::

Edino kar mi mori je to da je samo 64GB. Zdaj mam 128GB in je top, čist brez skrbi da bo zmankal placa :)...še slik ni treba brisat ne nič :)

PrimozR ::

Ta del je bolj personal, sam se še na 32 GB, pa me ne moti kaj precej :)

OK.d ::

LPOK.d

PARTyZAN ::

Smrdi po nategu.

Jerry000 ::

Tole je nateg. Tip ima isti opis, imena pa menjava ker ga vedno bolha vrže dol. Do not buy

Buddah ::

Jerry kdaj ga lahko pridem iskat? :P

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Jerry000 ::

Usrao sam se bre, nič ne bo :D hehe

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

PrimozR ::

Okej, v štartu, ko sem kliknil, je bil datum dostave za Pixel 3 za 600 € nekje v januarju (obdobje je bilo raztegnjeno čez cel januar). Par dni nazaj, ko sem preverjal, je bil datumski rang celo od ~5. januarja do 8. marca. Včeraj je priletel mail, da paket odpošljejo 8. januarja, zdajle so pa trgali celoten znesek. Tako da stvari se očitno dogajajo.

Jerry000 ::

PrimozR je izjavil:

Okej, v štartu, ko sem kliknil, je bil datum dostave za Pixel 3 za 600 € nekje v januarju (obdobje je bilo raztegnjeno čez cel januar). Par dni nazaj, ko sem preverjal, je bil datumski rang celo od ~5. januarja do 8. marca. Včeraj je priletel mail, da paket odpošljejo 8. januarja, zdajle so pa trgali celoten znesek. Tako da stvari se očitno dogajajo.

Kje si pa naročil?

PrimozR ::

PrimozR je izjavil:

Tudi črn je. Sem zjutraj kliknil belega, zdajle pa skenslal in vseeno vzel črnega. Je pa tako, Amazon naredi samo 1 EUR rezervacije na kreditni. Poročam, kako je.

Sem mislil da je jasno/znano, da na Amazonu za 600 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Dimnik ::

Saj je jasno, če prebereš...

PrimozR ::

Nisem omenjal vsega skupaj še enkrat, ker je bilo vmes samo par postov. Če bi bila tema bolj aktivna, bi verjetno omenil, da gre za to.

Dimnik ::

Saj je prav tako, da se ne ponavlja eno.in isto....kot prej povedano, samo prebrat je treba malo nazaj....

PrimozR ::

Danes prispel. Navodila so v nemščini, francoščini, italjanščini in španščini, ni angleščine :) Če koga še kaj zanima, shoot.

Glodko ::

Razmišljam, da bi si vzel Pixel 3 64GB z ebay.de. Vidim da se začne pri cca. 600 eur. Ima kdo izkušnje z nakupom prek ebay-a? Bom tu imel garancijo? So kaki triki?

PrimozR ::

Preveri, kdo prodaja. Če je neka splošno znana trgovina, itak lahko naročiš direktno, ni treba prek eBaya. Če je pa nekdo privat je pa tako-tako.

Mogoče spremljaj Amazon, če bo spet akcija za 600 €.

veqlargh ::

Moj pixel 2 je iz ebaya.de. Privat. Dobil lepo oroginal račun od štacune, vse štima. Samo nisem imel potrebe po vračanju, ker dela :) Je bil pa lepo zapakiran, kot na slikah, ki sem jih dobil.

Nejkoy ::

Živjo. Ima kdo fabric case za pixla 2 xl za prodat?

hvala, lp

OK.d ::

LPOK.d

Jerry000 ::

Mislim da je mislil če ima kdo od vas ker je rabljen cenejši...oziroma je normalne cene kot ta navita cena iz google store.

OK.d ::

PrimozR je izjavil:

Preveri, kdo prodaja. Če je neka splošno znana trgovina, itak lahko naročiš direktno, ni treba prek eBaya. Če je pa nekdo privat je pa tako-tako.

Mogoče spremljaj Amazon, če bo spet akcija za 600 €.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_g...
LPOK.d

Nejkoy ::

OK.d je izjavil:

Ja naročiš pa ga imaš.
https://store.google.com/de/collection/...


:)

Jerry000 je izjavil:

Mislim da je mislil če ima kdo od vas ker je rabljen cenejši...oziroma je normalne cene kot ta navita cena iz google store.


Točno tako :)

Glodko ::

Sem ga pravkar naročil preko Amazona. Cena 680 eur. Ali kdo kaj ve, kje bi lahko pri nas ali on-line z ne preveilo poštnino kupil original fabric case (fog barva, ker najbolj paše na belega)? Amazon ne dostavlja fog barve v SI kolikor gledam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glodko ()

OK.d ::

Ne vem kaj ste vsi mahnjeni na original fabric case-e za 50€, če jih lahko na aliexpresu dobiš za par €:|
LPOK.d

klinker ::

OK.d je izjavil:

Ne vem kaj ste vsi mahnjeni na original fabric case-e za 50€, če jih lahko na aliexpresu dobiš za par €:|


Se kr strinjam. Pa se grdi so.
Nillkin, iMak, Baseus itd imajo odlicne etuije.

Glodko ::

Nisem vprašal za vajino mnenje. Vprašal sem kje jih lahko kupim prek spleta z dostavo v SI, po možnosti kar se da ugodno.
««
13 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32149213 (583) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889093 (5969) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146267 (2527) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
449971 (6982) blackbfm

Več podobnih tem