» »

Google Pixel

Google Pixel

««
12 / 70
»»

Jerry000 ::

Zanima me kje boste kupili Pixel 3 telefon. Boste počakal na black friday? Ob taki ceni bi kar počakal. Škoda da so ovitki tako dragi (45EUR).

OK.d ::

LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Kdo pravi da so dragi:P
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca...

Te ne, meni so oni original všeč :). Saj na koncu bom verjetno res tu kupil :)

WaterBoy ::

Jaz sem svojega kupil na angleški google trgovini malo pred novim letom, je bil 150 znižan in zastonj google mini. Mogoče bo letos podobna akcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

Jerry000 ::

Potem imas angleski adapter?

OK.d ::

LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

In v čem je težava?
https://www.aliexpress.com/item/New-Arr...

Ravno v tem :), še adapter poleg polnilca

WaterBoy ::

Jerry000 je izjavil:

Potem imas angleski adapter?

Ne

Eu adapter

Stipex ::

Prosim za mnenje:
http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Prodajalec pravi da je refurbushed, zdi se mi zanimiva ponudba ampak ko gledam po koliko se prodajajo refurbished na Amazonu je tole cca 200 eur ceneje kot vse ostalo.

Na kaj naj bom pozoren?

Jerry000 ::

Jaz bi raje tu nabavil in mirno spal

https://si.mobileshop.eu/iskanje/?searc...

klinker ::

Stipex je izjavil:


Na kaj naj bom pozoren?


Da ga prevzames osebno in konkretno izprobas. Je namrec zelo sumljivo da je slika samo od skatle.

Jerry000 ::

Jaz vseeno predlagam nabavo telefona iz mojega linka. Namreč kaj je fora, osebni preizkus ni zagotovilo. Če poskusiš osebno mogoče ne boš videl kakšnih detajlov ko jih boš to opazil po 1 mescu konkretne uporabe. Če si ne moreš privoščit 100-200 EUR dražje potem res celotnega preizkusi v živo. Drugače pa raje v trgovini nabavi in boš mel mirno noč.
Sicer pa, če je nov ima tudi garancijo?

Ma kdo od vas Pixel 2 XL?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Jerry000 ::

Zanima me kateri adapter je dober (link?) poleg originala (ker je predrag) za ta telefon (Pixel 2XL)? Pa da je quick charge seveda

janbar ::

Je že kdo menjal baterijo pri Google Pixel telefonu? Kje to dobro naredijo?

Jerry000 ::

Kam se pa to pri nas da na servis kaj? Recimo če je kupljen preko amazona

tomy5 ::

Jerry000 je izjavil:

Kam se pa to pri nas da na servis kaj? Recimo če je kupljen preko amazona


Amazon.

Jerry000 ::

tomy5 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kam se pa to pri nas da na servis kaj? Recimo če je kupljen preko amazona


Amazon.

Pošlje se nazaj na amazon? Torej če imam račun telefona (fizično) od amazona, ga kadarkoli pošljem njim nazaj?

kriko1 ::

Imas cel postopek reklamacije, kjer ti stiska nalepke za vracilo v garancijo. Sledis postopku in to je to.
Meni so izdelek poslali takoj tudi nov preden sem dal zadevo v garancijo.

Na tak nacin se mi niti ne da vec ubadati s servisi in kupovanjem v fizicnih stacunah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

Jerry000 ::

kriko1 je izjavil:

Imas cel postopek reklamacije, kjer ti stiska nalepke za vracilo v garancijo. Sledis postopku in to je to.
Meni so izdelek poslali takoj tudi nov preden sem dal zadevo v garancijo.

Na tak nacin se mi niti ne da vec ubadati s servisi in kupovanjem v fizicnih stacunah.

Super. Samo še nekaj me zanima. Se da kako preveriti če je račun res od amazona, da ni fake? Kupujem sicer na bolhi telefon in mi pošlje še račun od amazona, pa me zanima če je kakšen način da se to preveri če je res kupljen bil tam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

OK.d ::

Naj ti sprinta originalni račun, katerega je dobil od amazona na mail.
LPOK.d

Jerry000 ::

No, saj ga dobim kar po pošti. Zmenila sva se da se dobiva, nakar je rekel da ne dobi prevoza in mi pošlje telefon po pošti da ga pregledam, če mi bo OK mu potem nakažem denar na TRR. Torej on meni prvi pošlje, nato jaz nakažem denar. Pošlje skupaj z računom. Baje je telefon originalno zaprt. Ne vem, ali je to takšno zaupanje in prijaznost ali kaj ne vidim tukaj?

OK.d ::

In za koliko denarja se gre?
LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

In za koliko denarja se gre?

450 EUR. Baje spusti ceno še za 20 EUR ker je UK adapter, da si lahko kupim EU adapter. Na kaj moram biti pozoren pri pregledu? Saj lahko da kompliciram, da gre dejansko za prijaznost in zaupanje. Vendar v današnjem času je skoraj težko verjeti. Glede na to da lahko telefon v miru pregledam in denar kasneje nakažem če bo OK, vendar me skrbi dolgi rok. Verjetno v enem dnevu ko pregledam bo ok, čez 1 mesec pa se bo videl problem. Zato sprašujem, ali je kakšna zadeva na katero moram biti pozoren ko bom pregledal telefon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

PINki ::

Jaz osebno bi testiral touchscreen, kamero, zvocnik, mikrofon, naceloma vse komponente. Obremeni procesor, testiraj baterijo...

Jerry000 ::

Verjetno je enaka šansa da čez 1 mesec nekaj ne bo uredu kot če kupim uradno pri googlu? In pa ne vem kakšen bo račun, če je originalen in legit ali ne. Se da to kje pogledat/preverit?

Dimnik ::

Malo.je čudno, će je telefon še zapakiran in ti ga da, da ga odpreš in pogledaš, potem pa ga ne vzameš.in ga pošlješ nazaj...nevem no, sam tudi grem na roko in se zapeljem na pol poti če sem prodajalec, ampak, da bi zapakiran telefon nekomu poslal in mi potem vrne odprtega, to se pa nebi šel, osebni prevzem ja, odpreš, pogledaš, vzameš ali pa ne.

Jerry000 ::

No seveda, če bo vse kot mora biti ga 100% vzamem. Problem je le ker je dilema zaradi "nekompliciranja" in če je račun legit, da me ne bo kaj nategnil. Čeprav, me niti ne more, saj mi pošlje telefon, plačam pa potem. Se mi še ni to zgodilo, malo me je iz tira vrgel haha :D. Ampak, se da kako preverit če je račun legit (amazon)?

Buddah ::

Mislim, da si v privilegirani poziciji. Počakaj, da dobiš telefon, odpri, poglej, pržgi in sprobaj...če je vse ok mislim, da je to to! 2XL-i so šli dokaj slabo v promet zaradi svojih blue screen težav. Sem bil tudi sam izjemno navdušen nad idejo o lastništvu omenjenega telefona dokler nisem zadeve stestiral v živo. Tu je tudi razlog da sta ceni "navadne" 2ke in 2XL praktično izravnane.

PARTyZAN ::

O kakšnem blue screenu to?

Jerry000 ::

No, telefon je bil 540GBP, pa s hitro posto poslano 9EUR. Al se ga res zeli znebiti al pa ne vem. Jutri dobim v roke, sem sam po sliki videl (doma so mi slikal). Sem v priviligirani poziciji, jutri ga pregledam. Kaj pa je z tem blue screen? Da bom pozoren na to.

Je pa tudi cudno, na poailjki je slovenski naslov, na racunu amazona pa angleski naslov (UK)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Dimnik ::

Vprašaj ga, zakaj so različni naslovi

Preveri imei na telefonu in računu oz serijske številke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Buddah ::

Se opravičujem za napačen izraz! "Blue shift" bo bolj pravilen izraz. Verzija, ki sem jo sam stestiral je imela ta problem zelo izrazit. Se pa da preko LG serijske sicer ugotviti ali imaš screen iz problematične serije ali ne. Sep-dec.serije so imele te težave v veliki meri. Kasneje so zadevo malo popravili a ne bistveno.

Telefon je barve prikazoval natančno le, ko sem ga držal povsem "naravnost" oz.pravokotno glede na oči. Ob majhnem nagibanju je ekran dobival odtenke modre- bolj, ko sem ga nagnil slabše je bilo. Meni osebno zelo moteče...nisem še videl telefona s takimi težavami. Tudi sicer prikazovanje barv leti v modro smer. Če gledaš belo ozadje je ta težava izrazita. Te probleme so imeli le 2XL-i zaradi LG-jevih P-OLED ekranov. Govorim o nagibih, ki nastanejo med tipkanjem po ekranu ali ob premetavanju po kavču.

Osebno mi je bila zadeva nesprejemljiva. Takrat sem ga imel opcijo dobiti za 650e a ga kljub "dobri" ceni zaradi tega nisem vzel.

Jerry000 ::

Super, hvala, bom na to danes pozoren ko bom testiral če deluje

kriko1 ::

Je ze kdo narocal iz Google store v slovenijo, je to sploh mozno?
Poskusal sem iz DE store pa ne gre ker mi ne sprejme postne stevilke, zacuda pa SI telefonsko lahko izberes.

PARTyZAN ::

Ni možno.

WaterBoy ::

Seveda je možno. Jaz sem ga naročil iz angleške, samo sem uporabil stran Cheaper&More in so mi dostavili telefon

kriko1 ::

Ok razumem forwarding servis, ampak ne vem zakaj ne ponujajo prek npr. Amazona, kot sem kupoval Nexus-e.
V primeru garancije najbrz ne komplicirajo ce posiljas nazaj v DE?

Jerry000 ::

Ok...telefon sem dobil, testiral, vse je OK. Račun zgleda ok. Edino kar je, tipa ni nikjer na socialnih omrežjah, je pa legit ime, ker sem našel tudi firmo staršev predvidevam. Glede na to da je tip mi samovoljno, sam predlagal da pošlje telefon, da potem plačam...a gre lahko tukaj kaj narobe? Telefon deluje tko kot mora, plačal še nisem, nameravam v ponedeljek. Folijo sem previdno odstranil, da sem stestiral finger print in kamero, ter jo dal nazaj gor. Ali gre lahko tukaj kaj narobe? Edino kar me mori je da ima moj naslov in pač ime...ampak ok, imam jaz tudi njegove podatke...vsaj mislim da imam.

Sem vzel od tega: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Če je kdo prijazen, naj vpraša če je še na voljo. Popoldne je sodelavcu napisal da je še na zalogo, a prej proti večeru je men napisal da nima nobenga telefona več.

Dimnik ::

Sem mu napisal, da sem danes v mb, pa bi ga vzel, če še prodaja...odgovor, ja še je, ampak za vikend nima časa, kupljen na amazon pred slabim mesecem

Sem mu pa nazaj napisal, če je možno v torek, pa zaenkrat ni odgovora

klinker ::

Jih pac preprodaja. To da je na racunu neka cifra, se ne pomeni da je tolko zanj placal.
Ce je telefon ok, ne vem kaj vas bega 8-O

Dimnik ::

Jerry si ga vrnil? Zdaj dobil sms, da ga lahko jutri pridem iskat....

Jerry000 ::

Nisem vrnil, vzel sem ga. Vse je OK. Mi je tudi potrdil slo-tech user ki ga je kupil pred dnevi tudi od tega tipa. Tko da je vse ok :)...upam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Buddah ::

Kaj je z blue shift-om? Si zadovoljen z ekranom?

Jerry000 ::

Zdaj ne vem kakšni so bili problemi, malo blue shifta je, ampak mene to ne moti preveč. Pač, je blue shift, itq malokrat telefon pod kotom gledam. Pa še ceno sem znižal na 420EUR :)

WaterBoy ::

Kakšno je stanje z usb :)

Dobro prime not kabel?

Jerry000 ::

Ja :)

WaterBoy ::

Bom resno moral reklamirati svojega, samo nekako dvomim da bodo priznali pri Googlu :)

Jerry000 ::

Sploh ne vem kako to poteka...da bi recimo poslal na amazon nazaj tega pixla ker ima blue tint.

Jerry000 ::

Kje bi lahko dobil takšen (podoben) ovitek za Pixel 2XL? Iščem po Amazon in Ebay in ni nič. Original je predrag.

https://www.amazon.de/DDJ-Mikrofaser-Sc...

Torej minimalističen, brez da je kje natisnjena firma ali kaj podobnega. Rdeče barve (takšne žive kot je ta)

skyline ::

Aliexpress.
««
12 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150537 (1907) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889768 (6644) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146384 (2644) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410126 (7137) blackbfm

Več podobnih tem