» »

Google Pixel

Google Pixel

««
14 / 69
»»

OK.d ::

Imaš zgoraj odgovor + uporabiš cheap&more opcijo in si ob 60€:D
LPOK.d

Jerry000 ::

Ne najdem pa nikjer en navadni, minimalističen rdeč ovitek za 2XL. Da ni nikjer brand natisnjen, ampak samo plain rdeča barva, silikon. Gledam ebay in so samo vinsko rdeči, živo rdečih pa nikjer. Ma kdo kakšno idejo?

OK.d ::

LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Google is not your friend:)
https://www.aliexpress.com/item/ZUCZUG-...

It iz not, tole ni pravi. Mislim na one čist brez nekih vzorcev itd, tale mi je grd, je že videno :)

OK.d ::

LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

https://dbrand.com/shop/google-pixel-2-...

To pa ni case :D, ne da se mi to gor limat.

klinker ::

WaterBoy ::

Jaz koujem tega: https://www.ebay.com/itm/Mofi-For-Googl...

Je iz srde plastike ki rada pikne če pade na tla, ampak mi je všeč saj je minimalističen in lep

OK.d ::

In nič ne zaščiti:8)
LPOK.d

martincek1 ::

To je nov trend. Da se ti telefon zbije samo v 75% namesto 100%.

Old Spice ::

Nov lastnik Pixel 3. Migriral iz iPhone-a. Zaenkrat vse OK, moti me edino čarovnik "Pixel setup in progress", katerega očitno ne znam ugasnit. Kako ste to rešili ostali?

PrimozR ::

Če rebootaš ne pomaga?

Mavrik ::

Old Spice je izjavil:

Nov lastnik Pixel 3. Migriral iz iPhone-a. Zaenkrat vse OK, moti me edino čarovnik "Pixel setup in progress", katerega očitno ne znam ugasnit. Kako ste to rešili ostali?


To bi moralo zginiti ko se vse aplikacije namestijo - včasih malo traja. :/
The truth is rarely pure and never simple.

Old Spice ::

Sem rešil. Težava je bila v tem, da čarovnik ni nikoli prišel do konca, ker očitno ni mogel nastavit asistenta. Prek Google admin konzole sem potem za domeno omogočil web & app activity in zadeva se je zaključila uspešno in izginila. Sem pa do tega prišel posredno, ker nisem mogel v mapsih nastavit svojega domačega naslova :)

Mavrik ::

Hm, to je vseeno gnilo in se ne bi smelo zgoditi :/ Android 9?
The truth is rarely pure and never simple.

ant ::

Imam pixel 2 in android 9. Katastrofa, da sem moral googlat kako nastavim mp3 kot zvonenje. Kam gre ta android...

Egidij88 ::

A to folk dejansko dela? :))

Old Spice ::

Hm, to je vseeno gnilo in se ne bi smelo zgoditi :/ Android 9?


Jap, devetka.

BTW se še komu dogaja da mu par MB veliko aplikacijo iz store-a prenaša in inštalira 15-20 minut (s predhodnih nekajkratnim failom)?

GupeM ::

Od sredine decembra nekje imam Pixel 2 XL z Android 9, pa se mi vse installira svinjsko hitro. Prej sem bil navajen na Nexus 5x, tako da je tale pohitritev res občutna. Sem instaliral PUBG, ki je 1,6 GB velik, pa sem mislil, da bo trajalo. Installirano je bilo v pol minute (po tem, ko se je cel paket prenesel, kar pa je trajalo par minut).

Drugače pa tudi jaz ne vem, zakaj bi si nastavljal mp3 za zvonenje. Sem včasih, še pred smart phonei, to počel (Sweet child o' mine kot zvonenje), pa mi je dopizdilo. Je na radiju začel komad šppilat, pa sem mislil, da mi telefon zvoni. Še po tem, ko sem si vključil navadno zvonjenje, sem trzal na Sweet child o' mine na radiu :D Zvonjenje telefona je namenjeno temu, da te obvesti, ko te nekdo kliče. Ne temu, da poslušaš glasbo, ko te nekdo na drugi strani želi poklicati.

OK.d ::

Ja itaak, potem pa vsi iščejo telefone po žepih ko se oglasi Nokia ring:)
LPOK.d

Egidij88 ::

Ne, najbolj annoying je default zvok od Samsunga za sms, nek žvižg. Pa tisti *pliinnkkk* od fb messenger. Jaz sem si nastavil en bling bling, ki ga pri drugih še nisem slišal in imam isti zvok za sms, mail in fb messenger... vem da je moj in to je to.

Izpade pa vsaj meni ful kmetavzarsko ko slišim nek mp3...pa pač oglasiš se po cca 3 sekundah...

Essential pa spet dobil security update še isti dan kot Pixel, hands down. Pa kar čez 300MB robe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

PrimozR ::

ant je izjavil:

Imam pixel 2 in android 9. Katastrofa, da sem moral googlat kako nastavim mp3 kot zvonenje. Kam gre ta android...

Ta postopek je enak že ves čas odkar imam Android telefone. Torej zadnjih 9 let (od HTC Desire naprej). Na 'SD kartico' v mapo ringtones, alarme v mapo alarms, notification zvoke pa v mapo notifications.

Sicer pa, odkar imam smartwatch, notification zvokov ne potrebujem več, ker vibrira zapestje. Notification zvok sicer pa itak Mariotov coin sound ;)

Je pa Pixel sounds app in izbira v njem vrhunska, res lepi ringtoni. Mi je kar žal, da imam izklopljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

OK.d ::

ant je izjavil:

Imam pixel 2 in android 9. Katastrofa, da sem moral googlat kako nastavim mp3 kot zvonenje. Kam gre ta android...

Katastrofa je mp3 nastaviti na jabki, seveda če to prvič delaš.

Egidij88 je izjavil:

Ne, najbolj annoying je default zvok od Samsunga za sms, nek žvižg. Pa tisti *pliinnkkk* od fb messenger. Jaz sem si nastavil en bling bling, ki ga pri drugih še nisem slišal in imam isti zvok za sms, mail in fb messenger... vem da je moj in to je to.

Izpade pa vsaj meni ful kmetavzarsko ko slišim nek mp3...pa pač oglasiš se po cca 3 sekundah...

Essential pa spet dobil security update še isti dan kot Pixel, hands down. Pa kar čez 300MB robe...

Na Pixel 2 je samo 111MB.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

PrimozR ::

OK.d je izjavil:

ant je izjavil:

Imam pixel 2 in android 9. Katastrofa, da sem moral googlat kako nastavim mp3 kot zvonenje. Kam gre ta android...

Katastrofa je mp3 nastaviti na jabki, seveda če to prvič delaš.

UFFFFFFFFFFF, tisto je šele ja. A se že sploh da brez iTunes?

pirlo ::

PrimozR je izjavil:

OK.d je izjavil:

ant je izjavil:

Imam pixel 2 in android 9. Katastrofa, da sem moral googlat kako nastavim mp3 kot zvonenje. Kam gre ta android...

Katastrofa je mp3 nastaviti na jabki, seveda če to prvič delaš.

UFFFFFFFFFFF, tisto je šele ja. A se že sploh da brez iTunes?

Se sploh kaj da brez iTunes? :) Malo offtopic je zdaj to :P

Jerry000 ::

Jaz si še vedno MP3 dajem za zvonenje. Ti default so mi krneki :). Enako velja za alarme

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

ant ::

Tudi meni je kr neki ko se oglasi telefon s privzeto melodijo. Tako vsaj vem, da je zame. Moja melodija se bolj poredko sliši na radiu. No na p8 lite ni bilo potrebno ustvariti nove mape in dodajati notri mp3, da si jo lahko nastavil za zvonenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ant ()

Dosan ::

ant je izjavil:

Tudi meni je kr neki ko se oglasi telefon s privzeto melodijo. Tako vsaj vem, da je zame. Moja melodija se bolj poredko sliši na radiu. No na p8 lite ni bilo potrebno ustvariti nove mape in dodajati notri mp3, da si jo lahko nastavil za zvonenje.


Mapa že obstaja. Samo mp3 daš notr.

ant ::

Ni res. Ko sem dodal mp3 v mapo ringtones se ni zgodilo nič. Zato sem po googlanju ustvaril mapo media, podmapo Ringtones, kamor sem naložil mp3. Potem pa je delovalo takoj....

PrimozR ::

Kdo je rekel kaj o privzetih (default) melodijah? Pixel sounds ima, skupaj z 'My Sounds' (MP3-ji), šest kategorij. Pixel Sounds kategorija ima 22 melodij, Classical Harmonies 12 melodij, Minimal Melodies jih ima 10, Reality Bytes 11, Retro Riffs pa 12. Kategorije so si med seboj popolnoma različne po stilih, melodije same po sebi so pa precej unikatne in nobene od njih pomojem nisem slišal še nikjer. Sploh Pixel Sounds melodije so res mojstrsko narejene v duhu Pixla oz. Googla, vsaj glede na občutek iz njihovih reklam. Take optimistične so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Jerry000 ::

Prou, še vseeno mam raj svojo MP3 melodijo :D

bokak ::

Podarim Pixel (1) ohišja, neuporabljena.

Dosan ::

ant je izjavil:

Ni res. Ko sem dodal mp3 v mapo ringtones se ni zgodilo nič. Zato sem po googlanju ustvaril mapo media, podmapo Ringtones, kamor sem naložil mp3. Potem pa je delovalo takoj....


Pri meni je pa delalo brez problema (Pixel 3). ¯\_(ツ)_/¯

venson ::

No sramežljivo in brez velikega pompa prihaja Pixel v Slovenijo preko ponudbe naših operaterjev na vezavo. Sem si rekel da ko jih dobijo, si ga naročim... Je z razlogom pixel tako potihem prišel v Slovenijo?

Mavrik ::

venson je izjavil:

No sramežljivo in brez velikega pompa prihaja Pixel v Slovenijo preko ponudbe naših operaterjev na vezavo. Sem si rekel da ko jih dobijo, si ga naročim... Je z razlogom pixel tako potihem prišel v Slovenijo?


Google ni plačal gore denarja operaterjem in oglaševalcem da prelepijo državo s plakati? :)

Z malo več resnosti - Samsung in Huawei mečeta res veliko denarja v marketing v Sloveniji, Google pa ne glih.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Jerry000 ::

Pa še to imajo samo Pixel 3 in ne Pixel 3 Xl...pa še to je samo v 64gb različici. But hey, its a start! :D

venson ::

Kaj pa vem, že operaterji bi sami sebi lahko naredili reklamo, ki bi privabili kupce, saj se vendar jim gre za nove naročnike, pa tudi od prodanega telefona dobijo kak % glede na cene, ali pač?
Jerry res je, vendar sem zasledil pri Telekomu da prihaja 3 XL, morda tudi pri drugih, luštno :).

OK.d ::

LPOK.d

PrimozR ::

Itak da dobijo nekaj od telefona, ampak od Galaxy S-a verjetno dobijo še več kot pa od Pixla.

No, na Telemachu je med 32 in 36 EUR na mesec (24 mesecev). Od 768 do 869 EUR pod črto. Tale moj Amazon nakup za 600 EUR je bil kar poteza :)

EDIT: A1, samo na spletu (navadna trojka), od 27 EUR naprej. Še vedno dobrih 650 EUR :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

OK.d ::

LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

PARTyZAN ::

You're changing your country to Germany. To place an order, your shipping address must be in this country.

WaterBoy ::

uporabiš storitev da ti pošlejo v slovenijo

PrimozR ::

Potrebuješ pomojem še nemško kreditno.

Mislim da si nihče ne želi skozi postopek v primeru garancije :P

OK.d ::

Z Revolutovo Mastercardovo kartico lepo gre skozi.

PARTyZAN je izjavil:

You're changing your country to Germany. To place an order, your shipping address must be in this country.

Ja cheaper&more z nemškim naslovom.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

louser ::

PrimozR je izjavil:

Potrebuješ pomojem še nemško kreditno.

Mislim da si nihče ne želi skozi postopek v primeru garancije :P

Jim samo javno jebeš m. Obravnava je ista, ne glede na izvor državljana EU.

PrimozR ::

Kako jim boš javno jebal m.?

Verjetno govoriš precej na pamet, jaz sem pa šel skozi garancijski postopek Nexus 4, kupljenega prek Play Store. Kupil mi ga je kolega, ki je bil takrat v Angliji, na srečo pa je bil tam tudi za časa garancije. Za izpeljavo garancije sem potreboval UK kreditno in UK naslov, na katerega so poslali prepaid škatlo za vračilo fuč aparata, zraven so pa poslali refurbished nadomestek.

Cheaper&more načeloma ponuja ta servis, ampak jaz bi se raje izognil temu, če se le da. Ne vem če si kdo želi takšne komplikacije. Ampak vsakomur svoje.

Obravnava je ista, ne glede na izvor državljana ja, po novem. Ampak to pomeni, da morajo iz povsod vzeti denar. Ni jim pa treba pošiljati v celo EU ampak zlahka rečejo 'samo v Nemčijo'. Torej ti Revolut, N26 ali kaj podobnega ne pomaga popolnoma nič, ker nimaš ključne stvari - naslova.

Jerry000 ::

Ni tema o telefonu ampak vseeno...prihod Stadia. Kliknem na link in opa...slovenia ni podprta tako kot cela google štacuna ne. Nice play

https://www.producthunt.com/posts/stadia

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Ni tema o telefonu ampak vseeno...prihod Stadia. Kliknem na link in opa...slovenia ni podprta tako kot cela google štacuna ne. Nice play

https://www.producthunt.com/posts/stadia


Nobena država ni še podprta. Začnimo jokat šele ko bodo objavili točno katere države EU bodo/ ne bodo podprte.

Mavrik ::

*khm* Stadia ima svoj topic: Google's Stadia :)
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Mavrik je izjavil:

*khm* Stadia ima svoj topic: Google's Stadia :)

Hvala. Zlo je bedno ker search na slo-tech (vsaj meni) ne dela.

««
14 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32149157 (527) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889072 (5948) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146267 (2527) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
449970 (6981) blackbfm

Več podobnih tem