» »

Google Pixel

Google Pixel

««
7 / 70
»»

Mavrik ::

Ja, ja, mislim da se ga trenutno ne splača ker bodo vsak čas prišle dvojke.
The truth is rarely pure and never simple.

pirlo ::

Ste videli ultra pixel leak? Mislite da bo res to?

Jerry000 ::

Ne, link?

Nejkoy ::

Mavrik je izjavil:

Ja, ja, mislim da se ga trenutno ne splača ker bodo vsak čas prišle dvojke.


Ja dobavljiv bo ravno čez 3 mesece in še zasoljena cena verjetno. Upam, da enki pade cena. A ti ga imaš?

Jerry000 je izjavil:

Ne, link?


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejkoy ()

Infusion ::

Nejkoy je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Ja, ja, mislim da se ga trenutno ne splača ker bodo vsak čas prišle dvojke.


Ja dobavljiv bo ravno čez 3 mesece in še zasoljena cena verjetno. Upam, da enki pade cena. A ti ga imaš?

Jerry000 je izjavil:

Ne, link?




To je fake. En Italijan se je odloču malce trollat in naredil cel dizajn ter poslal vsem reviewerjem kot leak.

kakob ::

Jst sm pa kr enko uceri narocu.

Jerry000 ::

Hm hm, gledal predstavitev. Telefon ma (meni osebno) grd izgled/design. Pixel 2 in XL. Pri 2 me motijo veliki bezli, pri XL pa zaobljen robovi ekrana. Blak. Ampak ok, funkcionalno (tudi glede stock in SW updejtu) bi vseeno kupil Pixel 2. Kamera baje vrhunska (meni to veliko pomeni). Še vedno pa sranje, ker za slovence spet odpade nakup preko googla ker...well...še vedno nismo podprti in se ga bo težko dobilo.
Sem pa danes malo bolj si ogledal Samsung Galaxy S8...lep telefon. Edina stvar kar me zmoti je pozicija finger print senzorja. Nekako se nagibam k Galaxy S8 ali Pixel 2.

Baje pa, da bodo ukinili free gostovanja za slike leta 2020 (original kvaliteta)
https://www.reddit.com/r/GooglePixel/co...

OK.d ::



Spodaj na sliki piše o tem, samo do 2020.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

Jerry000 ::

Tole je kar dealbreaker se mi zdi. Dobro, 2020 je še daleč ampak vseeno. Kaj potem po 2020? Lahko bi malo obrazložili

klinker ::

Jerry000 je izjavil:

Tole je kar dealbreaker se mi zdi. Dobro, 2020 je še daleč ampak vseeno. Kaj potem po 2020? Lahko bi malo obrazložili


Kaj ti majo za obrazlozit, da si moras do takrat svoj backup nardit? :D
In ja, ze pixel 1 je bil grd, 2ka pa je se grsi. Mislim, tako top napravo v tak gnil design oblect je blesavo.
Drugace pa raje kot na S8, se ozri po Note 8. Mene, kot ljubitelja iOS in AOSP droida, je ta fon res preprical. Sem ga vzel moji in po enem tednu lahko recem da je najbolsa zadeva, ki sem jo do zdaj imel po rokah.

pirlo ::

Po 2020, bo kot vsi ostali. Original bo trošil kvoto, high quality pa zastonj. Pač rabli so neki triger, da nekdo plača Apple ceno za telefon, ki je preoblečen HTC ali LG. Po tem pa očitno računajo da bo dovolj močan brand, da ne bodo rabili več takšnih akcij. Karitas pa tudi niso, da bi ti vse dali zastonj za vedno, če enkrat kupiš telefon za 800e.

black ice ::

Mene Pixel 2 za 799+€ ne prepriča, tri leta posodobitev gor ali dol.

Linko ::

Zakaj tako kopirajo ijajčko?

jype ::

black ice je izjavil:

Mene Pixel 2 za 799+€ ne prepriča, tri leta posodobitev gor ali dol.
Pa dej no, sej ne rabš tistga headphone jacka.

black ice ::

Za banano mi je vseeno, ne poslušam glasbe na telefonu. *adjusts monocle*

jype ::

Jaz tudi ne, je pa bistveno lažje tipkat, če maš slušalko, ki se ji ne sprazni baterija.

Mufasa ::

Google spet izdal telefon za 800€? Vaporware kot že preostali 4je...Google employees only edition...
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

klinker ::

Mufasa je izjavil:

Google spet izdal telefon za 800€? Vaporware kot že preostali 4je...Google employees only edition...


Meni tudi ni ok da ne izdajajo vec nekaj v rangu Nexusa, ampak jim dam prav.
S cheap foni ne prides nikamor, ker jih je kot listja in trave. Zdaj se zgleda se Android One izkazuje, tako da ni vec potrebe in je bolje imet v hisi 1 fon v dveh merah, ki je top. Edino tako si ustvaris nek status simbol, ki ga bo folk grabu, ne pa s cheap produkti.

Jerry000 ::

klinker je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Tole je kar dealbreaker se mi zdi. Dobro, 2020 je še daleč ampak vseeno. Kaj potem po 2020? Lahko bi malo obrazložili


Kaj ti majo za obrazlozit, da si moras do takrat svoj backup nardit? :D
In ja, ze pixel 1 je bil grd, 2ka pa je se grsi. Mislim, tako top napravo v tak gnil design oblect je blesavo.
Drugace pa raje kot na S8, se ozri po Note 8. Mene, kot ljubitelja iOS in AOSP droida, je ta fon res preprical. Sem ga vzel moji in po enem tednu lahko recem da je najbolsa zadeva, ki sem jo do zdaj imel po rokah.

Obrazložitev kaj bo po 2020 mislim.
Note 8 in podobne velikosti so mi preveliki telefoni. Najraje imam 5".

A je sploh kaj govora da bo Google store podprt tudi pri nas? Ali bo potrebno preko VPN, pa raznih servisov da pridemo do telefonov (tisti ki bodo kupovali)? To je res bedno od Googla

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

gusto ::

Meni je pa všeč videz. Hardware je itak top, software nudi tudi nekaj ekskluzivnih zadev, skratka super telefon. Je pa seveda predrag. Sam ne bom dal 800€ za telefon, pa še to za najcenejšo verzijo.

Pa a zna kdo povedat zakaj so sedaj v modi "daljinec" format telefoni, se pravi telefoni z zasloni v razmerju 2:1 (Galaxy S8, iPhone X, Pixel 2 XL)? Argument pač več pikslov, mi je bolj tako tako.

Linko ::

Daljinec? zato ker so zasloni postali daljši, čim bolj do roba. V širino pa telefoni niso šli

Mufasa ::

Sam imam (služben) Iphone 7 plus pa sem prej N4, N5 in N5X...pred tem pa Iphone1 - 4S. V Rangu okoli 400€ trenutno dominira Iphone SE, nebi drugega priporoču nikomer za to ceno..., ostalo je šrot in čajniz spyware brez Sekjuriti in OS Updejtov po 1 letu. Prej je bil vsaj nexus 3 leta aktualen.
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

klinker ::

Med S8 in Note 8 je mala razlika v velikosti. Telefon je ene 15mm visji od 5X in enako sirok. Moja ne mara phabletov in je Note 8 prvi, ki ji ni prevelik.
Kar me je sploh presenetlo na Note, je pa SW, ki bi reku da nima veze z ostalim Sammy SWjem. Je ze res ogromno enih aplikacij, saj zgleda tudi Samsung ustvarja nek svoj "ekosistem", se jih pa da disable-at ali skrit, kar se ne potrebuje.
Je pa to, da ne dajo Pixla telekom ponudnikom res bedasta, ker bi prodali precej vec naprav in si komot ustvarli podoben imidz kot ga imata Apple in Samsung. Design so sicer totalno zafurali za moje pojme, je pa sama naprava vsekakor top in bi se najdlo kar nekaj privrzencev.

VaeVictis ::

Zgodovina sprememb…

pirlo ::

Mufasa je izjavil:

Sam imam (služben) Iphone 7 plus pa sem prej N4, N5 in N5X...pred tem pa Iphone1 - 4S. V Rangu okoli 400€ trenutno dominira Iphone SE, nebi drugega priporoču nikomer za to ceno..., ostalo je šrot in čajniz spyware brez Sekjuriti in OS Updejtov po 1 letu. Prej je bil vsaj nexus 3 leta aktualen.

Če hočeš minifone ja. Če hočeš neko normalno velikost, pa 700e+. HTC U11 Life zgleda fajn, bi znal bit top telefon v tem rangu.

Linko ::

HTCu11? Trenutno zgleda TOP LG V30,

Mufasa ::

Sori ampak če pljuneš 700e+ za telefon kupiš Ajfona, ker je saj za vsaj 3 leta sekjuriti in os updates proof, pa še laufa nekako enako hitro kot 1. dan ter se ne sesuva niti približno tako pogosto kot Android Flagshipi. (razumljivo, saj je fragmentacija faktor nižja pri Eplu).

To je kot bi imel denar za novo mečko E pa bi vseeno raje imel renault talismana za isti keš...

Druga je da počakaš par mesecev po izidu Samsunga S8 in ga kupiš ženi do novega leta za nekje 450€ v kaki Akciji.
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Jerry000 ::

Mufasa je izjavil:

Sori ampak če pljuneš 700e+ za telefon kupiš Ajfona, ker je saj za vsaj 3 leta sekjuriti in os updates proof, pa še laufa nekako enako hitro kot 1. dan ter se ne sesuva niti približno tako pogosto kot Android Flagshipi. (razumljivo, saj je fragmentacija faktor nižja pri Eplu).

To je kot bi imel denar za novo mečko E pa bi vseeno raje imel renault talismana za isti keš...

Druga je da počakaš par mesecev po izidu Samsunga S8 in ga kupiš ženi do novega leta za nekje 450€ v kaki Akciji.

Tudi google ima sedaj 3 leta sekjuriti in os updates proof (security se mi zdi da še malo dlje). Glede laufanja, imam OnePlus X gor imam android 6 in mi še vedno laufa kot prvi dan. Mel nexus 4, mi je po 3 letih še vedno laufal isto kot prvi dan. Sesuva se tudi Apple, men se Android redko sesuje. Za 700€ jaz ne bi pljunil za iPhone...me odvrača UI in nesvobodnost.

Infusion ::

Linko je izjavil:

HTCu11? Trenutno zgleda TOP LG V30,

Še V20 je v veliko pogledih boljši od U11. Mislim da se HTC U Ultra lahko bolj primerja z V serijo LG-jev, vendar so mi še vedno LG-ji ljubši.

klinker ::

Mufasa je izjavil:

Sori ampak če pljuneš 700e+ za telefon kupiš Ajfona, ker je saj za vsaj 3 leta sekjuriti in os updates proof, pa še laufa nekako enako hitro kot 1. dan ter se ne sesuva niti približno tako pogosto kot Android Flagshipi. (razumljivo, saj je fragmentacija faktor nižja pri Eplu).

To je kot bi imel denar za novo mečko E pa bi vseeno raje imel renault talismana za isti keš...

Druga je da počakaš par mesecev po izidu Samsunga S8 in ga kupiš ženi do novega leta za nekje 450€ v kaki Akciji.


Pa dobro kdaj ste vi, s takimi izjavami, nazadnje drzali kak android v rokah?
Sesuvanja ze leta nisem vidu, ce nisem sam kaj prckal po kodi in testiral. Pa se vsak fon je po hard resetu opazno hitrejsi, kot po kakem letu "svinjanja" po sistemu in ajfon tu ni izjema. Razna stekanja ipd so danes mit, ce ravno nisi res kupu nek krs, ampak ze Xiaomi Redmi A za 100€ dela odlicno, brez stekanja, sesuvanja ipd mitoloskih. K vecjemu se kak crap app sesuje, ki pa nema veze z OS, ker se to dogaja tudi na ajfonih btw.

m0LN4r ::

Za 700+ evrov si kupim 3 kitajce: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp... za celo familijo,
viska 100 eurov pa doniram razvijalcem v google store oz. za kako aplikacijo, ki mi je vsec.

Se v casih ko tele "kitajci" androidi niso bili konkurenci si za 200e dobil telefon, ki se danes laufa, kot nek primerljiv 2x drazji telefon z imenom.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

pirlo ::

Infusion je izjavil:

Linko je izjavil:

HTCu11? Trenutno zgleda TOP LG V30,

Še V20 je v veliko pogledih boljši od U11. Mislim da se HTC U Ultra lahko bolj primerja z V serijo LG-jev, vendar so mi še vedno LG-ji ljubši.

Nisem mislil U11, ampak U11 Life (Android One). Če bo res v rangu 300e.

klinker ::

m0LN4r je izjavil:

Za 700+ evrov si kupim 3 kitajce: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp... za celo familijo,
viska 100 eurov pa doniram razvijalcem v google store oz. za kako aplikacijo, ki mi je vsec.

Se v casih ko tele "kitajci" androidi niso bili konkurenci si za 200e dobil telefon, ki se danes laufa, kot nek primerljiv 2x drazji telefon z imenom.


Sel cez to, pa ne grem vec nazaj. Me je se mikal Mi A1, ampak spet ni to to in je vedno kak kompromis treba nardit pri kitajcih.
Osebno bi najraje imel S8+ s Pixel 2 romom in kamero.

pirlo je izjavil:

Infusion je izjavil:

Linko je izjavil:

HTCu11? Trenutno zgleda TOP LG V30,

Še V20 je v veliko pogledih boljši od U11. Mislim da se HTC U Ultra lahko bolj primerja z V serijo LG-jev, vendar so mi še vedno LG-ji ljubši.

Nisem mislil U11, ampak U11 Life (Android One). Če bo res v rangu 300e.


HTCji imajo precej HW tezav, tako da se je dobro pozanimat tu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

judg3 ::

Kupil sem Pixla iz nemčije (notebook.de). Ker se mi je pokvaril mikrofon, sem ga poslal trgovini nazaj (je še vedno v garanciji). Trgovina ga je posredovala naprej na Google...
Čakam že mesec pa pol, in še vedno nimajo informacije kdaj ga dobim. Trgovino sprašujem kakšno politiko imajo o maksimalni čakalni dobi in če dobim denar nazaj (ali kak drug model), pa so preneumni da bi razumeli vprašanje, tako da mi samo odgovarjajo da je Google težaven in da nimajo nobene informacije kdaj dobim telefon nazaj. ???
Ima kdo izkušnje s tem? Kakšen je zakon glede tega v nemčiji?

Hvala

mat11 ::

Ali nima google te navade, da tipošlje drugi že popravljen telefon takoj nazaj?
mat

jype ::

BTW, Nokia obljublja "nexus experience" za precej ugodno ceno.

gusto ::

jype je izjavil:

BTW, Nokia obljublja "nexus experience" za precej ugodno ceno.

Tole bi znalo biti super, če bo kaj iz tega. Kak vir?:D

black ice ::

jype je izjavil:

BTW, Nokia obljublja "nexus experience" za precej ugodno ceno.

Obljublja že... Si imel priložnost primerjati katerega izmed Android One in Nokio (N6 recimo)?

tomy5 ::

judg3 je izjavil:

Kupil sem Pixla iz nemčije (notebook.de). Ker se mi je pokvaril mikrofon, sem ga poslal trgovini nazaj (je še vedno v garanciji). Trgovina ga je posredovala naprej na Google...
Čakam že mesec pa pol, in še vedno nimajo informacije kdaj ga dobim. Trgovino sprašujem kakšno politiko imajo o maksimalni čakalni dobi in če dobim denar nazaj (ali kak drug model), pa so preneumni da bi razumeli vprašanje, tako da mi samo odgovarjajo da je Google težaven in da nimajo nobene informacije kdaj dobim telefon nazaj. ???
Ima kdo izkušnje s tem? Kakšen je zakon glede tega v nemčiji?

Hvala


http://epc.si/pages/si/domov.php

Nejkoy ::

Živjo

Pač v slovenijo Pixel 2 ne pošiljajo. A se lahko odda naročilo prek nemškega playstora in potem prek mailboxde ali cheaper&more pošljejo v Slovenijo?

lp

Jerry000 ::

To se baje da, sam boš pa kr ornk plaču

Nejkoy ::

Zakaj? telefon pač pride 799€ + njihova poštnina? Še kaj?

jype ::

black ice je izjavil:

Obljublja že... Si imel priložnost primerjati katerega izmed Android One in Nokio (N6 recimo)?
Ne, me pa vedno bolj matra, da bi si eno omislil, da vidim, kako dejansko deluje.

Nejkoy ::

Jerry000 je izjavil:

To se baje da, sam boš pa kr ornk plaču


Zakaj? telefon pač pride 799€ + njihova poštnina? Še kaj?

Jerry000 ::

Njihova poštnina/storitev je (kolikor imam v spominu) draga.

Nejkoy ::

black ice ::

Jerry000 je izjavil:

Njihova poštnina/storitev je (kolikor imam v spominu) draga.

Kolikokrat si pošiljal preko njih, da ti je v spominu ostala visoka cena storitve?

Jerry000 ::

black ice je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Njihova poštnina/storitev je (kolikor imam v spominu) draga.

Kolikokrat si pošiljal preko njih, da ti je v spominu ostala visoka cena storitve?

0, ampak sem se že zanimal in gledal cenik (ali poslal povpraševanje, se ne spomnim). Spomnim se samo, da se nisem odločil za to, ker je bilo predrago zame takrat.

IL_DIAVOLO ::

Nexus 6P me bo po 2 letih odplačevanja stal 480 evrov(brez narocnine ofc), kar je za moje pojme ze kar zgornja meja. No way da grem cez to mejo.

kakob ::

Sem dobil Pixel 5" 256 giga.

Brezvezen je. In prevelik. Also shitty bloatware. Dafuq je ta reč na levo od home screena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()
««
7 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150972 (2342) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889978 (6854) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146424 (2684) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410169 (7180) blackbfm

Več podobnih tem