» »

MSN Messenger se ne poveže

MSN Messenger se ne poveže

Yoda Master ::

Fantje dejte mi pomagat.
Nameščen sem imel MSN 6.0 verzijo 250, nekaj časa je delalo potem pa blokada, ni se mi več povezal. Zato sem ga hotel nadgraditi na verzijo 256, pa mi napiše error, pa sem ga hotel zbrisati pa naložiti pa spet error, pa sem poskusil z različico 5.0 uganite, še en error, ki se glasi:
"Namestitveni program je med nameščanjem paketa odkril nepričakovano napako. To lahko pomeni težave s paketom. Koda napake je 2803."

Ta napaka se je pojavila, ko sem namestil mozillo Firebird 0.6.
Pa tudi na hotmail se ne morem prijavit, napiše mi, da se ne morem prijavit ker je SSL disablan.

Kaj je narobe?

Cokolesnik ::

Težko je reči, kaj točno je narobe. Do napake pri namestitvi starejše različice nazaj čez novejšo je verjetno prišlo zaradi kakšne že nameščene datoteke/podatka od prej (umazan register). Mogoče bo težave rešil kak RegCleaner ali Symantec WinDoctor, ki register očiščujeta odvečnih vnosov. Ni pa nujno, zato se kaj kmalu lahko zgodi, da boš moral namestiti celoten OS, če ne bo šlo drugače. Po iskalnih zadetkih Googla v zvezi s to zadevo poskusi pobrskati za tisto številko napake.

Moraš tudi vedeti, da nedelovanje Messengerja marsikdaj ni posledica nepravilnega delovanja le-tega, temveč lahko ima tvoj ponudnik dostopa do interneta težave s povezavami v svet in posledično težave tudi pri povezovanju v Microsofotovo oz. Messengerjevo omrežje. Danes oz. včeraj pozno zvečer je denimo ARNES imel težave, zato tudi logiranje v Messenger pri uporabnikih ni bilo mogoče tako kot ponavadi.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5013003 (10217) energetik
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675374 (16015) tilinho20
»

Pomoč pri prehodu na linux (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
96343806 (21108) Anteus
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272091 (1404) rikta33
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246183 (19860) R33D3M33R

Več podobnih tem