» »

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

1
2
3 4 5

Fairplay ::

C:\Documents and Settings\xxxxxx\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\xxxxxxxxxxx\DeluxeDisplayPictures

darkolord ::

sam, je pa tolko bolj varna

A da ja?

roxy ::

Tudi meni bi prišel prav ta podatek ke se skrivajo smeški.:D


http://starwars.mojforum.si

bobsaap ::

Eno vprašanje,...

En čas je obstajala ena stran kjer se je dalo pogledat, kdo te je izbrisal iz stikov oz blokiral itd a to še obstaja in katera stran je to če mogoče kdo ve!?

Hvala,...!

LP
http://www.slo-fishing.si

darkolord ::

Tisto ne dela. Oziroma dela samo za majhen odstotek ljudi, ki nimajo izbrane opcije "Only people on my Allow list can see my status and send me messages"

>>><<< ::

Kdo te je blokiral in zbrisal lahko vidiš z aMSN.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

bobsaap ::

Kaj pa je aMSN? A lahko kaj več poveš o tem, ker mi ni znano,...!?

Hvala!

LP
http://www.slo-fishing.si

darkolord ::

Tudi za amsn drži tisto kar sem višje napisal

bobsaap ::

Torej se to več ne da videt kot se je nekoč dalo? Al so sedaj kakšni drugi načini!?
http://www.slo-fishing.si

darkolord ::

Ne.

Fairplay ::

Imam problem z MSN računom. Ko se hočem vpisati mi piše da je Windows Live ID napačen ali pa ne obstaja. Geslo je 100% pravilno ker imam shranjenega. Včeraj zvečer je še vse delalo normalno. Pa tudi če pošljem mail na ta e-mail mi vrne: (This is an automatically generated Delivery Status Notification.
Delivery to the following recipients failed.
)
Tako da zgleda kod da moj e-mail ne obstaja. Je bil pa nastavljen na hotmailu.

Ima kdo rešitev za to?
Hvala

SmeskoSnezak ::

Mene pa zanima, kako dobesedno iz MSN contact liste zbrisat maile ven? Namreč, neke se zgodlo in sem očitno jih samo zbrisal iz mojga msn-ja doma. Na drugih računalnikih pa ko se prijavim, še vedno vidim kontakte. Rad bi zbrisal vse maile oz. stike ven iz MSN contact liste. Kako to narediti? (da bom pol lahk spet doma jih lepo not dodal in ne bo v MSN contactih jih več kot je treba)
@ Pusti soncu v srce... @

darkolord ::

Daš delete?

>>><<< ::

Odpri svoj poštni predal na msn-ju, klikni contacts in tam izbriši ven.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

SmeskoSnezak ::

Ja, zanima me lih to, kak do te MSN contact liste prit. Ker moj mail ni lih msn ali pa hotmail.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Kontakt lista bi naj bila na MSN serverju(/jih)... kako pa lahko dostopam do tega serverja? Namreč samo tam bi lahko zbrisal. Druga možnost je, da me na drugi strani tudi izbrišejo iz msn-ja. Tako bi namreč se spucala kontakt lista od sebe, ko vidi da drug drugega nimam dodanega.
@ Pusti soncu v srce... @

darkolord ::

Kaj pa če jih v Messengerju v tools -> options -> privacy izbrišeš?

SmeskoSnezak ::

Sem gledal tja tudi. Ampak ne gre. Lahko sam premakneš med blokirane, tega pa lih nočem.
@ Pusti soncu v srce... @

>>><<< ::

Lahko probaš sem poslati mail in vprašaš kako je s tem.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

darkolord ::

Ko premakneš med blokirane, lahko na spisku blokiranih klikneš z desnim gor in daš "delete"

SmeskoSnezak ::

darkolord, jaz jih nočem blokirat. Vsaj mislim, da bi jih blokiralo.

edit: Sem probal, ampak ne gre. Opcija izbriši ne deluje oz. je sivo obarvana v meniju. Zdaj sem nekaj drugega naredil, tako da več ne potrebujem pomoči. Hvala vseeno. ;)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Pod "Non-Instant Messaging Contact" v spisku kontaktov jih nimaš?

Urc ::

Pred nekaj časa sem se odločil za prehod na 64 bitne Windowse in moram povedati da sem zelo zadovoljen ker deluje stvar občutno hitreje...

Ampak težave mi pozroča prav MSN. Na začetku ko sem inštaliral vse nujne driverje in zatem najnovejši MSN live, nekaj časa je deloval normalno ampak po 2-3 rebootih mi vrže že takoj na zagonu napako da je MSN povzročil napako in se more takoj zapret. Izbiram lahko samo med pošlji sporočilo o napaki ali ne pošlji; v vsakem primeru se zapre.

Ima/je imel kdo podoben problem in ve kako se ga reši? :\

sweeti007 ::

a je mozno messengerja namestit na usb kljuc?da recimo na sistemih kjer imajo onemogocen messenger se lahko povezes gor prek usb msnja.Web messengerji pa niso vredu ker ne podpirajo prenos videa

Kenpachi ::

Imam isti problem kot fmaster. Any ideas?
Zaraki Kenpachi.

simcek009 ::

zdravo, men se pojavi error ko hocem zagnat Windows Live Messenger !

error code: 81000378


vete kako tezavo odpravit ?

Zgodovina sprememb…

iNDigo_Child ::

A ve kdo, kko je treba konfigurirat Now Playing plug-in, da ti, ko predvajaš muzko prek on-line radia, izpiše v WLM-ju ime radia, ne pa nekaj takega kot mi npr. pri radiu Salomon: "/9050"...Drgač, za navadne mp3je mi dela ok...za radio pa kr neki... Prosim za pomoč. Če komu dela, naj mi prosm pove, kko ma nastavljeno v WLM-ju in Winampu. Hvala že vnaprej!
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

CyberAD ::

mene pa zanima, kako bi se dalo live msn prepričat, da mi neha težiti glede "nevarnih datotek", ker me prav ob živce na čase s tem sranjem spravlja;(

pa tudi mene zanima tale direktorij smilyjev, ker tisti naveden na začetku 2. strani je pri meni popolnoma prazen

ZoMk ::



Za opozorila: VLM -> Možnosti -> Prenos datotek -> Išči viruse v datotekah z uporabo programa & Samodejno zavrni prenos datotek, ki so nevarne.

Mežiki, čustveni simboli ipd. se pa shranjujejo v:
Documents and Settings\Uporabnik\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\
tvoj_MSN_Naslov\ObjectStore ...

bucket ::

Pozdravljeni!

Imam nek čudn problem z messengerjem glede log datotek. Zakaj so vsi logi v ple formatu? Zgledajo tak: "ime_stika@domena.com.ple". Kako naj te loge berem? Problem je v tem ker sem si naredil backup logov in na novo naložil windowse zdaj pa jih ne morem odpret oz. zgleda da so nekak zakodirani.

TNX in LP

darkolord ::

.ple so zakodirani logi od Messenger Plus!. (za pregledovanje logov ga jasno moraš met nameščenega)

gavro ::

a se da v msn se kero igrco dodat?

jerneju ::

Se v Windows Live Messengerju sploh da nastaviti na prikaze stikov z velikimi ikonami?

jerneju ::

Že vem! Klikni se na "Razvrsti slike", nato pa "Prikaži podrobnosti o stiku".

moyč_ ::

imam isti problem kot ti Urc.Pred nekaj dnevi sem si naložila windows live messenger in zdaj mi ob zagonu vedno javlja da je naletel na težave in se mora zapreti.imam možnost pošlji ali ne pošlji v vsakem primeru se msn zapre.kaj je narobe?kako lahko to težavo odpravim??:( prosim pomagajteeee!!

ja ve kdo link kje si lahko naložim MSN Messenger 7.5 v slovenščini če slučajno toti nebo šel?
PROSIM POMAGAJTEEEEE
HVALA

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: moyč_ ()

GreekGeek ::

BorutOoo ::

Imam "hudo" težavo!;(( Vsak stik ki ga dodam v msn, mi kaže da " Osebe xxx ni na vašem seznamu stikov. Dodajte to osebo na seznam stikov. " Ampak osebo imam v svojem seznamu. Če stisnem na Dodajte to osebo na seznam stikov, pa mi neskončno dolgo šteka msn. Ker mam to twžavo ne morem gledati prikazne slike uporabnikov, ne morem pošiljati slike, ne morem pošljati dregljaje itd ...

Naredil sem si tudi 3 nove naslove,
in na vsakem isto kaže.
Ali je težava v mojem emailu?

MOGOČE VE KDO KAJ JE NAROBE?? :'(

jvolk ::

Kateri MSN client uporabljaš (verzija tudi)?

BorutOoo ::

Verzija je MSN Live 8.1 (8.1.0178.00) Uporabljam še tudi msn Plus!

Ne vem kaj naj naredim.

darkolord ::

Probaj 8.5 Beta

BorutOoo ::

veš kaj sem naredil? zdaj dela. Zbrisal sem si msn plus. zaj pa dela vse normalno. In to verzijo sem si dol vrgo kot si reko. Mislim da je msn plus kriv!

Hvala.:)

scar7lee ::

Mene pa zanima, če kdo ve kako izbrisat vse sledi o uporabi MSN-ja...?!

matejv ::

unistall + mapa kjer je instaliran bil + v my documents prejete datoteke

mogoce se kaj

ce ne pa format c:>:D

scar7lee ::

uf.. še dosti več če pogledaš v C:\Users\WIN USER\AppData\Local\Microsoft\Messenger
pa najbrž je še kaj več :)

lalan ::

Zakaj se mi, ko v windows messenger kliknem pošlji pošto odpre moj outlook, ne pa hotmailov, ki sem ga vpisal ob prijavi
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

kriko1 ::

Danes sem hotel prijatelju poslat tale link:
www.majorgeeks.com/download.php?det=311

in ko to vpišem not, vedno mi piše da ne more poslat. Isto on meni ne more. Lahko kdo to potrdi? Kar napiše connection closed.

lalan ::

A ja, prej sem imel svoj email naslov za windows messenger
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lalan ()

lalan ::

Ker sem torej spreminjal live id račun je najbrže od prej ostalo kej v outlooku, da se ta še vedno zaganja, ne pa hotmail, kot sem nastavil???
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

netanyahu ::

www.majorgeeks.com/download.php?det=311

MSN Messenger: Filtering controversy
Following the release of version 7.0+, there was a major uproar about certain messages being unable to be delivered through the Messenger network.[7] Messages containing ".info", "download.php", "gallery.php", "profile.php?", ".pif", ".scr" or ".script" (and many other extensions, filenames and URLs) closed the connection of the conversation, returned a "Failed to deliver message" or simply didn't appear, depending on the version of the client the person had downloaded.

A similar concept is "Shield Up", which allows the Messenger servers to send the client a list of blocked links and disabled features upon sign in. This method was introduced after vulnerabilities were found in the first versions that introduced Flash content (such as Winks, Dynamic Display Pictures, etc.).

The original intention of this filtering was to help prevent users from falling foul of malicious users, who often use URLs containing the filtered text to trick users into downloading viruses or spyware.

Urc ::

Rešitev za tole nadležno stvar pa je ? Obstaja kak patch ali kaj podobnega ? To se prej ni dogajalo :\
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018938 (6123) klemenSLO
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678334 (4541) KTr1sk
»

Legalnost 3rd-party MSN klientov

Oddelek: Loža
152189 (1644) darkolord
»

Težava z MSN-jem

Oddelek: Programska oprema
281403 (1092) Uros!no

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304120990 (111575) OmegaBlue

Več podobnih tem