» »

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

1 2
3
4 5

/Thor/ ::

Lep pozdrav!

Včeraj se mi je sesul windows live messenger, zaradi česar je nekako pozabil moje geslo (možnosti zapomni si me, zapomni si moje geslo, vpiši me samodejno) niso bile več obkljukane. Ker gesla napamet nisem vedel, sem se ga odločil obnoviti. Kakorkoli, obnovitev po e-pošti ni mogoča, ker mi navodila pošljejo na hotmailov račun, ki ima isto pozabljeno geslo. Zaradi tega sem se zatekel k obnovitvi z "Skrivnim vprašanjem". Ker se takoj nisem spomnil skrivnega odgovora, sem poizkušal vse mogoče odgovore, ki pa žal niso bili pravilni. Sedaj sem se spomnil pravega odgovora, vendar mi spletna stran za obnovo gesla napiše, da sem prevečkrat vnesel napačne podatke in da naj poizkusim kasneje oziroma z drugo možnostjo.
Ali kdo ve, koliko časa bom moral čakati, da lahko poizkusim ponovno?
Ali lahko sploh kaj naredim, v zvezi z pozabljenim geslom?

/Thor/ ::

Po 48h od blokade in 24 ur od zadnjega poizkusa še vedno ne sprejme skrivnega odgovora.
Ali kdo ve, koliko časa bom še moral čakati?

LP

Blaz90 ::

LP, od včeraj naprej ko kliknem na msn mi napiše napako, da se mora zapreti. Probal sem tudi druge verzije (8.5 beta) vendar tudi ne dela, medtem ko windows messenger pa dela (on ful star). Ker sem itak imel namen počas formatirat comp, sem to pol učer tud naredu, naložu vse gonilnike, naložu msn, vendar se pojavi ista napaka.

Še slika:

joonse ::

A ve kdo zakaj se mi live messenger samo izpisuje in vpisuje ko se vpišem tako sa si nemorem z nikomer niti normalno pisati;( ;(

sidd ::

thor, si probal pobrisati kukije, in ostalo nesnago?

Brainiac, si probal kaj ppogooglat? včasih že imaš rešitev na kakšnem forumu (seveda v nem ali ang..)

lp
no idea for signature
signed
I

/Thor/ ::

Pobrisal piškotke, zgodovino, vse razen shranjenih gesel (počisti zasebne podatke v firefox), probaval z IE in Firefox pa ni delovalo. Ko po 1 tednu nism dobiu nazaj gesla sem ponastavil vse naslove iz zgodovine, tako da, hvala za pomoč, sam sem nekako rešil problem. Za vse ostale, kako obnovit naslove iz zgodovine na računalniku:

1.) predpogoj je, da maš vklopljeno shranjevanje zgodovine na lokalnem računalniku!!
2.) poiščeš mapo Moji dokumenti\Moje prejete datoteke\XX
kjer XX predstavlja pozabljen windows live id, ki mu sledi serija številk
3.)v tej mapi so datoteke za vsako osebo, katere zgodovino imaš shranjeno
4.)te datoteke skopiraš v Moji dokumenti\Moje prejete datoteke\XY
kjer XY predstavlja nov WL id, ki mu sledi serija številk
5.)pogledaš ime datoteke (karnekdo_msn12345678)
6.)prvi del (del sestavljen iz črk, torej karnekdo_msn) je tisti del naslova pred @, za @ (torej e-poštni strežnik) pa je potrebnega malo poizkušanja
7.)naslov preveriš tako, da stik vpišeš v nov WL id, nato pa ga klikneš. V večini primerov bi se morala pokazati zgodovina iz starega naslova.

Meni je to delovalo odlično. Ko stik dodaš še napišeš sporočilo v katerem pojasniš izgubo gesla in star naslov, tako da te stiki ne blokirajo.
LP

pumekk ::

Pri meni ista zadeva kot pri BrainiaC.Poskusal sem ze vse mogoce unistalirat msn pa znova instalirat pa ne pomaga,ko se vpisem cez nekaj sekund mi javi da je live messenger naletel na tezavo in se mora zapreti.Ve kdo kako resitev?

Blaz90 ::

Jst sm pol ugotoviu da je biu konflikt med driverji za tv tuner in msn-ju, tk da pomoje se ti kej "tepe" med sabo...

>>><<< ::

Tam zgoraj, kjer so čakajoče zadeve mi piše št. čakajočih zadev: 2. Ko kliknem na to se nekaj časa povezuje in potem piše The page cannot be displayed. Any idea?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

KeKc7 ::

Mene pa zanima kako se lahko prijaviš v windows live messenger plus. z emolom od gmaila:npr. janez.novak@gmail.com moraš še kje kej potrdit al kaj ? :)

Hvala za odgovore
Lp.

premozed ::

Ko hočem zagnati msn mi napiše:
Ta aplikacija se ni uspela zagnati, ker njena konfiguracija ni pravilna.

Kaj naj naredim? hvala za odgovor.

lp

nejc24 ::

Živjo!

Tri dni že imam težave z vpisom v Live Messenger! Napiše mi tole:



Kaj pomeni ta koda napake? MSN sem že zbrisal iz računalnika mnogokrat, in brez uspeha!

Prosim za pomoč!

Hvala!

Lp NS

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: volkec ()

PINki ::

Zivjo, imam MSN LIVE 8.1 in MSN+. Zanima me zakaj se mi ne pokaze pri vseh stikih ko pridejo online tisto okno v spodnjem desnem kotu? Pokaze mi za nekaj folka, za use pa 100% ne. Ker vidim da so online, pogledam zgodovino dogodkov na msn+ in kaze da so se upisali na MSN pred minutko meni pa okna 100% ni pokazalo. Treba kaj nastavit? Kaksni predlogi? :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

KeKc7 ::

nejc24 Probaj se vpisati še s kašnim drugim računom,ker meni je tudi delalo podobno potem sem si pa naredil nov msn.In so se use težave nehale:)

pink.blondi ::

Mene pa nekj zanima... in sicer: trenutno sem na norveškem in imamo v apartmajih wireless, povezava mi dela normalno dostop imam do vseh strani nikakor pa nemorm pridt na hotmailovo stran, da bi pogledala mail, ravno tako pa se ne morem vpisat na msn:'( , vedno mi napiše, da je težava s povezavo, ampak povezava je normalno vzpostavljena (koda napake: 81000306)... prosim če mi lahko kdo kakorkoli pomaga, ker nujno potrebujem msn za šolo... :'( ;(

Blum ::

Zanima me, kaj naj naredim, ker mi velikokrat ne dostavlja sporočil? (Sporočilo ne more biti dostavljeno vsem prejemnikom)

Blum ::

Očitno ne veste rešitve, zato bi prosil, da mi posredujete spletni naslov, na katerem lahko vprašam strokovnjaka, ki je zaposlen v ta namen (če obstaja).

kriko1 ::

Mogoče ve kdo kaj msn pošlje ko zapustiš chat?
Rad bi filtriral pakete, tako da sogovornik ne dobi obvestila da sem zapustil pogovor, recimo prek jabberja imam direktno to možnost pod privacy.

AnWar ::

[Asus ROG Strix SCAR III]

Zimavc ::

Pozdravljeni,
meni se dogaja enaka stvar kot nejc-u24. Probal sem že wse uninštalirat, nov msn naslov nardit(tut prijateljevega mi ne upiše). Zmeraj mi napiše, da je koda napake80.... in me ni mogoče sedaj upista.

Če ima kdo kakšno idejo kaj je to lahko.

lp

ZoMk ::

Preveri uro in datum na računalniku.

El Nino ::

Kaj slučajno ve kdo, kje se shranjujejo smeški pri msnju? Vem, da sta bili 2 taki vprašanji že v tej temi ampak odgovora nanje nisem našel. Zanima me, ker bi rad (če bi se dalo) dodal še kakega smeškota.

lp

chucki ::

Tud mene zanima,ker mam ogromno smajlov in bom naredu format....pa se mi ne da še enkrat jih iskat....prosim hitro za odgovor če kdo ve?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

C:\Documents and Settings\xxxxxx\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\xxxxxxxxxxx\DeluxeDisplayPictures


te mape jst nimam kjer najbi bili smajli....so not fajli sam ne smajlov.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

demon#666 ::

mi lahko nekdo pove, če je na nov msn 9.0 možno naložiti slovenski meni in to... in kako ki na pomoči za msn piše, da se to nastavi na windows explorer na jezikih, probau sem amapk spet ne gre!!!
pomoč prosim....

Urc ::

chucki: Zgooglaj MSN Backup.

Mene zanima kje downlodam MSN? No prej ko se kdo začne smejat, pa bi rad povedal da iščem MSN v celoti. Po možnosti v SLO, verzijo 8.5 ali kaj podobnega.

Včasih smo downlowdali cel installer, sedaj pa sem skoraj vse preGooglu pa najdem samo Installer-je velike 2 MB ki ostale datoteke potegnejo z neta. Finta je da imam na drugi lokaciji comp z dial-up dostopom pa ne bi rad še za take neumnosti zapravljal impulze. Tako da če kdo ima link oz. installer pri sebi, naj prosim pasta link oz. naj mi pošlje PM če ima na računalniku (pa mu povem mail).

Lp in hvala že v naprej!

El Nino ::

Urc, če si prijavljen na hotmailu, si verjetno opazil tisto 'reklamo' za nove smeške v tvojem mail-nabiralniku, na vrhu strani. Klikni tam, nato počakaj, da se odpre okno, in boš imel 2 izbiri: na vrhu piše, pač da klikni tam če hočeš inštalirat smeške, bolj spodaj, v bolj drobnem tisku pa ti piše 'nimate windows live messengerja? Dobite ga tukaj!' Download je velik približno 17MB.

LP

Urc ::

Sem se prijavil vendar je zgoraj samo:


Tako da bi prosil če lahko daš mal bolj direkten link.

Lp

El Nino ::

to bi moglo delat

Spodaj klikni, je v rdečem pisano, in ti bo pokazalo uno okno za shranit datoteko. Velika je natanko 15,9MB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: El Nino ()

Urc ::

Sedaj pa bo.

Hvala 0:)

dejanslo ::

a se da videt chat loge, ki zaradi kakršnegakoli razloga niso bli shranjeni med zgodovino sporočil?
There`s More Than One Way To Do It

ZoMk ::

a se da videt chat loge, ki zaradi kakršnegakoli razloga niso bli shranjeni med zgodovino sporočil?

Da, če so bili shranjeni kam drugam. Lahko pa vprašaš tiste, s katerimi si klepetal, če ti jih skopirajo.

jackorsen88 ::

a mi lahko kdo pove kje lahko downloadam msn messenger, ki brezhibno deluje na visti 64 bit, ker zdaj mam enega in je zaštekal...noče se več zagnat
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

El Nino ::

@jackorsen88: 5 postov gor poglej moj post in downloadaj z linka. Meni na Visti HP 64bit dela bp.

LP

jackorsen88 ::

ja saj to je ta klasičen messenger, samo ta je meni zaštekal, noče mi ga odpret več v visti 64, napiše da program ne deluje pravilno in da ga je potrebno zapret....pa sem probal deinštalirat pa novega gor, pa je isto...je pa delal več ko mesec brez problema:\ :\ isto firefox ..mogoče kje drugje tiči problem ne v messengerju...lukapawlinac tebi se to ni nikol zgodlo? keri firefox uporabljaš? imaš vista ultimate?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Zgodovina sprememb…

El Nino ::

Ne, sam si lastim licenčno Visto Home Premium in takih težav nikoli ni bilo. Preventivno preskeniraj comp za razno golaznijo.

PINki ::

Če praviš, da tudi FF zajebava, si verjetno kakšnega trojanca fasal :\

jackorsen88 ::

saj v bistvu to ni moj rač...od punce je ..samo je možno da je dobla kaj preko mreže, ker je v hostlu bla povezana na wlan? ker ni nič kaj downloadala..samo surfala je , saj kar tak tudi ne moreš kaj dobit, če veš kere starni obiskuješ....ker je res vse delalo normalno pol pa čez 3 dni začelo se to pojavljat..
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Zgodovina sprememb…

jackorsen88 ::

je možno da bi to zaradi jave delalo, ker niti z ie7 mi teži za javo, čeprav je inštalirana samo verjetno ne prava....kera se uporablja na visti 64?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Tilen ::

Priznam, da nisem cele teme šel prebirat, pa me vseeno zanima.

V službi mi je podvojilo MSN kontakte, medtem ko pa mi je doma ostalo vse normalno. V nagliici sem šel brisat podvojene vnose, potem pa doma videl, da so tisti, ki sem jih v službi zbrisal, doma bili popolnoma odstranjeni iz seznama oziroma sploh niso več bili dodani pod kontakte.

Kako zadevo rešiti? V službi so kontakti še vedno podvojeni, če kaj zbrišem mi jih potem popolnoma odstrani, da niti doma več nimam nič, če pa katerega koli dodam, pa je viden na obeh lokacijah. Da ne omenjam kakšne izbruhe dela s Skupinami. Sem se od začetka trudil nekaj razvrščat, pa ta crap vedno znova podre/povozi vse razvrstitve.

PS: To se mi je začelo dogajat, ko sem "pod nujno" moral nadgraditi iz 7.5 na Wndows Live, ker si je M$ nekega dne tako izmislil. Pred tem je vse deovalo BP.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PINki ::

Danes prvič v življenju uporabljal zadevo "mape za izmenjavanje" v MSNju.

Zanima me kako deluje ta zadeva?
Če on doda mapo in gre dol z MSNja jst to lahko vidim/prenesem itd., skratka zanima me kako deluje fukncija.


Lp:))

jurre ::

ja tko nekako. Nekdo ti lahko nekaj skopira v mapo za izmenjavanje (zgleda uploada na en streznik gor), pa ti lahko kadarkoli dol poberes. jaz sem nekaj probaval, pa mi ni prevec vsec. Ponavadi sploh ne morem gor skopirat, ne vem kaj je fora.. raj tko posiljam. Dobis pa hitreje dol potem, ker s tiste mape vn povleces, ne direktno od nekoga.

dejanslo ::

velik + te mape vidim v tem, da če se prenos prekine, se nadaljuje s tistega mesta

velik - pa v tem, da če ti pošlješ nek lokalen fajl, se ti skopira v neko določeno mapo, kar je zelo neugodno, če bi rad prenesel večjo količino podatkov (npr paket slik)
There`s More Than One Way To Do It

demon#666 ::

da ne odpiram nove teme.
Kaj novi msn messenger 9 je tudi v slovenščini?
če je pošljite mi link, če pa ni mi prosim povejte kdaj približno pride.
Hvala

demon#666 ::

sm že dobu:D

iNDigo_Child ::

Ej sigurno ste že kdaj dobili kak link od vašega stika, ki ga sploh ni on poslal...a se loh ta spam nekak izkjuči, kr dobivajo vsi moji stiki od mene kao nekebedne linke, ki jih sploh nism js poslal...če se ne da tega izključiti, kaj naj naredim?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Kenpachi ::

Popucaj virus, ki si ga fasal.
Zaraki Kenpachi.

jackorsen88 ::

mene pa zanima zakaj mi včasih piše "Omrežje deluje počasi, kar znižuje kakovost videa."
in video konverzacija je v p....Pomoje z mojim mrežno ali pa routerom ni nič , xp-ji so sveži ....Tak da je lahko samo kaj z tem briljantnim Siolom.. Ali kaj pravite?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Mohic ::

Nekaj me zanima:

Zadnje čase je na msn-jih vseh več teh čudnih črk (če se lahko temu tako reče)

Primer: [img]http://shrani.si/f/2B/sR/3AO5Vuhn/111.j...
Zdaj me pa zanima, kje se jih da dobit in ali jih lahko sami naredimo itd.. ?

demon#666 ::

Mam en čuden problem. in sicer: jezik v messengerju. V pomoči piše, da si spremenim jezik v internet explorerju, tam pa imam nastavljeno v slovenščino.
Prosim za pomoč!
Hvala
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018943 (6128) klemenSLO
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678338 (4545) KTr1sk
»

Legalnost 3rd-party MSN klientov

Oddelek: Loža
152189 (1644) darkolord
»

Težava z MSN-jem

Oddelek: Programska oprema
281403 (1092) Uros!no

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121007 (111592) OmegaBlue

Več podobnih tem