» »

Nedelovanje Windows Live messengerja

Nedelovanje Windows Live messengerja

SaXsIm ::

Odkar sem v petek prišel iz šole (baje je bil inštaliran nek kritičen popravek, ki ga ne morem odstraniti ;( ), se z Live messengerjem ne morem vpisati. Z Windows messengerjem se lahko, z Live pa ne. Poiskusil sem že odstraniti MSN Live plus, Windows Live messenger in ga ponovno namestiti, vendar to težave ne odpravi.
Prosim za pomoč
SaXsIm

sidd ::

Veš mogoče kater popravek je to? če ne druga, probaj z restore point?

lp
no idea for signature
signed
I

CHAOS ::

I'm not the only one.... :D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

SaXsIm ::

zadeva je taka; poskusil sem obnoviti sistem na prejšnji čas, in sem pač obnovil na čas pred zadnjim popravkom. Ni pomagalo, zato sem poskusil še prvega, česar pa mi Windowsi niso dovolili. Poskusil sem ročno odstraniti popravke, vendar ni šlo. Sedaj pa gledam pod restore points, in tiste točke sploh ni več 8-O. Tako da ne vem katere popravke je namestilo.
SaXsIm

sidd ::

huh, šit :( Ker jaz sem imel podobno sranje, in sem tačas šaltal na gaim in malo trillian. Potem pa je enkrat kr začelo delovat, pa sem še naložil msn live! plus in je blo to to, od takrat dalje dela, pa nevem zakaj in kako. Aja, kaj pa ti točno javi da se ne moreš prijaviti v live! msn? pač, čudn mi je tale live!, čeprav boljši od prejšnjih....

lp
no idea for signature
signed
I

SaXsIm ::

u bistvu sploh ne reče, da se ne more vpisati ampak se vpisuje brez konca (in se ne vpiše).
SaXsIm

CHAOS ::

Jaz sem pisal na support. Bom povedal, ko dobim kakšen odgovor.
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

SaXsIm ::

no, sedaj sem zbrisal popravke, ki so se namestili v petek, popucal sistem, vendar brez uspeha.
SaXsIm

Spc ::

Same here !!
Enako se meni dogaja.
Trenutno sem šel na 7.5 da se sploh lahko menim.
:|

Imam pa čisto enake simptome .. vpisuje se 100 let ampak naredi pa nič.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

CHAOS ::

Sem dobil odgovor od MS supporta. Njihova brilijantna ideja je bila, da naj ponovno instaliram MSN. :D Seveda sem v opisu problema podal, da sem to že storil. Skratka... po pričakovanjih. >:D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Spc ::

Ja jaz sem že vse sprobal.
Zbrisal cache messengerja, kontakte, register in file-e potem pa na novo inštaliral in še vedno ne deluje.
Trenutno pa sem na 7.5 verziji.

:\
 

CHAOS ::

Sepravi, da ti 7.5 deluje?
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

jernejl ::

tudi pri meni se pojavljajo enaki simptomi (od danes naprej). Win Live Messenger ostane pri "signing in". Poskusil reinstall in reset, onemogočil firewall, antivirus... ni pomagalo. Service status pravi, da je vse OK, tudi connection troubleshooter v messengerju ne najde nobene napake.

Web messenger dela normalno, prav tako se lahko normalno povežem s Trillianom.

Je pa še ena zanimivost: če sem povezan z web messengerjem in se želim povezati z msn live messengerjem, se le-ta sicer ustavi pri "signing in", vendar me iz web messengerja kljub temu izključi (you have been signed out from another location). Skratka, kakor da bi se že takorekoč povezal s strežnikom, le da na tem mestu obstane.

Tudi na tem forumu debatirajo o enakih težavah, pa prav tako še niso prišli do rešitve.

Spc ::

7.5 Deluje ja.
Tukaj se tudi menijo o tem:
http://forum.msgshit.com/index.php?showtopic=6761

8-O
 

Spc ::

v registru treba zbrisat key (direktorij):


HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\Policies

:))
končno dela normalno.
8-)
 

CHAOS ::

Tnx... it works. :D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Spc ::

No problemo.

:))
 

Mr. Wally DJ ::

bil na istem problemu. sem si angleško verzijo posnev, pa zdej dela normalno.
pa sam tko za informacijo, kaj tisto pobriše, ko odstranš iz registra?

Hux ::

toti nesposobni MS bi mogli zazgat!

sidd ::

hehe, meni pa je blo čudno ko me je kolegica "okurcala" kaj jo zezam, da sem navidez nedosegljiv.....no, danes začelo tudi mene tole zezat. Pa sem izbrisal tisti ključ iz registra, pa še kr ne deluje, zanimivo. Se bo treba malo poglobit u tole not, tacajt pa na trilian al pa gaim, kaj pač bo pri roki prej :D
no idea for signature
signed
I

sidd ::

da se popravim, danes spet dela.. najprej nekaj errorjev ven nametalo, potem pa se kr logiralo in deluje bp. wierd |O
no idea for signature
signed
I

DzorDzi ::

sej vista bojo brez takih bedarij: ko bodo prašiči letel.
question is do u feel lucky, well do ya punk?

jackorsen88 ::

uu yeah meni se je isti problem pojavil in zahvala vam, da sem ga brez problema rešil

hvala

dadooo ::

meni se pa danes vpisuje v neskončno..
zna kdo popravit?

Golnar ::

bom napisu kr kle, k se mi glih tanov msn sesuva..

zadeva je taka d mi tanov live msngr ne dela dobro in postane nestabilen na vsakih 5 min

preden sem formatiral komp sem tako uporabljal starega 7.5

sedaj sem isto zadevo poskusil resiti na isti naicn, vendar starega nemorm instalirat zarad sledecega problema
SLIKA
http://shrani.si/?clip2srwn.jpg

kako naj zadevo resim, da bom lahko uporabljal msn

btw, imam dovolj rama, dovolj disk prostora, izmenjevalni prostor pa je toliksen kakor ga je nastavil win sam ob instalaciji

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Golnar ()

sidd ::

Jaz sem svoje težave rešil z brisanjem kluča v registru:

MSN

delete the following registry branch:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger

drugače pa uporabi search, pdobna tema že obstaja, v kateri je veliko stvari razloženih že!

lp
no idea for signature
signed
I

Golnar ::

nazalost ne pomaga :/ ima kdo kako idejo?

rikta33 ::

pri meni je nastala tezava, kjer sogovornika ne slisim, sogovornik me pa dobro slisi slusalke delajo normalno...ce ze slisim sogovornika 8-O potem zelo slabo....v glavnem slisim zvok, ki je podoben valovanju, potem pa sumi in podobno....se enkrat sem namestil LIVE Messenger in stvar je ostala ista....a ma kdo kaksno idejo, kako odpraviti tale cudn zvok?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675355 (15996) tilinho20
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479374 (4947) Zoro3
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678346 (4553) KTr1sk
»

MSN Messenger problem

Oddelek: Programska oprema
121707 (1433) R33D3M33R
»

msn napaka

Oddelek: Programska oprema
312939 (2392) Uros!no

Več podobnih tem