» »

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger

1 2 3
4
5

n0_b0dy ::

a mogoce ve kod kok lohka prestavim kam shranjuje msn+ loge...ne v c:\......\my logs

hvala:D

dadooo ::

DOber dan, jaz imam že par dni probleme z wlm.
Meče me ven, in ko se vpisujem me vpisuje 10 minut.
Hvala.lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dadooo ()

El Nino ::

Si prepričan da nimaš v kakem firewallu kje nastavljeno, da ti ne pusti se vpisat?

dadooo ::

Ja sej na koncu se vpiše..:S po 10 minutah:S

PINki ::

Zakaj mi ne delajo mape za izmenjavanje??

Dobim pa tole sporočilo: Vaše mape za izmenjavanje še niso na voljo. Poskusite znova čez nekaj trenutkov.

Hardstyle ::

V zadnjih dneh sem opazil reklamo na dnu okna kjer so kontakti in sicer je to "Advertisement" okno v njem pa lepo narisano/napisano, da si lahko DL nekaj novih smajlov brezplačno. In ko mi odpre neko stran (fejk od live msn) pa tam kliknem download mi seveda začne downloadat nek search.exe :D

Pozorni bodite na takšne oglase saj je stran ponaredek in to tudi v slovenščini!!!

Aja varnostni sistem na Win 2008 me opozori pred to povezavo in sicer se gre za domeno http://rad.msn.com

Zgodovina sprememb…

jurre ::

a ma kdo kaksno idejo zakaj nekateri moji kontakti zadnje case ne prejmejo mojih sporocil?
Imam npr osebe A, B, C, kliknem A napisem par besed pa nic od te osebe...Cez pol ure mi oseba A klikne, jaz njegovo sporocilo dobim in potem skozi normalno dela. Oseba A ne ve, da sem ji sploh kaj napisal (meni tudi ne napise da sporocilo ni bilo dostavljeno ali karkol podobnega...). Kar sem pisal je shranjeno v mojih logih, ki jih osebi A pokazem in potem me gleda takole -> 8-O Potem kliknem osebo B recimo, se zgodi isto ali pa moje sporocilo dobi...kakorkdaj. Oseba C pa npr. stalno dobiva moja sporocila?!

uporabljam MSN 9 beta (mogoce je beseda BETA problem??) in msn plus. To se dogaja zadnje case, vmes sem ze formatiral racunalnik in msn ter vse programe na novo nalozil, pa je bil ze takoj isti problem...
uporabljam sicer se Comodo firewall, ki sem ga imel tudi prej, ko je se vse normalno delalo, msn imam dodan pod trusted application, v logih ni nikjer nc blokirano...


p.s. msn 9 se ni final verzije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Hardstyle ::

to se dogaja na beti ja :) Face it. Final verzije še ni. Drugač pa mislim, da beta ni za širšo javnost :)

Blum ::

meni se podobno dogaja kot jurre-tu. samo da mi takoj vrže nazaj da "sporočila ni mogoče dostaviti vsem prejemnikom". pol ko prilepiš ene 7-10x besedilo, pol mogoče dostav... prou zlo tečna zadeva... pop.. zraven .. če ve kdo kako to zrihtat?

CoolBits ::

Uporabljaš pač zadnjo izdano verzijo za javnost in dela vse... beta je pač BETA in se pričakuje napake...

zockyx ::

Hey kolegi

V soli mam za seminarsko nalogo razlozit MSN!
Zdej se mi je pa mal zataknilo pri telih spodnjih vprasanjih/alinejah nevem kako bi se izrazil!

Namreč:
Pozitivne lasnostni Msn-ja!
- globalna komunikacija
- hitra izmenjava datotek
- preprostost uporabe
- funkcionalnost
- prenosna aplikacija

Tele stvari bi rd razjaznu pa mi nekak ne gre! Mislem ne najdem dost informacij o tem... zato bi vas RES LEPO PROSU ČE SE BI BLI TOK DOBRI PA MI POMAGAL NAJDIT KAKE LINKE... KEJ POVEDAT SAMI ČE ZNATE KAR KOLI!

Lahk posljete tut kej na mail (djzocky@gmail.com) da ne bo preveč postu!

Se enkrat hvala vsem! K boste pomagal!

LP

iNooby ::

Se komu sanja zakaj so se mi zbrisali vsi smajliji na msn?tudi tisti privzeti?Ker naprimer če mi kolega vstavi smajlija ko se smeji (:D) jaz vidim samo ':D' in to zna bit ful moteče
Haters gonna hate...

PINki ::

Vklopi v nastavitvah.

d4vid ::

Zdravo!

Zanima me, če bi lahko kdo spakiral cel WLM v rar datoteko in mi jo poslal po internetu. Imam omejen dostop do računalnika. Zato je blokirana namestitev raznih programov.

PINki ::

A to misliš iz Program FIles mapco? Pomoje bo treba še kaj v register vnesti O_o

d4vid ::

ja. Mislim MSN 8.5, ker 8.1 mam gor, pa je že zlo dolgočasen ratu!

DonMatejo ::

BRAVO ATA ZA TA ČLANEK (btw si zasluži CapsLock)

s spoštovanjem, takih pa ne delajo več ne ;)

Namenjeno jvolku pod mano...

Zgodovina sprememb…

Arkan ::

A je že kdo od vs k vam noče delat msn pogledu če ima v desnem kotu spodaj datum in uro pravilno nastavljeno ter letnico?? to je bil pri meni problem

LP!

PINki ::

Evo ti MSN 8.5

klik

tx-z ::

Evo pa so blockal še youtube.com pa deviantart.com tko da ne morš pošilat linkov k vsebuje to :\ ;( Idioti.
tx-z

4DFX ::

Od danes dalje MSN cenzurira sledeče linke:
http://www.deviantart.com/
http://www.youtube.com/
http://www.xanga.com/
http://www.googlepages.com/
http://www.ebuddy.com/
http://www.mediafire.com/

Verjetno jih je še več, se bo s časom razvedlo.

PINki ::

Zakaj????|O

4DFX ::

Zakaj????|O

A ni logično?
Ker so monopolistične barabe, ki skušajo uničit kakršnokoli konkurenco.

MSN SUX
Od danes naprej ga ne uporabljam več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4DFX ()

M@73Y ::

pozdrav. zanima me kako instalirati live messenger 8.1 na windows 2000, ker mi izpiše (the ordinal 730 could not be located in the dynamic link libary SHELL32.dll)
Hvala, lp.
Matej
..jump into psytrance tunnel..

anch ::

Zdravo!

Imam problem pri inštalaciji Messengerja:
dobim ga na http://get.live.com/messenger/overview

ko se prenos dat.: "WLinstaller.exe" konča jo odprem za namestitev, potem pa mi vrže ven opozorilno okno z vsebino:

"Potrebna je nujna posodobitev. Če želite nadaljevati, morate namestiti agenta Windows Update. Kliknite OK za več informacij."

No kliknem OK pa me vrže na to stran: http://www.update.microsoft.com/windows...

Sledim navodilom in stvar se nič ne spremeni ali je update vključen ali ne. Tega agenta Windows Update pa ne poznam, mi lahko kdo pove kaj o tem?
Aja do sedaj z namestitvijo in uporabo ni bilo nobenih težav, na računalniku tudi ni nobenih messengerjevih fajlov, ker je bil učeraj formatiran, po formatu pa se je pojavil ta problem.

Hvala za pomoč.

teddy81 ::

Imam problem pri povezavi z Messengerjem... in sicer:

Na siol adsl modem sta priklopljena stacionarni računalnik, kjer dela msn brez težav in prenosnik, kjer pa se noče msn povezat in vrže napako 81000306. S tem, da na prenosniku, ko se priklopim na internet doma (tudi dva računalnika) dela msn brez težav.

Kaj bi lahko bilo? Kakšne nastavitve v modemu?

HVALA
T

Person ::

Hehe, na uradni slovenski strani za prenos Messengerja je slikica po moje v hrvaščini:



... šlamparija.
Let's make something useful!

dadooo ::

Dober dan.

Imam problem z wlm. Vsakič ko pregledujem listo kontaktov mi vrže vn:







Računalnik je brez virusov, včeraj sem na novo naložil windows.



Lp.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

yugokoral ::

:(Plis help!
Jest ne morem prejemat dregljajev, napiše mi pa da so mi poslali dregljaj, pa zvokov mi ne predvaja, sploh mi ne kaže več info. če se je kdo upisal. Use mam nastavleno tko k treba. Pol sm poskusu u zadni fazi še preinštalacijo windowsa - isto. Pol sem se upisal s starim ID-jem isto, potem pa sem se upisal s sestrinem ID-jem pa je use delal. Hvala pomagite. pa če bi si mogu narest nou račun, pol bi rt tastare odstranu na netu oz. onemogoču, zaprl - kak se to nardi. Dejte mal več odgovorov, svoja mnenja, hvala.:'(

d4vid ::

a ima kdo za zapakirat WL Writter v rar? Bi ga rabu, pa sm omejen user.

demon#666 ::

Čaw!

Stvar je taka: od včeraj mi msn messenger 9 live pošilja naslednjo napako:



Datum je pravilno nastavljen in tudi požarni zid.

Hvala za odgovore

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Gutjerez ::

No nevem če samo pri men ali še pri kom se pojavlja ta problem.
Pač z dodano osebo sem si piso. Pa pol piše zgoraj Te osebe nimate dodane med svojimistiki kliknite tukaj če jo želite dodati. Pa kliknem pa se nix ne naredi.
Prvo sem probo z 7.5 zdaj pa 8.0 in enak problem.
In nazadnje me ena oseba doda zraven pa me niti ni vprašalo če jo sprejmem pa sva si že lahko pisala. Pa seveda pisalo enako da je nimam na svojem seznamu stikov. Čeprav jo jaz vidim med svojimi stiki samo vedno nedosegljivo.

Kaj se da storiti in kako rešiti te bleme.

Lp in hvala vsem.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Frodisch ::

Ve kdo v čem je problem in/ali kak to popravit? :S



Sem že probal dat starejšo verzijo ( z 8.5 na 8.1 ) pa je isto :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Frodisch ()

Frodisch ::

dual post

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Frodisch ()

tino11 ::

alo ka naj naredim ne gre mi instalirati msn prosim ce mi lahko pomagate !

Zimavc ::

Avto mi ne vžge brez ključa, kaj naj naredim:))


Kakšen podatek več bi prišwl prav.

M@73Y ::

Pozdrav. Ali kdo ve za program, ki deluje na principu messengerja in pa da se lahko vanj prijaviš z messengerjevim geslom ( imexy@hotmail.com), ter da imaš dosegljive vse stike kot v live messengerju.
Lp. Matej
..jump into psytrance tunnel..

matejv ::

amsn

El Nino ::

Pidgin, lahko pa tudi ebuddy, ki je ubistvu nek online messenger, ga ni treba nič inštalirat, greš na www.ebuddy.com in se enostavno vpišeš.

LP

DonMatejo ::

mene pa zanima, če je možno na podlagi vpisa v MSN protokol izvedeti IP računalnika, na katerem se je dotična oseba prijavila v sistem? zanima me namreč lokacija računalnika...

hvala vsem

edit: govorimo o osebi, ki je na naši kontakt listi in se vpiše/prijavi na MSN...

Zgodovina sprememb…

iNDigo_Child ::

Kako naj zbrišem WLM, če se le-ta ne pojavi v Add/Remove programs (laufam Visto)? Poskusil sem že vse, od brisanja datotek v Program Files pa do brisanja registra, a vseeno mi, ko hočem instalirati stabilno verzijo (prej sem mel beta), mi še zmer napiše, da mam nameščeno novejšo različico in naj jo najprej odstranim. Prosim za pomoč.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

king_m ::

V MSN Live (ver.8,5) bi rad spravil svojega smajlija.... rad bi, da ko vpišem svoje ime, se namest imena pokaže moja slikca... probavam vse sorte, ampak vedno mi prikaže čist cini-mini slikico... pa naj vstavim slikco velikosti 50x50 ali pa 250x250.
Ima kdo kako idejo, zakaj mi vedno pomanjša to?

mikko ::

Ena defektna napaka se mi je naredila...Installal sem si MSN9 in vmes dobim slavni bluescreen na Visti...MSN se mi ni do konca installal in ga ne morem niti uninstallat niti še 1x installat..Ker mi pod nadzorno ploščo kaže kot da je nameščen vendar pod start ga ni nikjer...Pod program files/common.... niti ni tistega *.msi filetka, da bi lahko uninstallu program...Ne vem kako se to reši, pliz help.

M-XXXX ::

Zdravo imam večji problem:
Na MSN-ju imam okoli 200 stikov, pokaže mi jih samo ene 20-30. Ostali me sicer lahko kliknejo, sam pa jih ne morem ne poiskati ne klikniti... Manjkajoči stiki nimajo nobenega vzorca- niti po kašnem datumu kdaj sem jih dodal niti kaj drugega kar bi opazil... Probal sem na 2h različnih MSN-jih (tako beta kot navaden) pa je ito!

yyyeb ::

namestil sem kar nekaj novih in zanimivih pisav,ki pa mi delajo preglavice. če kaj napišem jih oseba,ki sporočilo dobi vidi v navadni pisavi in ne v tisti,ki ji jaz sporočilo pošljem.
kaj naj naredim?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

Tilen ::

Obstaja za MSN kak plugin kot ima tole urejeno ICQ in sicer, da izpisuje nekomu tekst preden ti stisneš enter? Se pravi, da si dva nalozita en X plugin in se lahko pogovarjata brez da morata za vsako sporocilo pritisnit enter oz potrditev. Nekaksen live chat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PINki ::

Raje sam poišči to kar iščeš. Ker kolikor opažam se v to temo piše le ko ima folk težave, pomaga pa noben.

simonskok ::

ali mi lahko kdo pove kako spremenim geslo na windows live messenger pa ce kliknem pozabil geslo mi noče odpreti strani :(ca bi mi kdo čim prej pomagal:(

satriani ::

Mogoče je imel kdo že podoben problem. Kolegica dobiva od več stikov preko msnja tole:

http://images.itravelindo.com/image.php...

User , ki naj bi to pošiljal sploh ne ve, da kaj pošilja. Status ko pa pošlje pa je OFFLINE.

To mi vedno več kolegov in znancev pravi, pa me zanima, če gre za virus al kaj drugega.


Hvala za odgovor.

demon#666 ::

@Tilen če kje najdeš, a lahko prosim pošlješ link. Sam sem tudi nekaj takega iskal, a brez uspeha

@satriani najverjetneje virus, ki ga imajo njeni stiki na pcju (tako je bilo pri meni :)))

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018963 (6148) klemenSLO
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678349 (4556) KTr1sk
»

Legalnost 3rd-party MSN klientov

Oddelek: Loža
152194 (1649) darkolord
»

Težava z MSN-jem

Oddelek: Programska oprema
281406 (1095) Uros!no

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121043 (111628) OmegaBlue

Več podobnih tem