» »

Days Gone

Days Gone

««
8 / 10
»»

ahac ::

Moja teorija je to, da je Amazon ponesreči leakal Days Gone. Potem so pa hitro začeli fake "leakat" še druge igre samo zato, da bi vsi mislil, da je bil tudi Days Gone fake.
Ker če bi Sony želel izdat še kakšno igro na PCju, potem je ravno Days Gone odličen kandidat: ni med top ekskluzivami, da bi preveč razburjal fanboye. Pa narejen je z Unreal Engine, kar omogoča lažji in cenejši port.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Moja teorija je to, da je Amazon ponesreči leakal Days Gone. Potem so pa hitro začeli fake "leakat" še druge igre samo zato, da bi vsi mislil, da je bil tudi Days Gone fake.
Ker če bi Sony želel izdat še kakšno igro na PCju, potem je ravno Days Gone odličen kandidat: ni med top ekskluzivami, da bi preveč razburjal fanboye. Pa narejen je z Unreal Engine, kar omogoča lažji in cenejši port.


Čisto možno, da je bilo tako.

oo7 ::

Days Gone igra je stara 1 leto.

oo7 ::

Days Gone Lead Devs Have Left Sony Bend Studio

https://twistedvoxel.com/days-gone-lead...

m0f0x ::

Sem kupil decembra za 13€ v fizični obliki. Špil mi je majka. Naredil vse misije 100%, počistil vse horde, outposte. Tako me že dolgo ni nobena igra not potegnila, niti HZD ali God of War.

yayo ::

Ghost Of Tsushima mu je precej podoben, samo stranskih opravil je preveč pa postanejo enolična čez čas.

kitl76 ::

Špil je bil res zakon. Sigurno ga na ps5 še enkrat preigram.

oo7 ::

Dobra zombijada + zanimiv konec :)

Pinturicchio ::

Preigral, no ostale so mi še horde. Špil je fantastičen, od zgodbe igralnosti, grafike, skratka fenomenalen. Sem igral RDR2 in ga ta poseka (RDR2 je počasen, se vleče, lesen lik...).

oo7 ::

Upam, da pride še na PC, da se tam še enkrat preigram :)

Drugače pa čakam na drugi del Days Gone 2 :D

hurikhan ::

Se strinjam, top špil.

oo7 ::

Days Gone: how 60fps transforms the game on PlayStation 5

https://www.eurogamer.net/articles/digi...

ahac ::

Days Gone coming to PC this Spring
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/a...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

svecka ::

omfg, še en top špil na PC...počas se ne bo več splačalo kupit Playstation zarad ekskluziv

springfield ::

Folk mece ogromne denarje, da dobi med prvimi novo konzolo ali graficno kartico, ti pa pricakujes, da bodo cakali 2 leti, da pride igra na PC? :P

svecka ::

Ne kapiraš.

yoco ::

ahac je izjavil:

Days Gone coming to PC this Spring
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/a...

Kul! :)
Upam, da dobimo še TLOU :))

scipascapa ::

Dejansko ostane samo še

TLOU
UNCHARTED
GOW
DEMON'S SOULS

pretty much it

yayo ::

in verjetno bodo, ker gre za genialen način, da isto igro prodaš dvakrat. Samo dolg zamik mora biti, da ne bo vsak s PCjem rekel bom kupil kasneje.

yayo ::

sicer pa jeigra zastonj za imetnike PS5. Meni je le žal te digitalne niso kompatibilne z mojimi starimi sejvi.

oo7 ::

Dobra igra bom sigurno kupil in preigral še na PC-ju :)

kitl76 ::

Tudi jaz jo imam zastonj, samo zdaj ko sem videl, da prihaja še na PC si bom drugo preigravanje privoščil na njem tako kot sem storil z RDR2.

oo7 ::

yoco je izjavil:

ahac je izjavil:

Days Gone coming to PC this Spring
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/a...

Kul! :)
Upam, da dobimo še TLOU :))


TLOU sem kupil za PS3 ob izidu jo preigral in prodal, kupil za PS4 jo še enkrat preigral in jo imam doma. TLOU bi takoj kupil še za PC.

TLOU 2 pa ne maram če mi jo dajo zastonj ;((

yayo ::

TLOU tudi zastonj na ps5

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

ahac je izjavil:

Days Gone coming to PC this Spring
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/a...

Kul! :)
Upam, da dobimo še TLOU :))


TLOU sem kupil za PS3 ob izidu jo preigral in prodal, kupil za PS4 jo še enkrat preigral in jo imam doma. TLOU bi takoj kupil še za PC.

TLOU 2 pa ne maram če mi jo dajo zastonj ;((

Jaz jo imam na PS4, a se mi ne da vklopit in igrat! 8-O :8)
PC mi enostavno sede, in če pride port, jo bom z veseljem igral!

Zmajc ::

Ja ... jaz sem isto kupil Day Gone na Ps4 pa se mi enostavnop ni dalo preigrat tam. Na PCju bom z veseljem preigral.

oo7 ::

Igra je že na Steam-u sem že dodal pod listo želja :D

kitl76 ::

Keri bedni izgovori se mi ni dalo preigrat. Ne vem zakaj potem sploh imata konzolo doma? Kr neki..........

yoco ::

kitl76 je izjavil:

Keri bedni izgovori se mi ni dalo preigrat. Ne vem zakaj potem sploh imata konzolo doma? Kr neki..........

Zakaj bedni izgovori? Ni vsak človek enak. Konzolo sem kupil zaradi God of War igre in sem jo igral z veseljem in nasmeškom na obrazu. Seveda sem kupil in igral še par iger, samo pač vseh mi ni uspelo do konca odšpilat, so tudi zadeve v zasebnem življenju. Verjemi, da bi se rad vrnil 20 let nazaj ko sem igral s frendi PS1 in PS2 po več ur, danes je to misija nemogoče!

puginho ::

To da je Days gone na pc-ju nam pove samo eno, da delajo na dvojki.

oo7 ::

puginho je izjavil:

To da je Days gone na pc-ju nam pove samo eno, da delajo na dvojki.


Prvi del se je končal tako, da kliče po Days Gone 2

oo7 ::

MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bits
Processor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz or AMD FX 6300@3.5GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4 GB)
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Additional Notes: SSD for storage and 16 GB of memory is recommended




RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bits
Processor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8 GB)
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Additional Notes: SSD for storage is recommended

Zmajc ::

kitl76 je izjavil:

Keri bedni izgovori se mi ni dalo preigrat. Ne vem zakaj potem sploh imata konzolo doma? Kr neki..........


Osebno igram iger največ popoldne/zvečer ... TV/Ps4 v dnevni je pogosto zaseden in tako 95% gamiram na PCju, ki sem ga ravno nadgradil z 3080, itak da ne bom igral na 8 let stari konzoli če lahko igram na high end PCju v miru kadar hočem.

Na PS4 sem preigral vlagnem eksluzive, ki se mi jih je dalo. Drugače je to gaming mašina za domače froce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

kitl76 ::

Pol si isto kot jaz.

Alien123 ::

Zmajc je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Keri bedni izgovori se mi ni dalo preigrat. Ne vem zakaj potem sploh imata konzolo doma? Kr neki..........


Osebno igram iger največ popoldne/zvečer ... TV/Ps4 v dnevni je pogosto zaseden in tako 95% gamiram na PCju, ki sem ga ravno nadgradil z 3080, itak da ne bom igral na 8 let stari konzoli če lahko igram na high end PCju v miru kadar hočem.

Na PS4 sem preigral vlagnem eksluzive, ki se mi jih je dalo. Drugače je to gaming mašina za domače froce.


Jebeš high end komp, ko vsak špil, ko pride ven moram prvo po steam forumih prečekirat, če je uw supported.

m0f0x ::

Ne obetajte si, da bo Days Gone 2 enako kvalitetna igra. Lead developerja sta namreč zapustila Sony Bend Studio.

Key developers John Garvin and Jeff Ross behind Bend Studio's most recent Sony PlayStation-exclusive project, Days Gone, have parted ways with the team


https://screenrant.com/days-gone-sony-b...

Outcast ::

Uf še en velik fan špila; smešno ko sem kupu CD mi je igra prvo ležala kak mesec, pol sem jo pa decembra začel igrati in holly shit!!!
Končal easy:) varjanto, sedaj igram hard, ki je že malo bolj challenging ker sem v prve izpustil ali zgrešil precej misij, hord, orožja...mi pa traja kar nimam časa, večinoma igram samo kako urco dve za vikend. Še boljš lol:)
Res super špil in komaj čakam 2..

Naslednja v vrsti je TLOU

Zmajc ::

Jaz nisem mogel na Ps4 tega igrat, gameplay mi nekam ni pasal na konzolo, ne vem zakaj. Tako sem kar vesel, da igra pride ven na PCju.

Outcast ::

Mene edino malo zmoti kamera pa obračanje recimo ko bežiš pred hordo al peš al na motorju...vse ostalo štima!;)

oo7 ::

Mene kar je edino motilo pri igri je, da se je glavnemu liku na vsake toliko malo strgalo in je kar vpil tja v tri dni :))

Outcast ::

Ali se samostrel še kej updatea mogoče? Vem da imaš dva, enega osnovnega in enega malo bolj naprednega. Je to to?

Outcast je izjavil:

Ali se samostrel še kej updatea mogoče? Vem da imaš dva, enega osnovnega in enega malo bolj naprednega. Je to to?


Ali se samostrel še kej updatea mogoče? Vem da imaš dva, enega osnovnega in enega malo bolj naprednega. Je to to?

Outcast je izjavil:

Ali se samostrel še kej updatea mogoče? Vem da imaš dva, enega osnovnega in enega malo bolj naprednega. Je to to??


Ker forum lol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Glede samostrela sem pa pozabil ali se updejta samo kolikor se spomnim je dobro orožje. Čakam na PC verzijo :) nekaj se govori o mesecu maju.

Outcast ::

Vse jasno:

The good news is that you do not have to traverse the game's world in search of a crossbow or collect credits to buy it from one of the traders. The crossbow is automatically awarded through progress in the main storyline.

You can pick up the basic Crossbow model right after you have completed the series of introductory missions, more specifically, after Deacon and Boozer reach the O'Leary Mountain Safehouse for the first time. You can loot the crossbow from the gun locker - it will be located in the special weapons tab.

You can collect the upgraded, Drifter Crossbow model shortly after Deacon and Boozer complete their journey to the southern part of the map, specifically to Iron Mike's encampment in Lost Lake. This weapon will be granted to you after completing the storyline mission titled We've All Done Things. It is worth replacing the regular crossbow with the new model, as it has much better statistics (including, e.g. the damage it inflicts).

Bolt types
Standard: Completely silent, moderately powerful. Useful for stealth.
Residue Bolt: Causes enemies to freak out and turn on each other.
Incendiary: Ignites on contact, useful for burning nests at a distance.
Poison: Will kill enemies over time. Effective on larger enemies.
Explosive Bolt: Capable of wiping out several enemies at once or a single big enemy.

kitl76 ::

Je že kaj bolj točen datum znan?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Je že kaj bolj točen datum znan?


Ni točnega datuma. Enkrat pomladi 2021. Nekje sem enkrat zasledil maj 2021.

oo7 ::

Days Gone on PC Will Offer Ultrawide Display Support and Better Visuals
The PC version of Days Gone will offer advanced graphics options, ultrawide monitor support and full implementation of achievements.

https://www.gamepressure.com/newsroom/d...


Točen datum izida igre pa še vedno ni znan.

kitl76 ::

Ja sej na ps5 ga imam trenutno zastonj samo glede nato, da sem ga že preigral na ps4 bom raje počakal PC verzijo, da vidim kako se obnese z tipkovnico in miško .

svecka ::

Top špil, upam na Days Gone 2 kjer bo na zaslonu 1000+ zombijev nanenkrat :) 500 je čist premalo :)

kitl76 ::

SE hecaš jaz sem pred temi hordami tekel kot utrgan. :))

oo7 ::

Samo pogruntat moraš kako daleč za tabo gredo horde potem jih pa po intervalih redčiš :)
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12515033 (157) oo7
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454588 (212) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115993 (5744) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768146498 (11681) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812711 (5882) yoco

Več podobnih tem