» »

The Last of Us

The Last of Us

plaz21 ::

Cena za Evropo bo najbrž še padla, ker Sony RRP še ni določil, tako da vse kar je je placeholder.

medenko ::

49€ prednaročilo ZAVVI.

oo7 ::

The Last of Us: Grounded Bundle is the third, and final DLC drop
http://www.vg247.com/2014/04/16/the-las...

medenko ::

prednaročeno 45€ :)

oo7 ::

medenko je izjavil:

prednaročeno 45€ :)


Že imaš PS4?

medenko ::

bom v kratkem.

zavvi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

medenko ::

oo7 ::

Ko kupim PS4 bo to prva igra, ki jo kupim in preigram še enkrat:) GOTY

medenko ::

359€ playgame.si dajmo m-power :P

Pesimist ::

320EUR mercator živilski oddelek z 20% boni iz njihovega kataloga ta petek in soboto. Pokliči in rezerviraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

igra pa je 50$ oz 36.7EUR v storu. Mogoče bom nabavo samo zato ker se mi nekak zdi da zram paše kot uncharted.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

mateii ::

Pesimist je izjavil:

320EUR mercator živilski oddelek z 20% boni iz njihovega kataloga ta petek in soboto. Pokliči in rezerviraj.

Iz kerga kataloga?
To po celi sloveniji al kaj bo spet taka cena? Je možnost to dat na obroke al treba plačat v enem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mateii ()

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

320EUR mercator živilski oddelek z 20% boni iz njihovega kataloga ta petek in soboto. Pokliči in rezerviraj.


Jaz sem hotel včeraj kupiti Playstation 4 v Mercatorju za 20%. Klical sem v Hipermarket Rudnik so rekli, da nimajo, da ne vedo kdaj dobijo, hipermarket Šiška jim je ravno tako zmanjkalo potem sem pa še poklical v Hipermarket Novo mesto Bršljin so pa rekli, da nimajo Ps4 razen v M tehniki tam pa kupon ne velja.

Pesimist je izjavil:

igra pa je 50$ oz 36.7EUR v storu. Mogoče bom nabavo samo zato ker se mi nekak zdi da zram paše kot uncharted.


The last of Us je ena najboljših iger kar so jih kdaj naredili tako, da je nujno za preigrat.

mateii je izjavil:

Pesimist je izjavil:

320EUR mercator živilski oddelek z 20% boni iz njihovega kataloga ta petek in soboto. Pokliči in rezerviraj.

Iz kerga kataloga?
To po celi sloveniji al kaj bo spet taka cena? Je možnost to dat na obroke al treba plačat v enem?



Po pošti dobiš ta katalog sosedove novice in so notri kuponi jih moraš ven iztrišti.
Ampak zaloga PS4 je bolj slaba kolikor sem jaz klical:| klical sem v tri cente

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mateii ::

Bolj kot zaloga mene zanima če se bi dalo to z kuponom na obroke :D ker klima, morje pa fasada so me zaenkrat prikrajšali za nakup ps4 z kešom :D.
Sem pa iz štajerskega konca tak bomo vidli če se bo dalo tu kje kupit.

oo7 ::

mateii je izjavil:

Bolj kot zaloga mene zanima če se bi dalo to z kuponom na obroke :D ker klima, morje pa fasada so me zaenkrat prikrajšali za nakup ps4 z kešom :D.
Sem pa iz štajerskega konca tak bomo vidli če se bo dalo tu kje kupit.


Na kuponu piše: kupona ni mogoče uveljavljati v primeru obročnega odplačevanja, ob nakupu izdelka v najemnih mesnicah in najemnih ribarnicah ob nakupu izdelkov iz programa zvestobe ter ob nakupu pnevmatik.
to je vse kar piše v zvezi z obročnim plačevanjem.

Pesimist ::

Heh v MB so meli še včeraj zjutraj 2 komada, dan prej pa 3. Je pa res da gre vse ko tople žemlice ker 20% je bllo dovol da je mene prepričalo čeprav bi kamot lahko še čakal ker mam tak XOne še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

The Last of Us: Remastered needs 50GB of PS4 HDD space 8-O
http://www.vg247.com/2014/07/21/the-las...

Pesimist ::

sej maš 500 so what.

medenko ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

Pesimist ::

cudno mi vse zaj. Za ps3 se mi gfx zdela fenomenalna. Zdaj na ps4 pa nič kaj extra.

medenko ::

medenko ::

Tr0n ::

medenko ::

evo danes dobil...njami

opeter ::

Za PS3 ali PS4?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

medenko ::

PS4 of course.

oo7 ::

Nekaj čudnega se dogaja pri Naughty dog-u:|

Since March 2014, Naughty Dog has lost Uncharted 4 director Justin Richmond, writer Amy Hennig, lead artist Nate Wells, The Last of Us lead character artist Michael Knowland, and Uncharted 4 actor Todd Stashwick.

http://www.vg247.com/2014/08/02/naughty...


Zdaj ali se ne razumejo ali dobijo premalo plačano, da rinejo stran od enega najboljšega razvijalca video iger?:|

opeter ::

Verjetno vidijo, da nova generacija konzol nima takšne prihodnosti kot pretekle generacije ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pesimist ::

Mam kr hud motion sickness po cirka 30-40 minutah igranja tega špila zato ga še do dans nisem obrno. Najhujše se pojavi ko kamero rotiram. Zgleda da bom moral na 30fps lockat. čeprav to zgleda really bad v primerjavi.

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

Mam kr hud motion sickness po cirka 30-40 minutah igranja tega špila zato ga še do dans nisem obrno. Najhujše se pojavi ko kamero rotiram. Zgleda da bom moral na 30fps lockat. čeprav to zgleda really bad v primerjavi.



Na PS3 je delalo brez težav. Na PS4 pa še nisem sprobal.

kratos ::

Pravkar obrnil špil in moram povedat da je res mojstrovina, že samo ta špil opraviči nakup playstationa. Se lahko uncharted primerja z the last of us ?

Mavrik ::

Ne.

(Je pa res da mogoče nisem najboljša referenca, ker mi ni nikakor jasno kaj ljudje vidijo na Uncharted seriji.)
The truth is rarely pure and never simple.

kratos ::

Kakšen ti je bil the last of us ?

Tr0n ::

Uncharted 2 je bil super, vseeno pa po zgodbi in razvoju likov ne doseze Last of Us. Uncharted 1 je bil ok, pac prva igra, kjer se niso imeli vsega razdeljenega, trojka je pa bila bolj tak-tak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

hojnikb ::

ravnokar preigravam Uncharted 2 in se res nemore primerjat z LoU
#brezpodpisa

kratos ::

Ah potem ga sploh igral nebom :) Še kakšen dober špil ki je must play na ps3-jki ?

drvo ::

Se ne more primerjat.

kratos je izjavil:

Ah potem ga sploh igral nebom :) Še kakšen dober špil ki je must play na ps3-jki ?

No, saj preigrat se ga splača, je solidna igra ni pa v rangu z The last of us, res pa je malo iger, ki bi se z njo lahko primerjali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

kratos ::

Ma saj to, naveličal se bom. Že the last of us je en redkih špilov ki sem ga preigral do konca.

Še kakih 10 let nazaj sem na ps2-jki igral god of war in mi je bil fenomenalen, so ti novi naslovi recimo ascension še vedno vredni igranja ?

oo7 ::

Ne se ne more primerjat z TLOU saj se redko katera igra:)
TLOU je resna igra medtem, ko je Uncharted bolj ne resna igra z veliko humorja in definitivno vredna igranja posebno Uncharted 2 Among Thives in tudi Uncharted 3 Drake s Deception.
Zadnji God of War, ki sem ga igral je God of War 3 in mi je bila kar vseš igra.

drvo ::

Ja, čisto drug žanr.

oo7 ::

Drugo leto pride Uncharted 4 potem me pa res zanima katera je naslednja igra od Naughty dog?

Mogoče bo to The last of Us 2 ali pa Uncharted 5 čeprav se nekaj govori, da je Uncharted 4 zadnja igra v seriji. Ali pa bodo spet presenetili čisto z novim naslovom:)

dolenc ::

Uncharted je adventure, last of us je bolj survival. Men se je bolj uncharted dopadel, je pa res kot pravite, drugi del je nekak najboljši.
God of war so tud vsi dobri, Infamous tudi, enka je pač mal postarana, dvojga pa seka. Killzone 3 je še kar vredu, dvojga ma mal počasen gameplay. Od indie je journej dobra(čeprov kratka)

Če bi bil pa tak uncharted kot tukaj prvih par minut, bi bil pa sploh zmaga

kratos ::

Je kdo igral TLOU multiplayer na ps3-jki ? ko kliknem "factions MP" mi ponudi nek free map content ki je potreben za igranje, vendar po kliku OK mi napiše "There are no items you can purchase at this time".
Router ga ne blokira ker sem ga dodal na DMZ. Kdo ve kaj je potrebno še naredit ? Account imam postavljen pod USA.

oo7 ::

Multiplayerja pa nisem igral nikoli.

Če kaj pomaga:



Mogoče moraš v options kaj spremenit.

medenko ::

Evo Grounded+ :)

oo7 ::

Naughty dog praznuje 30 let:)

oo7 ::

Sony has announced The Last of Us: Game of the Year Edition will arrive in Europe on PlayStation 3 next month.


It includes the original game and the following DLC releases:

Left Behind - Delve into Ellie's past in this single-player prequel chapter
Abandoned Territories & Reclaimed Territories - Fight for survival in eight multiplayer maps
Grounded Mode - A harder single-player difficulty mode
The edition will be available for €39.99 across Europe on November 11.

Gregex ::

A še ne bodo nehali molzit s to igro? Najprej igra za PS3, prodajali za 60 €. Nato za PS4 remastered, ki je vsebovala prav vse našteto zgoraj, prodajali za 50 €. In zdaj spet za PS3 isti paket kot PS4 verzija, bodo prodajali za 40 €. Pa tej niso normalni, ne morš verjet.

medenko ::

Ja tole je žal že pretiravanje,saj folk ne bo kupoval 100%....

Pesimist ::

ma sej ni to edina game of the year igre. To prakticno za vsako po 6 mescih da lahko spet puno prodajajo meglo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525624 (272) yayo
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48863120 (8961) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32373908 (6947) ZiedRieke

Več podobnih tem