» »

Days Gone

Days Gone

««
9 / 10
»»

oo7 ::

Zaenkrat slabo kaže za nadaljevanje igre se pravi Days Gone 2 ;((

kitl76 ::

Škoda zato pa za PC delajo, da še malo pokasirajo preden gredo v pozabo.

svecka ::

Days Gone je ditchan, ker gre sony retard na p2w mobile platformo...po isti poti kot Activison Blizzard. Sam še sranje bomo dobival.

oo7 ::

Days gone igra se je dovolj dobro prodala, da bi naredili nadaljevanje ampak ja Sony ga nekje serje zadnje čase.

Zmajc ::

Sony bo delal samo še projekte, ki jim bojo "big bucks" prinašali.

oo7 ::

Director confirms Days Gone 2 was pitched, but won't verify Sony rejection report

https://www.videogameschronicle.com/new...


namesto, da bi začeli delati Days Gone 2 so morali pomagati Naughty dog-u.

ahac ::

Days Gone - Features Trailer | PC
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

18 maj 2021.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

V Rusiji imajo 32 eur. Mi smo v EU in imamo med dražjimi. Mi bi morali imeti nekje vmes med Rusijo in drugimi bogatimi EU državami recimo 39,99 eur.

Zmajc ::

Če se prav spomnim smo bili nekoč v cenejši EU regiji pa so nas potem premaknili v ta najdražjo. :|

Tako plačujemo najdražjo ceno za igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

svecka ::

evropska unija zahteva enoten trg in enake cene za vse. Tako da ne sme biti več razlik med državam oziroma "regijami" v EU.

oo7 ::

Potem pa naj dajo še enake plače kot jih imajo Nemci in Skandinavci :)

kitl76 ::

Jaz sem dal pred dvemi leti 57 EUR s popustom za ps4.:)) Zato si pridružujem pravico, da počakam na torrentbytes :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Zmajc ::

svecka je izjavil:

evropska unija zahteva enoten trg in enake cene za vse. Tako da ne sme biti več razlik med državam oziroma "regijami" v EU.


Mislim.... pol pa naj enforcajo enotne minimalne plače. Kaki kretenizmi.

kitl76 ::

Tudi s tem se strinjam.

ahac ::

EU ne zahteva enakih cen. Saj tudi Big Mac ne stane povsod enako.

Založniki iger se bojijo, da bi ljudje kupoval igre v državi kjer so najcenejše, npr. preko vpnja ali resellerjev, ki bi prodajali cdkeye iz cenejših držav. Keye "uvožene" iz non-EU držav (npr. Rusija) lahko blokirajo, tistih iz ene EU države pa v drugi EU državi ne smejo. Ker je Valve omogočal, da to so vseeno počeli, je tudi fasal kazen od EU.
Drugo je pa to, da smo zdaj navajeni na take cene AAA iger in smo pripravljeni tolk plačat. Nižja cena ponavadi pomeni, da gre za slabšo indie igro. Zato so pa bili založniki jezni, ko je Epic enkrat na svoje stroške znižal cene iger na EGS.
Ne splača se jim eksperimentirat z nižjimi cenami v delih EUja... preveč riskantno za premal profita.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

A je možno, da bi si ustvaril dodatni račun npr VPN za Rusijo in tam na Steamu kupil ključ za 32 eur kot gift in ga poslal k sebi v EU ?

oo7 ::

Direktor igre Days Gone John Gavin pravi, da Metacritic ocena Soniju pomeni vse. Da če bo igra dobila na Metacritic oceno okoli 70 ali manj ne boš več dolgo kreativni direktor tiste franšize.

Days gone ocena na Metacritic 7,1 od kritikov in 8,3 od navadnih uporabnikov.

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

A je možno, da bi si ustvaril dodatni račun npr VPN za Rusijo in tam na Steamu kupil ključ za 32 eur kot gift in ga poslal k sebi v EU ?


Za single player igre menda ni težav ... lahko pa imaš težave če kupiš mutplayer igro, ki za igranje potrebuje strežnik. Pogosto so ruski ključi zaklenjenim s strani razvijalcev, da z njimi lahko igraš samo na ruskih strežnikih.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

oo7 je izjavil:

A je možno, da bi si ustvaril dodatni račun npr VPN za Rusijo in tam na Steamu kupil ključ za 32 eur kot gift in ga poslal k sebi v EU ?


Za single player igre menda ni težav ... lahko pa imaš težave če kupiš mutplayer igro, ki za igranje potrebuje strežnik. Pogosto so ruski ključi zaklenjenim s strani razvijalcev, da z njimi lahko igraš samo na ruskih strežnikih.


Bom enkrat probal ampak s kakšno cenejšo igro če slučajno ne bi delalo.

oo7 ::

Over 75k Days Gone fans sign a petition to convince Sony to "approve" a sequel

https://www.gamesradar.com/uk/over-75k-...

Izi ::

To je še en znak, da tiste ocene "igričarskih strokovnjakov" niso vredne počenega groša.
Igra ima dokaj slabe ocene. Od 5/10 do maksimalno 8/10.
Potem pa je postala Naj igra leta 2019 za Playstation in prejela še nagrado za zgodbo in vizualne učinke in sedaj praktično vsi, ki so igro igrali, želijo nadaljevanje.
Problem je namreč v tem, da založniki in vsi, ki odločajo kaj se bo delalo, vse stavijo samo na tiste ničvredne in velikokrat napačne ocene.

oo7 ::

Izi je izjavil:

To je še en znak, da tiste ocene "igričarskih strokovnjakov" niso vredne počenega groša.
Igra ima dokaj slabe ocene. Od 5/10 do maksimalno 8/10.
Potem pa je postala Naj igra leta 2019 za Playstation in prejela še nagrado za zgodbo in vizualne učinke in sedaj praktično vsi, ki so igro igrali, želijo nadaljevanje.
Problem je namreč v tem, da založniki in vsi, ki odločajo kaj se bo delalo, vse stavijo samo na tiste ničvredne in velikokrat napačne ocene.



oo7 je izjavil:

Direktor igre Days Gone John Gavin pravi, da Metacritic ocena Soniju pomeni vse. Da če bo igra dobila na Metacritic oceno okoli 70 ali manj ne boš več dolgo kreativni direktor tiste franšize.

Days gone ocena na Metacritic 7,1 od kritikov in 8,3 od navadnih uporabnikov.



Sony veliko, da na ocene. Jaz jim pa ne zaupam preveč.

Zmajc ::

Ja, Metacritic je bolj rak rana, kot kaj dobrega za igričarsko industrijo.

oo7 ::

PC slike









Še 12 dni :D

oo7 ::

Minimum

Operating System: Windows 10 64-bit
CPU: Intel Core i5-2500K@3.3 GHz or AMD FX-6300@3.5 GHz
GPU: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4 GB) graphics card
RAM: 8 GB
Storage: Though not required, SSD for storage is recommended


Recommended

Operating System: Windows 10 64-bit
CPU: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or a Ryzen 5 1500X@3.5GHz
GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8 GB)
RAM: 16 GB
Storage: Though not required, SSD for storage is recommended

Izi ::

Najpomembnejši podatek si pa izpustil :P

Storage: 70 GB available space

kitl76 ::

To ni nič 100 GB+ se danes rabi.

oo7 ::

70 gb je kar veliko če imaš počasen internet,

yayo ::

v glavnem kdor še ni igral bo užival na veliko, igra je zelo "igralna" :)) stranske naloge meni niso bile nikoli dolgočasne - osvobajanje postojank in horde s prava zabava,posebno slednje. V tako hvaljeni igri kot je Ghost Of Tsushima veliko stranskih nalog ne pride do kolen tem iz Days Gone.

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

70 gb je kar veliko če imaš počasen internet,


Ja, samo je že kar nekaj časa "normalno" da igre zasedajo 80 - 150 gb.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

oo7 je izjavil:

70 gb je kar veliko če imaš počasen internet,


Ja, samo je že kar nekaj časa "normalno" da igre zasedajo 80 - 150 gb.


Ja čedalje več bodo igre zasedale. COD MW 2019 menda z patchom zasede 231 gb.

yayo je izjavil:

v glavnem kdor še ni igral bo užival na veliko, igra je zelo "igralna" :)) stranske naloge meni niso bile nikoli dolgočasne - osvobajanje postojank in horde s prava zabava,posebno slednje. V tako hvaljeni igri kot je Ghost Of Tsushima veliko stranskih nalog ne pride do kolen tem iz Days Gone.


Sem preigral na PS 4 in potem igro prodal. Igra mi je bila dobra zato sem jo zdaj kupil še za PC :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

vidim, da izide čez dva dni, ful kul! (špon, žur, fensi, mislem):))

kitl76 ::

INC.
RELEASE DATE
18 / 5 / 2021

oo7 ::

Ja izid igre je 18 maj.

kitl76 ::

Že kupili? Po kaki ceni?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Že kupili? Po kaki ceni?


Jaz sem kupil kar na Steamu.

oo7 ::

Pre-load na Steamu že dela. 52.6 GB. Verjetno bo na dan izida še kakšen patch.

oo7 ::

Mislim, da bo pri nas možno igrati igro od 00:00 naprej.

kitl76 ::

To je to občutek na PC-ju mi je dosti boljši kot na ps5 ne moram verjet.

Zmajc ::

kitl76 je izjavil:

To je to občutek na PC-ju mi je dosti boljši kot na ps5 ne moram verjet.


Itak, osebno sem ko sem igro igral na PS4, sem takoj vedel da bi na PCju 100x bolj užival.

oo7 ::

Sem samo na hitro probal in dela dobro na mojem računalniku GTX 970 - i5 - 1920x1080 na very high.

Aja tisti, ki igrate prvič pazite, da vam ne zmanjka bencina v motorju, ker boste potem morali peš z kantico okoli skakati :)) kolikor se spomnim še iz PS4.

oo7 ::

Če ne bo nadaljevanja igre Days Gone 2 razvijalci igre pravijo, da bi lahko zgodbo nadaljevali z stripom.

kitl76 ::

Lepo te prosim to ni nobena tolažba. Teli japonci imajo zadnje čase res malo skisane glave.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Lepo te prosim to ni nobena tolažba. Teli japonci imajo zadnje čase res malo skisane glave.



Japonce lahko krivimo samo zato, ker so postavili Američana za predsednika in sedež firme preselili iz Tokia v Kalifornijo.

kitl76 ::

In naredili fatalno napako vse gre navzdol.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

In naredili fatalno napako vse gre navzdol.


Res je. Že to je bedarija, da mora ta studio pomagati Naughty dogu namesto, da bi delali Days gone 2.

yoco ::

Ne razumem logike developerjev, ki naredijo, da s sekiro zamahneš petkrat in se uniči! Z navadnim, majhnim, nožem pa kolješ vse na okoli pa vedno ošter??? Drugače igra ni slaba!

kitl76 ::

Tole na PC-ju res čist drug špil.:)
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12114433 (415) oo7
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454569 (193) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115472 (5223) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768145831 (11014) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812610 (5781) yoco

Več podobnih tem