» »

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

1
...
3 4
5
»

M-Power ::

Uncharted The Lost Legacy Review

scipascapa ::

yayo ::

dobil danes,sedajpa razmišljam, če za teden dni pavzirat Persona 5...

yayo je izjavil:

dobil danes,sedajpa razmišljam, če za teden dni pavzirat Persona 5...

To boš pa sam najbolj vedel ;)

Tr0n ::

luštno. luštno, škoda, da je Fillion že malce prestar (46-47) za igrat Natea v najboljših letih. Če bi potencialni celovečerec bil nadaljevanje UC4 pa bi že šlo.

Uncharted 4 Mod: First Person Cutscene

Uncharted 4 Trailer in First Person (Mod)

Sem preigral Uncharted colection remastered zdaj je pa čas, da še enkrat preigram četrti del :)

scipascapa ::

imaš collection retail?

Ja sem kupil retail vse tri za 17 eur. Bom lahko igral še na PS5

Oridžinal Core Design Tomb Rajderji + Uncharted serija so krasne poletne igre. Minus Lazarević boss iz Uncharted 2, ki je kurba od šefa, posebno na hard težavnosti. Dodatni bonus TRjev: stare igre, ki ne grejejo grafične. Bemtiš, če pomislim, vse stare igre so idealne za poletne večere. Kak Thief bi prav zapasal, ali kak klasični rpg. Kaj, ko ni časa... Enkrat, ko bom bogat in bom imel klimatizirano planšarsko hišico v Alpah :))

Ja Lazarević je bil kar tečen v U2 ampak igra kot celota je odlična.

se strinjam, v bistvu gojim največjo antipatijo do U4, ne ker bi bila slaba (čeprav menim, da je precej precenjena) ampak, ker so franšizo ukradli njeni stvariteljici. To je bil zelo nizek udarec s strani Naughty Doga.

XsenO ::

yayo je izjavil:

se strinjam, v bistvu gojim največjo antipatijo do U4, ne ker bi bila slaba (čeprav menim, da je precej precenjena) ampak, ker so franšizo ukradli njeni stvariteljici. To je bil zelo nizek udarec s strani Naughty Doga.

Če me spomin ne vara je Amy sama zapustila igro za bolj zelene travnike.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

• spremenil: XsenO ()

ne, zapustila je firmo, potem ko so ji odvzeli komando nad razvojem U4 in jo predali golden boyu Druckmannu kateri je bil še čisto svež od prodajnega uspeha The Last Of Us. Seveda so vsi vmešani zavezani molku zaradi klavzul v pogodbah o zaposlitvi in ameriških profesionalnih standardov. Izjave v medijih so takrat v glavnem ščitile imidž Naughty Doga, Hennigova pa dolgo časa nič ni komentirala. Vendar se je našlo par gaming novinarjev, ki so šli kopati po dogodkih in ugotovili, da so Amy dobesedno spodnesli kot vodjo projekta. Po njenem originalnem scenariju v dobrem delu U4 sploh ne bi bilo streljanja, Nateov brat pa bi se pojavil kot zlobko in tekmec glavnemu junaku, prepričan, da ga je Nate zapustil v zaporu vedoč, da je še živ. Šele čez polovico igre bi brata razčistila kaj je bilo res in kaj ne, se pobotala in se združila proti skupni nevarnosti. In U4 še zdaleč ni bil planiran kot Nateova zadnja dogodivščina. Med ostalim so iz protesta izdekavo igre zapustili nekater Amyiini sodelavci pa tudi nekateri igralci, ki so bili pri projektu od prve igre.

XsenO ::

Nevem meni osebno mi je bila 4 kr všeč predvsem, ker v praksi ni imela magičnih elementov(naparam ostalim delom). Ne spovnem se kako je bil kaj konsenz pri 3 delu ampak meni osebno je bila štorialno kr porazna zato so morda probali z zamenjavo za 4. del.
1 + 1 = 1

Dvojka in štirica imata najboljšo zgodbo in sta mi tudi zelo dobri igri.
Štirica je skoraj dvakrat daljša igra kot prvi trije deli.
Pri prvih treh delih me je najbolj motil del pri koncu kjer so zafantazirali v eni tiste pošasti v dvojki tisti jamski ljudje in v trojki tisti prividi, kjer si pil tisto vodo.

Žal ne najdem teme za prvo igro pa gre tole sem...
Uncharted Drake's Fortune | The Definitive Playthrough - 16 (Nolan North, Troy Baker, Amy Hennig)

RETRO REPLAY presents, the playthrough 12 years in the making.
On the final episode of Nolan North & Troy Baker's Uncharted Drake's Fortune playthrough, they bring in the legendary creator of the Uncharted series Amy Hennig to give insights about the making of this seminal game.

Sic Parvis Magna

Amy trenutno dela na kakšni igri ?

Uncharted 4 Dev Claims Fans Still Haven't Discovered An Easter Egg

https://twistedvoxel.com/uncharted-4-de...
1
...
3 4
5
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
27323735 (213) scipascapa
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 )

26748378 (893) svecka
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

61159814 (2092) M-Power
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
577242 (1747) M-Power
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
636802 (5313) djabi

Več podobnih tem