» »

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

yayo ::

Opažam z veseljem da Pošta Slovenije spremlja teme na SLO-Tech.8-)
PS
Faaak, kako počasi teče updejtanje na PS4 preko wifija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Pesimist ::

Ce cem vse uncharted prvo preigrat pred 4ko. Kaj tocno moram kupiti na PS4? The nathan drake collection?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Jp.

Pesimist ::

cool thx. Kupo kar z amazona direkt. Menda tak isto ko ce prvo karto kupim pol pa na storu.

Runnagain ::

Se je že našla kakšna super ugodna cena za U4?

oo7 ::

Runnagain je izjavil:

Se je že našla kakšna super ugodna cena za U4?


Zdaj je igra komaj izšla ne verjamem, da bo takoj ob štartu kaj ceneje. Edino če počakaš kakšen teden ali dva pa boš dobil rabljeno na bolhi.

Runnagain ::

oo7 je izjavil:

Runnagain je izjavil:

Se je že našla kakšna super ugodna cena za U4?


Zdaj je igra komaj izšla ne verjamem, da bo takoj ob štartu kaj ceneje. Edino če počakaš kakšen teden ali dva pa boš dobil rabljeno na bolhi.


Hvala za namig...bom tako naredil!

Pesimist ::

upam da bo 4ka oz ze 2jka bolse. Ker zaj sem nekje na polovici 1ke in nisem prevec mega navdusen. Mislim je ok, ni pa neka huda mojstrovina. Last of us je iblo kar nekaj krat bolse. Predvsem interakcija.

drvo ::

Res no, kakšna je igra?
The Last of us pa je poglavje za sebe. 2-3 sta seveda boljša od enice nista pa v rangu tlou. Sta pač tretjeosebni pustolovsko-strelski igri z nekaj preprostimi ugankami in dobro grafiko.

Pesimist ::

uganke so ok. Platformiranje mi negre od rok. Brezvezno skakanje po platformah pa to. 1ka mi dleuje kot da so vse kaj so se spomnili iz takratnih iger dodali not. v last of us se tega ne spomnim da se ti kamera fiksira, pa grmeo malo skakat, da se kamera obrne pa letimo po nekih lesenih plankah ki se podirajo itd. 1ka je kar polna tega. Firefighti pa tudi niso nic posebnega. Trenutno zelim 1ko samo cimprej zakljucit da pridem do 2jke haha. Takega obcutka v last of us nisem imel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Uncharted je skoraj že 10 let stara igra in prva taka igra, ki so jo naredili pri Naughty dog in takrat, ko je izšla je bila ena najboljših zdaj je pa že malo zastarala :)

Pesimist ::

ve kdo ce ta koda prime tudi na slo racun? http://www.amazon.com/UNCHARTED-Nathan-...

AapocalypseE ::

http://www.bolha.com/iskanje?q=uncharte...

kupiš - preigraš - prodaš

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

pesimist: kaj ti meniš? itaq da ne.

yayo ::

Tenuta Rossi Auction House:
Nate: "This place is fancy. Of course they play douchy european techno..." :))

oo7 ::

Uncharted 4 1.03

General

Various Localization updates
Single player

Fixed various crashes
Fixed particle sync issue
Multiplayer

-General

Gameplay crash fixes
Fix for Entitlement Limits being reached causing users to not see Uncharted Points they had purchased
Enabled a pop-up to appear while in the menus to inform users of new updates
Fix for Challenge completed pop-up appearing after already completing the challenge
Fix for Loadout Point unlocks not triggering properly
Fix for store item descriptions
Leaderboard text fixes
Fix for post-game medal description
Added Leaderboards menu item to matchmaking page so players can check out their leaderboard stats while in matchmaking
Fixed booster level issue for late-joiners
Sniper Sidekick - Path of Indra mod now plays sound properly when Sniper teleports
Timer display error fix for Matchmaking lobby
Fix for private match settings not being visible after viewing previous game results
Fixed crash that can occur during the end game scoreboard

-Ranked TDM

Fix for team favour display for when teams are evenly matched in Ranked TDM
Fix for rank point bug where players were incorrectly getting penalized for both win/loss
Rank progress is now displayed when browsing the Ranked TDM playlist, before entering
Lowered the max rank that can be achieved after initial placement matches from Gold I to Gold 3

-Command

Fix for a crash that occurs during a game of Command
Fix for store prices sometimes being improper while being a Captain
Fix for contested status icon not updating properly
Fix for late-join player seeing improper status icon

-Plunder

Fix for the idol respawn timer not appearing properly
Fix for weapon gameplay issues while holding the idol
Treasure chest, player starting spawns, & idol spawn locations tweaked
Fix for idol pickup causing loss of functionality
Fix for scoring animation playing improperly
Fix for throwing animation playing improperly

-Weapons

Fix for sniper rifle scope-in times
Fix for weapon progression being inappropriately earned
Fix for starting ammo mod on some weapons

-Mysticals

Spirit of the Djinn:
Fix for timer not working properly
Fix for FX not deactivating properly
Fix for improperly turning off during to network errors
Fix for icon not clearing properly when a player dies while it is active
Fix for not being able to purchase while waiting to respawn
Staff of Ayar Manco received a decrease in the amount of points it contributes towards your Support Score

Pesimist ::

Zaj sem se 2ko obrno. Pa sej zgodba je tak vredu pri obeh. Igralnost bol šepa. Ampak verjetno je res za tisti čas bila top. Jaz bi pac zelel da je streljanje bolj realisticno na človeške nasprotnike. Kaj se same igralnosti tice nisem opazil nekaksnih velikih razlik med 1ko in 2jko. Vec ali majn isti bugi in problemi ter tudi isti nacin igranja, platformiranje, plezanje in umiranje. Sevedno hudo favoriziram Last of US.

japol ::

Katere programske opremo so uporabili da so jo naredili? Koliko je stal razvoj igre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: japol ()

oo7 ::

japol je izjavil:

Katere programske opremo so uporabili da so jo naredili? Koliko je stal razvoj igre?



Jaz bi rekel, da je razvoj take igre tam nekje od 30-50 mio $ ?

Tr0n ::

Heh, in-house programska oprema. Tam nekje $50 mil+.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Uncharted 2 naj bi razvoj stal 20 mio $

10 najdražjih iger samo razvoj brez marketinga:

10 - Watch Dogs ($68 Million)
9 - Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ($70 Million)
8 - Defiance ($80 Million)
7 - Red Dead Redemption ($90 Million)
6 - Too Human ($100 Million)
5 - Grand Theft Auto IV ($100 Million)
4 - Max Payne 3 ($105 Million)
3 - Grand Theft Auto V ($137 Million)
2 - Destiny ($140 Million)
1 - Star Wars: The Old Republic ($200 Million)



Potem imaš pa naprimer še Call of duty 2, ki je razvoj igre stal 50 mio $ + 200 mio $ za marketing List of most expensive video games to develop @ Wikipedia

opeter ::

Huh, pa to se pol lahko brez težav primerja z halivudskimi filmi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yayo ::

opeter je izjavil:

Huh, pa to se pol lahko brez težav primerja z halivudskimi filmi.

The video game industry continues to outperform Hollywood

oo7 ::

Ste že preigrali?

Jaz trenutno še igram in igra mi je res fenomenalna odličen gameplay in zgodba in grafika je res 10/10 :)

yayo ::

Sem ravno začel 19. poglavje. Luštna igra, fajti so mi malce ponavljajoči tu pa tam, ker ko prideš v večjo lokacijo z obilico nizkih zidov in orožjem posajenim naokoli takoj veš kaj te čaka. Pa televizijski FOV me precej moti in mi povzroča rahlo slabost na trenutke. Sem pač navajen na računalniški monitor in miško. Pokrajine so fantastične ampak jih ravno zaradi "ozkega" FOVa ne noreš lepo pogedati, če ne vjugaš z gobico nonstop levo-desno. Kar mi potem povzroči morsko bolezen. :)) Res škoda, da ige ne bo nikoli na pcju, ker so določena poglavja nekaj res lepega, tudi npr. tisto poglavje, ko, kot otrok, z bratom, preiskuješ vilo postarane "Lare Croft", hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

Evo, sem ravno končal Uncharted 4, wow, just wow, prav lep konec. Tisti swordfight na koncu je bil kar zajeban (na Hard težavnosti), ampak po kakih dvajsetih smrtih sem ga le dal skozi. Ekstra zadovoljen, da sem kupil igro. 8-)
EDIT
Ja, grafika in okolja so krasna, prav škoda, da kot v večini linearnih iger, samo enkrat greš mimo in to je to. Uncharted 4 je to kar bi moral biti Tomb Raider v današnjih časih, žal ne pride do kolen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

10 stopnja Madagaskar mi je pa skoraj čeljust dol padla:) to pa je najbrž najlepši level v bilokateri igri kar sem jih igral.

Pa še vožnja z đipom po tistih strminah in ozkih potkah in razni komentarji od sopotnikov 8-) ta level bom večkrat preigral :)

yayo ::

Čakam kak dlc, upam, da se vrne Chloe Frazer katero sem prav pogrešal. (Čeprav sumim, da je voice actress Claudia Black odpovedala sodelovanje v štirki iz solidarnosti do Amy Henning, "odpuščene" avtorice Uncharted franšize.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Čakam kak dlc, upam, da se vrne Chloe Frazer katero sem prav pogrešal. (Čeprav sumim, da je voice actress Claudia Black odpovedala sodelovanje v štirki iz solidarnosti do Amy Henning, "odpuščene" avtorice Uncharted franšize.


Kolikor vem bodo DLC-ji samo za multiplayer in eden pride naslednji teden First Uncharted 4 Free Multiplayer DLC Coming Next Week http://www.gamespot.com/articles/first-...

Claida Black se spomnim iz tv serije Farscape in potem še SG1 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Claudia je sedaj žal že "stara koka" (čeprav sem jaz starejši, lol). Trenutno v blond različici nastopa v seriji Containment (za katero so že napovedali, da ne bo doživela 2. sezone).
EDIT
who the fuck plays Uncharted for the multiplayer, lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

Claudia je sedaj žal že "stara koka" (čeprav sem jaz starejši, lol). Trenutno v blond različici nastopa v seriji Containment (za katero so že napovedali, da ne bo doživela 2. sezone).
EDIT
who the fuck plays Uncharted for the multiplayer, lol



Veliko jih igra Unharted 4 mulitplayer ;)



Saj zgleda kar zanimivo.

yayo ::

:)) saj ni bilo mišljeno dobesedno, vem, da jih precej igra multiplayer, ampak UC ni multiplayer, je poletni Indiana Jones style blockbuster z obilico akcije, humorja in romantike. Kdor ga kupi ZARADI multiplayerja mora biti trčen ;)

oo7 ::

To sigurno, da se uncharted kupi zaradi zgodbe :) samo pa nič ne škodi če je še MP zdraven.

oo7 ::

Uncharted 4: A Thief's End Official Multiplayer Lost Treasures DLC Trailer



.

scipascapa ::

kdo pravi, da so igre drage?

http://www.base.com/buy/product/unchart...

34€ z ptt vred.

buttplugs ::

Sorry, sem pirat, ne kupujem iger.
Šalo na stran, pravkar gledam cene špilov za PS3 klasike. (Res se mi ne da že n-tič zajebavati z jailbreakom).

scipascapa ::

cene za ps3? rabljenih so smešne.

YesMan ::

Je res poštnina samo 2,15€ na tej base.com? Kako pa je kaj zanesljivost?

scipascapa ::

YesMan ::

Ne, saj Uncharted 4 že imam. Bolj tako nasploh sem vprašal, saj iščem kake strani z dokaj poceni PS4 igrami (in sprejemljivo poštnino) :D Hvala za odgovor.

scipascapa ::

hotukdeals

yayo ::

škoda, da base.com ne sprejema paypala. Drugače ne pozabit da zavvi ponavadi ne računa poštnino, tako, da so cene včasih kar ugodne.

oo7 ::

UNCHARTED 4: A Thief's End: New Devon Multiplayer Map | PS4

oo7 ::

Uncharted 4: A Thief's End - Bounty Hunters Multiplayer DLC Trailer


.

krOOokO ::

Kaj je fora, da je singleplayer 30fps multi pa 60? Razlika je vsaj zame zares ogromna.

dolenc ::

V multy ti je vseen za detajle, k jih tko nimaš cajta gledat in so mal šparal na grafiki v prid boljše igralnosti.

Single je pa prikaz kaj so sposobni narest in kar leti v screenshote in reviewe, da se ljudje slinijo.

krOOokO ::

No meni tistih 30 fps pokvari vse saj mi je igralnost res slaba, ker imam občutek da vseskozi šteka.

hojnikb ::

šaltaj nazaj na pc al pa upgrade na ps4 pro :)
#brezpodpisa

YesMan ::

krOOokO je izjavil:

No meni tistih 30 fps pokvari vse saj mi je igralnost res slaba, ker imam občutek da vseskozi šteka.


Jaz se osebno, ko igram multiplayer, tudi malo razvadim in se mi pol res zdi občutna razlika ko spet prešaltam nazaj na singleplayer, vsaj tistih prvih par momentov no :P Potem pa se hitro nazaj privadim in čist preprosto pozabim na to. Ne morem rečt, da mi je 30 fps-jev kdaj koli "kvarilo" katero igro za več kot za, recimo 5% mogoče. Kvarilo mi je edino, če niti teh 30 ni blo konstantnih. Mrzim skakanje. Raje mam tudi na primer igro na fiksnih 30 kot pa, da mi skače med 40 in 60.

Sicer pa, kaj si pričakoval? Da bo ti ta 300€ vredna škatlica gnala trenutno najlepšo igro s 60 fps na full HD? :D

oo7 ::

Uncharted 4 - Survival Mode Trailer | PS4



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525670 (318) yayo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114571 (4322) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913262 (5954) scipascapa
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311731 (10242) djabi

Več podobnih tem