» »

The Last of Us

The Last of Us

yayo ::

Mah, če pustimo lepo napisano zgodbo (resnici na ljubo "že videno", ne precej originalno - scenarist Neil Druckmann, je prispeval že Uncharted 2) je TLOF bil prav dolgočasen in ponavljajoč, govorim o gameplayu. Končal prvič in edinič na hard in prodal naprej.

medenko ::

M-Power: kaj ti dela problema, človek božji?
Pošlji mi € na moj TR, pa ti kupim DLC za US račun.

oo7 ::

medenko je izjavil:

M-Power: kaj ti dela problema, človek božji?
Pošlji mi € na moj TR, pa ti kupim DLC za US račun.


Ne pusti mi plačat z kartico, ker pravi, da je regijsko zaklenjeno:|
Ti paysafe kartice kaj pridejo prav?>:D

medenko ::

Še enkrat: kaj rabiš?

oo7 ::

medenko je izjavil:

Še enkrat: kaj rabiš?


Rabil bi igro DLC The last of Us left behind.

Probal sem preko Amazona .de,Uk in com in ko sem izbral izdelek, ko sem hotel plačati s kartico mi je napisalo, da je region locked.

Potem sem hotel kupit PSN kartico preko tiste strani, ki si zadnjič dal link in mi je reklo isto, da ne morem ravno tako na Amazonu, ko sem hotel kupit PSN kartico.

Reaper ::

Na Amazon.com dodaj nov naslov (jaz imam naslov nekega hotela v Anchoragu, Aljaska) in daš buy dlc, ti ne pusti kupiti in imaš potem tam možnost change address, daš ta nov naslov in komot kupiš. Da dlc potegneš se prijaviš v us psn račun in kodo za dlc vnovčiš. Tako swm kupil že kar nekaj psn iger.

medenko ::

m-power: imaš igro, kupljeno preko us računa?

oo7 ::

Reaper je izjavil:

Na Amazon.com dodaj nov naslov (jaz imam naslov nekega hotela v Anchoragu, Aljaska) in daš buy dlc, ti ne pusti kupiti in imaš potem tam možnost change address, daš ta nov naslov in komot kupiš. Da dlc potegneš se prijaviš v us psn račun in kodo za dlc vnovčiš. Tako swm kupil že kar nekaj psn iger.


To pa še nisem probal. Pa je drugače varno glede na to, da daš številko kartice na drug naslov?

medenko je izjavil:

m-power: imaš igro, kupljeno preko us računa?


Ne nimam še kupljene igre, ker mi noče sprejeti kartice.
Ko sem na Amazonu kupil superge ali eno knjigo ni bilo nobenega problema plačat. Zdaj ko pa hočem ta DLC pa, ko potrdim naročilo in hočem plačat mi reče, da je regijsko zaprto tako kot je zgoraj napisal Reaper.
Isto je bilo, ko sem hotel kupiti PSN kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

V glavnem stvar je taka to je prvi in zadnji DLC, ki ga mislim kupit za PS3.
Zdaj če kdo lahko dobi to kodo mu dam paysafe kartico(če jo kdo potrebuje ali uporablja). Ta DLC je 15 Eur jaz dam Paysafe za 20 eur.
Paysafe kartico dvignem preko monete dam kodo za 20 eur tisti pa meni kodo od igre za 15 eur poštena kupčija>:D

Če si kdo hoče malo naiflat Steam wallet lahko plača z Paysafe kartico:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

The Last of Us has a 50/50 chance of getting a sequel, says Druckmann

http://kotaku.com/theres-a-50-50-shot-t...

The last of Us sequel na PS4 to bi bila bomba8-)

medenko ::

Ti bi rad DLC a igre sploh nimaš? Kako pa to misliš izvesti potem?

oo7 ::

Saj imam The last of Us celo igro.
Manjka mi samo DLc left behind.

Reaper ::

Ne vem kaj kompliciraš, ker postopek, ki sem ti ga napisal deluje brez problema. Na ta način sem na black friday sale kupil battlefield 4, black ops 2, bioshock infinite in battlefield 4 premium in nikoli nobene težave.

DLC-ji in download kode iz amazona so na voljo samo US državljanom. Če si pod svoj profil dodaš US naslov (priporočena Aljaska, ki ima davek 0%) in si ga nastaviš kot aktiven naslov boš download kode, dlcje, PSN prepaid kartice itd. lahko kupil brez problema.

Mavrik ::

In vse to ker se ti na PSN strani ne da kliknit na PayPal gumbek?
The truth is rarely pure and never simple.

Reaper ::

Na PSN ne moreš plačat prek PayPala, razen če imaš US, UK, DE kreditno. Seveda pa lahko kupi na SLO PSN ampak mislim da je napisal da jim ne zaupa številke kreditne, tako da veliko možnosti mu ne ostane. Jaz po večini kupujem na US PSN, ker je najceneje zato kupim ali na Amazonu download kodo ali pa PSN predplačniško kartico.

Tr0n ::

Dela DLC kupljen v US PSN z UK verzijo igre? Ker vem, da sem imel tezave z Uncharted 2 DLCjem, kjer sem imel UK/EU verzijo igre in US DLC, pa ga nisem mogel instalirat (incorrect region).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Kaj pa tole?
http://playgame.biz/product_info.php?pr...

Je to kartica za 20 eur? Kaj je fora s to naročnino za 90 dni?

Reaper je izjavil:

Ne vem kaj kompliciraš, ker postopek, ki sem ti ga napisal deluje brez problema. Na ta način sem na black friday sale kupil battlefield 4, black ops 2, bioshock infinite in battlefield 4 premium in nikoli nobene težave.

DLC-ji in download kode iz amazona so na voljo samo US državljanom. Če si pod svoj profil dodaš US naslov (priporočena Aljaska, ki ima davek 0%) in si ga nastaviš kot aktiven naslov boš download kode, dlcje, PSN prepaid kartice itd. lahko kupil brez problema.


Če ne bo druga varjante bom probal.
Hvala:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mavrik ::

Reaper je izjavil:

Na PSN ne moreš plačat prek PayPala, razen če imaš US, UK, DE kreditno. Seveda pa lahko kupi na SLO PSN ampak mislim da je napisal da jim ne zaupa številke kreditne, tako da veliko možnosti mu ne ostane. Jaz po večini kupujem na US PSN, ker je najceneje zato kupim ali na Amazonu download kodo ali pa PSN predplačniško kartico.


PSN nima prav nobenih težav z mojo slovensko kreditno vpisano v PayPal. Tudi ta DLC je normalno šao čez.
The truth is rarely pure and never simple.

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

Reaper je izjavil:

Na PSN ne moreš plačat prek PayPala, razen če imaš US, UK, DE kreditno. Seveda pa lahko kupi na SLO PSN ampak mislim da je napisal da jim ne zaupa številke kreditne, tako da veliko možnosti mu ne ostane. Jaz po večini kupujem na US PSN, ker je najceneje zato kupim ali na Amazonu download kodo ali pa PSN predplačniško kartico.


PSN nima prav nobenih težav z mojo slovensko kreditno vpisano v PayPal. Tudi ta DLC je normalno šao čez.



To je že res.
Ne moreš pa npr na Amazonu s Slovenskim naslovom kupit kupit te igre, ker če kupuješ v Amazon.com moraš imeti naslov v Ameriki na Amazon .Uk nkeje v Uk in na Amazon.de isto.

Jaz sem hotel to naročit preko Amazona pa pač ne gre.
Ker pa mislim samo ta DLC kupit pa nočem na PS store dajat svoje kartice ravno tako paypal, ker ga nikoli ne rabim.
Na Steamu imajo lepo Paysafe kartice in je še najbolj varno. Preko monete kupiš kodo in jo vneseš v Steam in je plačano.


Me pa samo zanima če bi lahko kupil ta DLC s tem?
http://www.goblin.si/playstation-4/play...

Tr0n ::

Mavrik je izjavil:

Reaper je izjavil:

Na PSN ne moreš plačat prek PayPala, razen če imaš US, UK, DE kreditno. Seveda pa lahko kupi na SLO PSN ampak mislim da je napisal da jim ne zaupa številke kreditne, tako da veliko možnosti mu ne ostane. Jaz po večini kupujem na US PSN, ker je najceneje zato kupim ali na Amazonu download kodo ali pa PSN predplačniško kartico.


PSN nima prav nobenih težav z mojo slovensko kreditno vpisano v PayPal. Tudi ta DLC je normalno šao čez.

Samo na sloveskem PSNu, kjer je DLC drazji.

Mavrik ::

Well, če je tvoj čas tako poceni da se raje s tem jebeš, kot pa da parkrat klikneš na Paypalu ja.

V tem času bi že naredil tistih 10 klikov za Paypal (ker ga zdaj očitno pač RABIŠ) in tudi naredil tistih 10 klikov da na webu s PSN storea kupiš stvar in jo daš v DL queue.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

Well, če je tvoj čas tako poceni da se raje s tem jebeš, kot pa da parkrat klikneš na Paypalu ja.

V tem času bi že naredil tistih 10 klikov za Paypal (ker ga zdaj očitno pač RABIŠ) in tudi naredil tistih 10 klikov da na webu s PSN storea kupiš stvar in jo daš v DL queue.



Saj imaš prav po eni strani po drugi strani pa mislim, da sem našel kar sem iskal.

Samo zanima me če mogoče kdo ve kaj je razlika med PlayStation Network Card in PlayStation Plus PSN ?

Katero naj vzamem?

http://www.goblin.si/playstation-3/play...

ali

http://www.goblin.si/playstation-4/play...


Hvala za vso pomoč:)

Tr0n ::

Eno je PSN card, drugi pa za PS+ sub. :)

LJ4L ::

PSN card = denar ki se naloži na tvoj PSN račun in z njim plačuješ downloade iger.
PS PLUS = storitev v zameno za mesečno naročnino. Dobiš cenejše oz. včasih celo brezplačne igre.
Koliko časa na mesec preživiš na PS3ju?
LP from LJ

oo7 ::

Nisem tako veliko na Ps3 igram več ali manj samo exkluzive za Ps3. Zdaj bi rad pa še The last of Us DLC left behind.

Se pravi moram kupit tole:

http://www.goblin.si/playstation-3/play...

da potem nafilam račun v Playstation store in potem kupim igro:) ?

oo7 ::

Sem kupil igro kar na Slovenskem PSN-ju preko kreditne kartice in potem zbrisal vse podatke:)

A zdaj sem naletel na drug problem:)):))

V PSN store sem kupil The Last of Us Left Behind DLC. Piše, da igra potrebuje 5,21 gb prostora.
Jaz imam Ps3 ultra super slim 12 gb in imam trenutno gor 9 gb prostora in ne morem namestit igre, ker baje potrebuje 5,21 gb za downloud in potem še 5,21gb, da se namesti:))

Več kot 10 gb praznega prostora pa ne dobim, ker so še razni PS3 programi gor.
Smešno, da ne morem igrati enega DLC-ja a pred tem sem lahko igral celo igro The last of Us ali pa GTA V brez problema:P

medenko ::

to smo ti že 10x rekl, da imaš premalo prostora....zamenjaj že 1x disk no...500gb 50€....1tb 70€.

Konlov ::

Tr0n ::

krepki ::

oo7 je izjavil:

Sem kupil igro kar na Slovenskem PSN-ju preko kreditne kartice in potem zbrisal vse podatke:)

A zdaj sem naletel na drug problem:)):))

V PSN store sem kupil The Last of Us Left Behind DLC. Piše, da igra potrebuje 5,21 gb prostora.
Jaz imam Ps3 ultra super slim 12 gb in imam trenutno gor 9 gb prostora in ne morem namestit igre, ker baje potrebuje 5,21 gb za downloud in potem še 5,21gb, da se namesti:))

Več kot 10 gb praznega prostora pa ne dobim, ker so še razni PS3 programi gor.
Smešno, da ne morem igrati enega DLC-ja a pred tem sem lahko igral celo igro The last of Us ali pa GTA V brez problema:P

a lahko daš link do slovenskega psn ker na tem ko sem ga jaz najdo ne vidim nikjer možnost registracije oziroma nakupa iger.

oo7 ::

To sem kupil direktno na Playstation 3.

oo7 ::

Sem dokupil disk in igro posnel na PS3 nato jo še inštaliral.
Zdaj pa ne vem kje naj zaženem to igro, ker mi kaže samo information or delete.

krepki ::

Meni igro kaže ko zalaufam The Last of Us,ker pa nimam plačane ne morem igrati.

oo7 ::

Sem usposobil zdaj dela The last of Us left behind8-)

krepki je izjavil:

Meni igro kaže ko zalaufam The Last of Us,ker pa nimam plačane ne morem igrati.


DLC ali cela igra?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

medenko ::

na zunanjem disku ti delajo igre? kako si pa formatiral disk fat32?

oo7 ::

medenko je izjavil:

na zunanjem disku ti delajo igre? kako si pa formatiral disk fat32?



Sem kupil notranji 500 gb disk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

oo7 ::

Včeraj preigral The last of Us Left Behind :) pa lahko rečem samo odlično8-)

medenko ::

si dobil vse trofeje?

oo7 ::

medenko je izjavil:

si dobil vse trofeje?


Veš, da nisem gledal koliko trofej sem dobil. Me je zgodba tako pritegnila, da sem pozabil na vse ostalo.

So pa najavili fim The last of Us.

Tr0n ::

Igra je pocistila tudi na podelitvi BAFTA.

http://www.vg247.com/2014/03/12/bafta-g...

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Igra je pocistila tudi na podelitvi BAFTA.

http://www.vg247.com/2014/03/12/bafta-g...



Povsem zasluženo:)

Tr0n ::

oo7 ::

The Last of Us is Coming to PlayStation 4

http://www.ign.com/articles/2014/03/27/...

medenko ::

instant buy.

oo7 ::

Ps4 verzija bo že vsebovala DLc left behind samo me pa res zanima kakšna bo cena.

kmetek ::

upajmo na kakšen bundle pa da bo nekje max 40-50€ cena.

oo7 ::

Playstation 4

medenko ::

Prednaročila ZAVVI slabih 50€ ;)

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525624 (272) yayo
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48863123 (8964) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32373908 (6947) ZiedRieke

Več podobnih tem