» »

Days Gone

Days Gone

««
10 / 10
»
»»

oo7 ::

In igrate kaj ? :D

kitl76 ::

Itak.

Skyman ::

itak odkar je free na ps5 :))8-)

oo7 ::

Edino hudič je, ko dolgo časa traja, da odkleneš orožja tretje stopnje.

kitl76 ::

Skyman je izjavil:

itak odkar je free na ps5 :))8-)


PC na PS sem ga že preigral.

oo7 ::

Zunaj Days Gone PC 1.02 Patch

Fixed camera issues when using a mouse
Fixed difficulties with the mouse feeling like there is a “dead zone”

oo7 ::

Veliko lažje je tole igro igrati na tipkovnici in miši kot gamepadu. Na gamnepadu sem imel kar težavo z hordami z mišjo pa teh problemov skoraj, da ni.

oo7 ::

Tale je dobra scena v Days Gone, ko začne igrati glasba :)



SPOILER


kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Veliko lažje je tole igro igrati na tipkovnici in miši kot gamepadu. Na gamnepadu sem imel kar težavo z hordami z mišjo pa teh problemov skoraj, da ni.



Res je je kar prelahka.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Veliko lažje je tole igro igrati na tipkovnici in miši kot gamepadu. Na gamnepadu sem imel kar težavo z hordami z mišjo pa teh problemov skoraj, da ni.



Res je je kar prelahka.


Ja, ker headshoti niso problem z miško :)

Razen tistih tavelikih zombijev Breaker-jev. Tisti pa jedo naboje za malico MG45 1 saržer headshotov ni dovolj.

oo7 ::

Končal še na PC-ju. Dobra igra z dobrim zapletom na koncu. Še vedno upam na drugi del.



SPOILER !!!!!!

NERO injections Deacon si jih vbrizgava celotno igro kaj če bi na koncu zaradi tega postal kot Obrein >:D

Izi ::

Tudi jaz sem sedaj prišel do konca. Odlična igra. Ena boljših avantur.
Zgodba je odlična, je pa bilo kljub najnovejšim popravkom še vedno kar precej opaznih bugov.

oo7 ::

Razvijalci zdaj menda delajo na multiplayer igri namesto, da bi na Days Gone 2 ;(( Hvala Sony in kritiki ;((

oo7 ::




Days gone igra je prodala več kot 9 miljonov kopij ampak to ni dovolj za SONY ;((

Zmajc ::

sramota

yoco ::

wow, to pa je kar velika številka. :)

oo7 ::

Menda SONY-u bolj pomenijo opisi in ocene igre kot prodaja. Za to, da ne bo Days Gone 2 so v večini krivi mediji, ki so igro skritizirali ob izidu.

scipascapa ::

Naj gredo samostojno pot pa je.

Zmajc ::

scipascapa je izjavil:

Naj gredo samostojno pot pa je.


To bi bilo malo težko, ker so v 100% lasti Sony-ja, ki je istočasno tudi lastnik franšize.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Naj gredo samostojno pot pa je.


To bi bilo malo težko, ker so v 100% lasti Sony-ja, ki je istočasno tudi lastnik franšize.


Ja na žalost je tako ;((

yayo ::

meni je bilo na začetku res malce smešno kako so glavni liki hipermaskulizirani bikerji na predelanih harleyih (jako praktičen motor za enduro vožnjo po brezpotju) ampak mi je potem igra bila všeč. Največja napaka studia, ki je tole igro delal je, da niso v glavno vlogo postavili ženski lik. Če bi to naredili bi gaming kritika rejvala kako revolucionarna in emancipirana je igra in bi imeli zagotovljena vsaj štiri nadaljevanja. Ne ironiziram, mislim resno, in tudi nič ne bi imel proti, če bi bila igra narejena z dušo in ne za neko propagando in osveščanje.

Pinturicchio ::

Meni prav paše da ne bo nadaljevanja. Igra mi bo ostala v spominu kot ena najboljših kar sem jih preigral. Z vsakim novim delom bi pokvarili vse, kot Call of Duty, Far Cry in še bi lahko našteval....

oo7 ::

Pinturicchio je izjavil:

Meni prav paše da ne bo nadaljevanja. Igra mi bo ostala v spominu kot ena najboljših kar sem jih preigral. Z vsakim novim delom bi pokvarili vse, kot Call of Duty, Far Cry in še bi lahko našteval....



No ja Far Cry in Call of duty so serijske igre, ki izidejo vsako leto ali na dve leti. Days Gone je majhen studio in bi igro delali dolgo časa.

Jaz pa bi rad videl nadaljevanje igre že zaradi konca, ki je bil zelo zanimiv in kar kliče po drugem delu. Enako kot igra Kingdom Come Deliverance.

Je pa rekel direktor igre Days Gone, da, ko je odstopil Playstation šef Shawn Layden ( 2014–2019 ) je bilo konec vseh upov za nadaljevanje.

oo7 ::

Days Gone Sequel Would Have Explored a 'More Technical Direction'

Days Gone game director Jeff Ross has said in a recent interview that a sequel to the game would have moved the series in a "more technical direction" had Sony decided to revisit the franchise for a second time.

https://www.ign.com/articles/days-gone-...

oo7 ::

Days Gone igra bo dobila film.

Glavno vlogo je dobil igralec Sam Heughan.

Razvijalci igre niso preveč zadovoljni z izbiro igralca saj bi raje videli igralca Sam Witwer kateri je tudi posodil glas Deacon St. John-u v igri Days Gone.

oo7 ::

Days Gone Creative Director Blames Bad Reviews On "Woke Reviewers"

John Garvin is once again blaming the 'woke agenda' for Days Gone's poor critical reception.

https://www.thegamer.com/days-gone-crea...

Nupina ::

Go anti-woke, go broke.
;)
The future is woke.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Days Gone igra bo dobila film.

Glavno vlogo je dobil igralec Sam Heughan.

Razvijalci igre niso preveč zadovoljni z izbiro igralca saj bi raje videli igralca Sam Witwer kateri je tudi posodil glas Deacon St. John-u v igri Days Gone.


Se strinjam. Popolnoma napačna izbira. Spet. ME zanima, kdo bo uporabil MArcusa Phonixa v seriji Geras OF war. Sej lik v igri je narejen vizuelno po Sam Witwerju.

oo7 ::

Zelo težko verjetno ampak nikoli ne veš ? :|

Days Gone 2 could finally be in the works
https://www.ggrecon.com/articles/days-g...

Although our hopes of seeing Days Gone 2 have largely gone with the wind, Bend Studio has given a tantalising tease that Deacon St. John could jump on his motorbike once again.

yayo ::

A se ni govorilo, da bo tv serija po igri? Mogoče pa je Sony opazil uspeh The Last Of Us na TV in odločil, da bi bilo pametno izkoristiti hype za eno tako paralelno multimedijsko zombiado. Posebno, ker bi DG avtomatsko požel simpatije ne/anti woke publike željne vrnitve kosmato možatih stoičnih moških herojev v mainstream.

Pithlit ::

yayo je izjavil:

A se ni govorilo, da bo tv serija po igri? Mogoče pa je Sony opazil uspeh The Last Of Us na TV in odločil, da bi bilo pametno izkoristiti hype za eno tako paralelno multimedijsko zombiado. Posebno, ker bi DG avtomatsko požel simpatije ne/anti woke publike željne vrnitve kosmato možatih stoičnih moških herojev v mainstream.

Film. Glede woke maš pa v Days Gone tud 'agendo'. Glede na to kolk se zagovarja avtentičnost priredb pač ni izgovora.
Life is as complicated as we make it...

ales85 ::

Pithlit je izjavil:

Film. Glede woke maš pa v Days Gone tud 'agendo'.

Hm, kaj sem zamudil? Kakšna je ta agenda?

Pithlit ::

No, za normalne ljudi je ni. Zato v navednicah. Je pa v igri predstavljeno lezbično razmerje. Rikki in Addy.
Life is as complicated as we make it...

2dark ::

Pithlit je izjavil:

Je pa v igri predstavljeno lezbično razmerje. Rikki in Addy.


Kje so cutsceni iz njunega seksa?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Pithlit ::

Aja to rabite...
Life is as complicated as we make it...

ahac ::

Pithlit je izjavil:

Aja to rabite...

Huh, jaz sme pa mislil, da so "željni vrnitve kosmato možatih stoičnih moških".
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

2dark ::

Pithlit je izjavil:

Aja to rabite...


Ja, to rabimo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

yayo ::

ahac je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Aja to rabite...

Huh, jaz sme pa mislil, da so "željni vrnitve kosmato možatih stoičnih moških".

Pithlit ::

yayo je izjavil:

ahac je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Aja to rabite...

Huh, jaz sme pa mislil, da so "željni vrnitve kosmato možatih stoičnih moških".


To ni glih Canon... ampak ok. Ziher kak tak freaker ne bi bil glih out of place.
Life is as complicated as we make it...
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12114427 (409) oo7
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454563 (187) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115447 (5198) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768145756 (10939) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812598 (5769) yoco

Več podobnih tem