» »

Kje ste trenutno zaposleni?

Kje ste trenutno zaposleni?

szalb ::

Čisto iz radovednosti, kje ste trenutno zaposleni in kaj trenutno delate (ter kje in kaj študirate, če ste še v šoli)?

Trenutno sem tik pred tem, da končam študij 2. stopnje računalništva in matematike na FMF; zadnjih nekaj let sem sodeloval na parih raziskovalnih projektih na Institutu Jožef Stefan.
  • spremenil: szalb ()

TheKekec ::

Študent 1.letnika Razvojno Raziskovelnega Programa na Fakulteti za Strojništvo v Ljubljani.

opeter ::

Nikjer. Delam preko avtorskih pogodb.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

A120 ::

študent 1. letnika matematike na FMF

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A120 ()

Unknown_001 ::

Študent 1. letnik FS RRP občasno zaposlen doma, trenutno si pa rihtam zaposlitev za med poletje v eni večji firmi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NonPlusUltra ::

szalb je izjavil:

Čisto iz radovednosti, kje ste trenutno zaposleni in kaj trenutno delate (ter kje in kaj študirate, če ste še v šoli)?

V večji (2.000+ zaposlenih) firmi, večinska lastnika KD in SDH, ustanovitelj RS. Tam opravljam enega izmed svojih štirih poklicev, ki nima dosti zveze z mojim študijem. Poleg tega še zasebno, tam opravljam dva od preostalih treh. Študiram že zdavnaj ne več (in če bi imela možnost povratka v času, tudi nikoli ne bi), sem pa v fazi pridobitve petega poklica.
Iz čiste radovednosti, čemu takšna radovednost?
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Isotropic ::

NonPlusUltra je izjavil:

szalb je izjavil:

Čisto iz radovednosti, kje ste trenutno zaposleni in kaj trenutno delate (ter kje in kaj študirate, če ste še v šoli)?
Poleg tega še zasebno, tam opravljam dva od preostalih treh.

na delovnem mestu delaš zraven še zase?
lawl

Smurf ::

Programer, delam za eno izmed slo high-tech firm. V prostem casu bi moral tudi dokoncati doktorat, ampak ne najdem casa :).

NonPlusUltra ::

Isotropic je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

szalb je izjavil:

Čisto iz radovednosti, kje ste trenutno zaposleni in kaj trenutno delate (ter kje in kaj študirate, če ste še v šoli)?
Poleg tega še zasebno, tam opravljam dva od preostalih treh.

na delovnem mestu delaš zraven še zase?
lawl

Ne, poleg redne službe (beri: v času, ki ga ne preživim na delovnem mestu) imam tudi zasebno dejavnost, kjer delam nekaj čisto drugega kot v prvi omenjeni.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

opeter ::

Ampak račune istavljaš naročniku, ki je obenem tvoj delodajalec (v primeru redne zaposlitve)?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

iKst ::

Efektivno sem v penziji. Zadnje čase nekaj izumljam nove produkte in tuhtam plane za prihodnost.

D3m ::

Redna služba + družina
|HP EliteBook|R5 6650U|

LoneWolf ::

Trenutno služba v Tallinnu, Estonija (Nordica), predvidoma za dve leti, potem pa najbrž kje v Aziji...

madog ::

Zaposlen v podružnici svetovnega velikana z več kot 25 tisoč zaposlenimi, v sloveniji zaposlenih 32 ljudi, sem pa outsorsan v dve telekomunikacijski firmi v sloveniji.
V izdelavi družina... :D
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

[D]emon ::

LoneWolf je izjavil:

Trenutno služba v Tallinnu, Estonija (Nordica), predvidoma za dve leti, potem pa najbrž kje v Aziji...


Estonija je kar kul. :) Bil kratkotrajni prostovoljec pri eni od organizacij v Tartu. Edino tecno je, da je alkohol v javnosti prepovedan, kar v praksi pomeni, da se ne mores glih na soncka usest ob Emajõgi in spit kakega pivca.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

z3ro ::

Operater enega robota v eni firmi, ki polni sokove/sirupe.

NonPlusUltra ::

opeter je izjavil:

Ampak račune istavljaš naročniku, ki je obenem tvoj delodajalec (v primeru redne zaposlitve)?

V primeru redne zaposlitve sem zaposlena po pogodbi o zaposlitvi, prejemam redno plačo. Delam tudi zasebno (s. p.), račune izstavljam različnim naročnikom (ki v nobenem primeru niso delodajalec iz moje osnovne službe). Gre za dve popolnoma različni dejavnosti.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pustil bom šiht (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10624911 (13203) Steinkauz
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198066 (36883) Filip8
»

Delo ali študij

Oddelek: Šola
194428 (3341) Trupl0
»

Vpliv zakona o uravnoteženih javnih financah na študentsko delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5712966 (11585) pirlo
»

Študij ali delo ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5911697 (10118) IceIceBaby

Več podobnih tem