» »

Atijev TVout

Atijev TVout

YdoIPonU ::

LP

Ne vem, te Atijeve grafične kartice full zajebavajo kar se TVouta tiče.
Sn pogledu po forumu, pa majo vsi razne probleme glede Tvouta, oz.slike. Če se jim pokaže, je pa tako črno-bela. Men recimo pa TVout dela normalno neki časa, pol pa kr naenkrat zgine slika s Tvja, pa grem pod settings-advanced-displays, pa mi kaže da TV sploh ni priključen s kablom ki gre v grafično. Potem moram obvezno restartat, vendar se to ponavlja!
Delam na tem, vendar ne vem če mi bo ratalo pogruntati. Z grafično že nič najbrž ni narobe, ker vse zajebavajo Atijeve kartice. Js mam Sapphire Radeona 9000 PRO.
Če se komu kaj sanja, mi naj prosim pove!
Hvala lepa že v naprej

icek ::

Jaz bi prej rekel, da te kabl zajebava. Jaz se nikoli nisem imel problemov z mojim radeonom pri TVout.
Rider of Theli
www.air-tv.net

All ::

Tko k je že icek povedal "kabel"
jest sem dva dni tuhtal kaj me j***. pol ugotovu da je original kabl tist k zeza da tv out ne dela tko k je treba. Uporabi S kabel če ti televizija to omogoča ali pretvornik iz S->composite.
Mora bit pa fora v gonilnikoh, saj se pr bootu slika pokaže (tv out dela ) pol pa se ga ne da več omogočit.
Še huj pa je da ta njihov kabel dela BP na prenosniku (via twister grafična):O

Reloaded ::

LP!
Sam sem mel enak problem z nekim kur..... kablom za jurja. Mislim, za 5m kabla jurja, pol pa pogledaš, pa vidiš, da kabel sploh nima enakih činčev kot kabel, ki ga dobiš zraven. No, nazaj k problemu. S tem kablom mi ni zaznalo TVja, ko pa sem priklopil z original kablom, voila:D !!! Kaj čemo, tako je to.:D 8-)
Reloaded!!!

swar ::

Meni dela tvout na radeonu 8500 brez problemov,uporabljam zraven prilozeni kabel,mozno da je kabel zanic kot so ti ze omenjali,lahko so driverji,lahko je pa zanic grafa(sam osebno ne zaupam HISu,sapphiru,inno3d in ostalim podobnim jajcam)

hubertfast ::

meni je še dva dni nazaj vse delalo tako kot treba, DVD gledam normalno, tudi desktop vidim na ekranu, kartica mi zazna TV brez problema, ne morem pa več gledat DivX, zvok imam, slike pa ne.

Wox ::

hubertfast: Osveževanje nastavi na 50Hz.
swar: Komu pa ti sploh zaupaš? Svoji punci?
YdoIPonU: Ja Matrox ma boljši TV out kot ATI. Je pa ATI-jev daleč boljši od NVidie.

~Panter~ ::

hubertfast in ostali, probejte pod overlay, clone mode options, naštimat same on all. Men na ta način delajo divxi bp, pa tud drgač mi tv out dela super. Mam vštekan tisk kablčk takratk, iz s video na činč, pol sm pa sam naredu kabl k gre iz činča na činč, je pa čist en lowlife, star kabl, slika pa je super. 8-)
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564567 (3896) anjica
»

Katero graficno za cim boljsi TV-out?

Oddelek: Kaj kupiti
161487 (1142) killah bee
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513810 (3317) KTr1sk
»

r9800 pro in težave z tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
14815 (676) kriko1
»

ATI TV out + SCART = ČB slika ???

Oddelek: Zvok in slika
81867 (1673) Privatnik

Več podobnih tem