» »

Kompositni priključek

Kompositni priključek

primo ::

Rad bi kupil tole zadevo: http://xyuns.en.alibaba.com/product/603...
priključil bi na moj 7 inch monitor v avtu, ki ima vga in kompozitni(rumen, rdeč, bel)vhod. Ker je na sliki viden rumen, rdeč in bel kabel sem bil siguren, da lahko priklopim na moj monitor. Za sigurno sem jim pisal in dobil odgovor da podpira CVBS "This PTV780 X-Link supports HDMI & CVBS(AV) output , without RCA , if you want RCA that need customizes .Please check the picture of the (CVBS)AV Cable."
Glede na sliko mi ni glih jasno.
Če to drži in glede na sliko na kateri so narisani Pin konektorji, bi lahko to povezal na moj monitor na kompozitni vhod, rumen video činč, in avdio na Aux na avtoradiu?

FX6300B ::

aja za kompositni video se uporablja ta ta rumen RCA priključek tako da nevem kaj so mislili
May the force be with you!

primo ::

Tudi meni ni jasno. Še enkrat sem jih kontaktiral in oni vztrajajo da je to CVBS. Čeprav je na sliki konektor rumen, bel in rdeč, ki je pri nas kompozitni. Glede na sliko na tisti strani, na kateri so narisani PIn konektorji, slika: Cable pin definition, connector pin distribution, mi lahko kdo pove recimo :"rumeni činč povežeš na ta in ta pin, belega na tega in rdečega na tega in tako dobiš kompozitni priključek za monitor.
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565352 (4681) anjica
»

VGA-RGB kabel

Oddelek: Strojna oprema
186356 (4144) hodu63
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458322 (7717) opeter
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245753 (4832) jamabama007
»

DVD player preko TV Winfast 2000 Delux

Oddelek: Strojna oprema
7945 (871) EMET

Več podobnih tem