» »

Ponudba Lidl

Ponudba Lidl

gregor ::

Han je izjavil:

S takšno "Lidl plastiko" še računalnika ne moreš dobro spihat. Za dober tlak rabiš kompresor z rezervoarjem!

https://www.amazon.de/dp/B00JR2TLSY


ali morda kdo ve zakaj ta kompresor ni naveden skupaj z ostalimi komprsorji na amazonu ampak je v katergoriji: Luftkompressoren-Zubehör

samo napaka ali...?

LP

Han ::

Verjetno zato, ker lahko na isti strani klikneš tudi takšnega s priloženo dodatno opremo.

mailer ::

V lidlu imajo od jutri naprej na voljo gumbne baterije LR44. Kako se kaj obnesejo? Potrebujem 4 pakete kar je 10€. Se kje drugje ugodno dobi panasonic ali kakšne boljše?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

starfotr ::

6 komadov 2,5 eur. Niti ni ne vem kako ugodno.

V Delkotu dobiš kadarkoli GP baterije za nekaj cez 50 centov na kos. Pa je preverjena kvaliteta, pa vzames lahko samo en kos in celo leto so na voljo.

dottor ::

Jza sem presenečen nad Tedi baterijami. Sem pričakoval da bodo zdržale dan ali dva non stop uporabe (glede na ceno) pa držijo že skoraj en mesec. Proti Sony baterijam ki jih prodajajo okoli so te Tedi res precej boljše.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mailer ::

Tedi in GP so oboje kitajske, bom pogledal jutri v Lidlu, kjer imajo verjetno tudi kitajske.:)
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

firbec ::

Tedi navadne AA in AAA 1,5V svetlo modre niso vredne pol p.... hladne vode ;(

buttcrack ::

Za otroške naprave, ki ti grejo na jetra, so top. Par urc ropotanja, pol je pa spet mir :)

dottor ::

firbec je izjavil:

Tedi navadne AA in AAA 1,5V svetlo modre niso vredne pol p.... hladne vode ;(

Lih meni te držijo že en lep čas, pa sem pričakoval da jih bom menjaval kot za šalo. Jih pa imam v vseh daljincih, urah, brivniku, ...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

firbec ::

potem pa imam ali jaz smolo ali pa ostali srečo, kadarkoli sem nabavil Tedi AA in AAA, so bile za en drek, dal not GP, delajo ko šus

Steinkauz ::

Tedi baterije AA in AAA precej porazno dolgo zdržijo.

Daliborg ::

Jaz sem v TEDIju tudi kupi AAA baterije pa sem potem videl da so samo 1,2 V namesto 1,5V ?
Za daljince so OK za kakšne druge stvari (otroške igrače) pa zdržijo vsaj 2x manj v primerjavi z kakšnimi SONY,VARTA...
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

buttcrack ::

cena napram "firmam" je seveda temu primerna ;)

dottor ::

Jaz sem jih vzel za sprovat, pa vsaj v daljincih in brivniku držijo precej več kot pričakovano (sem mislu da jih bom mogu po enem tednu menjavat). Sem jih dal tudi v daljinc za 3d tiskano openRC F1 pa še vedno delajo kljub 2+ uram vožnje. Za hec jih morem še v ta velik fleš dat (Meike MK-900). Sem pa pred kratkim za fleš nabavu v Ikei LADDA 2450mAh baterije in zdržijo res super, tudi recharge time na flešu je takojšen. Dejansko so jih na internetu primerjali z Eneloop in nekateri trdijo da je ista baterija le prepakirana.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

A110 ::

Je kdo poskusil tole? Kaksen je okus? Je vredno nalupa?

Wolfie ::

Trenutno imajo v Lidlu tale akumulatorski ročni sesalnik https://www.lidl.si/sl/p/zanesljivo-oro...

A se ga splača vzet za npr. avto ipd.?

fikus_ ::

Tile ročni sesalci so bolj tako tako. Če že imaš kakšno Parkside baterijsko orodje, potem je + ker bi morale baterije biti enake-polnilec, oblika priklopa.

BlaY0 ::

Tle imaš vse kar gre na 20V baterijo...

xxxul ::

Wolfie je izjavil:

Trenutno imajo v Lidlu tale akumulatorski ročni sesalnik https://www.lidl.si/sl/p/zanesljivo-oro...

A se ga splača vzet za npr. avto ipd.?

Jst sm ga nabavu iz firbca (k sm mogu zamenjat star Lidl/Hoferjev NiMH baterijski sesalc) med drugim za občasno sesat avto:

+je kr močnejši od trenutnega nimh baterijskega, posesa tud kamencke 5mm velke, sem pa dejasnko pričakoval še večjo moč sesanja glede an to da je 20V
+baterija traaaja, pa še baterijo se lohka menja
+filter je orenk, "avtomobilski" HEPA narebren, nikjer ne piše da bi se lahko pral pod vodo, ampak piše da če se med uporabo zmoči da se ga posuši in dela naprej, bom vidu...

-zadeva je glaaaasna, konkrentno, bl k hišni sesalc
-pritrditev na steno... IMO ni preveč uporabna, ker je mišljen da se ga natakne na glavo vijaka tko k kak internet modem; na sesalcu je keyhole lukjna in to je to.

Ampak za občasno avto posesat je pa OK (za blokovce).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxxul ()

d4vid ::

Obujam temo. Ali se splača kupit soundbar, ki je v akciji od jutri?
Trenutno imam Philips spa5300, vezane na TV. Ker pa mi manjka vhodov, bi jih menjal. Moti me še to, da glasnosti ne morem spreninjat na TVju (philips TV ma cudne fore) ker so vezani na izhod za slusalke, ter ce niso dovolj na glas, se izklopijo sami.

Bo to vredu "upgrade", kakovost zvoka mi je trenutno vredu, moti me samo napisano.

https://www.lidl.si/sl/p/tehnika/sistem...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Matej_K ::

d4vid je izjavil:

Obujam temo. Ali se splača kupit soundbar, ki je v akciji od jutri?
Trenutno imam Philips spa5300, vezane na TV. Ker pa mi manjka vhodov, bi jih menjal. Moti me še to, da glasnosti ne morem spreninjat na TVju (philips TV ma cudne fore) ker so vezani na izhod za slusalke, ter ce niso dovolj na glas, se izklopijo sami.

Bo to vredu "upgrade", kakovost zvoka mi je trenutno vredu, moti me samo napisano.

https://www.lidl.si/sl/p/tehnika/sistem...

Nepoznam, ampak predenj kupiš pogooglaj ceno drugod...
Na hitro
... .. .

otago ::

Hofer ima 18.6 akcijo za Easy Home sesalnik za pršice (110W, 20min, volumen 350ml, z uv lučko) za 89,99eur.

Priporoča kdo kak drug budžet (100eur) sesalnik za pršice, jogije, kavče?

Eden takšnih, po hitrem iskanju, je Hoover sesalnik MBC 500UV, na Mimovrste (se ne mudi) za 100, na Merkur za 110 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Horas ::

tisti ki imaste izkušnje s keramičnimi grelniki, jaz bi potreboval za mansardno stanovanje, da bi dodatno grelo. je ta zakaj?

https://www.lidl.si/sl/katalog/lidlov-k...

ali bi bilo kaj drugega boljše? prosim predloge

ali bi bilo od tukaj kaj boljše?

https://www.mimovrste.com/stenski-greln...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

fikus_ ::

Grelnik kot grelnik, čisto vseeno kako se imenuje. Zmontirat ga moraš vsaj kakšen meter pod stropom, drugače bo grel samo zrak zgoraj, oz. se bo izklopil, ko bo zrak pod stropom segret na nastavljeno temperaturo, pri tleh pa bo precej hladneje.

Daliborg ::

Horas je izjavil:

tisti ki imaste izkušnje s keramičnimi grelniki, jaz bi potreboval za mansardno stanovanje, da bi dodatno grelo. je ta zakaj?

https://www.lidl.si/sl/katalog/lidlov-k...

ali bi bilo kaj drugega boljše? prosim predloge

ali bi bilo od tukaj kaj boljše?

https://www.mimovrste.com/stenski-greln...


SILVERCREST pa elektronika ne gresta dobro skupaj, tako da samo stran od tega, bo vsekakor karkoli iz mimovrste boljše.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Horas ::

sj bom res rajši nekaj z mimovsrte vzel,čeprav imamo veliko kuhinjskih silvercrest izdelkov starih 5 in več let pa še vse lepo dela.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

errhec ::

Super, pa še poglej če imajo 3 leta garancije, kot pri LIDLU.

SPOILER ALERT
Imam kar nekaj zadev iz tovrstnih trgovin in 1 deluje ali 2 so mi vrnili deanr ali zamenjali izdelek brez komplikacij.
dd

Daliborg ::

Horas je izjavil:

sj bom res rajši nekaj z mimovsrte vzel,čeprav imamo veliko kuhinjskih silvercrest izdelkov starih 5 in več let pa še vse lepo dela.

Jest sem se že parkrat nasankal, ko sem pa šel nazadnje odpirat tisti vafel maker al kaj je že sem pa popenil kako so to ohišja zmontirana in kakšni materijali uporabljeni da o spajkanju ne govorim ko da bi dal svojmu 4 letnmu mulcu za spajkat, pa žice brez izolacije pri vhodu elektrike. Je pa pri našem gospodinjstvu tako, da ko se neka bela tehnika kupi se jo uporablja vsak dan skoraj dokler ne mine evforija-kar je dober test. Tako da ti čisto verjamem da ti lahko delajo 5+ let če jih 1x/mesec mogoče uporabiš.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Alfa Dog ::

Malo gledam da bi kupil prezračevalnik trate, pa vidim da bo jutri tale v Lidlu:
https://www.lidl.si/sl/p/vrtno-orodje-i...
Prosim za feedback kako se obnese če ga kdo ima.
Rabim za cca 350 kvadratov zelenice, teren je popolnoma raven.

barakus ::

A se da naročiti na lidlove PDF kataloge prek emaila?

donvito ::

barakus ::

Ej hvala ti vito

dosgrut ::

Lidl ima po mojem mnenju kar dobro ponudbo glede na ceno, velik dobiš za ta dnar po domače.

barakus ::

Ali ima Lidl kakšne posode podobne rubbermaid freshworks seriji? https://www.amazon.de/s?k=rubbermaid+fr...

Hatchback678 ::

Sem slišal da se v lidlu prodaja Parkside baromat pa me zanima če je stvar kvalitetna.

Bi ga potreboval za pranje avta pa mogoče še za kakšno malenkost.

d4vid ::

Imel sem ga cca 10 let, pa je potem spustila pistola, povsod je kapljalo. Pa še cev je počla. Tako, da je oddelal več kot dovolj za to ceno.

Karcher K4, ki ga je nadomestil, mi ga serje tako po enem letu.

Ko bom kupoval naslednjega, bo najbrz parkside. Vsaj ne bom jezen na sebe.

fikus_ ::

Sem kupil prejšnjega (mesec-dva nazaj), približno 120 bar, okrog 550 l/min, mislim da 2000W, dva nastavka za pranje (pršeč curek in vrtljiv močan)+ vrtljiva krtača. Zadeva OK, moti samo predirljiv zvok motorja ali pumpe. Za odvijanje cevi je potrebno prijeti za ročaj, da se ne prevrne. cena 90€

Invictus ::

Kar se tiče Lidla in Hoferja, imajo zanič servis.

Nadomestnih delov ni, redirektajo te na Nemčijo, pa tam išči...

Bolj se splača kupit poceni robo v Obi/BauHaus. Sploh Obi menja vse kar je pod 100 EUR brez vprašanja in pregleda. Zamenjal že 4 štemarco, zadnjo samo zaradi tega, ker je bila svinsjka, ne ker ne bi delala :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

link_up ::

Stirkrat si zamenjal stemarco? :) Ker je bila svinjska? A se tako pazi na orodje?
In and Out

A110 ::

Invictus je izjavil:

Kar se tiče Lidla in Hoferja, imajo zanič servis.

Nadomestnih delov ni, redirektajo te na Nemčijo, pa tam išči...

Bolj se splača kupit poceni robo v Obi/BauHaus. Sploh Obi menja vse kar je pod 100 EUR brez vprašanja in pregleda. Zamenjal že 4 štemarco, zadnjo samo zaradi tega, ker je bila svinsjka, ne ker ne bi delala :D.


Bullshit. Ravno lidl in hofer imata najboljso mozno garancijsko politiko. Nič ne komplicirajo, z lahkoto tudi vrnejo celotno kupnino.

Invictus ::

Bullshit, Lidl mi ni hotel zamenjati pokvarjene naprave, ampak je vztrajal pri servisu...

Hofer je malo boljši, ampak ne veliko.

Nihče več ne meja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fikus_ ::

Zaradi ene 4-kratne izkušnje pljuvaš. Pa že.

Brez problema vrnejo denar ali vzamejo v popravilo. Res pa je, da stvari pogosto romajo v DE na servis in zna trajat.

Invictus ::

Jap, so tudi že meni menjali.

Zadnja izkušnja pa je bila, da ne vračajo denarja. Moraš poklicati na neko cifro servisa in tja dostavit napravo. Ki jo potem servisirajo.

Nekako ne gre več, da bi nekaj kupil, malo uporabljal in potem vrnil... V Hofru niti pogledajo ne, samo vzamejo...

Fak no, zdaj boste pa še trgovce zagovarjali...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: keitai ()

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Zamenjal že 4 štemarco, zadnjo samo zaradi tega, ker je bila svinsjka, ne ker ne bi delala :D.

No, tudi v Obi, Bauhaus itd ne bodo več dolgo tako menjali ...

Pizda, imate možnost vrnit nedelujoč izdelek, pogosto celo izdelek, ki vam zaradi nekaterih stvari ne odgovarja, a vi to izkoriščate, ker je štemarca umazana. Ko bojo rekli ne, ne, tega se pa ne da več zamenjat, bojo pa grdi, grdi trgovci. Zamenjali bojo samo še zadeve, ki jih bojo zakonsko obvezani zamenjat.

val46 ::

Jaz pa ne razumem ljudi, ki 4x zamenjajo štemarco in so na to še ponosni ;) Da se meni kej podobnega zgodi...ok, 1x se zgodi, 2x še morda, če jo pa 3tjič nesem nazaj, jim sam zabrusim, da hočem vračilo kupnine in grem kupit drugam nekaj kvalitetnejšega. Meni je point teh stvari ki jih kupim, da stvar deluje kot mora, ne da jih menjujem vsakih 14 dni za nov isti oz.enak izdelek. Pa četudi zastonj. Čeprav je pot in čas do trgovine in nazaj, tudi potrebno "obračunat". In najbolj sovražim, da se spravim nekaj delat, pa ravno takrat, ko nekaj rabim, ta stvar ne deluje.

donvito ::

val46 je izjavil:

Jaz pa ne razumem ljudi, ki 4x zamenjajo štemarco in so na to še ponosni ;) Da se meni kej podobnega zgodi...ok, 1x se zgodi, 2x še morda, če jo pa 3tjič nesem nazaj, jim sam zabrusim, da hočem vračilo kupnine in grem kupit drugam nekaj kvalitetnejšega. Meni je point teh stvari ki jih kupim, da stvar deluje kot mora, ne da jih menjujem vsakih 14 dni za nov isti oz.enak izdelek. Pa četudi zastonj. Čeprav je pot in čas do trgovine in nazaj, tudi potrebno "obračunat". In najbolj sovražim, da se spravim nekaj delat, pa ravno takrat, ko nekaj rabim, ta stvar ne deluje.

Sam sem to enostavno rešil, ne spravim se več ničesar delat. :))

tikitoki ::

Invictus je izjavil:

Jap, so tudi že meni menjali.

Zadnja izkušnja pa je bila, da ne vračajo denarja. Moraš poklicati na neko cifro servisa in tja dostavit napravo. Ki jo potem servisirajo.

Nekako ne gre več, da bi nekaj kupil, malo uporabljal in potem vrnil... V Hofru niti pogledajo ne, samo vzamejo...

Fak no, zdaj boste pa še trgovce zagovarjali...


Osebe, ki stvari malo uporabijo in vrnejo, siurno ne bomo zagovarjali.

m0LN4r ::

tikitoki je izjavil:

Invictus je izjavil:

Jap, so tudi že meni menjali.

Zadnja izkušnja pa je bila, da ne vračajo denarja. Moraš poklicati na neko cifro servisa in tja dostavit napravo. Ki jo potem servisirajo.

Nekako ne gre več, da bi nekaj kupil, malo uporabljal in potem vrnil... V Hofru niti pogledajo ne, samo vzamejo...

Fak no, zdaj boste pa še trgovce zagovarjali...


Osebe, ki stvari malo uporabijo in vrnejo, siurno ne bomo zagovarjali.
S tem problemom se trenutno ukvarjajo tudi v Bruslju, ker te "sprobano, vrnjeno" robe se eksponentno nabira. Tudi amazon, vec ne ve tocno kam z robo. Neki sicer gre preko warehouse deal ipd. ampak to je delovalo nekje do 2019 oz. pred korono. Sedaj pa se v skladiscu vrnjene robe kopici tolko, da morajo zraven zidati novo skladisce.
In teh malo uporabil izdelkov, sem ze sam naletel, popraskano, kabel manjka, lithium baterija z 90% kapacitete v odprti embalazi, klavir z eno ocitno uniceno tipko.... Pol pa so se mene klicali, da sem kao jaz unicil, itak.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

RockyS ::

Kaj menite o vakumirki v ponudbi ta teden ?

https://www.lidl.si/p/pripomocki-za-kuh...

lemur233 ::

Ljudje, ki gejmajo store return policy so za mene največje low life pijavke. Sem poznal enga takega, zelo premožnega, ki je vračal ponošene cunje. Na bruhanje mi je šlo, ko sem to slišal od njega. Nosiš en mesec in potem vrneš. To je rezultat napačne vzgoje, kjer se samo gleda kako boš koga izkoristil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkside izdelki - vaše izkušnje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10323384 (1212) fikus_
»

Visokotlačni čistilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8629779 (1781) Zvezdica27
»

Kateri zračni kompresor?

Oddelek: Loža
407011 (872) Gregor5816
»

Hofer vs. Lidl "tehnična" roba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567751 (2930) hojnikb
»

Torta iz Lidla (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6312900 (10079) anketar

Več podobnih tem