» »

Ponudba Lidl

Ponudba Lidl

««
«
1 / 7
»»

Stari maček ::

Glede na to, da ima konkurenca svojo temo ;-), odpiram debato o izdelkih iz Lidla. V katalogu, veljavnem od jutri, 13.7.2015 je videokamera za dokumentiranje poteka prometa. Videosekvence v ločljivosti 1920x1080/25 fps se da nastavljati v intervalih 3,5,ali 10 minut, snema pa tudi dogajanje na parkirišču ob zaznavanju gibanja v ločljivosti 1 MPix. Kakšna se vam zdi ponudba?

nikolahodin ::

V spletnem katalogu sem videl eno kamero za v avto cca 40eur.

francek1 ::

Glede na današnjo nesrečo bo to v avtu postala nuja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mikimisek ::

Ima kdo izkušnje s sesalcem ki bo v soboto? Ali čem podobnim... potrebujem za generalno čiščenje hiše, avtov... ali kaj podobnega kar ne potrebuje vrečk?
Sesalec

francek1 ::

Imam zelo podobnega. Problem teh sesalcev je, da zaradi preredkega filtra ogromno prahu uide skozi. Zato so uporabni izključno za zunanjo uporabo ali pa za sesanje vode(nepogrešljiv recimo za vakumiranje jedra vodne postelje ali praznjenje cevi zunaj, ki lahko zmrznejo). Drugače pa imajo odlično sesalno moč.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

noraguta ::

mikimisek je izjavil:

Ima kdo izkušnje s sesalcem ki bo v soboto? Ali čem podobnim... potrebujem za generalno čiščenje hiše, avtov... ali kaj podobnega kar ne potrebuje vrečk?
Sesalec

mam neki podobnega od einhela, fajn za garažni sesalc. Pa tud za odsesavanje pri nardezkarju brusilcu in dominu se obnese. Za večjo svinarijo posesat pa vmes montiram ciklon
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

zoom ::

Imam točno tega. Uporablajm ga za sesanje v kurilnici in garaži. Pepel smeti itd... Super stvar, za pepel uporabljam priloženo vrečko. Je pa bil takram milim da 60 eur.
Moram naročit nove vrečke...

zrataj4201 ::

A je kdo kupil v lidlu video-registrator za v avto? Če je, kako bi ga ocenil?Kakšen je posnetek?
Hvala

francek1 ::

Sem nabavil danes. Imel srečo, da so popoldan še imeli eno na blagajni. Fotografije so tudi v slabših svetlobnih pogojih uporabne, ima osvetlitev, slovenski meni, uporabi se lahko tudi kot fotoaparat ali spletna kamera. Posnetki ob nesreči so zavarovani, ima v ta namen G-senzor. Ekran ravno ni nek presežek, pritrdilec za na steklo je soliden. Videa še nisem imel možnosti preizkusit, ker zahteva kartice razreda 10; 6 ni dovolj...Je vreden svojega denarja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

francek1 ::

Aha, pa celo HDMI izhod ima. Ta kabel pa ni priložen...pa kartica mora biti najmanj razred 6. Sicer se lahko snema tudi na počasnejše, vendar ne s polno ločljivostjo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

zrataj4201 ::

Kupil.Ni slabo.Polna ločljivost je interpolirana, tako da nima smisla snemati v polni ločljivosti.V polni ločljivosti je 10 minut skupaj z zvokom 1,4Gb. Registracijska iz nasproti vozečega vozila ni prepoznavna.Morda zato, ker sem jo postavil na sovoznikovo stran. Vozilo pred teboj, pa je prepoznavno.Osvetlitev dela zadovoljivo.Moteče je skupni priključek za PC in polnenje - mini USB. Baterija, naj bi držala slabo uro, ker pa potrebujem 24 urno delovanje je kritičen priključek, pri stalnem napajanju.Škoda da nima Znaps tudi za mini USB priključek. Verjetno bo potrebna improvizacija. Vgrajen je tusdi senzor gibanja, torej lahko parkirano vozilo pri gibanju pred vozilom tudi sproži snemanje.
Skratka funkcij veliko, kakor tudi značilno za Hofer-Lidl je izdelek vreden svojega denarja. če se seveda uporabnik zaveda kakšna je lahko kvaliteta za ta denar.Primerjava z 3x dražjimi izdelki je zato popolnoma nesmiselna. Nočno uporabo pa še preverim, ko bo čas.LP

bsslo ::

Gledam tole uro + prsni pas: http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...

Oziram se samo na pas - zanima me ali bo pas deloval z mojim pametnim telefonom (z npr. Strava aplikacijo)?

Hameon ::

Pas ti ne bo deloval z pametnim telefonom, ker nima ANT+ ali Bluetooth-a. Poglej kaj od Wahoo ali Zephyr.

francek1 ::

zrataj4201 je izjavil:

Kupil.Ni slabo.Polna ločljivost je interpolirana, tako da nima smisla snemati v polni ločljivosti.V polni ločljivosti je 10 minut skupaj z zvokom 1,4Gb. Registracijska iz nasproti vozečega vozila ni prepoznavna.Morda zato, ker sem jo postavil na sovoznikovo stran. Vozilo pred teboj, pa je prepoznavno.Osvetlitev dela zadovoljivo.Moteče je skupni priključek za PC in polnenje - mini USB. Baterija, naj bi držala slabo uro, ker pa potrebujem 24 urno delovanje je kritičen priključek, pri stalnem napajanju.Škoda da nima Znaps tudi za mini USB priključek. Verjetno bo potrebna improvizacija. Vgrajen je tusdi senzor gibanja, torej lahko parkirano vozilo pri gibanju pred vozilom tudi sproži snemanje.
Skratka funkcij veliko, kakor tudi značilno za Hofer-Lidl je izdelek vreden svojega denarja. če se seveda uporabnik zaveda kakšna je lahko kvaliteta za ta denar.Primerjava z 3x dražjimi izdelki je zato popolnoma nesmiselna. Nočno uporabo pa še preverim, ko bo čas.LP

Registracije so vidne v boljših pogojih. Zo pomeni brez nasprotnega sonca, najboljša je oblačnost. Mini USB niti ni tako napačen, čer je vzdržljivejši od mico USM-ja. 10 minutni posnetek lahko pride tja do 1.6 GB. Nočni posnetki so pogojno uporabni; to pomeni, da se vidi vse, kar je osvetljeno. Ostalo je tema. Zrnatost ni pretirana.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mailer ::

Se splača tole kupit za dela okoli in v hiši? Iščem še predloge za iskanje električnih in vodovodnih napeljav. Sicer ima jutri lidl prav tako ponudbo detektorja a ne vem če se obnese.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

fikus_ ::

Udarno vrtalno kladivo je za domačo uporabo OK, Multifunkcijski detektor pa merjenje razdale z UZ skoraj neuporabno, ker moraš meriti na večjo ravno površino, da je pravilni odboj. Za ostale funkcije ne vem kako dobro delujejo. Če gledaš kakšne cene ima konkuranca za podobne posamezne detektorje, vidiš da je za malo denarja verjetno malo muzike.

mailer ::

Kupil bom udarno kladivo, ker se mi zdi ugodno, škoda le da ima le 5J udarne energije. Za detektor pa sem se malo pozanimal in brskal po internetu - netočen, bolje da si kupiš en six pack po nasvetih nekaterih, ki so jih kupili (ne samo lidl variante ampak tudi druge za malo denarja). Ima pa Bosch enega dobrega za dobro ceno 500€ ;)
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

bajsibajsi ::

Od danes naprej imajo v Lidlu ugodne slikarske pripomočke. Platna, barve in copici imajo res lepe cene.

mailer ::

V Lidlu danes polnilne in gumbne baterije. Na polnilnih sicer ne piše LSD je pa zadaj na sliki narisano, da so. Pa tudi različnega orodja, ročnega in električnega je na voljo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

ZiedRieke ::

Kupil bi bat. vrtalnik 20V 2.0Ah 55€. Za amatersko uporabo se mi zdi OK, razen da je zelo glasen. Zanima me kako je z nakupom dodatne baterije oz. ko priložena odpove?

VelkBla ::

Pozdravljeni,


Gledam te LED žarnice v LIDL-ovi ponudbi oz. katalogu : http://katalog.lidl.si/aca5fc42-55b5-45... ; stran 12, levo spodaj.

Odločam se med 3W / 250lm (E27) ali pa 5W / 410lm (E27) zaradi navoja. Svetloba naj bi bila tople bele barve, torej 3000K. Livarno Lux ne poznam. Namestil bi si najraje v dnevno sobo (mogoce hodnik).

Dobrodosla mnenja oz. nasvet.

Hvala

koyotee ::

410lumnov je tko no, lih za v hodnik ja, za dnevno bo pa premalo najbrž.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

VelkBla ::

In koliko je "idealno" za dnevno sobo? Torej je tudi 450 lm premalo?

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Magic1 ::

Za kakšno dnevno rabiš vsaj 1500, tako da ene 4x410 bi šlo za silo.
Magic

VelkBla ::

Magic1 je izjavil:

Za kakšno dnevno rabiš vsaj 1500, tako da ene 4x410 bi šlo za silo.


V dnevni sobi bi imel skupno 9 teh LED žarnic.


Hvala za pomoč in za tabelo Koyotee

ToniT ::

Sam imam v dnevni sobi 9 kom 410 lm LED žarnic in sem zadovoljen z osvetljenostjo prostora.

slodreamer ::

Pozdravljeni,
je morda kdo kupil tale dozirnik mila: http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio... namreč se mi zdi, da je moj pokvarjen, saj nenormalno špara z milom, čeprav je nastavljeno na max. Poskusil sem tudi menjati baterije, ampak itak kaže da so polne.

bauci ::

Kupil danes dva komada. Delata bp. Lahko nastavis kolicino mila, ki ga dozira - tri stopnje.

gpanta ::

V četrtek prodajajo softshell jakne za kolesarjenje. Me zanima a jo kdo ima in kako se obnese?

link iz kataloga

Anney ::

Kupil lani in so super. Vsaj meni.

Aston_11 ::

gpanta je izjavil:

V četrtek prodajajo softshell jakne za kolesarjenje. Me zanima a jo kdo ima in kako se obnese?

link iz kataloga

Imam. Za ta denar je odlična jakna. Imam tudi 10x dražjo - za primerjavo. Tako da vem, kaj govorim ;)

knap ::

kakšno je vaš mnenje o tej žagi:

http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...



je ok za ta denar ali se splača kaj drugega nabavit?

LP

fikus_ ::

To je primerljivo z ročno krožno žago (moč, velikost lista). Je primerno za manjše zadeve rezat s tem da lahko režeš bolj točno kot z ročno KŽ.
Güde ima podobno zadevo za ~159€.

seminal ::

Kupil bluetooth tipkovnico :) In dela super na iphonu in androidu :) za 20€ slovenske črke pa 3 leta garancije.
LP

737 ::

Koliko se vam zdi praktičen Ernesto emajliran pekač iz litega železa, ki pride v prodajo 12. septembra? Je na 25. strani v reklami. Hvala

PINki ::

Živjo, na mail sem dobil obvestilo o ponudbi Lidla za brezplačna dva meseca dostopa do VOYO. Sam ne nakupujem v Lidlu zato bi prosil koga, ki je reden obiskovalec Lidla, da mi posreduje kodo na ZS. Hvala :)

https://app.mailerlite.com/s1w8y1/47136...

tikitoki ::

Termometer v trenutni ponudbi, je cesa vreden?

misek ::

Kaj pa polnilec akumulatorjev?

m0LN4r ::

Ce kdo isce poceni noz, je bil tale v Soboto v Nemskem Lidlu za 23 ojrov:
https://www.amazon.de/ERNESTO%C2%AE-Dam...

Zaenkrat sem rezal znjim par stvari in je brutalno oster, nisem ga pa se pral.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

xxubeyy ::

m0LN4r je izjavil:

Ce kdo isce poceni noz, je bil tale v Soboto v Nemskem Lidlu za 23 ojrov:
https://www.amazon.de/ERNESTO%C2%AE-Dam...

Zaenkrat sem rezal znjim par stvari in je brutalno oster, nisem ga pa se pral.



Sem ga kupil kakšne dve leti nazaj v Slo,v lidlu za 30 €, res je oster in tudi dolgo drži ostrino. Če je res "damaščansko jeklo" bi pa znal povedat kakšen poznavalec nožev. Možno da je jedkano s kislino, da dobi podoben vzorec ko damaščansko jeklo. Ampak kakorkoli že je, za ta denar odličen nož.

http://vsikatalogi.si/lidl-katalog/lidl...

BladE_ ::

Varilni aparat ... Mnenja? Za nekajkrat na leto se mi zdi ok?
Akcija - Reakcija

specing ::

Zaščitna maska je videti precej nerodna.

fikus_ ::

Ni preveč prepričljiv. In še polnjeno žico moraš imeti.
Tukaj nekaj piše:
http://www.strojnistvo.com/forum/viewto...

BladE_ ::

Ravno to s polnjeno žico je zanimivo, ker ne rabiš plina ampak res nekako ni prepričljiv... Ne vem, mogoče mogoče mogoče se odločim, da kupim...
Akcija - Reakcija

fikus_ ::

Če boš kupil, poročaj.

cordoba ::

V katalogu, sem danes videl nek samostoječi bluetooth zvočnik, za 60 eur. Močen je 2x10 w, kar se mi zdi malo, visok je 97,5 cm. A to dobro špila? Ima kdo doma, pa naj pove izkušnje...

Heisenberg ::

Potrebujem en majhen kompresor in sem gledal tega:
http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...

pa me zanima ali lahko kako to priklopim na vtičnico v hiši (s kakšnim konverterjiem/adapterjem?), ker bi rad občasno PC spihal in podobne zadeve in ga ne rabim v avtu.

Navadni kompresorji so mi predragi in preveč okorni (pomanjkanje prostora za shrambo)

Zgodovina sprememb…

Utk ::

S tem boš spihal glih tolk kot s sapo 5 letnega otroka. Če ti je to dovolj, kar kupi, pa na kak napajalnik priklopi.

fikus_ ::

Te zadeve so uporabne za napolnit kakšno zračnico. Za izpihovanje ne, ker imajo premajhen pretok stisnjenega zraka. Če bi imel rezervoarček par l, bi bil tudi za izpihovanje, tako ga pa nima.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkside izdelki - vaše izkušnje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10322732 (560) fikus_
»

Visokotlačni čistilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8629581 (1583) Zvezdica27
»

Kateri zračni kompresor?

Oddelek: Loža
406933 (794) Gregor5816
»

Hofer vs. Lidl "tehnična" roba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567618 (2797) hojnikb
»

Torta iz Lidla (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6312806 (9985) anketar

Več podobnih tem