» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
20 / 21
»»

oo7 ::

FTad je izjavil:

Zadnja epizoda je res bila koncno zanimiva. Prva v tej sezoni. Ceprav je bila motivacija za Morgana povsem out of his character...Ah, upajmo, da bo naslednja epizoda tudi ok.


Naslednja epizoda glede na napovednik bo o Alici kaj se je dogajalo v bunkerju.

Outcast ::

Še ugotavljam al je vse skupi malo pod podnom ali malo nad podnom...8-O

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Še ugotavljam al je vse skupi malo pod podnom ali malo nad podnom...8-O


A tako slab je bil med sezonski finale ?

FTad ::

Bil je nekaj srednjega, s tipicnim twistom...Ah, prav jezen sem, kaj so naredili s serijo... skoda :(

oo7 ::

Mogoče bo pa 7B kaj boljše. Jaz še nisem uspel pogledati zadnej epizode.

oo7 ::

Sem pogledal.

SPOILER !!!


Alicia je bila ugriznjena 2 ali več mesecev nazaj pa ima še zdaj vročico ? :8) Ponavadi tisti, ki jo je dobil se je spremenil v 2-3 dneh ?

Okapi ::

Sproti si nekaj izmišljujejo. Mogoče je to stranska posledica sevanja? Ali se bo izkazalo, da je imuna?;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

FTad ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal.

SPOILER !!!


Alicia je bila ugriznjena 2 ali več mesecev nazaj pa ima še zdaj vročico ? :8) Ponavadi tisti, ki jo je dobil se je spremenil v 2-3 dneh ?


Kot je Okapi omenil. Spet neka nova fora. Lahko se zgodi, da bo prva, ki bo prebolela infekcijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

oo7 ::

Jaz gleda, da si nekaj na novo sproti izmišljujejo glede infekcije in kako deluje.

Ja ali bo preživela dolgotrajno infekcijo, ker je imuna ali pa je to njen izhod iz TV serije in preden se bo spremenila v Walkerja bo verjetno umrla v boju za stolp.

FTad ::

Tezko vidim drugacen razplet na koncu sezone kot, da bodisi na koncu umre Strand ali pa Alicia. Strand mi deluje too far gone, da bi mu se kdo lahko zaupal, da ne bi koga spet backstabbal, ko bi mu to ustrezalo. Pa mi je bil ful zanimiv karakter na zacetku. Zdaj je pa kr neki.

oo7 ::

Men se je sprva zdela dobra zamisel tole z jedrsko bombo ampak niso znali kaj preveč izkoritstii ta apokaliptični svet.

Okapi ::

Predvsem je povsem nerealističen. Dva meseca neka oranžna megla, pa vsake toliko neka radioaktivnost pride, pa mine... To smo pa itak že obdelali, da moraš biti nor, da sploh ostaneš tam, ko bi lahko šel kamorkoli drugam.

oo7 ::

Razen diktatorju Strandu je fejst v tistem stolpu. Samo ne vem kaj je tako obseden z Alicio ?

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Razen diktatorju Strandu je fejst v tistem stolpu. Samo ne vem kaj je tako obseden z Alicio ?


Special bond lol:D
Upam da Alicia postane zombie, ugrizne Stranda, se primeta za rokice in odrenčita v sončni zahod...

oo7 ::

TWD se končuje z 11 sezono. Nadaljevanje 11 sezone februarja.

TWD Beyond trenutno teče druga sezona katera bo zadnja.

Rick naj bi dobil nekaj filmov TWD.

Daryl in Carol spin off TV serija v izdelavi.

FTWD pa bo po vsej verjetnosti dobil še 8 sezono. Verjetno tudi zato, ker se konča TWD in TWD Beyond, da imajo vsaj eno TV serijo preden posnamejo spin off z Darly/Carol in filme z Rickom.

Okapi ::

Zadnji del Beyond je že na travnikih. Serije ne bom pogrešal.;)

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Zadnji del Beyond je že na travnikih. Serije ne bom pogrešal.;)


Aja pa res.
Jaz sem gledal samo prvo sezono in nehal.

oo7 ::

Sedaj je znano virus je ušel iz Francoskega laboratorija.




Zadnja epizoda zadnja scena TV serije Walking Dead Beyond.



The Walking Dead World Beyond 2x10 Dr Jenner Post Credit Scene 'Rick Movie' Season 2 Episode 10


Dr Jenner iz prve sezone TWD.


Na začetku videa napis zgoraj pomeni The dead were born here. To je Francoski labarotorij od kjer je ušel virus zakaj so ga naredili menda ni znano.


V 11 letih v svetu Walking dead smo poznali samo eno vrsto zombija se pravi tistega lačnega počasnega... sedaj kot kaže je TV serija Beyond to spremenila kot je razvidno zgoraj v videu bodo sedaj tudi hitrejši zombiji. Tudi drugje po svetu naj bi bilo stanje hujše kot v Ameriki.

oo7 ::

Fear the Walking Dead napovedana 8 sezona. V 8 sezono se vrača Madison Clark.




Ne vem kam tole pelje. Kot kaže je preživela eksplozijo ?

oo7 ::

Fear the walking dead 7B sezona se bo nadaljevala 17 aprila 2022.

oo7 ::

Fear The Walking Dead | Season 7B | Official Trailer




18 april 2022 nadaljevanje 7 sezone.

oo7 ::

Sedaj, ko ima TWD premor jutri izide deveta epizoda sedme sezone TV serije FTWD.

buttcrack ::

drug teden šele

oo7 ::

buttcrack je izjavil:

drug teden šele


Ja sem včeraj pogruntal, ko ni bilo nikjer epizode :)

karafeka ::

Kaj je pa tole?
Fear the Walking Dead: Dead in the Water
https://www.imdb.com/title/tt18926116/?...
Predzgodba o tisti podmornici, 6 delov.

Izi ::

Fear the Walking Dead: Dead in the Water, so Webisode, vsaka po nekaj minut, tako da je vseh 6 delov skupaj dolgih 41 minut. Za en normalen del serije.
Zgodba gre o tisti jedrski podmornici USS Pennsylvania, ki smo jo gledali v zadnji sezoni. Se pravi prequel, ki razloži kako je končala tam na obali v Texasu.

Zadeva ni bila predvajana na TV ampak samo za naročnike AMC+, zato jo je precej težko najti na torrentih.
Se je treba kar hudo poglobiti v globočine interneta, da se najde ;)
Če kdo išče je vse v enem kosu dolžine 41 minut.

oo7 ::

Zunaj sta dve novi epizodi 9 in 10.

Okapi ::

9 je brezvezna.

10 pa nič boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Outcast ::

Okapi je izjavil:

9 je brezvezna.

10 pa nič boljša.


Jap...

oo7 ::

Nisem še uspel pogledati 9 in 10 ampak nekje sem prebral, da se bodo v 7B sezoni posvečali Alicijini okužbi ali nekaj takega.

oo7 ::

Sem pogledal 9 in 10. Ja dolgčas.

Sem pa čudno pogledal, ko je Čarli rekla, da je stara 13 let. Sem bil prepričan, da je veliko starejša. Pa sem šel pogledat in je v resnici stara 15 let. Tisti Ali se mi je zdel pa veliko starejši kot 15 let in ja je polnoleten. Ne razumem a niso mogli najti enega igralca, ki je mlajši kot 18 let za eno epizodo kot, da polnoleten poljublja mladoletnico ?

oo7 ::

11 epizoda je bila malenkost boljša.


Fear The Walking Dead 7x12 PROMO TRAILER Season 7 Episode 12

oo7 ::

Kaj je zdaj s tistim črncem z dolgimi lasmi, ki je bil prejšnjo epizodo s Luciano in Danielom sedaj je v stolpu pri Strandu. Ali on dela za Morgana ali je kot nek trojanski konj v tistem stolpu ?

Drugače pa še ena povprečna epizoda. Pa znebili so se spet enega boljših likov.

oo7 ::

13 epizoda mi je bila malo boljša.


SPOILER !!!

Dobil sem občutek kot, da Morgan zapušča FTWD ?

oo7 ::

Res ne vem kaj bi radi naredili s tem stolpom to kar se tam dogaja je že prava komedija. glede na to, da je napovedana 8 sezona jih reši samo še to, da gredo čim dlje stran od tega kraja kjer so zdaj. Pa znebijo naj se nekaterih likov.

oo7 ::

Še ena popolnoma brezvezno zanič epizoda E15 ;(( ta sezona je res totalno zanič. Tako slabo ampak bom zdržal ostala je samo še finalna epizoda 7 sezone.

Sploh še kdo gleda tole mučenje ? :)

Outcast ::

Eh jst preletim, dons ko je slabo vreme:D. In sedaj so z brezvezno sezono in tudi zadnjo epizodo napovedali 8.sezono???
Lol da se najde keš za tole žalost...

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Eh jst preletim, dons ko je slabo vreme:D. In sedaj so z brezvezno sezono in tudi zadnjo epizodo napovedali 8.sezono???
Lol da se najde keš za tole žalost...



DOkler bo zadostno ševilo gledalcev.

Okapi ::

Ta epizoda (16.) je bila celo za silo zanimiva. Se vsaj nekaj novega dogaja.

In jasno vprašanje, ki smo si ga že zastavljali - zakaj za vraga niso že takoj po atomskih šli drugam, po morju ali po kopnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Ta epizoda (16.) je bila celo za silo zanimiva. Se vsaj nekaj novega dogaja.

In jasno vprašanje, ki smo si ga že zastavljali - zakaj za vraga niso že takoj po atomskih šli drugam, po morju ali po kopnem.



Ker se je piscem zgleda zdelža zanimiva tista stolpnica čeprav je bil čisto brez veze.

Se pravi osma sezona Morgan in Madison plus ostali nekje drugje ?

Seba22 ::

Alycia Debnam-Carey Exits 'Fear The Walking Dead' After 7 Seasons https://deadline.com/2022/05/alycia-deb...
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

oo7 ::

Čim so jo ugriznili je bil znak, da hoče Alicia ztapustiti TV serijo. Glede na to kaj je postala TV serija jo poplnoma razumem.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Čim so jo ugriznili je bil znak, da hoče Alicia ztapustiti TV serijo. Glede na to kaj je postala TV serija jo poplnoma razumem.


Yap se strinjam, jo bomo vsaj še kje gledali ne sam v tem 'zmazku'. Je vztajala kr dolgo, 7 let

oo7 ::

Se pravi od prve sezone je ostal samo še Victor ? No ja pa Madison se je vrnila.

oo7 ::

Kim Dickens katera igra Madison razloži zakaj se je po več letih vrnila v FTWD

"At this point, the talks started about a year-and-a-half ago. Because it was literally a year before I filmed it that we had started talking, and once we finally agreed to do it and worked it all out, I had to keep the secret for practically a year. It started in the pandemic, and it caught me by complete surprise."

"The timing was right for me. It was the pandemic, I was in between things, and I could really commit to it. They felt like they were really going to write the Madison I knew. I felt like I had faith in them. It just seemed kind of good to go back. I always felt Madison had more stories in her."

oo7 ::

V TV seriji gredo na novo lokacijo pa tudi lokacijo snemanja bodo spremenili namreč se selijo iz Texasa v Georgio.

Čedalje bolj se pomikajo proti vzhodu. Začeli so v Kaliforniji nato Mehika in Texas. Če snemajo v Georgiji možno, da se bo tam tudi dogajalo v TV seriji.

TV serija Walking Dead se dogaja v zvezni državi Georgia. Mogoče pa, ker se konča The Walking dead TV serija bodo kakšne like pripeljali v FTWD ?

oo7 ::

Fear The Walking Dead 8 sezona bo imela kar velik časovni skok 7 let. Tako velik časovni skok verjetno, da bodo priključili časovno originalni TV seriji TWD.

FTWD 8 sezona bo razdeljena na dva dela in bo tudi zadnja.


Fear The Walking Dead season 8, part 1: May 14

Dead City: June 2022 (Negan in Maggie)

Daryl Dixon: Late 2023

Rick & Michonne: Filming starts 2023, releases in 2024

oo7 ::

Fear The Walking Dead - Official Final Season Trailer (2023)




Finalna sezona katera se začne 14 maja letos.

oo7 ::

V nedeljo se začne osma in finalna sezona TV serije Fear the walking dead.

buttcrack ::

danes že na boljo na okoliških travnikih
««
20 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4260773110 (4105) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337464 (5642) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497509 (2531) oo7

Več podobnih tem