» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
84 / 84
»
»»

oo7 ::

Tole zadnjo sezono pa bodo raztegnili v nedogled.

Lansko leto 8 epizod 11 sezone.
Sedaj če sem prav videl 3 epizode se pravi 9-11
Potem pa spet premor 12-24 ?

Čeprav piše 11x16 april in potem 11x17 šele avgust ?

donvitoc je izjavil:

Ales je izjavil:

Kultno?? Si gledal zadnjih N sezon? :))

Serija je bila mega na začetku. In še kar nekaj časa potem. Zadnje sezone so pa popolno sranje.

To klobasanje na koncu je samo poskus pranja možganov, da občestvu razložiš, kako je govno, ki so ga ravnokar gledali, dejansko super.

Ne vem zakaj so pobili vse glavne like? Jaz sem nehal gledat ko je Dedek mraz umrl, sem pa slišal da so potem praktično celo igralsko zasedbo zamenjali. Verjetno pride ceneje kot pa da moraš 240 sezon plačevati istega igralca. Jaz mislim da so ravno iz tega razloga šli v to smer.

Od prve sezone sta ostala samo še Daryl in Carol in od druge naprej Maggie.

Ahhh bolj zaspana epizoda tale z Euginom. A sploh še kdo gleda ? :))

Horas ::

jaz sem ostal par epizod od tiste v kateri negan obglavi alfo, nekje tam ko sta se beta pa daryl tepla, 10. sezona menda
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 650w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Itak da se gleda; je pa res da vsako epizodo z večjim veseljem pogledam ker bo tko pol prej konc:D Čist sem se izklopu kar se tiče TWD, pogledal bom do konca in tud nobenih filingov nimam kaj naj bi blo, kako bo...mi je vseeno:)

Bomo vidl kaj bo z filmi...

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Itak da se gleda; je pa res da vsako epizodo z večjim veseljem pogledam ker bo tko pol prej konc:D Čist sem se izklopu kar se tiče TWD, pogledal bom do konca in tud nobenih filingov nimam kaj naj bi blo, kako bo...mi je vseeno:)

Bomo vidl kaj bo z filmi...

Tudi jaz bom pogledal, do konca. Ja bodo še filmi, pa Carol in Daryl dobita svojo TV serijo, pa nadaljevanje FTWD in ena nova TV serija kjer bo vsaka epizoda zase zgodba.

14.del je bil presenetljivo dober, se kar fajn zapleta kar je še ostalo do konca...

Outcast je izjavil:

14.del je bil presenetljivo dober, se kar fajn zapleta kar je še ostalo do konca...

Ja kar dobra epizoda. Ostalo je še 10 epizod.

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Še tolk jih je??? To je še ena cela sezona lol. Kul:D

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Še tolk jih je??? To je še ena cela sezona lol. Kul:D

Ja 24 jih je. Še dve epizodi se pravi E15 in E16 potem je pa spet premor pred E17.

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

ZDaj bom moral pa pogledat vsaj še eno epizodo za nazaj, ker nimam pojma, kaj se dogaja.

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

ZDaj bom moral pa pogledat vsaj še eno epizodo za nazaj, ker nimam pojma, kaj se dogaja.

Katero sezono pa si nazadnje gledal ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Katero sezono pa si nazadnje gledal ?

Celo? Uh.. tam nekje, ko je Rick bil hudo ranjen sem prenehal. Pa občasno pogledma kakšen del sem in tja. Sicer pa zgodba vzporedno teče s stripovsko, tako, da mi ni hudega.

Še ena epizoda in potem spet daljši premor.

15 epizoda je bila še kar vredu. Sem pa mislil, da bo kaj hujšega, ko so prikazali tisti nekaj epizod nazaj skok v času, ko je Daryl pred vrati Maggie.

Brezvezna epizoda. Te, ki gledam že 11 sezon mi gredo že pošteno na živce in dejansko že navijam za drugo stran.

SPOILER !!!

A je res tako težko zavezat roke vsako posebej za stol ? Pa če nekoga res hočeš ubiti ali je treba res prej pol ure bla bla bla kr nekej.

to dramatiziranje pred ubijanjem je pa že res od pamtiveka in povsod :D

Horas je izjavil:

to dramatiziranje pred ubijanjem je pa že res od pamtiveka in povsod :D

To je kr nekej.

Še najboljš je rekel Tuco v filmu Dober grd hudoben če hočeš streljat streljaj ne pa govorit.

ah klasika tega bi moral počasi spet gledat

««
84 / 84
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13332294 (472) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Sedem umetnosti
995290043 (3693) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

495629 (651) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

8615643 (8177) oo7

Več podobnih tem