» »

Pralni stroj - kateri?

Pralni stroj - kateri?

«
1
2

ismon1 ::

Živjo.

Me zanimajo mnenja kateri stroj kupiti. Ožji izbor sem že naredil in zgleda tako (so vsi iz bb, da je lažje primerjat):

http://www.bigbang.si/pralni-stroji/l76...
http://www.bigbang.si/pralni-stroji/na1...
http://www.bigbang.si/pralni-stroji/wm1...

AEG je tu verjetno najmočnejša znamka kar se vzdržljivosti tiče, panasonic ima paro (ima kdo izkušnje s tem? je uporabno? kako?), Simens ima tehnične lastnosti najboljše (vsaj kar se hrupa tiče, pa tudi druge stvari, moti me, ker sem nekje prebral, da je to praktično isto kot Bosch, Z Boschem in Gorenjem pa vemo kako je zadnja leta...)

Hvala za mnenja.

sajmon ::

Med temi izstopa Panasonic zaradi 5 let garancije, ostala dva imata 2 leti garancije. Po ostalih podatkih so si pa vsi zelo zelo podobni.

Bellzmet ::

Siemens=Bosch.

Tudi sam svetujem Panasonic zaradi 5 let garancije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

ismon1 ::

Hvala za odgovora.

Simens torej odpade. Sem pa zato opazil, da ima AEG tudi podoben model s paro-menda je za osvežit cunje (se sprašujem, ali bomo to kdaj uporabljali). AEG slovi kot kvalitetna znamka, preizkušena na področju pralnih strojev, panasonic pa je na tem področju mlajši (ampak kvaliteta je pa po mojem mnenju istega ranga kot aeg).

http://www.bigbang.si/pralni-stroji/na1...
http://www.makspro.si/index.php/aeg-pra...

Bom poklical potem na aeg, da zvem kako je s to paro, pa napišem. Še vedno pa me muči garancija-to da dajo na Panasonicu 5 let vseeno nekaj pomeni.

negot ::

Prava kvaliteta MIELE, :)

Bellzmet ::

Jaz sem tudi kupil "kvaliteto" Siemens (sicer hladilnik) pa je crknil po 3, 4 letih. Sedaj kupim zadevo s 5 letno garancijo.

Ganon ::

ismon1 je izjavil:

in Gorenjem pa vemo kako je zadnja leta...)


Ne, ne vemo. Ne poznam nikogar, ki bi imel težave.

ismon1 ::

Ganon je izjavil:

ismon1 je izjavil:

in Gorenjem pa vemo kako je zadnja leta...)


Ne, ne vemo. Ne poznam nikogar, ki bi imel težave.


Malo po forumih pretipkajte... Brat je imel z gorenjevo mikrovalovko probleme-mislim da je tri zamenjal (nove) in še pri tazadnji, ko se mu ni več dalo ukvarjat, so gumbi zamešani v smislu: moč=timer, on=off ...itd..

No, to je druga tema. Obljubil sem, da napišem o pranju s paro-nekak povzetek pogovora:

S paro peremo suho perilo, gre pa za krajše programe (15-30min), lahko peremo vse (bombaž, sintetiko, volno), celo naj bi, če se cunje skrčijo pri pranju npr. jih povrnilo v prejšnje stanje, naj bi bile bolj mehke, manj likanja, predvsem pa naj bi se uporabljalo za osveževanje (npr ob menjavi garderobe,...).

Največ pa šteje lastna izkušnja, tako da če ne pozabim, napišem ;)
Hvala za odgovore.

N0t0ri0us ::

Na zps so imeli test pralnih strojev. Kupi tisti članek za 3€, kar se pri 500€+ ne pozna veliko.

korenje3 ::

gorenje ima 5letne garancije.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Apple ::

A ma kdo kakšne izkušnje s kkšnim pralnim/sušilnim strojem, k ma že kkšn WiFi al pa RJ45 vtičnico?
LP, Apple

sisemen ::

ismon1 je izjavil:

s paro-menda je za osvežit cunje (se sprašujem, ali bomo to kdaj uporabljali).


Bos, ce bos srajce nosil. :)

Silvo ::

Gorenje je zakon.
Nobenih problemov,če pa slučajno rabiš kaki rezervni del čez leta,pa ga dobiš v vsaki vasi:)
Konec koncev,podpiramo SLO gospodarstvo ali ne?
Silvo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silvo ()

Gladi ::

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.

I__I ::

Gladi je izjavil:

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.


Kaj pa je bilo narobe? In kako to, da se jim je splačalo tolikokrat popravljat in da ga niso samo zamenjali?
A ste mogoče dobili nadomestni stroj za ta čas, ko je bil na servisu?

korenje3 ::

Gladi je izjavil:

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.


po moje je problem z uporabnikom, ne pa aparatom.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

nekikr ::

Meni je kolegica, ki tam dela, svetovala Panasonic. Podoben model kot si napisal. Zadeva je vrhunska, 5 let garancije je pa samo še češnja na torti.

Gladi ::

korenje3 je izjavil:

Gladi je izjavil:

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.


po moje je problem z uporabnikom, ne pa aparatom.

Če bi bila napaka na uporabnikovi strani bi vrjetno zavrnili servis, se ti ne zdi? Cvetka :)

sajmon ::

Gladi je izjavil:

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.


Pri nas doma imamo kar nekaj Gorenjevih naprav (pečica, plošča, pomivalec, sušilec).
Načeloma se naprave v garancijskemu roku (5 let) niso kvarile, razen pečica. Z njo smo imeli stalno probleme, na koncu sva toliko časa vztrajala, da dobila kupnino nazaj in vzela drug model. S to pa ni težav.

Izgleda pa, da je kvaliteta ravno tolikšna, da naprave preživijo 5 letno garancijsko dobo. Takšne izkušnje imam s pomivalnim in pralnim strojem.

Gladi ::

I__I je izjavil:

Gladi je izjavil:

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.


Kaj pa je bilo narobe? In kako to, da se jim je splačalo tolikokrat popravljat in da ga niso samo zamenjali?
A ste mogoče dobili nadomestni stroj za ta čas, ko je bil na servisu?

Ne se ne dobi nadomesti pralni stroj za vmesni čas. Zakaj ga niso zamenjali nevem, očitno nimajo takšne politike, je šlo pa kar precej zadev in ni šlo za konstantno isto napako( točno katere stvari se ne spomnim, je nekaj let od tega).

marvin42 ::

Vzami tistega, ki ima več garancije.
Mostly Harmless

;-) ::

Jaz sem vzel beko z inverter motorjem in senzorji zaznave vode itd. Pa mi ni zal tih je zelo pere super vode porabi malo. 5let garancije

bobobo ::

jaz tudi kupujem pralni stroj ker se mi je stari pokvaril, in sem nekako najbolj nagnjen k temu da kupim nekaj okoli 300-350€. Sam sem tudi gledal te inverterske motorje in ˝posebne˝ tehnologije bubble itd... in se mi zdi da je to vse skupaj precenjeno. Cena 500€+. Razlika hrupa motorja v nekaj decibelih, poraba elektrike...Nevem, ni me glih prepričalo. Crkne pa tak vsak odvisno na kako serijo naletiš ali kakšne si sreče oz nesreče :) Res pa je da perem 3-4x tedensko in večinoma sem uporabljal 30min hitri program.

Zdaj se mi nekako najboljše zdi kupiti nekaj z 5 letno garancijo. Gorenje se baje kvari na polno in v teh 5 letih je serviser vedno pri teb. Beko mi je bil kar velik adut, edino punci ni všeč :D
zdaj sem pa opazil v Big bangu Panasonica NA127VB5WGN in me je privlekla ta njegova drugačnost, ampak prvič slišim da panasonic dela pralne stroje :s ali je to povezano s tem, ko so kupili delež Gorenja in zdaj dela gorenje za njih? ...
kaj priporočate v tem cenovenem razredu? oz. vaše izkušnje?

borut_p ::

Miele se proizvaja v turčiji
Včeraj sem bil v eni štacuni in opazil da ima Candy po novem tudi let garancije. Mi je pa pralno/susilni od candya ravno nekaj crknil po 5letih

negot ::

Miele made in Germany, :)

borut_p ::

Bosch je tud kao germany - pa so samo tisti ki imajo neke kovinske vlozke not (za pomivalce sem se toliko izobrazil :)), ostali so pa tud v turciji. Tak da moras bit kar previden pri serijah - po vecini je turcija

francek1 ::

borut_p je izjavil:

Miele se proizvaja v turčiji
Včeraj sem bil v eni štacuni in opazil da ima Candy po novem tudi let garancije. Mi je pa pralno/susilni od candya ravno nekaj crknil po 5letih

Candy je shit na kvadrat! V mojem sem opazoval serviserja pri delu, odlomili so se kabli pri motorju in posledično elektroniki onemogočili regulacijo obratov, zato je razbilo pol kopalnice poleg pralnega stroja. Kabli nimajo nobene uvodnice, ampak so direkt obremenjeni na konektorju. Kot da bi se otroci igrali. Sramota!
No, pozneje sem nabavil Samsunga, ki pere s peno. Vrhunsko zadovoljen!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

korenje3 ::

uvodnice so zato da se kabel ne poreže v luknji, ne pa da drži obremenitev vleka. uvodnice imajo lahko tudi vlogo tesnenja pred vodo.

sicer pa naš candy že 20 let dela brez problemov. šit gor al dol. v njem se pa vsak dan pere 3x.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

francek1 ::

korenje3 je izjavil:

uvodnice so zato da se kabel ne poreže v luknji, ne pa da drži obremenitev vleka. uvodnice imajo lahko tudi vlogo tesnenja pred vodo.

sicer pa naš candy že 20 let dela brez problemov. šit gor al dol. v njem se pa vsak dan pere 3x.

Uvodnica ima tudi funkcijo prevzemanja mehanskih obremenitev kabla. Candy star 20 let je mercedes proti današnji sramoti.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

PacificBlue ::

Doma imam Beko pralni stroj približno 5 let in v tem času nobenega problema. Se je pa ta teden prelomila cev za odvajanje vode in ko sem jo želel menjati sem ugotovil, da imajo drugačne priključke,tam iz pumpe gresta dve cevi(zraven še ena manjša) čeprav mi je v Merkurju zatrjeval, da so vsi enaki. Bom moral stopit v stik serviserjem, ker tudi drugje na našem koncu jih ne prodajajo.
Imam pa slabše izkušnje z Candy, ker je spuščal vodo, Boschem in drugimi Gorenje aparati..

;-) ::

Jaz sem vse cevi rabil daljse 3m od originalnih in so mi dali v lokalni trgovini iz prve prave, tak da nevem kje imas problem cev za pralni stroj je cev za pralni stroj, cene pa kako šelno gor pa cao.

3man ::

Gladi je izjavil:

I__I je izjavil:

Gladi je izjavil:

Nej Gorenje izboljša svojo kakovost in bodo kupci sledili. Ne pa da kot naprimer v mojem primeru, 5- letna garancija in v tem času 8 na servisu.


Kaj pa je bilo narobe? In kako to, da se jim je splačalo tolikokrat popravljat in da ga niso samo zamenjali?
A ste mogoče dobili nadomestni stroj za ta čas, ko je bil na servisu?

Ne se ne dobi nadomesti pralni stroj za vmesni čas. Zakaj ga niso zamenjali nevem, očitno nimajo takšne politike, je šlo pa kar precej zadev in ni šlo za konstantno isto napako( točno katere stvari se ne spomnim, je nekaj let od tega).


Ce si imel res 8 servisov istega stroja potem bi lahko zahteval nadomestnega za cas servisa. Sicer pa je to res veliko... pa poznas vzrok okvar?

spawns ::

Mam ta pralni stroj od gorenja https://www.pricaraj.si/pralni-stroj-go..., peremo 2-3x tedensko in sem zaenkrat zelo zadovoljen z njim. Crknilo mi je vezje, vendar je serviser bil res človek na mestu, dal mi je veliko navodil, kako s pralnim strojem upravljati...nekatera sem poznal, druga ne..skratka dečko res na mestu. Drugih pripomb nimam, stroj dobro opere in je tih, ma pa 5 let garancije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spawns ()

driver_x ::

Za v vikend nabavil stvari od Gorenja (vsi aparati za kuhinjo in pralni stroj), misleč da bo OK, ker ne bomo uporabljali tako pogosto kot doma. Napaka! Po par letih fuč mikrovalovka (popravilo ni bilo mogoče), 2x pokvarjen hladilnik, razpadajoč pomivalni stroj. Da niti ne omenjam delovanja (v hladilniku jogurti, ki so bolj zadaj zmrznejo, pri vratih pa se pokvarijo, ker je pretoplo, pomivalni stroj je glasen kot sosedov traktor, ...) in "uporabniškega vmesnika" pralnega stroja in kuhalne plošče. Ne vem, a ne morejo enostavno prekopirati od kakega drugega proizvajalca, da bi bila zadeva vsaj približno uporabna. Podobne izkušnje imajo tudi vsi sorodniki, ki nabavili kaj od Gorenja. Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.

ismon1 ::

Ja, para je za srajce prat :)

V glavnem, odločitev je padla za panasonic. Hvala vsem za nasvete.

Bi si pa dovolil repliko na ''vzdržljivost''. Kar se tiče gorenja: gotovo je z gorenjem največ slabih izkušenj, ker, vsaj po moje, ti stroji še vedno procentualno prevladujejo v Sloveniji, kar pomeni tudi največ uporabnikov in največ okvar, tako da lahko vsak dobi soseda/brata/mamo... ki ima s strojem gorenje slabe izkušnje.
Je pa dejstvo, da je (tako kot veliko slo firmam) gorenju kvaliteta padla takrat, ko je moralo zaradi poceni kvalitetnih aparatov iz tujine preiti na cenejšo proizvodnjo. Mislim, da ne znamo narediti poceni in dobro in to je problem.

korenje3 ::

sammy73, ko si začel tisto z jogurti mi je bilo jasno da nabijaš. si navaden anti-gorenje troll.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

GTX970 ::

sammy73
Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.

Pod garancijo ti nimajo kaj potnih stroškov serviserja podturiti.

spawns
Crknilo mi je vezje, vendar je serviser bil res človek na mestu, dal mi je veliko navodil, kako s pralnim strojem upravljati...

Da ti niso pomotoma poslali Space shuttle ?

korenje3
Kvaliteta Gorenjevih izdelkov (kar lahko kupiš za Slo trg) vsako leto bolj ali manj: pada.

driver_x ::

korenje3 je izjavil:

sammy73, ko si začel tisto z jogurti mi je bilo jasno da nabijaš. si navaden anti-gorenje troll.


Če tebi ustreza Gorenje, ga kar kupuj. Drugače pa kapo dol, da bolje od mene veš, kaj se dogaja v mojem hladilniku. Ali mogoče tudi veš, kdaj mi bo tretjič crknil termostat?

GTX970 je izjavil:

sammy73
Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.

Pod garancijo ti nimajo kaj potnih stroškov serviserja podturiti.


Upokojenki so jih. In to večkrat. Očitno točno vejo, komu jih lahko in komu ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

Buggy ::

driver_x je izjavil:

Za v vikend nabavil stvari od Gorenja (vsi aparati za kuhinjo in pralni stroj), misleč da bo OK, ker ne bomo uporabljali tako pogosto kot doma. Napaka! Po par letih fuč mikrovalovka (popravilo ni bilo mogoče), 2x pokvarjen hladilnik, razpadajoč pomivalni stroj. Da niti ne omenjam delovanja (v hladilniku jogurti, ki so bolj zadaj zmrznejo, pri vratih pa se pokvarijo, ker je pretoplo, pomivalni stroj je glasen kot sosedov traktor, ...) in "uporabniškega vmesnika" pralnega stroja in kuhalne plošče. Ne vem, a ne morejo enostavno prekopirati od kakega drugega proizvajalca, da bi bila zadeva vsaj približno uporabna. Podobne izkušnje imajo tudi vsi sorodniki, ki nabavili kaj od Gorenja. Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.


Svasta! Jaz imam pa ze 11 let, od kadar smo se vselili v novo hiso vse od Gorenja...se kuhinja leseni del je Gorenje. Uporablja se pa aparate vsak dan...in nobenega crknenja al pa kej...ja neke tezave smo imeli s pralnim strojem star 15let pa se to je bila malenkost. Smo pa letos zamenjali stari Gorenje hladilnik star tudi 15 let pa ne zato ker je crknil ampak ker je bil ze cas za novejsega bolj varcnega in v zmrzovalnem delu smo imeli premalo prostora...spet smo kupili Gorenje NRK6193TX hladilnik in je res spica v samem vrhu po resitvah glede na ostale ponudnike...s ceno in garancijo pa sploh.


Tako da res ne vem kako imate eni take cudne nesrecne primere ...

driver_x ::

ismon1 je izjavil:

Kar se tiče gorenja: gotovo je z gorenjem največ slabih izkušenj, ker, vsaj po moje, ti stroji še vedno procentualno prevladujejo v Sloveniji, kar pomeni tudi največ uporabnikov in največ okvar, tako da lahko vsak dobi soseda/brata/mamo... ki ima s strojem gorenje slabe izkušnje.


Zanimivo je tole, da prej z ostalimi aparati nisem v cca. 20 letih imel nikoli težav, prav tako starši, ko pa sem kupil Gorenje, pa je v roku dveh letih prišlo do težav pri treh aparatih od petih. Zame je to dovolj jasen znak, da se je taki znamki za izogibati.

fosil ::

driver_x je izjavil:

Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.

Ta tvoja izjava pove vse.
Torej da nakladaš in ne govoriš resnice ter si želiš očrniti določeno znamko.
V garanciji ti seveda ne zaračunajo nobenih potnih stroškov.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

driver_x ::

fosil je izjavil:

driver_x je izjavil:

Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.

Ta tvoja izjava pove vse.
Torej da nakladaš in ne govoriš resnice ter si želiš očrniti določeno znamko.
V garanciji ti seveda ne zaračunajo nobenih potnih stroškov.


In ti najbrž poznaš prakso vseh serviserjev ter si bil vsakič, ko se je to zgodilo, zraven?.

Eno je, kaj smejo delati, drugo pa je, kaj počnejo v praksi. Sorodnica je bila takrat 80 letna gospa, ki so ji potne stroške zaračunali večkrat.

korenje3 ::

driver_x je izjavil:

korenje3 je izjavil:

sammy73, ko si začel tisto z jogurti mi je bilo jasno da nabijaš. si navaden anti-gorenje troll.


Če tebi ustreza Gorenje, ga kar kupuj. Drugače pa kapo dol, da bolje od mene veš, kaj se dogaja v mojem hladilniku. Ali mogoče tudi veš, kdaj mi bo tretjič crknil termostat?

GTX970 je izjavil:

sammy73
Sorodnici je npr. v garanciji kar naprej crkoval pralni stroj in za popravila je plačevala precej drage potne stroške.

Pod garancijo ti nimajo kaj potnih stroškov serviserja podturiti.


Upokojenki so jih. In to večkrat. Očitno točno vejo, komu jih lahko in komu ne.


ne vem kaj se dogaja v tvojem hladilniku, vem pa da dajaš nelogične izjave.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

driver_x ::

Kaj je nelogičnega v tem, da je temperatura v hladilniku porazdeljena zelo neenakomerno? Konec koncev so o tem poročali tudi drugi uporabniki tega foruma v eni drugi temi.

I__I ::

Lahko da vrata niso bila dobro zaprta?
Kaj so pa na servisu rekli da je narobe?

fosil ::

Očitno ste ti sammy73 in tvoji sorodniki eni najbolj nesrečnih ljudi pod soncem.
Ne samo da tebi in vsem tvojim sorodnikom kar naprej crkujejo vsi gorenjevi aparati po vrsti.
Poleg tega so se proti tebi in tvoji družini zarotili še gorenjevi serviserji, ki zaračunavajo stvari, ki jih drugim ne.
Da žalostne zgodbice o jogurtih niti ne omenjam.
Razumem da zaradi določenega razloga pač ne maraš gorenja, ampak take buče pojdi kam drugam prodajat.
Tako je!

3man ::

Amm, sem v najemu in nimam pojma kater vgradni hladilnik imamo a dogaja se mi enako kot samyju. Nekje zadeve zmrzujejo, jdrugje (visje) se kvarijo... hladilnik je pod pultom (nizek).
Tudi meni je bilo cudno ko mi je moja govorila o tem a drži in tesnila so ok...

korenje3 ::

pri hladilnikih se temperatura stabilizira v 1 minuti, če je hladilnik z ventilatorji. sicer pa v 5 minutah.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Ganon ::

V tej temi eni tako nakladajo, da glava boli. :))

floyd1 ::

Sicer offtopic, pa vendar glede Gorenja:
- poceni Gorenje pralni stroj kupljen ca. 12 let nazaj: brez problemov, 1x zamenjana črpalka (naredil sam, ca. 8 EUR stroška)
- draga Gorenje "design" pečica, touch upravljanje, kupljena ca. 11 let nazaj: brez enega samega problema
- bojler, predhodnik OTG 80, debelejša izolacija in elektronski termostat: 3x (mogoče celo 4x?, se ne spomnim več točno) crknila elektronika, enkrat le nekaj dni po servisu. Potem sem prosil za vgradnjo klasičnega termostata in (verjetno) dela še danes. Enkrat vmes crknila tudi oba grelca, nova sta prišla 14 EUR, zamenjal sem jih sam (suhi grelci).
- hladilnik (Pininfarina), takrat precej drag model: deloval je OK, le piskal je po nekaj letih tako glasno, da je bilo zelo moteče. Začelo se je še v garanciji (čisto tiho in nemoteče), potem je šlo precej na slabše. Dva moja kolega sta imela enake hladilnike in enak problem. Pač šrot serija z lepim dizajnom.

Povzetek: Pralni stroj in pečica sta delala super, hladilnik je kar fajn žrl živce a je vseeno vsaj deloval, bojler pa je bil za moje pojme pod vsako kritiko. Noro poceni rezervni deli. Ampak smo že res čisto offtopic.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
782181159 (1366) dope1337
»

Pralni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7319397 (2058) darkolord
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358154946 (3198) IL_DIAVOLO
»

Sušilni stroj in zamrzovalna omara

Oddelek: Loža
133273 (2763) Ganon

Več podobnih tem