» »

Kateri pralni stroj

Kateri pralni stroj

««
8 / 8
»
»»

ledd ::

Pozdravljeni,

da še jaz malo obudim tole temo tu. Pralni stroj je odslužil svoje, sedaj pa se obračam na vašo pomoč glede nakupa novega. Katerega bi priporočali cenovno od 200€ - 350€ raje manj. Glede na to da velikokrat slišim, da se preplačuje za znana imena.
Hvala že vnaprej za odgovore.

darkolord ::

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

slo_r ::

Zdravo! Zopet obujam temo :D ima kdo izkušnje s pralnimi stroji Samsung? Gledam recimo tega https://www.harveynorman.si/pralni-stro... (okoli cenovnega ranga kot je ta oz. + do 100 EUR max), morda Bosch? Za ta denar bi seveda želel dobiti kakovost, ki bo trajala, ne pa da bo vse skupaj crknilo takoj po garanciji ... Izkušnje iz Gorenja, kakopak :P prosim vas za mnenja in pomoč :D

slo_r ::

Nisva se razumela - luksuz gor/dol. Gre za potrošni material, zato vseeno želim za tako in tako ceno dobiti kar se da največ. Tudi Huawei ima poceni telefone, pa še ne pomeni, da so slabi? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slo_r ()

Ganon ::

Sem si ogledoval pralne stroje in se mi še najboljši nakup zdijo modeli od Gorenja. Tehnološko primerljivi ali še boljši od konkurence, lep dizajn in 5-letna garancija. Mnenja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

LeQuack ::

Ganon je izjavil:

Sem si ogledoval pralne stroje in se mi še najboljši nakup zdijo modeli od Gorenja. Tehnološko primerljivi ali še boljši od konkurence, lep dizajn in 5-letna garancija. Mnenja?


A so sploh še narejeni v Sloveniji?
Quack !

Hulio ::

Ali ima kdo izkušnje s pralnim strojem beko wtv8712xw?

IL_DIAVOLO ::

Ganon je izjavil:

Sem si ogledoval pralne stroje in se mi še najboljši nakup zdijo modeli od Gorenja. Tehnološko primerljivi ali še boljši od konkurence, lep dizajn in 5-letna garancija. Mnenja?


Jaz bi rekel samo to, da ko se sprehodis po trgovini in pogledas sam design, je gorenje dejansko edini, ki je narejen za slo trg. Tuje znamke imajo neke svoje oznake posameznih programov.

Saj se vsega navadis, ampak jaz sem vzel gorenje. Ja slišal in prebral vse najslabse od gorenja, ampak jaz sem zelo zadovoljen.

5 let garancije tudi ne dobis povsod. Bosch vem da sem gledal da ima samo 2 leti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
785183823 (207) cortez
»

Pralni stroj Beko - izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6224330 (2580) MIHAc27
»

Pralni stroj je crknil

Oddelek: Kaj kupiti
244536 (3570) darkolord
»

Nakup pralnega stroja BEKO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5930287 (24809) anjabebler

Več podobnih tem