» »

Mega sync

Mega sync

CyberPunk ::

Lahko kdo, ki je na Windows 7, pove, ce je zadnja verzija Mega sync klienta res stara priblizno eno leto (mislim, da je verzija 1.0.5) - ali pa samo meni ne zazna cesa novejsega?

Imajo oni sicer kaksen policy glede tega, koliko accountov lahko kreiras v enem "gospodinjstvu" (IPju)?

GTX970 ::

CyberPunk ::

Izgleda, da je ze 2.0.0, sem pobral z njihove strani in rocno posodobil.

CyberPunk ::

Ima kdo kakšno idejo, po katerem postopku bi se iz tega najenostavneje odvozlal:


Z zgornjo nastavitvijo, ki jo imam že od vsega začetka, mi Mega deluje kot npr. Dropbox in OneDrive, torej da se vanj (v njegov root) sinhronizira vsa struktura v izbranem lokalnem direktoriju in njemu podrejenih. Problem pa je zdaj, da če hočem dodati poljuben lokalni direktorij izven te strukture, mi ne bo pustil (vedno bo javil, da je izbrani Mega folder že sinhroniziran, ker imam tam pač nastavljen "/").
Torej... če umaknem zgoraj navedeni sync in potem ročno vso strukturo premaknem v poddirektorij (lokalno in preko browserja, torej na obeh straneh - po tem, ko pobrišem zgornjo nastavitev in preden dodam novo), pa potem na novo dodam, bo OK? Ne bi rad, da bi sprememba tega izvršila kakšno brisanje ali pa vse silne gigabajte pričela na novo syncati (zgolj zaradi premika cele strukture na npr. en direktorij nižje).

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106414 (11018) Morison
»

PhotoShop LightRoom vprašanje?

Oddelek: Programska oprema
215777 (4945) SkyEye90
»

Najboljši backup program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
123764 (3591) amigo_no1
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077084 (19220) CaqKa
»

Problem z programi za arhiviranje in backup

Oddelek: Programska oprema
52372 (2224) boula

Več podobnih tem