» »

Še ena čudna

Še ena čudna

zetko ::

Dons se lepo povežem na siol in pogledam hitrost: 115.200 kbps in to z enim kanalom na ISDN. Pogledam control center 1 kanal, na modemu tut sam ena lučka svet(za 1 kanal). X-files? :D

MadMax ::

V takem primeru se dvigni slusalko, ce imas res 2. kanal prost....

fiki ::

Nimaš razloga za veselje/žalost to je tut men pisal ka sm se prklopu z navadnmu 56K modemam. Prever sam kok ti dol pobira pa boš vidu da ni hitrejši
siki

||_^_|| ::

To so sam bučke ljubljenih winsow..nč resnga(nažalost:((

EnergY ::

To so samo neke glupe jajce windowsov.

Cr00k ::

hehe...šebula :))...tole je kr neki..jst tut k dl-jam ucas pokaze tak link da me kr pr src stisne k sam pomislm da bi tak link meu :))

Dax ::

To ni nič drugega, kot kompresija podatkov... če boš dl-ju en mega dolg txt fajl, ti ga bo mogoče vleklo s 15kilo... S hitro kartico, dvema linijama in mojim zyxlom sem prilezel do 490kbps... da pa ni bilo popolnoma nobene pohitritve, je pa samo po sebi umevno... sux pač...

matevzm ::

Kolikor se jaz spomnim, je to samo povezava po COM portu (virtualnem ali pravem) do modema. Kaj je naprej, se Win ne sanja. 115 je klasicni rate za serijski port.

zetko ::

Sej zdej spet normalno. Najbrž bil kkšb buggy al pa kej. 8-)

PaJo ::

Ja to je samo kao napisalo max komunikacijo med COM portom in modemom, pa ti to al nix ne pomaga pri dl-janju>:D

Drugace pa se meni zadnje dni na Siol-u pojavla to da se povezem na net, amapk zal ne dobim nobenega odziva od nikoder, kao da DNS-i nebi delali, potel pa se disconnectam pa se enkrat connectam pa je vredi, nix mi ni vec jasno, jezi me pa samo to ker brezveze porabim impulz in to 2x na dan krat 30 dni pa nanense nekaj na mesec;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

wind ::

Pajo meni se isto dogaja kot tebi.
Piši na Siol mogoče bodo celo kaj popravili. :)

zetko ::

Najbolš da kr pritožbo napišem >:D:D

Huey P ::

PA MENI TUD!!!
Danes še posebej. Sem šel v Outlook pa mi tolk zajebaval, da sem klical na SiOL pa vprašal ali je kaj narobe s strežnikom pa mi je rekel, da nič o tem nebi znal.

zetko ::

Tut men dons ni hotl maila dljat.....krneki...;((

Huey P ::

Pa zdej (17.03./19:00) sem poskušal pa mi je spet mail sral... Pa kaj ga jebejo tam???
..::DOOM III: The Legacy::..

zetko ::

Učer se mi še konktat ni hotl več nakonc....me prov ma da bi eno granato ke vrgu :'(

Huey P ::

Lepo bi prosu, če mi nekdo pošlje en E-Mail na boris.barac@siol.net !!
Ker sploh ne vem, če mi pošta dela.
Naj v zadevo napiše TEST!!!
Jebem ja SiOL.
..::DOOM III: The Legacy::..

Ribicija ::

SAj takšen test lahko narediš tudi sam. Pošto namreč lahko pošlješ tudi sam sebi in tako boš takoj videl če ti pošilja oz. sprejema pošto.

lp

Huey P ::

Ribicija najlepše hvala!
Pošta dela, le SiOL je kriv. Ne vem kaj to je ampak, ko preverjam pošto se moram večkrat povezati, da se poveže brez napak. To se dogaja zdaj že par dni!!!
..::DOOM III: The Legacy::..

ahac ::

SiOL pač!
Zamenjaj ponudnika!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Lara-K ::

SiOL je čist good, jest nimam nobenih problemov, od kar mam net ne vem ce me je dol vrgl 3 x.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

zetko ::

Morm defnitvno arnes dobit zdej k tole s kešem je shit...sam je pa speed bolši ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31037288 (16695) Primoz78
»

Internetni mrk po Sloveniji

Oddelek: Omrežja in internet
362852 (1271) Brilko
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42725930 (15641) Jakka
»

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14013343 (10820) Bakunin
»

SiOL paketi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534483 (3838) Loki

Več podobnih tem