» »

SiOL paketi

SiOL paketi

«
1
2

msmiha ::

Kako bi lahko dobil kar največ siol paketov?
Zastonj net>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Elemen_T ::

Naročiš pri prijateljih pri sorodnikih...sploh ni kak problem.
Samo nekaj pa nevem...kako sploh gre to...kar je po tvoje zaston net?

Lp!

msmiha ::

Sem že pri vseh naroču. Zastonj net je to da za ime pa primek napišeš nekaj brezveznega si izbereš en user name in password. Ne smeš jim pa poslat pisne pogodbe. Pol pa si lahko gor recimo gor 4.30 ur. Pol pa greš enkrat gor za 5.00 ur al pa še del, ker te ne morejo dol vrečt:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

eomer ::

A to resnično deluje???

eomer ::

A to resnično deluje???

Tr0n ::

Seveda.

msmiha ::

Pet paketov sem že naroču pa nisem dal niti ficka>:D:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

A ne plačuješ minutnega sistema (približno 1,2 sit ali 2.5sit na min)?

msmiha ::

Ne ker SiOL ma tak nareto da gre telefon in internet skup na eno položnico
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Justy ::

Kak ste pa tok sigurni da oni pol nc ne povecajo telefonski racun:|
...pol ko pride v zacetku meseca...za prejsnji mesec:P

msmiha ::

Naj ti nekdo drug razloži jas ti ne znam drugače kot sem že zgoraj:8)
SiOL je edini, ki ima klicno številko 0880 vsi ustali imajo klicno številko 0889 kar pomeni da se obračuna posebej internet in posebej telefon. Na SiOLovi pogodbi pa piše takole " Porabili boste 1 impulz ko boste se povezovali na internet, ustalo se vam bo štelo pri položnici za internet, ki vam jo bo poslal SiOL in ne Telekom ".
To pomeni da če jim ti ne pošlješ pogodbe ti ne morejo poslati položnice. Kapiš>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

mojsterpeter ::

Preizkušeno deluje!Sicer je pa tko: Siol ti računa za net poleg tiste tarife 2/1 sit/min še tolk in tolk na vsako uro; če pa pazljivo pogledaš na siol paket piše gor da je 5 ur popolnoma zastonj, 20 ur pa tako da plačaš samo impulze 2 ali 1 sit na min (ampak to velja samo če si poslal pogodbo) --> TOREJ:- vsak lahko izkoristi tistih 5 ur ki so popolnoma zastonj- nikar ne pošiljajte pogodb- tistih pet ur lahko potegnete na 6, 10 ali pa celo cel vikend - kako? ko ste porabli 4 ure pa pol al pa 4:59, uglavnem tok da te še pusti connectat in pol ostaneš gor še kokr hočeš dolgo; kolegi na slo-techu pravijo da je to najbolje narest v petek proti večeru pa si cel vikend gor- tel. račun ostane isti (morda ti samo siol nabije tisti začetni impulz ko se priklopiš gor ampak to je zanemarljivo)LP in dober val za surfanje vam želiPeter

msmiha ::

Hvala ti Ancient, da si jim to razložil.>:DZanima pa me če bi bil kdo tako dober in naročil par paketov na sebe in mi kakšnega poslal. Jaz ma še tri pogodbe od PCX v katerih je za 10 ur zastonj neta.>:DPa študiram še če bi na tisto firmo v kateri dela moj brat naroču enih 30 paketov in bi reku da jih bodo prilagali zraven novih osebnih računalnikov.:D Kaj pravite na to
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Cr00k ::

Kmal vam tole potegne...:)))....mal pozn sam ajt ok...:))))))))))))))))

mojsterpeter ::

msmiha: tut men jih bo počas zmankal, tko da ti nebi mogu pomagat..

msmiha ::

Hehe:D Jaz pa sem še jih naroču 6. Pa če bo še tistih 30 mi gratalo Pol pa bo neki zastonj neta.>:D Ravno danes sem enega že dobu. Trenutno pa uporabljam enega takega ko ma 10 ur zastojn mam pa še 2 taka8-O>:D:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tejo ::

Ej, do sedj sm podkuru dva SiOL paketa, pa me zanima, a ti ga pošlejo, če ga večkrat naročiš na ist nalov, le podatki so drugi (ime, priimenk).:|

PaJo ::

Pac probas, ce poslejo poslejo ce ne pac ne;(

Zagotovo pa nihce neve:8)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Izak ::

Js nisem dobu sem narocu na drugo ime in naslov isto! Ce ma kdo od vas ISDN in dve stevilki probejte narocit na vsako stevilko enkrat. Baje vodijo evidenco po klicni stevilki ki jim jo poves ali se motim? :D

msmiha ::

To sploh ni res jas sem že 3 pakete tak dobu pa sem dal isti telefo isto ime in primek pa isti naslov. Edina for je da ne smeš naročit prek neta, ker ne boš dobu dvakrat na isto morš poklicat 100% dobiš. Najboljš pa je če pokličeš za vsak iz drugega telefona, ker pri meni sosi že zapolnali telefonsk.:8)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tejo ::

Hi! Jset sm zdejle prek net-a naroču SiOL paket, pa me zanima če lahko daš številko od mobitela (jest sm jo dv), a more bit "domača".:|:|:|

msmiha ::

Če pokličeš pa naročiš ne velja telefonska od mobitela. Mislim pa da prek neta bi mogla tudi mobitel telefonska velat. Saj te itak nikol ne pokličejo al pa kaj taksga. Pa še noben ti ne more rečt, da ne velja! Piše pa tut nikir:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Ark4nge| ::

Hja, jst sem naroču Siol paket in sem gor že več kot 20 ur brez poslane pogodbe (!). Na siolovi servisni strani pa se mi ure kar zapisavajo, tudi pod Izdani računi imam že kao raču za december!!
Zdej čakam in se bojim kdaj pride poštar!!
Kaj mislite?;(:'(
Višje! Hitreje! Močneje!

MRB0rYS ::

Bolš da bežiš pred poštarjem poznam enga k je dobu račun pa še tolk ni bil gor k mu garantirajo zaston|O
b0rys

tejo ::

Kako je SiOL počasen. Že dva dni uporabljam SiOL paket, pa ma servis.siol.net piše, da sem bil do sedaj na internet skupaj 1.19h.:|:|:|

msmiha ::

Nič se nebojte poštar vam ne bo izstavil nobenega računa, če niste poslali pogodbe. Drugači pa to foro piše tudi v prejšnem ali pa predprejšnem Jokerju
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tejo ::

Potem je pa vredu, ker sem zdej že kakšnih 25 ur gor.8-)8-)8-)

msmiha ::

Samo en vprašanje. Kaki paket si si izbral, da si lahko tako dolgo gor? Eni ludi majo pa res sraje!!!:)):O
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ANLASER ::

stvar funkcjunira samo kako dolgo bo se slo zastonj:\

tejo ::

Pr....!!! Nočjo mi več SiOL paketa poslat! Zarad nih sem mogu kupit Amis paket za jurja, da sem zdej lahko en teden na net, pa še telefon moram plačvat. Če še ne veste, ne maram naročnine, pa tistih prekltih položnic, zato morm nekak skoz pridt. Če mi lahko zrihta SiOL paket, na mi pove.:(:(:(

msmiha ::

Ne boš verjel ampak jaz sem jih že 7 naroču sedaj pa tudi ne morem nobenega več, ker so si začeli zapisovat;((
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

freserovski ::

Ma kaki ne pokličejo!>:D
danes so me poklicali, sem mel zegn da se je mama oglasla, sem naročil na fake name.
pa so poklicali, kaj je zaj to?:\
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

eomer ::

Folk a ste kake visoke racune dobival k ste siol pakete tko nma velik uporabljal, mislm za december tel. reacune!!!

:))8-)|O

iCe ::

Hellow!

Se ena pripomba z moje strani. Zadevo sem slisu od frendice ki je do sedaj ze ene 3 pakete pokurla. Dogaja pa se ji to, da se sedaj ne more vec connectat s svoje stevilke, ceprav uporabi nov paket oz. ce ima se kaj preostalega casa. Je mozno, da na siolu monitorajo s katere stevilke folk klice (gotovo je to mozno, ce delas pi*darije) in da imajo shitlisto stevilk, s katerih je folk porabil ze par paketov in se nikoli poslal pogodbe? Mislim, da je skoraj gotovo tako, glede na to, da se je ze dogajalo, da so s siola klicali domov ljudi in jih sprasevali, ce mislijo kaj poslati pogodbo. Zdi se, da niti siolovci niso zabiti .... hm hm ....

LP, iCe

freserovski ::

Ne! Mi smo dobli čisto normaln naslov, tako kot ponavadi, sam to ko so me klicali domov, to me skrbi, da me nebojo kaj zajebaval, upam da ne:'(
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

tejo ::

Če so SiOL paketi vezani na tel. številko, potem zame ni problema (kup številk), če preverjajo naslov, potem bom začel naročati preko sorodnikov, znancev itd. Naslov vsekakor preverjajo, ker mi nočejo poslat SiOL paketa. Telefonska številka? To pa še ne vem.

Elemen_T ::

Ravno danes sem odkril lepote siola...sicer pa sem dobil že 2 paket (pri prvem sem znoru in stran zagonu vse, spomnim se namreč reklame "Zastonj internet"...nič ni zastonj mater jim)...

Pa nekaj ne vem: Ali imam "zastonj" 5ur, ali 5 dni (kolikor pač), na onem listu namreč piše da moram pogodbo poslat v roku 5 dni.......

Lp

PaJo ::

Zastonj mas 5 ur popolnoma, potel pa ti pa dela se nadaljnih 15 ur zagotovo , se pravi 20 ur, kar pa porabis vec pa je tvoja sreca in siolova nesreca:D
Kar se pa tice povisanih racunov za telefon sem jaz nekaj sumljivega dobil prejsni mesec, ko sem uporabljav par paketov in je telefon narastel kar za kaksnih dodatnih 600 impulzov in zato krvimim mojo uporabo paketov. no mocno upam, predvsem v vase dobro, da to ni res, samo jaz sem rekel da paketov ne uprabljam vec>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Elemen_T ::

???
Pajo: Koliko pa si uporabljal Siol?...0880 številka je in mora biti 100& obračunana na siolovem računu...

btw...kaj pa drugi? Ste dobili čudne račune ali ne?

PaJo ::

Hm... ja vem da bi naj bila ta cifra popolnoma zastonj, samo ce dobivas konstanto telfona med 8 in 9 jurji, potle pa en mesec, v katerem pac izjemoma uporablajs siol pakete(mislim da sta bila dva), dobis 14 jurjev telefona, ziher nekaj ne more biti ok.. a ne??? Ker uprabljav pa sem jih kar fajn prekomerno, pac dokler me ni samo disconnectalo:D

Ja no, jaz apc povem da se nebo kdo drug preesenecen razen mene;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

YiMMi ::

emmmm.-..
Mesecmno imamo telefona nekje 8-9k...
V decembru sem si zrihto
4cd je siola..../se pravi 20 ur(recimo da sem jih uporabljal v cenejsi tarifi po 7 uri..
20 x 1300=2600..torej p neki logiki bi mogo mit nekje 2 cuka manj telefona...
pred dnevi pa je prisla poloznica za 11800SIT...Tu nekaj smrdi...;((
nevem ne...
;((SIOL SUCKS;((

Elemen_T ::

O ti sveta marija.
Jaz sem danes že okoli 10h online.

Samo če si porabil 40h pa si imel za par jurjev več telefona...to ni problem...na arnesu te to pride ravno okoli 8000 SIT...če me tukaj pride to 3k...ni problema....ali le ni tako?

Elemen_T ::

Jim: Ti praviš da je 80h neta 2600 SIT? Lepo bi bilo to ja ja :)

msmiha ::

Domov sem dobu 5.000 položnico tako kot ponavadi. Porabil sem pa 5 SiOL paketov vse skupaj 50 ur>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

mojsterpeter ::

jest sem porabu novembra pa decembra 5-10 paketov na mesec pa sem mel račun 4-5k sit..

sifu ::

in pol ce se konektas u petek prot veceru..si lohk ceu vikend gor? :) noro....in pol te ceu vikend ne more nobeden poklicat na telefon oziroma ti njega

Elemen_T ::

Saj obstajajo mujoti...sploh ni blema..pri nas je navadna linija itak sam še za net ;)

mojsterpeter ::

pri nas pa ostane en kanal frej pr ISDN..

msmiha ::

Pri nas pa ne ostane ni fraj. Kaj ste opazili danes ka s SiOLom meni se je konektalo zjutraj in opovdan samo za 28.000b:| Pa je blo ful počasi. No ja sedaj je pa zopet vse po starem 56.000b:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Elemen_T ::

msmiha: 56kbps...pa se mi zdi da je največja propustnost v SLO 54kbps....?

Lp
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dražji klicni dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
577674 (6464) kriko1
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411873 (7905) swalow
»

Zastonjski siol paket...

Oddelek: Pomoč in nasveti
101221 (1054) OZZY
»

Siol paketi

Oddelek: Omrežja in internet
181558 (1362) tejo
»

A sem nategnu SIOL??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544013 (2250) Izak

Več podobnih tem