» »

Telekom+SiOL=TV+internet+telefonija

Telekom+SiOL=TV+internet+telefonija

shock ::

A ste opazili zakaj SiOL sploh ponuja 2Mbit in 4Mbit za fizične osebe? Marsikomu je 1Mbit čist dovolj. Zdaj Siol hoče naredit konvergenco. Baje konec leta hoče SiOL tržiti še s televizijo in pogoj za televizijo je najman 2Mbitna linija. Skratka se obeta še zanimiv boj za TV. Stvar naj bi bila še boljša kot navadna TV in naj bi imeli ene 100 kanalov plus še video na zahtevo. Kakovost slike se bi gibljala kakovost VHS kaset. Meni osebno ta rešitev pride prav, kajti jaz ne živim v mestu in tam okolici nimamo nikjer kabelskega operaterja. Za tiste ki živijo v mestu ta rešitev se ne zdi smiselna. Kaj pravite vi. A je kakšen med vami kjer se bo presedel iz kabelskega TV-ja na interaktivno intenretno TV?

Zheegec ::

Meni se to zdi ok, samo problem je da nimamo ne možnosti kabla ne ADSL, tako da lahko SIOL ponuja neverjetne hitrosti in oh in sploh, pa meni to nič ne pomaga ;(( Naj najprej to uštimajo, potem se pa zaj**avajo z interaktivno TV.
Sploh pa; če bi imel ADSL ne bi gledal TV, ampak bi bila linija obremenjena zaradi DL in ta TV je brezveze ker ne deluje dobro če imaš še DL v ozadju.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

frenk ::

jest mam itaq zaston kablsko...so mi pozabl položnco poslat:D

[BISI] ::

Ob novicah, ki pravijo, da bo Telekom prevzel Telemach in se resno spustil v boj tudi na podrocju kabelske televizije, se clovek vprasa, zakaj ima nasa drzava Ministrstvo za informacijsko druzbo in Agencijo za telekomunikacije, radiodifuzijo in posto...

Narcos Satanicos ::

za izgled...

Blisk ::

Prodajajo mačka u žaklju, kot sem že napisal v sosednji temi.

shock ::

Zakaj pa? V ameriki ta stvar funkcionira.

[BISI] ::

Kdo lahko potem Telekomu in SiOLu sploh se konkurira?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [BISI] ()

frenk ::

zakva bi mu pa sploh mogu kdo konkurirat?...dokler ma take cene sem jest čist zadovoln:D

shock ::

Saj bomo lahko vidli več kanalov kot na kabelski.

frenk ::

shock:ja sam rabš 2Mbit večjo linijo, poleg tega pa še dodatno stane...torej cena večje linije + cena storitve...ne hvala:D

Tarzan ::

Ne!
2Mbit lahko, kot sem jaz razumel še vedno uporabljaš in hkrati gledaš digitalno TV prek siola. Za kabelsko namenja Siol drug del žice. Mogoče sem tudi narobe prebral.

Me ne moti, dokler so cene take >:D

shock ::

Iskreno povedano še jst nevem kako bo s tem.

zupe ::

Jest pa mam obljubljeno da bom internet TV testru v testnem obdobju

shock ::

kako pa ti je uspelo?

zupe ::

službeni adsl

shock ::

Heh. A samo uslužbencem dajajo testiranja? Tud jst bi rad testiral, vsaj rad bi imel RTVSLO 1,2, pop, a-kanal in eurosport in nič več. A se da kaj zmenit?

zupe ::

kokr je men znano jih bo testeralo okoli 100 naročnikov žal ne odločam jest programi, ki so pri meni na voljo so pop, a-kanal, tevepika, leonardo, bbs word, rtvslo 2

[BISI] ::

zakva bi mu pa sploh mogu kdo konkurirat?...dokler ma take cene sem jest čist zadovoln


Se dobro, da ima EU svoje pogoje...tako da sem jaz tudi zadovoljen. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65956357 (16681) dinozaver7
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036428 (15835) Primoz78
»

kabelski internetnet VS. ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
876774 (5095) Soprano
»

IP-TV

Oddelek: Omrežja in internet
251954 (1363) Tody
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017525 (5726) Narcos Satanicos

Več podobnih tem