» »

Problem z Networx programom

Problem z Networx programom

Unknown_001 ::

Uporabljam sledeči program za spremljanje porabe 3G interneta in do sedaj mi je vedno kazal neke logične cifre, ki so se skladale z meritvami naprave s katero sem izvajal Thetering-dostopna točka. No zadnja dva dni pa je pokazal izjemno čudno visoke številke, iz prej ko je bila vsota downloada celih treh mesecev okoli 7GB mi je poskočilo kar za 70GB ???, kar je praktično nemogoče, da bi tako številko dosegel, sploh pa v tako kratkem času. Eden od izpisov mi kaže da sem v eni uri imel za 13GB prometa, kar pa mi nikakor ni šlo v račun, saj tudi ko sem računal teoretične možnosti za tako hitre prenose sem takoj ugotovil da gre za neko abnormalno meritev, poleg tega pa sem v tistem dnevu od večjih prenosov zgolj downloadal zadnjo različico Adobe Flash player, neko Liinux distribucijo in Virtualbox v katerem sem hotel zadevo stestirati. Vse skupaj maximalno okoli 1GB. Glede na vse skupaj se sprašujem kje bi bil problem.

Posumil sem tudi na to da je ta Networx narobe konfigururan, ker sem zadevo zgolj pustil na default in se nisem preveč ubadal z njo, kot le to da sem spremljal porabo podatkov, s katerimi sem mesečno omejen.

Kakšen nasvet ali mnenje?

PS. Virusi ali malware so izključeni, ker tudi v teoriji ni možno pri meni takega downloada doseči+ polni pregled v Safe mode z Malwarebytes, Avast in celo z Avira rescue CD ni našel ničesar.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eTRAYz (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Strojna oprema
57072577 (12825) misek
»

NAS - samogradnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9817549 (13790) cekr
»

Računalniška poraba električne energije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13733084 (26633) oemdzi
»

DS18B20, meritve v mraziščih (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
828545 (7060) TESKAn
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075270691 (66906) beta1

Več podobnih tem