» »

Nošenje burq/hijab v Sloveniji

Nošenje burq/hijab v Sloveniji

1 2
3
»

Brane22 ::

[D]emon je izjavil:

Brane22 je izjavil:


Poleg tega je vprašanje objektivnosti ocene o nečem, v kar si vzgojen in od otroštva prisiljen.


Slovenceljni ocitno vzgojeni in od otrostva prisiljeni v malomescanski idiotizem. :)


P*rej biu reku da je to posledica poročanja v krogu familije skozi generacije.

[D]emon ::

A torej pravis, da si redneck ?

Ali ti samo funkcioniranje kot normalen clovek dela problem ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Vanich ::

Aston 11: "Nope. Islam je bil v Sloveniji še pred prvim muslimanom in mi ni treba nikamor."


What? A lahko malo razložiš tole?

Brane22 ::

DarkSite je izjavil:

Tukaj se lahko napiše še 1000 strani pa se ne bo nič spremenilo.

Zakaj recimo avtor te debate ne sproži referendum oz. začetek zbiranja podpisam zanj, da se ljudje opredelijo o tej temi. In potem bo stekla javna debata. Če bodo ljudje ZA, potem naj se sprejme podobno kot v Franciji.


Zato, ker bo tak referendum takoj "v nasprotju z ustavo".

Meni so ta natepavanja politično ultrakorektnih levičarjev že presegla vse meje.

Po eni strani si kreten če ti je recimo Končita Klobasa Wurst odvratna šala, po drugi strani si kreten, če ne sprejmeš brez pripomb skupino, ki označuje ženske na poseben način.

Whatever.

[D]emon je izjavil:

A torej pravis, da si redneck ?

Ali ti samo funkcioniranje kot normalen clovek dela problem ?


Glede na to, da so "normalni ljudje" v glavnem neuporabno meso, bi prej reku da slednje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Če jaz ne smem lajat na policije in jih žalit na razne načine, se niti ti ne smeš gol sprehajat naokoli.
Logična napača, slipery slope imo.

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Če jaz ne smem lajat na policije in jih žalit na razne načine, se niti ti ne smeš gol sprehajat naokoli.
Logična napača, slipery slope imo.

To ti misliš. Pa se motiš. Za nekatere stvari smo se pač odločili, da se ne spodobijo. Zaradi mene jih lahko črtamo. Ampak jih potem res črtamo, vse. Ne pa samo tiste, za katere navijajo tisti z večjimi kamioni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

BigWhale ::

krneki0001 je izjavil:

Pri nas v črnučah so bili trije (2 tipa in ena ženska) pred kakim letom, sedaj jih je nekje 15 (preštetih tako čez prst), od tega vsaj 6 sedaj že visoko nosečih žensk.


Jaz ti predlagam, da se cim prej skrijes! Kaksna izmed teh nosecih zensk ima lahko clo dvojcke!!!

Aston_11 ::

Vanich je izjavil:

Aston 11: "Nope. Islam je bil v Sloveniji še pred prvim muslimanom in mi ni treba nikamor."


What? A lahko malo razložiš tole?
Religije so bile v sloveniji pred prvim muslimanom in versko nasilje tudi.

Utk je izjavil:

To ti misliš. Pa se motiš. Za nekatere stvari smo se pač odločili,
Lepo da ste se odločili, še lepše je, da lahko meni za vaše odločitve dol visi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Vanich ::

Aston_11 je izjavil:

Vanich je izjavil:

Aston 11: "Nope. Islam je bil v Sloveniji še pred prvim muslimanom in mi ni treba nikamor."


What? A lahko malo razložiš tole?
Religije so bile v sloveniji pred prvim muslimanom in versko nasilje tudi.

Utk je izjavil:

To ti misliš. Pa se motiš. Za nekatere stvari smo se pač odločili,
Lepo da ste se odločili, še lepše je, da lahko meni za vaše odločitve dol visi.


Nisi rekel "religije", rekel si "Islam". Ne se zej vadit.

Utk ::

Lepo da ste se odločili, še lepše je, da lahko meni za vaše odločitve dol visi.

Meni pa dol visi, če tebi dol visi. Nikjer v Evropi se ne boš gol sprehajal po mestu. V Ameriki pa še manj.

DarkSite ::

Brane22 je izjavil:



Zato, ker bo tak referendum takoj "v nasprotju z ustavo".

Meni so ta natepavanja politično ultrakorektnih levičarjev že presegla vse meje.



Ok, torej glede na poste je večina proti temu.

Torej kaj zdej narediti?

Če je referendum pade zaradi ustave. Če bi bil sprejet direktno zakon verjetno tudi pade zaradi ustave :) Smo lockani :)

Rešitev?

s6c-gEL ::

Go-ahead je izjavil:

Javna izjava premiera Avstralije - brez dlake na jeziku.




Muslimani ki bi radi živeli po islamskim zakonih, so naprošeni, da zapustijo Avstralijo. Avstralska vlada poskuša preprečiti potencialne teroristične akcije. MIGRANTI SE MORAJO ADAPTIRATI IN NE AVSTRALCI. To je to, pa če vam to odgovarja ali ne. Sit sam tega da naš narod skrbi, da ne bi morda užalili nekatere posameznike ali njihovo kulturo. Od terorističnega napada v Baliju do danes, opažamo vse več patriotizma pri večini Avstralcev. Ta naša kultura je nastala pred dvesto in več leti, s težkim delom in trudom in zmagami več milijonov žena in mož z željo po svobodi. Govorimo pretežno ANGLEŠKO, in ne špansko, libanonsko, arabsko, kitajsko, japonsko, ali kateri drugi jezik. To pomeni, da, če želite biti del naše družbe, se naučite naš jezik! Večina Avstralcev veruje v Boga. To ni neka krščansko desničarska smer ali politično vsiljeno, to je DEJSTVO, ker so ta narod, to se vidi iz dokumentov, osnovali možje in žene krščanske vere, po krščanskih principih. Zato so v naših ustanovah in šolah krščanski simboli. Če je Bog za vas žalitev, vam predlagam, da si izberete nek drugi del sveta za vaš dom, saj je ta Bog del naše kulture. Mi vam vašo vero dovoljujemo in vas ne sprašujemo, zakaj verjamete vanjo. Želimo samo, da to sprejmete in da živimo skupaj v harmoniji, miru in veselju.
Tukaj je naša domovina, naša dežela in naš način življenja, kjer vam omogočamo in dovolimo, da v vsem tem uživate tudi vi. V kolikor pa ne želite vključiti v ta sistem, se ne prenehate pritoževati, protestirati in žaliti našo zastavo, našo čast, našo vero, naš način življenja, vam iz vsega srca priporočam, da svojo svobodo, ki jo imamo tukaj v naši državi izkoristite in svobodno zapustite našo državo. Če ste tukaj tako nesrečni, pojdite iskat svojo srečo drugam.

Nismo vas prisilili priti sem. Prišli ste na svojo željo. Torej, morali se boste prilagoditi nam, saj ste to državo sami izbrali za svojo, mi smo pa vas sprejeli brez predsodkov.

Predsednik vlade Kevin Rudd, Avstralija

No, ali ima prav ali ne ?

Ima prav.
Meni gre ta levičarski muktikulti, ki se ga gre Eu na bruhanje.
Rezultatov ne dosega, edino eno maso musličev, ki živijo v svojih enklavah tako kot so živeli njihovi starši kameltrajberji pred 100 leti v puščavi je sproduciral.Eu od tega nima nič, razen mase fanatičnih ljudi, ki terorizirajo domačine, ji ležijo na grbi in jih mora hraniti.

When in Rome, do as the Romans do.

Ampak ne, oni gonijo svoje in pričakujejo, da se bodo domorodci prilagodili njim.
Jaz bi tudi rad na Islandiji govoril po naše, vendar če te nihče ne razume začneš po njihovo.

Sem za to, da se vsakega takega, ki misli furati po svoje (kot tile) naloži na letalo in pošlje nazaj v njegovo domačo državo, islamski raj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Aston_11 ::

Vanich je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Vanich je izjavil:

Aston 11: "Nope. Islam je bil v Sloveniji še pred prvim muslimanom in mi ni treba nikamor."


What? A lahko malo razložiš tole?
Religije so bile v sloveniji pred prvim muslimanom in versko nasilje tudi.

Utk je izjavil:

To ti misliš. Pa se motiš. Za nekatere stvari smo se pač odločili,
Lepo da ste se odločili, še lepše je, da lahko meni za vaše odločitve dol visi.


Nisi rekel "religije", rekel si "Islam". Ne se zej vadit.
Če hočeš razumeti, boš razumel, če nočeš, pač nočeš. Islam je očitno simbol za zajebancijo, religije delajo zajebancijo, ergo smo imeli Islam že pred prvim muslimanom, samo da so verske norije zganjali takratni verniki, ki so držali večino. Ni point v islamu, point je v zajebanciji religij, čeprav v tej temi skačete zgolj zaradi islama, dejstvo pa je, da trenutno večina zganja islam nad muslimani. Vadenje ali ne vadenje, paranoja je na vaši strani.

Utk je izjavil:

Lepo da ste se odločili, še lepše je, da lahko meni za vaše odločitve dol visi.

Meni pa dol visi, če tebi dol visi.
Lepo, to je pač demokracija in prav je tako. Meni dol visi zaradi težav, ki jih imate z burkami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Aston_11 ::

DarkSite je izjavil:

Rešitev?
Kjer ni problema, tudi rešitev ni potrebna. Rešitev je, da se izobrazite, da ne boste ozko gledali na družbo, v kateri živite, da boste dojeli, da družba ni ozkost izpred domačega praga, temveč, da ste del širšega sveta, v katerem ni potrebe po nepotrebnem omejevanju in prepovedovanju.

s6c-gEL ::

Aston_11
Vaše perverzne želje me ne zanimajo.

List of social nudity places in Europe @ Wikipedia

btw, rodil si se gol, ti perverzneš !

Aston_11 ::

s6c-gEL je izjavil:

Aston_11
Vaše perverzne želje me ne zanimajo.

List of social nudity places in Europe @ Wikipedia

btw, rodil si se gol, ti perverzneš !
In gol grem pod tuš in na ženo, kar pa nima veze z željo nekaterih, ki bi me pošiljali golega po mestu, kjer bi v določenem krogu ljudi, ki jih je strah burk, zbudil perverzno željo, ki bi jo zakrili s tem, da bi me strpali v institucijo, sami pa bi masturbirali na pravkar videno goloto v zasebnosti štirih sten ali pa na prvem javnem wcju, nato pa kričali o svoji večverdnosti, nezmotljivosti in spoštovanju pravic drugih.

Zagor_tenay ::

Kjer ni problema, tudi rešitev ni potrebna. Rešitev je, da se izobrazite, da ne boste ozko gledali na družbo, v kateri živite, da boste dojeli, da družba ni ozkost izpred domačega praga, temveč, da ste del širšega sveta, v katerem ni potrebe po nepotrebnem omejevanju in prepovedovanju.


your mind is so open that your brain will fall out

Utk ::

Jap, prav neverjetno kako zahojeni so lahko ti strpneži.
Po moje niti golota niti nindža uniforme niso glih stvar, ki jo bi lahko rešili zakoni, ampak če boste lajali na vsakega, ki mu to ni všeč, pač niste nič boljši od njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Invictus ::

[D]emon je izjavil:


Slovenceljni ocitno vzgojeni in od otrostva prisiljeni v malomescanski idiotizem. :)

Pravzaprav bi moral temu reči vaško-cerkveni idiotizem. Prisoten tudi v mestih.

Avstralski PM ima pa jajca. Svaka čast ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

#000000 ::

Ko bo vsa EU, USA in Rusia požegnalo tole pokrivalo pol ni problema.

111111111111 ::

Invictus je izjavil:


Avstralski PM ima pa jajca. Svaka čast ...


Se strinjam s trditvijo in mu dam popolnoma prav.

Ampak tudi Avstralci niso ravno angeli in so domorodce prisilili, da so sprejeli drugačno vero in jim vsilili jezik in kulturo. Pa saj so Slovane tudi pokristjanili z ognjem in železom. :)

Sedaj bodo pa muslimani spet malo spremenili obličje držav.

Mislim, da so najbolj škodljive burke, ki se jih gredo naši pajaci v parlamentu. To nas bo prej pokopalo, kot pa tistih nekaj verskih fanatikov.

Invictus ::

111111111111 je izjavil:


Ampak tudi Avstralci niso ravno angeli in so domorodce prisilili, da so sprejeli drugačno vero in jim vsilili jezik in kulturo. Pa saj so Slovane tudi pokristjanili z ognjem in železom. :)

Ne boš verjel, ampak avstralska vlada se je aboriginom opravičila.

Zdaj jih tretirajo bistveno bolje in jih tudi pustijo pri miru.

Je pač del njihove kulturne in turistične ponudbe. Nekaj kar dela Avstralijo zanimivo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Oberyn ::

Zanima me, kako poteka legitimacija v takem primeru. Ko uradna oseba izvaja legitimacijo, mora zakrinkana oseba sneti kapuco in moški (npr. policist) si mora ogledati njen obraz (ali njegov, pod kapuco je lahko seveda tudi moški, včasih pride prav in ni nikjer prepovedano... oh, ali je?). Pri prehodu meje seveda tudi. Drži?

Podobno pri neuradnih legitimacijah, kjer se moramo izkazati, npr. v banki, na pošti pri dvigu osebnih pošiljk, v knjižnici (da, v Kranju imamo ne tako redke legitimacije v knjižnici, zaradi baje zlorab izkaznice, težak kriminal...). V vseh teh primerih sname kapuco, drži?

[D]emon ::

Invictus je izjavil:


Ne boš verjel, ampak avstralska vlada se je aboriginom opravičila.


Ker opravicilo pri cem takem blazno zaleze:

Stolen Generations @ Wikipedia
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zagor_tenay ::

zaskrbljujoče je to, da so ti wahabiji, ki so se pojavili po naših mestih bošnjaki, ki naj bi bili manj ekstremni. Kaj bo šele potem, ko nam bodo levičarji sto tisoč arabcev, pakistancev, afganistancev uvozili, da nas "obogatijo".

Invictus ::

[D]emon je izjavil:

Invictus je izjavil:


Ne boš verjel, ampak avstralska vlada se je aboriginom opravičila.


Ker opravicilo pri cem takem blazno zaleze:

Stolen Generations @ Wikipedia

Veliko ne, ampak boljše kot nič.

Zavedajo so problema, in so ga rešili na način, ki je edini možen.

Žal se za nazaj ne da nič popraviti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vanich ::

Invictus je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Invictus je izjavil:


Ne boš verjel, ampak avstralska vlada se je aboriginom opravičila.


Ker opravicilo pri cem takem blazno zaleze:

Stolen Generations @ Wikipedia

Veliko ne, ampak boljše kot nič.

Zavedajo so problema, in so ga rešili na način, ki je edini možen.

Žal se za nazaj ne da nič popraviti.


Lahko bi jim dali licence za kazinoje, kot v USA indijancem. :D

Go-ahead ::

Sam, tudi podpiram izjavo avstralskega predsednika.
Vsem drugače mislečim, pa še tole vprašanje:

Ali ne ravno ljudje drugačnih veroizpovedi ali kultur po pridobitvi zatočišča v obljubljenih deželah, v katerih pričakujejo, da so gostitelji strpni do njihovih drugačnih vrednot, v državi gostiteljici ustanavljajo manjše državice, v katerih ni prostora za gostitelje?


Ali je spodnji paste nestrpnost?

[D]emon je danes ob 09:27:04 izjavil:
Brane22 je danes ob 09:24:26 izjavil:

Poleg tega je vprašanje objektivnosti ocene o nečem, v kar si vzgojen in od otroštva prisiljen.


Slovenceljni ocitno vzgojeni in od otrostva prisiljeni v malomescanski idiotizem. :)


P*rej biu reku da je to posledica poročanja v krogu familije skozi generacije.

Utk ::

Če ima kdo probleme z redneck zahojenimi slovenceljni, mu predlagam, da se za par mesecev preseli v Švico, Francijo, Avstrijo, Nemčijo ali kakšno podobno državo s katero nimamo nič skupnega. Da bo spoznal, da so Ambrušani za njih višek strpnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

krneki0001 ::

Utk je izjavil:

Če ima kdo probleme z redneck zahojenimi slovenceljni, mu predlagam, da se za par mesecev preseli v Švico, Francijo, Avstrijo, Nemčijo ali kakšno podobno državo s katero nimamo nič skupnega. Da bo spoznal, da so Ambrušani za njih višek strpnosti.



Niso tok razgledani, da bi videli čez meje te države. Sploh ko bi naše levičarje postavil v Švico bi bilo zanimivo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Vajenc ::

Go-ahead je izjavil:

Javna izjava premiera Avstralije - brez dlake na jeziku.
...

Ta zavajajoč email kroži že od leta 2005 ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

St235 ::

Oberyn je izjavil:

Zanima me, kako poteka legitimacija v takem primeru. Ko uradna oseba izvaja legitimacijo, mora zakrinkana oseba sneti kapuco in moški (npr. policist) si mora ogledati njen obraz (ali njegov, pod kapuco je lahko seveda tudi moški, včasih pride prav in ni nikjer prepovedano... oh, ali je?). Pri prehodu meje seveda tudi. Drži?

Podobno pri neuradnih legitimacijah, kjer se moramo izkazati, npr. v banki, na pošti pri dvigu osebnih pošiljk, v knjižnici (da, v Kranju imamo ne tako redke legitimacije v knjižnici, zaradi baje zlorab izkaznice, težak kriminal...). V vseh teh primerih sname kapuco, drži?


Legitimacija ninđ (takih in drugačnih) ni nič drugačna kot legitimacija vseh ostalih. Uradna oseba ima do tega pravico in noben verski fanatizem tega ne spremeni. V ostalih primerih, ki si jih navedel pa je zgodba enaka. Če se zahteva legitimacija in je ni možno opraviti ker ima posameznik ne vem kaj na glavi se mu mirno lahko zavrne storitev.

Verska svoboda ima pač svoje meje. In enako kot jaz lahko hodim po ulici z kartonsko škatlo na glavi ima banka vso pravico, da zahteva da jo snamem, če hočem dvignit denar.

[D]emon ::

Utk je izjavil:

Če ima kdo probleme z redneck zahojenimi slovenceljni, mu predlagam, da se za par mesecev preseli v Švico, Francijo, Avstrijo, Nemčijo ali kakšno podobno državo s katero nimamo nič skupnega. Da bo spoznal, da so Ambrušani za njih višek strpnosti.


Sem zivel dobro leto v Rusiji. Samo zato, ker nekje gnoj bolj smrdi, se ne pomeni, da nimamo gnoja na domacem dvoriscu.

Ampak fallacy of relative privation vedno prirocno pride pod roko, kajne ?

сука блять
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Glugy ::

Ljudi se ocenjuje po njihovem ravnanju, ne pa po videzu. Če pač nisi navajen oblačil druge kulture še ne pomen da so ljudje podvrženi te kulturi zato kej bolj nevarni kot nekdo ki zgleda čisto povprečen za našo domačo kulturo.

Pa naj nosjo če jim tko paše. Če pa kej ukradejo pa normalno da se jih obravnava tako kot vsakega druzga ki krade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

PaX_MaN ::

Go-ahead je izjavil:

Javna izjava premiera Avstralije - brez dlake na jeziku.
[kup nestrpnosti]
No, ali ima prav ali ne ?

Nima. Pa ta izjava je nateg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Utk ::

Sem zivel dobro leto v Rusiji. Samo zato, ker nekje gnoj bolj smrdi, se ne pomeni, da nimamo gnoja na domacem dvoriscu.

O ja, seveda ga imamo. Samo skidat ga ne smemo.

krneki0001 ::

Utk je izjavil:

Sem zivel dobro leto v Rusiji. Samo zato, ker nekje gnoj bolj smrdi, se ne pomeni, da nimamo gnoja na domacem dvoriscu.

O ja, seveda ga imamo. Samo skidat ga ne smemo.

Prej bi rekel ne znamo. Skidat in oprat se da vsak gnoj, pri nas ga pa bolj ko ne samo mešamo, da vedno bolj smrdi.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

r3dkv1c4 ::

Aston_11 je izjavil:

Po moje se nas to ne tiče in naj delajo kar hočejo.

zato pa vas teptajo vse povsod, ker tako puhloglavo razmišljaš....
....pojdi v banko v ninja obleki....pa mi povej, kako bo izpadlo vse skupaj.

Imajo svojo državo in naj bodo tam tako oblečeni....tu pa naj spoštujejo naše običaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

eatinggrin ::

@redkvica

Brez verskih privilegijev bolj grdo...

Mavrik ::

Oprostite, teme namenjene izključno nabijanju sovraštva proti določeni religiji brez globje debate na Slo-Techu ne bomo tolerirali. Ste meli en dan časa da spravite nivo čez zmerjanje z ninjami, neargumentiranega dretja "vsi nas bodo preplavili" in kazanja grozljive ignorance ter nepoznavanja drugih kultur. To vam ni uspelo in se opravičujem da smo tako sramotno nizek nivo sploh pustil tako dolgo kot smo ga.

Vsakega napol civiliziranega in izobraženega človeka bi moralo biti sram.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25240994 (37099) zee

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274230662 (208207) Truga

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448641 (44965) Ziga Dolhar
»

Ali koran res poziva k terorizmu/nasilju do nevernikov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14930154 (27485) JanK

Več podobnih tem