» »

ABIT BH7

ABIT BH7

DARKLORD22 ::

Sprašujem uporabnike dotične matične plošče, kako se obnese plošča, predvsem me pa zanima če se jo splača kupiti.Hvala za odgovore

Han ::

AnandTech je pred par dnevi objavil test...

DARKLORD22 ::

pogledal sem te teste, sam mene zanima če že ma gdo sam to plato v mašini in kako je njegovo mnenje.

x_roby ::

Jaz trenutno cakam na to plato, ker je baje strup. Nas slovenski uvoznik je ze prejsnji teden nabavil mislim da 8-10 plat, ampak so ble BH7 rev 1.0 ali 1.1, nevem tocno; in se niso nevem kako obnesle. Drug teden ali pa bolj vrjetno po praznikih dobim BH7 rev 2.0, z to rev. naj bi ble napake vse odpravljene.
Se pravi, fantje, malo se pocakajte in pol nabavite, ampak rev 2.0 ali vec :))
Priporocam pa vam PCsisteme ali pa AGT-racunalniki, drugje se jim se ne sanja o tej plati, da ne nacenja teme o Mlacomu, no saj poznamo...
Zravn tega da je plata The best za OC P4, se je cena zelo vabljiva 30.000 sit z DDV; Italija ali Avstrija pa 130 EUR..... pa en šverc, pa se dobis davek nazaj...

Ko jo dobim in prav tako za to plato primerne rame; kloknem in porocam... mogoce se odlocim za celoten test.

Happy OC's days, guys
...::: Powered by P4 HTT :::...

morphling1 ::

No ja pretiravat pa ni treba. Na vsak način je to dobra plata, samo je še vedno le 845PE čipset in čudežev ne gre pričakovat, to kar tu oglašujejo 800 FSB ready, je možno na večini boljših 845PE plat. Tako da recimo BE7 IT7 max2, pa Asus P4PE, ali pa Epox 4PEA+ so plate v čisto enakem razredu kar se tiče navijanja. Je pa res da ima ta plata zelo atraktivno ceno. Samo dual channel springdale/sis655 P4 plate bodo 845PE pustile nekje daleč zadaj v prahu.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

goku :) ::

Ja tudi jaz sem presenečen zakaj tako niska cena za tako dobro plato, nekaj sem sicer slišal, prihajajo nekatere spremembe. Ali morda kdo bolj podrobno ve zakaj se gre


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930308 (16903) Jaffa
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308751 (6479) WhiteWolf
»

Plata + ram + procesor

Oddelek: Kaj kupiti
231299 (1046) Jux
»

Abit NF7-s rev. 1.2 je zunaj!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1335687 (3551) Tradewind
»

Katero plato

Oddelek: Kaj kupiti
211328 (1033) MC_h3Kt0R

Več podobnih tem