» »

graficna - hlajenje

graficna - hlajenje

daKine ::

ker mi ne dela racunalnikin nimam kaj pocet, sem opremil graficno z ekstremnim hlajenjem
na strani kjer je gpu se hladi vodno na drugi strani pa z dvema ventilatorjema (more reliable:D kot je pisalo na skatli ko sem jo kupil)
tukaj so se slike:
Slika 1
Slika 2
Slika 3
zdaj pa se vasi komentarji

c3R4R ::

pohvalno ni kej:D.... kero grafo maš? po sliki sodeč bi reku, da je geforce4, ampak nism šur?!!?! a maš načrt za tole?....:D


lp,
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Gejmer ::

To ti mora full hladit pomoje!Sam jz bi en vent dal tak odzgori k se vidijo cevi..Če bi se dal. :D
Nanda yo?

tony ::

Oooooo8-O .Res deležno spoštovanja.

frenk ::

In do kolk spravš tole stvarco? Vrjetn bo treba še kšn vmod da bo use od sebe dala.:\ Sicer pa zlo uredu. Kr tko naprej.:D

Jok3r ::

Frenk kaj ne vidiš da že ima voltmode;) . Tole kr cool zgleda, si se kar potrudil!

daKine ::

@Crilin15 graficna je Winfast GeForce4 Ti4600 128Mb, kaki nacrt bi ti rad? ta blok je od morphlinga, zadaj pa sta dva venta prlimana gor.

@Gejmer kaj ti bi dal cevi hladit al kak to mislis?

@Frenk kartice se nisem mogo sprbat kr mi racunalnik ne dela, ko pa bom testiral pa bom povedal:D, se voltmod je tud naret se vidi na slikah oni sivi kabli, pa pod molex konektorom so upori za stelat:D

c3R4R ::

@daKine
a nimaš načrta kako si to skup spravu oz. kako si to vse skupi naredu (al kupu)? dej, če maš kakšn načrt mi plis povej... če si pa kupu pa povej kje in koliko cekinov si odštel na tole modifikacijo:D?
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

daKine ::

torej blok sem dobil pri morphlingu tudi za ceno povprasaj morphlinga, voltmod si lahko naredis doma (ce imas ustrezno opremo - spajkalnik) ce nimas pa gres do nekoga ko ima in ti on to naredi - ni tezko, blok namontiras na graficno, na zadnjo stran sem prlepil z vrocim lepilom dva ventilatorja (upam samo da se nebo rebro prevec segrevalo da se ventilatorcki ne odlepijo) ki sta bila ze prej na graficni kartici samo na drugi strani, molex konektor sem dol vzel iz molex razdelilca ker ga ne rabim vec, in uporcke in molex prilepil na graficno in to je to.

c3R4R ::

@daKine
ok! se bom mal pozanimu..
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221190 (12320) Dr_M
»

sapphire radeon 9800 pro težave

Oddelek: Strojna oprema
171209 (861) ferdo
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844686 (3131) goku :)
»

Se nedokoncan, a vendarle - Midi-tower H20 sistem (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19110981 (7690) Fury
»

Pomoč pri vodnem hlajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1366242 (4745) Jure2k

Več podobnih tem