» »

Ali nameravate podpisati peticijo proti takšni obliki davka na nepremičnine?

Ali nameravate podpisati peticijo proti takšni obliki davka na nepremičnine?

vostok_1 ::

One thing i'd like to note.

Če ti urad hitro zrihta dovoljenje za opravljanje velike potrebe v domačo školjko, ne pomeni, da sistem deluje super.

jype ::

telbanc> Če mene vprašate fant piše čisto resnico.

Te ne vprašamo, ker piše neumnosti.

telbanc> Zame je sovražni govor če nekdo vstrajno in nenehno laže o tem, kako so v JS slabo plačani.

V JS so zelo slabo plačani. Kirurgi, doktorji znanosti na IJS, inšpektorji za jedrsko varnost, kontrolorji letenja... So vsi plačani tako slabo, da racionalen človek za tak nivo odgovornosti ne bi šel delat niti za trikrat višji znesek.

telbanc> Tle mate še eno kost.

Končno se bo ljudi prisililo, da nehajo obremenjevat sebe in druge.

vostok_1> Če ti urad hitro zrihta dovoljenje za opravljanje velike potrebe v domačo školjko, ne pomeni, da sistem deluje super.

Strawman much?

vostok_1 ::



It's a bird! It's a plane! No! It's super buerocrat-man!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

St235 ::

is it a post? is there added value? NO! its just another trol.

vostok_1 ::

Pravnik kot si, štejem tvoje poglede na birokracijo kot izredno biased.

St235 ::

ker ostala mnenja v tej temi so res višek racionalne agrumentacije. Kaj ko bi namesto da nabijaš poste in se ukvarjaš s špekulacijami o moji izobrazbi, dejanko prispeval kakšno konstruktivno mnenje?

vostok_1 ::

Saj sem. Polovico uradniških zadev se da brez problema spravit v E obliko, pa še jype bi dobro zaslužil s tem, s čimer bi lahko zaposlil brezposelnega -valvoline- kot vrtnarja.

Če to ni konstruktivno mnenje, ne vem kaj je. ;)









Đizs, i'm on a roll today.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Nimam časa (in nobene želje karkoli delat z državo v trenutni obliki).

vostok_1 ::

Zato pa so te e-verzije državnih storitev totalen obup. Glitchy, nedodelane, nepregledne. Skratka, vsakič ko jih želim uporabiti se moram najprej psihično pripravit.

trololo2 ::

Invictus je izjavil:

trololo2 je izjavil:

[
Detajli tvojega življenja ki so for what i know tako izmišljeni me ne zanimajo. Koliko deluje tvoja logika bomo imeli pa priložnost videti.

Kot da me briga tvoje mnenje. Se vidi da si komaj na internet pokukal izpod mamine kikle. In ti realno življenje še ni jasno.

In ne, moje logike ne boš videl. Ker je nimam namena deliti. Sem poskušal, pa ni šlo. Ampak me to ne gane preveč, ker bi bil to samo dodatek k mojim dohodkom. Jebi ga, sem kapitalist, ne socialna delavka.


:D

St235 ::

vostok_1 je izjavil:

Saj sem. Polovico uradniških zadev se da brez problema spravit v E obliko, pa še jype bi dobro zaslužil s tem, s čimer bi lahko zaposlil brezposelnega -valvoline- kot vrtnarja.

Če to ni konstruktivno mnenje, ne vem kaj je. ;)


Đizs, i'm on a roll today.


Približno tako kot je bil dan primer koliko medicinskih sester bo viška tisto sekundo, ko uvedemo e-recepte? jap, you are on the roll, rolling down hill.

ME res zanima kaj vse bomo imele e-stroitve da lahko odpsutimo 50k ljudi. Recimo e-policijo, pa e-gasilce. Ti pošljejo slikco vode da jo pokažeš ognju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Gregor P ::

St235 je izjavil:

e-policijo
En Robocop, ki ga vodi Virant iz pisarne in mislim, da bo vsak 2x premislil, preden bo storil kaznivo dejanje:P
(da, to pomeni kar pravite, manj policistov na cestah, toliko večje so možnosti kršitve oz. omejevanja naših pravic; ne vem sedaj, kakšno je idealno število policistov za neko državo kot je Slovenija)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Gregor P> En Robocop, ki ga vodi Virant iz pisarne in mislim, da bo vsak 2x premislil, preden bo storil kaznivo dejanje:P

O, si bom zapomnil, da bom zdaj lahko tudi jaz tebi na vekov veke očital, da hrepeniš po totalitarnem represivnem aparatu.

Gregor P ::

Vendar si kot nekdo, ki se ima za funkcionalno pismenega, verjetno opazil posebnega smeškota poleg, spodaj pa še posebno obrazložitev (za vsak slučaj), kaj bi to pravzaprav pomenilo (in zakaj si tega ne želimo!); ali pričakujem preveč od tebe?;) Tako da ne, nič ne bo z očitanjem.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

St235 ::

Gregor P je izjavil:

St235 je izjavil:

e-policijo
En Robocop, ki ga vodi Virant iz pisarne in mislim, da bo vsak 2x premislil, preden bo storil kaznivo dejanje:P
(da, to pomeni kar pravite, manj policistov na cestah, toliko večje so možnosti kršitve oz. omejevanja naših pravic; ne vem sedaj, kakšno je idealno število policistov za neko državo kot je Slovenija)



Tako nekako. Ti se loti razvoja robocopa, jaz bom delal na warp pogon, vlavoline bo tujce nosil iz države, da bo na njihova mesta zaposloval bivše javne uslžbence in valentino bo spisal software, ki bo zmožen naredit to kar sedaj dela 50k uslužbencev. Možnosti za uspeh imamo vsi nekje enake in ni vrag, da nam Nebula ne uide.

jype ::

Gregor P> Tako da ne, nič ne bo z očitanjem.

Tudi ti si spregledal marsikaj, pa kljub temu očitaš, tako da ostajam recipročen. Tudi jaz te bom citiral izven konteksta.

Jaz nisem naklonjen ideji, da se javni sektor zmanjša samo zato, da bodo nekateri ideološko potešeni - obstaja cel kup popolnoma smiselnih razlogov za zmanjšanje na specifičnih področjih, ki pa mora slediti spremembam zakonodaje, ne pa bananarepubliškim pogromom proti vsem, ki živijo iz proračuna.

Gregor P ::

jype je izjavil:

Tudi jaz te bom citiral izven konteksta.
Ti vedno vse citiraš iz konteksta, to je praktično tvoj modus operandi tu na forumu; nič novega torej8-)

Kakorkoli, upam da se razume, da Robocop ni rešitev. Mi je kar malo nerodno, da vam moram to dejansko napisat na naš forum, ampak očitno ni druge:(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

thramos ::

Fajn da se strinjate glede cilja, pa čeprav iz različnih razlogov. Glede načina se boste pomoje tud hitro zmenili.

jype ::

Gregor P> Kakorkoli, upam da se razume, da Robocop ni rešitev. Mi je kar malo nerodno, da vam moram to dejansko napisat na naš forum, ampak očitno ni druge:(

Si se prestrašil, da bo kdo počel take reči, kot jih ti rad počneš?

Brez skrbi, nismo vsi takšni.

thramos> Fajn da se strinjate glede cilja, pa čeprav iz različnih razlogov. Glede načina se boste pomoje tud hitro zmenili.

Bomo že našli kakšno neumnost, zaradi katere se bomo lahko skregali in bo vse padlo v vodo. To je naša nacionalna značilnost, grdo bi se bilo izneveriti tradiciji.

Gregor P ::

jype je izjavil:

Si se prestrašil, da bo kdo počel take reči...

Takšnih ekstremistov kot si ti se dejansko bojim. Že samo ta del, kjer odobravaš poboje drugače mislečih za neke višje utopične cilje, je dovolj srhljiv:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gavran ::

St235 je izjavil:



verjemi da boš ti precej na slabšem, ko bo odpuščenih 50k iz javnega sektroja kot jaz. Predvsem zato, ker se situacija v državi ne bo čudežno izboljšala boš pa kar naenkrat utrpel enormen padec v kvaliteti življenja. Jaz pa bom takrat že daleč stran, ker nimam nikakršnega namena ivet v državi, ki nima javnega šolstva, javnega zdravstva in privatno policijo. Mislim,da sta nam tako jankovič in sploh kangler lepo pokazala kako zgleda, če red začnejo delat mestni redarji namesto policije.


Ni mi jasno zakaj pri temi o odpuščanju javnih uslužbencev takoj privlečete na da zdravnike, učitelje in policiste ko pa je ja vsakemu jasno da te ljudi rabimo. Problem je v raznoraznih direktoratih, upravah za mešanje megle in podobno. Koji ku.ac rabimo urad za podnebne spremembe? KOji ku.ac rabimo TRI uprave za jedrsko varnost?

 Pijavke

Pijavke



Pa milijon profesionalnih županov s svojim aparatom, kofetkarji po upravnih enotah in podobno.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Gregor P ::

Najbolj zanimivo je, da je KPK čisto slučajno prva na seznamu8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Gregor P> Že samo ta del, kjer odobravaš poboje drugače mislečih za neke višje utopične cilje, je dovolj srhljiv

Nisem jaz tisti, ki bi rad da robocopi faširajo narod, sinko.

Gavran> Problem je v raznoraznih direktoratih, upravah za mešanje megle in podobno.

Ja, zna bit. Ampak če se jih hočeš znebiti, moraš najprej spremeniti zakon, to pa traja in stane, ali pa bo rezultat še bolj neužitna enolončnica, v kateri nikomur ne bo jasno kdo pije in kdo plača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gregor P ::

jype je izjavil:

Nisem jaz tisti, ki bi rad da robocopi faširajo narod, sinko.

Moj očka verjetno nisi tako da ... ah da, Robocop je ZF film mimogrede;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

stb ::

24ur.com piše, da je bilo zbranih 54884 podpisov:
 vir: 24ur.com

vir: 24ur.com


 vir: 24ur.com

vir: 24ur.com



Na zadnji sliki se vidi vsaj 14 škatel v kateri je običajno 2500 listov A4 pisarniškega papirja.

Nagradno vprašanje: koliko papirja je povprečno v teh škatlah?

Ne želim izpodbijati kredibilnosti peticije, le izpostaviti nastopaštvo vodilnih udeležencev, kjer se niso znali zmeniti drugače, kot da vsak nese eno pretežno prazno škatlo (ali pa so v izogib praznim škatlam printali podatke vsakega podpisnika na svoj list, kar glede na lahkotno držo nekaterih nosačov ni verjetno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stb ()

jype ::

Gregor P> Robocop je ZF film mimogrede

Mhm, tebi je vseeno, a je 1984, al je robocop, sam da se mori nedolžne.

mtosev ::

Gavran je izjavil:

St235 je izjavil:



verjemi da boš ti precej na slabšem, ko bo odpuščenih 50k iz javnega sektroja kot jaz. Predvsem zato, ker se situacija v državi ne bo čudežno izboljšala boš pa kar naenkrat utrpel enormen padec v kvaliteti življenja. Jaz pa bom takrat že daleč stran, ker nimam nikakršnega namena ivet v državi, ki nima javnega šolstva, javnega zdravstva in privatno policijo. Mislim,da sta nam tako jankovič in sploh kangler lepo pokazala kako zgleda, če red začnejo delat mestni redarji namesto policije.


Ni mi jasno zakaj pri temi o odpuščanju javnih uslužbencev takoj privlečete na da zdravnike, učitelje in policiste ko pa je ja vsakemu jasno da te ljudi rabimo. Problem je v raznoraznih direktoratih, upravah za mešanje megle in podobno. Koji ku.ac rabimo urad za podnebne spremembe? KOji ku.ac rabimo TRI uprave za jedrsko varnost?

 Pijavke

Pijavke



Pa milijon profesionalnih županov s svojim aparatom, kofetkarji po upravnih enotah in podobno.
v sloveniji je še tud dosti raznih "prelagalcev" papirja/raznih administratorjev kateri počnejo zelo malo, ampak to ni od zdaj problem ampak od prej in tole izvira še iz ex yu
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mtosev ::

da ne pozabim plače niso niti približno tak visoke kot si nekateri mislite. splošni zdravnik, 30let delovne dobe ma 1700-1750e plače
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

Kar je bistveno premalo, če je dober. Kar je problematično je to, da ima enako plačo tudi kadar je strahotno slab.

BlaY0 ::

jype je izjavil:


V JS so zelo slabo plačani. Kirurgi, doktorji znanosti na IJS, inšpektorji za jedrsko varnost, kontrolorji letenja... So vsi plačani tako slabo, da racionalen človek za tak nivo odgovornosti ne bi šel delat niti za trikrat višji znesek.

Ne vem o kakšni odgovornosti je tu govora? A je kdo od teh, ki jih naštevaš, že kdaj za kaj odgovarjal? Zakaj ta doktor znanosti po tvoje sploh še vztraja, če pa ima tako zelo slabo plačo, tako slabe pogoje za delo in tako veliko odgovornost? Po moje ravno raven (ne)odgovornosti ter sigurna/ležerna služba tukaj popolnoma prevladata nad vsemi ostalimi "minusi".

Za mene služba srčnega kirurga ni popolnoma nič bolj odgovorna od službe peka, mizarja ali gasilca. Vsak se je za svojo službo izučil in naj bi jo opravljal po svojih najboljših zmožnostih.

jype ::

BlaY0> A je kdo od teh, ki jih naštevaš, že kdaj za kaj odgovarjal?

Yup.

BlaY0> Zakaj ta doktor znanosti po tvoje sploh še vztraja, če pa ima tako zelo slabo plačo, tako slabe pogoje za delo in tako veliko odgovornost?

Saj ne vztraja - zdaj je že zdavnaj predavatelj na faksu v ZDA, namesto da bi bil pri nas.

BlaY0> Za mene služba srčnega kirurga ni popolnoma nič bolj odgovorna od službe peka, mizarja ali gasilca. Vsak se je za svojo službo izučil in naj bi jo opravljal po svojih najboljših zmožnostih.

Ampak da srčni kirurg in gasilec ne zajebeta morata biti precej bolje intelektualno in telesno pripravljena na svoje delo kot pek ali mizar.

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0> A je kdo od teh, ki jih naštevaš, že kdaj za kaj odgovarjal?

Yup.

Ime?

jype je izjavil:

BlaY0> Zakaj ta doktor znanosti po tvoje sploh še vztraja, če pa ima tako zelo slabo plačo, tako slabe pogoje za delo in tako veliko odgovornost?

Saj ne vztraja - zdaj je že zdavnaj predavatelj na faksu v ZDA, namesto da bi bil pri nas.

Zakaj ga potem izpostavljaš v tej debati?

jype je izjavil:


BlaY0> Za mene služba srčnega kirurga ni popolnoma nič bolj odgovorna od službe peka, mizarja ali gasilca. Vsak se je za svojo službo izučil in naj bi jo opravljal po svojih najboljših zmožnostih.

Ampak da srčni kirurg in gasilec ne zajebeta morata biti precej bolje intelektualno in telesno pripravljena na svoje delo kot pek ali mizar.

Ja in? Saj zato pa delata to, ker zmoreta, ane? Od kod ti ideja, da mora imeti kakršna koli pripravljenost prednost pred katero drugo? Vsak naj bi delal po svojih najboljših zmožnostih. Če to rad počne, obstaja za to veliko večja verjetnost.

Invictus ::

BlaY0 je izjavil:



Zakaj ga potem izpostavljaš v tej debati?

Izpostavljen je kot klasičen primer slovenske negativne selekcije. Ali po domače, proaktivne fovšije.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

-valvoline- ::

jype je izjavil:

Kar je bistveno premalo, če je dober. Kar je problematično je to, da ima enako plačo tudi kadar je strahotno slab.

Kaj pa recimo 500-600e na mesec za zidarja,zelezokrivca,strojnega tehnika,polagalca ploscic laminata itn a je dost? Kdo pa njih sprasuje ce se jim da delat ali ne za taksno placo? Direktorca MB muzeja pa zasluzi 3000? Koj ku*ac?
Takoj vsa delovna mesta v javnem sektorju na licitacijo. Licitira se iz sedajnih bruto zneskov navzdol. Ce za doloceno delovno mesto ni kandidatov pa se placa poveca. Fer?
Bomo takoj ugotovili ali so place prenapihnjene ali ne.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

jype je izjavil:

Gregor P> Robocop je ZF film mimogrede
Mhm, tebi je vseeno, a je 1984, al je robocop, sam da se mori nedolžne.

Nismo vsi takšni kot ti. In predvsem ne mešamo fikcije z realnostjo; saj zato pa verjetno imaš takšne ekstremne, neživljenjske "poglede" (katerih uresničitev zahteva življenja na tisoče nedolžnih ljudi):8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

vostok_1 ::

Kr zabluzli ste.

Delo zdravnika je izredno pomembno, to bi znali cenit, če bi se znašli v tej situaciji.
Trenutno stanje v slovenskem zdravstvu je tako, da ob obisku zdravnika te najraje sprejmejo v mrtvem stanju, saj te hitro odpravijo. Jaz mislim, da ni povezano zgolj z plačami, ampak delovni pogoji so marsikje ogabni. Stare aparature, premalo osebja, neučinkoviti sistemi, teženje nadrejenih, zakonodaja itd.
Že sam zdravnik ima večjo motivacijo, če lahko dela z moderno opremo v zgledni ustanovi in prijetnem delovnem okolju.

Če mene vprašate jaz takoj skenslam kup javnih storitev v zameno za odlično zdravstvo.
Takoj vidim, kako me tretirajo pri privatniku ali javnemu. Sicer se vrjetno najdejo tudi kaki bedni privatniki, ampak te hitro izpadejo iz igre, vsaj pr meni.
Osebno ne podpiram ne samo enega ali drugega. Želim imeti kakovostno javno zdravstvo, pri čemer hočem met tudi privatnika za kake ekstra zadeve.

-valvoline- ::

Priporocam ogled odmevov ob 22h. Napovedan je intervju z brezposelnim jokajocim top of the class diplomirancem kumrofskih ved na temo mladi in brezposelnost.
Jype naj se obvezno parkira pred tv sprejemnikom.
;((

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Že sam zdravnik ima večjo motivacijo, če lahko dela z moderno opremo v zgledni ustanovi in prijetnem delovnem okolju.
Bulshit, delajo na dveh stolčkih privat in JAvno, ne reč da tu ni nobenih navzkrižnih interesov. Samo prepovej jim delat na dveh mestih in izjemno poceni palco, pa bo zadeva urejena.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Datadog ::

Mr.B je izjavil:

Že sam zdravnik ima večjo motivacijo, če lahko dela z moderno opremo v zgledni ustanovi in prijetnem delovnem okolju.
Bulshit, delajo na dveh stolčkih privat in JAvno, ne reč da tu ni nobenih navzkrižnih interesov. Samo prepovej jim delat na dveh mestih in izjemno poceni palco, pa bo zadeva urejena.


Ma dobro ne vsi. Jaz imam zobozdravnika, ki trdo dela v koncesijski in potem še v privat popoldan (sem bil na oba načina pri njemu in tip gara). Tko, da izjeme so in nimam dosti proti če takšnim ostane možnost, da služijo več če hočejo. Ostale bi bilo pa treba polovit.

jype ::

Gregor P> Nismo vsi takšni kot ti.

Ja, saj v tem je problem.

-valvoline-> Jype naj se obvezno parkira pred tv sprejemnikom.

Nimam ga.

BlaY0> Ime?

Tone.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: marvin42 ()

Go-ahead ::

V novogoriški občini vodja kabineta župana živi v najemniškem stanovanju in plačuje socialno najemnino. Ali je za davek na nepremičnine ali ne?

vostok_1 ::

Najvrjetneje je za k preiskovalnemu sodniku.

Go-ahead ::

Komentar Bratuškove na 60000 podpisov.

Zbrali ste jih zato, ker ščitite župane in njihovo nestransparento porabo denarja.


Ma bravo, bravo. Prosim še za kakšno takšno izjavo.
Za bruhat .

Massacra ::

Teh 60000 podpisov je brezveze. Naj jih toliko gre demonstrirat....Eee, potem bo pa malo drugače! >:D

PaX_MaN ::

Go-ahead je izjavil:

Komentar Bratuškove na 60000 podpisov.

Zbrali ste jih zato, ker ščitite župane in njihovo nestransparento porabo denarja.


Ma bravo, bravo. Prosim še za kakšno takšno izjavo.
Za bruhat .

"Rdeči udbaši hočejo ohranit svoje privilegije!"

Karaya 52 ::

"Tisti štirje traktorji, ki so protestno krožili okoli parlamenta, so stali do 200 tisoč evrov vsak in razlagati, da kmetje ne bodo mogli plačati nepremičninskega davka, je nekorektno, je odvrnila prvaku SLS-a."

Tako. Če bi se pripeljali v kartonastih traktorjih, bi bilo drugače. Dokler pa imajo pleh na traktorju, nimajo kaj srati!!!1!!11 ;)

Matako ::

Tisti traktorji niso bili vsi skupaj vredni toliko. Saj za naše vrtičkarstvo, ki ga pogosto imenujemo "kmetovanje" pridejo 200k traktorji bolj malo v poštev. Malo jih je.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

To je že bolj problem "augenmasa". Saj vemo kako to gre, ko 15cm postane 20cm, potem pa ni več občutka za količine. Zdaj mora Koželj stopit v akcijo in Šubičko spremeniti v "shared space" preden pridejo traktorji s cisternami.

Massacra ::

Novi traktorji pa najbrž so bili vredni še več ;)

Matako ::

Ja pogooglaj ne. Boš kaj zvedel. Najbrž. Pa itak ni fora - to je delovno sredstvo, ne jacuzzi. To je tako kot če bi jaz jebal v glavo gozdarje, da imajo motorke po pet jurjev (kar nekaj). In tudi če?

Malo je grebenček zrastel naši Lenčiki.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davek na nepremičnine (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
1114189513 (16658) MrStein

Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonjenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26246608 (41698) bluefish
»

Končno podhranjeni spregovorijo - DURS (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
541113428 (96890) darkolord
»

Če bi en mesec vsi delali za minimalca

Oddelek: Loža
356958 (5911) Predator ^^
»

Hvala vladi, da si bom lahko sam zgradil kurnik (WTF!?) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28256572 (49649) amigo_no1

Več podobnih tem