» »

E-bay pomoč

E-bay pomoč

Theking123 ::

Seos...bi se mogoče dalo da mi kdo drug naroči preko ebaya samo da bom jaz potem dobil paket, ker res nebi rad da me kdo na ebayu nategne!

Hvala za pomoč

Lp

darkolord ::

A potem iščeš nekoga, ki se pusti nategnit?

Machete ::

In zakaj bi tebe prej kot koga drugega?
Pa ebay ni bolha. Če feedback štima se nimaš kej bat, razen svojega poštarja.

Theking123 ::

Darkolord: Ne!

Machete: hehe..drgč poznam enga k je pravo da je kolega naročo na ebayu sredstvo za povečevanje penisa dubo je pa povečevalno steklo

Machete ::

In kje je bil nateg? Dobil je kar je pisalo v oglasu. Si pa itak že sam navaden kekec, da greš kaj takega kupit. Tako, da je lahko vesel ker povečevalno steklo ni fejk, kot bi sredstvo bilo.
Sicer pa nevem zakaj trolaš.

Theking123 ::

ja to je tut si sam kiu ja :D pa anbenga nč ne trolam!

eric_cartman ::

in zakaj si sam ne nardiš accounta??

Se pravi če nočeš da tebe nategnejo potem če koga drugega je pa uredu.. Tut jst sm tko razumel kot darkolord...

Jst stalno kupujem preko ebaya.. In gledam na feedbacke.. Moram trkati ampak me nategnil še ni nihče, ki ima dober feedback..

Theking123 ::

Pa ne nisem tega mislu dab kerga drujga nategnal ne pa mene....ker sam še nimam dost izkušen veretno..hah zdel se bo smešn ampak star sm 15 let xD

eric_cartman ::

in to je razlog zaradi katerega ti tut jst oz. ostali verjetno ne moremo zaupat.. Ko se gre za denar pač vse skupaj ni šala..

Sicer pa tut če si star 15 let si lahko v spremstvu tvojega očeta ali mame lahko narediš kartico viso electron pri banki Koper in z njo plačuješ preko spleta.

Varna je ful, ker pač gor na kartico naložiš točno tolko kolikor rabiš.. And that's it.. Potem pa gledaš feedbacke..

Tako ali tako kaj pa čš naročit??

Theking123 ::

Aha...Pa gopro bi naročo, ker je v slo kr dost dražja

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Ti bi rad da nekdo na tvoj naslov naroči in plača nek izdelek, da boš potem ti lahko njega nategnil in ne plačal?

first_line ::

Daj mi eure in ti bom naročil. Častna Titovska. Če se ti po tistem ko mi boš dal denar, ne bom več oglašal na telelefon, moraš razumeti da smo na Balkanu in tako se tu dela biznis.

Tilen ::

Ni problema. Za prevzem odgovornosti plačaj 1:1.3 ter poln avans. Gotovo se bo kdo našel.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5436941531 (877) mtosev
»

povzetek EBay kupovanje (carina, davek) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9538489 (11747) jero_no1
»

eBay - presenečenje v kuverti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7726838 (21440) Samson
»

Paypal in "case closed" (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8410608 (7924) mn

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101342 (45889) Tilen

Več podobnih tem