» »

Assassin's Creed 4: Black Flag

Assassin's Creed 4: Black Flag

«
1
2

Oktan ::

Tole je pa že skoraj kot Call of Duty serija. Upam da bojo kaj drastičnega spremenil. Več bo znano v ponedeljek 4.3.2013, zaenkrat samo poster in to da naj bi bila igra piratsko obarvana, ter imela čisto drugega "heroja".


http://www.ign.com/articles/2013/02/28/...
  • zavaroval slike: Mavrik ()

D3m ::

Da faq??? :O
|HP EliteBook|R5 6650U|

Halfdead987 ::

Že?

Oktan ::

Magic1 ::

Sej Fifa tudi izide letno in še kup drugih. Pač dobre molzne krave.
Magic

Tr0n ::

Se en dolgocasen ASS. Great. :'(

ramiz?! ::

Magic1 je izjavil:

Sej Fifa tudi izide letno in še kup drugih. Pač dobre molzne krave.

Ja za Fifo in podobne mi je zelo smiselno ... pač pridejo novi dresi, igralci menjajo klube, drugi klubi pridejo v lige itd... seveda bi lahko izdajali samo popravke vendar tudi malo grafiko boljšajo in igralne izkušnje ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Oktan ::

Evo trailer, lahko da ga bodo odtranili glede na to da uradno pride jutri, drugače pa čisto kot Pirati s karibov + assassin's. Bomo videli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oktan ()

GrimReaper ::

Ne morjo se čist vse igre pacat 10 let, nekaj pa čist ok da jih je takih ki izidejo vsako leto, pa čeprav je vedno eno in isto sranje, ampak vseeno bolje kot nič.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

D3m ::

GrimReaper je izjavil:

Ne morjo se čist vse igre pacat 10 let, nekaj pa čist ok da jih je takih ki izidejo vsako leto, pa čeprav je vedno eno in isto sranje, ampak vseeno bolje kot nič.


Napaka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

MajorM ::

Šofiranje ladje je bil najboljši del AC3. Upam da bo možen free-roaming. :)

Oktan ::

Guzzy ::

Komentar spodaj:

"Looks like AC3 DLC FFS"
couldn't agree more ^^

oo7 ::

kratos ::

Kar precej visoke ocene glede na to da je combat sistem še vedno pokvarjen (okoli tebe 10 sovražnikov in od teh jih 9 potrpežljivo čaka in debilno gleda kako se bojuješ proti enemu) ter da še vedno silijo ta animus v špil (brez tega animusa in menjavanjem časa bi bil špil veliko bolj igriv).

oo7 ::

Malo sem bral in zelo hvalijo to igro. Ac3 mi ni bil preveč všeč bom pa probal tega novega samo se še odločam med Ps3 in Pc verzijo.

oo7 ::

Assassin's Creed IV Graphics Comparison: PS3 vs PS4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jasa123434 ::

Saj si zasluži.

Komaj čakam da preizkusim.

Tr0n ::

Kr fun game. Definitivno bolj razgiban kot prejsni deli.

vaščan ::

No ja vsaj nisi več tako grdo cpu omejen kot v prejšnjih delih. Zadeva uporablja na pcju dva jedra kar je slabo če gledamo da laufa na novih konzolah. Je pa nevrjetno grdo gpu požrešen v določenih primerih recimo plezaš po otoku navzgor kmalu na začetku igre pa špil dela lepo 60fps se proti vrhu obrneš nazaj in dropne na 40fps. Sumim da ima mogoče kaj zveze s ati grafično če ima kdo nvidio se mu isto dogaja? Drgač pa qool špil samo je malo zlajnan 1ka ko je prišla ven smo rekli vau to pa je nekaj novega zdej 4 del pa že vse veš ubistvu igraš zarad zgodbe.

Oddin ::

Jaz vsako igro igram zaradi zgodbe.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

Tr0n ::

Se en bump za tole igro, because it's awesome! :) Najboljsi AC dalec naokoli.

Also, sea shanties!

jizzer ::

Nisem mel namena igrat 4ke, ker nisem nekak v igralnem obdobju zdaj :) ampak si me pa prepričal da probam če je res tak dobra vredna bumpa! Prejšnji deli so mi bli res svetovni, bi lahko rekel igra mojega najstništva, dobra(odlična!) zgodba, solidna grafika, izjemne igralne funkcije in še in še :)

GrimReaper ::

Največja razlika napram COD je dolžina, COD-ji so bli vsi po 5 ur, mogoče kakšen del 6 ur.
AC-je sem pa igral od dvojke naprej 40+32+12+14 ur.
Ma če sem že 4 šel se ne bom zdej ustavil, jutri jo inštaliram. Res pa so precej suhoparne igre, sploh če primerjaš z GTA. Gre pa še z vsakim delom navzdol.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Bolf3nk ::

in fight so kaj popravili, glede na prejšne dele?

vaščan ::

Zgleda vse bolj ali manj isto kot prej od ai do fizike fighta vse uglavnem razlika so tropski otoki in lep morje.

Sssaga ::

Kaj delajo dev-i?

Igra laga na R9 270X, prav tako na GTX 470, ki je recommended dela 25 fps vse na maximum (max možno za fermi; kepler ima dodaten bonbonček pr ''shadows'')



PS: Igra je raztur!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

particle ::

Tole je unplayable na 270X. Sem pa opazil da je ta prva zona, nekako najbolj požrešna, saj so tu FPSju res grozni. Probaj v Nassau posneti, na maximum, mogoče bo tam playable.

vaščan ::

Na 7950 deluje ok ampak ne na max. To rabiš imet titana čeprav glede na izgled nebi rekel da je tko grafično zahtevna na teh otokih na ladjah dela no problem.

GrimReaper ::

Men s 660Ti dela komaj na 1920x1080 max FXAA.
Omejeno je na 30FPS, ko sem tistega lovil na začetku je pa padalo na 24FPS.
Prejšnje vem da so normalno delale na 60FPS.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Tr0n ::

GTX 780 runs smooth as butter, vse max. :) SP sem koncal, zdaj se odklepam mayan armor.

dxx ::

Igram na C2D E6400 in gtx295 1920x1080 vse high(ne ultra) FXAA on. Sicer laufa na okoli 20FPS, ampak igrati se da. :D

TOP ::

Se da ja sam zelo slabo in zasilo.

oo7 ::

Jaz sem jo zaenkrat igral samo 15 minut in dela na Gtx 770 super edino kartica se mi je segrela na 82 c.

Skyman ::

sei ko nis navaden pr codu se ti 770 sploh ne ogreje na 30+ xD

Oddin ::

A so save games že porihtal, al še ne? Jo še nisem začel igrat, ampak če me po 20% igranja vrže na 8%, bom popizdil in raje ne začnem. To sem prebral na forumu te igre in če bi na to prej naletel, jo najbrž nebi kupil.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

vaščan ::

Tr0n No ja runs smooth as butter glih ne ampak dela pa vrjetno precej dobro.
http://www.pcgameshardware.de/Assassins...

Sssaga ::

dxx je izjavil:

Igram na C2D E6400 in gtx295 1920x1080 vse high(ne ultra) FXAA on. Sicer laufa na okoli 20FPS, ampak igrati se da. :D


Dej ne seri. Znižaj detajle in se nehaj mučiti :))
To sm jaz še Metro 2033 na A64 enojedrcu z višjimi frejmi špilu pa je blo ''playable'' ~25 fps a neznosno za moje pojme.
PS: verjetn te proc zavira. Preveri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Tr0n ::

vaščan je izjavil:

Tr0n No ja runs smooth as butter glih ne ampak dela pa vrjetno precej dobro.
http://www.pcgameshardware.de/Assassins...

Drzi, da ni konstantno smooth frame rate, ampak ga pri tem spilu tako ali tako ne rabis, ker ni twitch based/FPS zadeva.

dxx ::

Sssaga je izjavil:

dxx je izjavil:

Igram na C2D E6400 in gtx295 1920x1080 vse high(ne ultra) FXAA on. Sicer laufa na okoli 20FPS, ampak igrati se da. :D


Dej ne seri. Znižaj detajle in se nehaj mučiti :))
To sm jaz še Metro 2033 na A64 enojedrcu z višjimi frejmi špilu pa je blo ''playable'' ~25 fps a neznosno za moje pojme.
PS: verjetn te proc zavira. Preveri.

pa v tem je finta:D
vseeno je če znižam detajle, isto FPS grša slika. CPU limited. Itak je minimum kao i5, sem lahko srečen da sploh dela...

vaščan ::

C2D je res mal zastarela zadeva ampak kar sem potestiral špil izrablja 2-3jedra xbox 360 bulshit. Vrjetno je cpu pač prepočasen za višji framerate.

jasa12343 ::

men dela brez problemov na FPS 40+. Edino ko se na ladji borim pade pod 30.

mam pa i5 4670 in r9 280x 3gb

vaščan ::

Dons sem se lotil mal špilat zaženem in grafika se mi zdi obupna nastavitve max razen god rays. Mogoč sem se pa le razvadil ko sem malo igral bf4.
Ali pa je kaj narobe s špilom.





fireX88 ::

mislim, da si se razvadil. Sicer sam še nisem probal, tako da ti ne morem povedati, če je to to od grafike. Sicer pa, bolj kot na grafiko glej še na igralnost in zgodbo, ker če je pravo razmrje vsega je to to! Sicer ne vem, če ste kaj jamrali odzgoraj, se opazi port iz konzol na pc?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

tt2 ::

Me matra, da bi preigral to igro, ampak a je za razumevanje zgodbe potrebno preigrati tudi prejšnje 3 dele?

Matek ::

tt2 je izjavil:

Me matra, da bi preigral to igro, ampak a je za razumevanje zgodbe potrebno preigrati tudi prejšnje 3 dele?
Ko je govora o AAA naslovih, kot je tale, mislim da sploh ne posplošujem, če rečem, da lahko dandanes prav vsako igro igraš brez poznavanja prejšnjih delov.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jizzer ::

S tem se nebi strinjal. Jaz jo igram prav zato da izvem kaj se bo zgodilo, predvidevam pa tudi da njemu nebi bilo jasno o čem se gre če bi kar tako igral. Glede na tole zgodbo s pirati že, zgodba v ozadju pa je druga pesem.

yoco ::

A mi kdo zna povedat koliko ur približno igraš, če sam delaš story misije? Ostalo se mi ne da, ker mi potem igra hitro rata dolgočasna!

oo7 ::

Začel sem igrati assassin s Creed Rogue in moram rečt, da je zelo podobna tej igri Black Flag posebej mapa in vožnja z ladjo samo, da v Rogue večino časa dogaja v zimskem času.

kitl76 ::

Moram probat trenutno igram Assassin's Creed Unity.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37151927 (22640) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914366 (6141) Izi
»

Assassin's Creed: Unity (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8911728 (3043) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218819 (6947) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018446 (7653) scipascapa

Več podobnih tem