» »

Assassin's Creed Odyssey [2018]

Assassin's Creed Odyssey [2018]

««
8 / 8
»
»»

yoco ::

Kdaj igra konča zgodbo? Kadar se ti pojavi New Game+?
A je možno dobit specifičen rare/legendary al je vse rng drop?

Kvinta ::

Ko ubiješ Kasandro uradno še ni konec čisti konec čeprav je ampak ,ko ubiješ vse Cultiste in ko končaš atlantis ubiješ 4 pošasti. Polj maš še en kup side questov + 2 Dlcja.

Jaz Cultistov nisem končal je zgleda bug se mi Pallas the Silencer nikoli ne prikaže probal že vse živo :|
A.C.A.B

yoco ::

Kvinta je izjavil:

Ko ubiješ Kasandro uradno še ni konec čisti konec čeprav je ampak ,ko ubiješ vse Cultiste in ko končaš atlantis ubiješ 4 pošasti. Polj maš še en kup side questov + 2 Dlcja.

Jaz Cultistov nisem končal je zgleda bug se mi Pallas the Silencer nikoli ne prikaže probal že vse živo :|

Jaz Kassandre nisem ubil :D

oo7 ::

Jaz je tudi nisem.

Bantani ::

Jaz pa Alexiosa nisem ubil:D

yoco ::

A kdo ve, če je možno kupit pri NPCju orožje, ki ga želim? Craftat ga verjetno ne moreš?

oo7 ::

yoco je izjavil:

A kdo ve, če je možno kupit pri NPCju orožje, ki ga želim? Craftat ga verjetno ne moreš?


Katero orožje pa iščeš ?

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

A kdo ve, če je možno kupit pri NPCju orožje, ki ga želim? Craftat ga verjetno ne moreš?


Katero orožje pa iščeš ?

Na YT sem videl si ogledal par buildov za AC Odyssey, in vsak ima specifičen meč, sulico, lok, z lastnosti. Zato me zanima, če je loot v tej igri rng, ali pa lahko kje kupim orožje, ki bi ga rad imel?

oo7 ::

yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

A kdo ve, če je možno kupit pri NPCju orožje, ki ga želim? Craftat ga verjetno ne moreš?


Katero orožje pa iščeš ?

Na YT sem videl si ogledal par buildov za AC Odyssey, in vsak ima specifičen meč, sulico, lok, z lastnosti. Zato me zanima, če je loot v tej igri rng, ali pa lahko kje kupim orožje, ki bi ga rad imel?



Če veš ime orožja potem boš mogoče tukaj našel kje ga najdeš - https://www.ign.com/wikis/assassins-cre...

yoco ::

Super, hvala bom probal!

ahac ::

Bantani je izjavil:

Jaz pa Alexiosa nisem ubil:D

Same.
Če se prav spomnim sem na koncu na ladji imel celo družino: mama, fotr, Alexios in tudi tisti posvojenec od fotra. Nobenega ni treba ubit, vse se da spravit na svojo stran.
Čeprav je bilo potem butasto, ker v DLCju Kassandra vseeno jamra kako nima družine. OK, mogoče so bedaki, ampak vsi so živi in te čakajo na ladji!!!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Heroman ::

Upam da še kdo igra to igro,ko berem,vidim,da ste jo eni že drugič obrnili:D.Danes sem jo začel igrat.3ure imam za sabo, 3.level,pa sem že zaljubljen v Kasandro "MALAKA":D...Open world igre mi niso najbolj všeč,razen nekaj izjem,ki jih lahko z eno roko naštejem. Poskušal sem že več let nazaj igrat stare AC,pa mi je že na začetku dalo vedet,da AC ni igra zame.Ta špil je čist nekaj drugega,takoj me je potegnu noter in po parih urah igranja res uživam.Upam da bo tako do konca,ker si ga želim celega obrnit:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heroman ()

HappyPills ::

Uh imaš kar mnogo ur še. Je pa meni tudi Kasandra bla top. Za 1x mi je odiseja boljša kot Valhala.

yoco ::

Meni je pa Valhalla mnogo boljša igra kot Odisey! :)

HappyPills ::

Sej sem rekle za 1x. Nisem se prav daleč v zgodbi :)

Heroman ::

Če je Odisey res tako velik špil,pol sem dober do jeseni.Valhalla bo najbrž naslednja,pa ghost of tsushima...:Djoj kolk je tega:O

sentiš ::

Tudi sama trenutno igram Odyssejo, mi je res dobra. Imam nekaj čez 40 ur, vendar ne vem točno koliko še imam do konca. Dlcjev še sploh nisem začela. Se bolj osredotočam na zgodbo in pokrajine, Kassandrina igralka mi je všeč. Sem pred tem igrala Origins in Bayek je bil bolj izpopolnjen lik glede svoje osebnosti, Kassandra pa je bolj odprta glede igranja vloge kakor si sam želiš. Čeprav sedaj sem prišla do nekaj zgodb, ki so imele kar humorističen pridih, pa me je to prijetno presenetilo in tudi nasmejalo. Origins se mi je zdel zelo težek in resen.

Imam namen preigrati še Valhallo in Black Flag, za ostale igre iz te serije pa še ne vem. Mogoče tisti del, ki se dogaja v Italiji, če ga priporočate?

Super igra za nas laike :)

vnetidebater ::

Odyssey je zakon. Gameplay je kul, zgodba je relativno zanimiva...samo grško angleški naglas je pa beden do amena :D

oo7 ::

Jaz sem Odisejo brez DLCjev igral 138 ur.

kitl76 ::

AC-ji so odlični samo za moj okus predolgi.

gozdar1 ::

V bistvu je "fate of atlantis" najboljši del celotne igre.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

AC-ji so odlični samo za moj okus predolgi.


Tisti prave AC igre niso bile predolge se pravi igre pred Origins.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741073 (6306) Kvinta
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914363 (6138) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218818 (6946) Gagatronix
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018445 (7652) scipascapa

Več podobnih tem