» »

Assassin's Creed Odyssey [2018]

Assassin's Creed Odyssey [2018]

««
8 / 8
»
»»

yoco ::

Kdaj igra konča zgodbo? Kadar se ti pojavi New Game+?
A je možno dobit specifičen rare/legendary al je vse rng drop?

Kvinta ::

Ko ubiješ Kasandro uradno še ni konec čisti konec čeprav je ampak ,ko ubiješ vse Cultiste in ko končaš atlantis ubiješ 4 pošasti. Polj maš še en kup side questov + 2 Dlcja.

Jaz Cultistov nisem končal je zgleda bug se mi Pallas the Silencer nikoli ne prikaže probal že vse živo :|
A.C.A.B

Kvinta je izjavil:

Ko ubiješ Kasandro uradno še ni konec čisti konec čeprav je ampak ,ko ubiješ vse Cultiste in ko končaš atlantis ubiješ 4 pošasti. Polj maš še en kup side questov + 2 Dlcja.

Jaz Cultistov nisem končal je zgleda bug se mi Pallas the Silencer nikoli ne prikaže probal že vse živo :|

Jaz Kassandre nisem ubil :D

oo7 ::

Jaz je tudi nisem.

Bantani ::

Jaz pa Alexiosa nisem ubil:D

A kdo ve, če je možno kupit pri NPCju orožje, ki ga želim? Craftat ga verjetno ne moreš?

yoco je izjavil:

A kdo ve, če je možno kupit pri NPCju orožje, ki ga želim? Craftat ga verjetno ne moreš?

Katero orožje pa iščeš ?

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Katero orožje pa iščeš ?

Na YT sem videl si ogledal par buildov za AC Odyssey, in vsak ima specifičen meč, sulico, lok, z lastnosti. Zato me zanima, če je loot v tej igri rng, ali pa lahko kje kupim orožje, ki bi ga rad imel?

yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Katero orožje pa iščeš ?

Na YT sem videl si ogledal par buildov za AC Odyssey, in vsak ima specifičen meč, sulico, lok, z lastnosti. Zato me zanima, če je loot v tej igri rng, ali pa lahko kje kupim orožje, ki bi ga rad imel?

Če veš ime orožja potem boš mogoče tukaj našel kje ga najdeš - https://www.ign.com/wikis/assassins-cre...

Super, hvala bom probal!

ahac ::

Bantani je izjavil:

Jaz pa Alexiosa nisem ubil:D

Same.
Če se prav spomnim sem na koncu na ladji imel celo družino: mama, fotr, Alexios in tudi tisti posvojenec od fotra. Nobenega ni treba ubit, vse se da spravit na svojo stran.
Čeprav je bilo potem butasto, ker v DLCju Kassandra vseeno jamra kako nima družine. OK, mogoče so bedaki, ampak vsi so živi in te čakajo na ladji!!!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

• spremenil: ahac ()
««
8 / 8
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20712824 (407) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

998591 (366) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

7213311 (1439) Gagatronix
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

624278 (2324) jype
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

10013158 (2365) scipascapa

Več podobnih tem