» »

Telefon kuplen pri tušmobilu, že uporabljen

Telefon kuplen pri tušmobilu, že uporabljen

«
1
2 3
...
5

Free Bird ::

Pozdrav,
v petek sem pri tušmobilu kupil nov telefon, Prestigia. Prodajalka mi ga je malo opisala in rekla, da zadeva dela super slike. Tam sem jo vprašal, če lahko telefon preizkusim in je rekla, da ne. No, zadevo sem vseeno kupil in ko ga prinesem domov vidim, da ja na njem že posneta slika, na sliki pa je tuševa prodajalna (kjer sem telefon kupil) s prodajalčeve prespektive. No, kaj lahko storim, tja bom telefon vsekakor nesel in vprašal, če imajo vedno namen testirati telefone pred prodajo. Zanima pa me, če laho od njih še kaj zahtevam, pričakujem?
LP

P.S. Malo sem zafrknil naslov (se mi nekam pogosto to dogaja :D), prosim admina da popravi.

mat xxl ::

Ja in kaj zdaj če je naredila 1 sliko z telefonom za test, najbolje, da se zjokaš in pritožiš na ravbarkomando, tam rešujejo take pritožbe....... Zahtevaj pisno opravičilo direktorja in vrnitev cele kupnine, banda jedna, kaj si upajo .....

Pričakuj pa brco čez vrata ! :)

addy93 ::

mat xxl je izjavil:

Ja in kaj zdaj če je naredila 1 sliko z telefonom za test, najbolje, da se zjokaš in pritožiš na ravbarkomando, tam rešujejo take pritožbe....... Zahtevaj pisno opravičilo direktorja in vrnitev cele kupnine, banda jedna, kaj si upajo .....

Pričakuj pa brco čez vrata ! :)


Če nimaš kaj pametnega za pripomniti, je bolje da si tiho... Se ti ne zdi??? Ker iz sebe delaš norca, osebi ki prosi za pomoč, pa ne pomagaš.

Jaz ti svetujem, da greš do trgovine razložiš situacijo... Slika ima podrobnosti kdaj je slika bila narejena, medtem ko imaš račun od telefona. Na računu imaš čas.

Upam, da ti bo ratalo. Če kupiš novo stvar, pričekuješ, da je nova...

drecos123 ::

Res je vrni telefon v trgovino in zahtevaj novega ali pa denar nazaj, saj ne pobiraš denarja po tleh ampak ga moraš zaslužiti.

Pa ne delajte se norca iz človeka ki rabi pomoč ali nasvet.

matej_jack ::

Če so testirali telefon, bi to po moje morali omeniti. Če kupujem nov avto, tudi ne pričakujem, da se je uporabljal kot testni, čeprav imam račun in garancijo. In vsak primerek se sigurno ne testira kar tako vsevprek.
Če je s telefonom vse ok, če ni nikjer kakšnih prask ali drugih vidnih znakov uporabe, se jaz ne bi preveč sekiral - bi jih pa vseeno šel nazaj malo povprašat.
Tak šalabajzarski pristop, kot ga ima tuš, jih itak ne bo daleč pripeljal - podobnih zgodb je kar nekaj.

win64 ::

Mojemu očetu so na mobitelu enkrat prodali tak telefon, še sporočila so bila noter. Pa je nesel nazaj in so mu zamenjali.
V trgovini pa nimajo kaj testirati izdelkov(bodisi avtomobilov, bodisi mobitelov...). To je delo proizvajalca.

Brane22 ::

win64 je izjavil:

Mojemu očetu so na mobitelu enkrat prodali tak telefon, še sporočila so bila noter. Pa je nesel nazaj in so mu zamenjali.
V trgovini pa nimajo kaj testirati izdelkov(bodisi avtomobilov, bodisi mobitelov...). To je delo proizvajalca.


In kaj če pride kupec, ki bi se rad prepričal da telefon dela, nato pa si premisli ?

Sam glede tega ne bi delal problemov, če je pač nekdo škljocnil par fotk očitno znotraj trgovine za demonstracijo, toliko da vidi če stvar dela.

Če bi bil phone uporabljan v smislu da ga je prodajalec odnesel domov ali da je šel v testiranje, je to druga stvar.

Gregor P ::

Kakšni so nekateri odgovori?!?8-O Kaj delate za Tušmobil, ali kaj?!?:8)

Nikakor ni dopustno, da so ti prodali testni, rabljen telefon kot nov brez da bi te na to posebej opozorili. Oni sploh nimajo druge kot da ti ga zamenjajo, ali vrnejo denar nazaj (kot je rekel addy93 imaš datum slike in datum na računu, torej dokaz je v tvojih rokah).

Edino, ampak to je sedaj res hipotetično, če ima vsak Tušev telefon že prednaloženo takšno sliko za reklamo (kar bi sicer storil proizvajalec po naročilu naročnika), vendar ne verjamem.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

jusv ::

Mislim, da tukaj nobeden ne bo potegnil pametnega zaključka, ker bo vsak fural neko svojo teorijo. Kaj je prav in kaj je narobe ima lahko več dimenzij. Ne vem zakaj je potrebno razpravljati o eni tako banalni stavri na forumu. Tako kot je že nekdo povedal so se zadeva zgodile tudi že na Mobitelu, pa tudi moja sestra je imal recimo zlo podoben primer tudi na Simobilu.

Rešitev je zelo preprosta. Greš nazaj do prodajalca in urediš stvari tako kot je potrebno. Dobiš nov telefon in stvar je zaključena. Ne pa da sedaj to premleva še xx uporabnikov, ki s tem nimajo nič in itak bo vsak tumil po svoje.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Blazz ::

če se ti gre za princip, pojdi tja in zahtevaj novega.

Pithlit ::

matej_jack je izjavil:

Če kupujem nov avto, tudi ne pričakujem, da se je uporabljal kot testni, čeprav imam račun in garancijo.

Ugani koliko novih avtov ima 0km na števcu.
Life is as complicated as we make it...

Gregor P ::

Pri avtomobilih je običajno celo tako, da ti sploh ne smejo prodati testenega oz. tistega v izložbi brez dovoljenja proizvajalca (in nekaj km na števcu ne pomeni, da je avtomobil bil testni!).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

St235 ::

Gregor P je izjavil:

Pri avtomobilih je običajno celo tako, da ti sploh ne smejo prodati testenega oz. tistega v izložbi brez dovoljenja proizvajalca (in nekaj km na števcu ne pomeni, da je avtomobil bil testni!).


ena fotka iz trgovine tudi ne pomeni, da je bil telefon testni.

FlyingBee ::

hahah, škatlo odprejo preden ga prodajo pred očmi kupca, ne pa da ti dajo že uporabljenega v trgovini, saj nisi preko Bolhe kupil ... kot da bi kupil mleko, ki je bil odprt, ker so ga povohali, če je še v redu

mislim, iz koga delate norca, predvsem iz sebe ... že zaradi baterije je priporočljivo, da jo kupec pred uporabo do konca napolni, da ne omenjam da lahko 1 mesec rabljen telefon izgleda kot nov, pa ga ne smejo prodati kot novega

kdaj je bila fotka narejena?

Gregor P ::

St235 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Pri avtomobilih je običajno celo tako, da ti sploh ne smejo prodati testenega oz. tistega v izložbi brez dovoljenja proizvajalca (in nekaj km na števcu ne pomeni, da je avtomobil bil testni!).


ena fotka iz trgovine tudi ne pomeni, da je bil telefon testni.

Ne, pomeni, da je nekdo odprl škatlo, očitno napolnil baterijo in naredil vsaj eno fotografijo in to ne proizvajalec telefona, ampak kar nek prodajalec v neki tretji državi (nekaj kar niti proizvajalec ne bi dopustil kar tako, če so pogodbeno vezani).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

cordoba ::

Jaz bi na tvojem primeru nesel nazaj, ker sem tudi sam delal v tehnični trgovini in vem, da si zaposleni sposojajo stvari in veselo uporabljajo, potem pa zapakirajo, kao novo.

NissanGTR ::

nesi nazaj... kot je že omenjeno... bolj kot sama uporaba telefona s strani prodajalce je problematiočno to, da so ti že baterijo filali in nihče ti ne garantira, da so nafilali po navodilih proizvajalca.

Ne vem pa kako si sploh vzel telefon z odprto škatlo, saj so gor vedno nalepke, katero moraš pretgati, da odpreš embalažo.

Na škatli od Samsunga vem, da je na nalepki pisalo DO NOT ACCEPT IF SEAL IS BROKEN

Zgodovina sprememb…

matej_jack ::

Pithlit je izjavil:

matej_jack je izjavil:

Če kupujem nov avto, tudi ne pričakujem, da se je uporabljal kot testni, čeprav imam račun in garancijo.

Ugani koliko novih avtov ima 0km na števcu.

Nikjer nisem napisal, da pričakujem števec z 0km.
Je pa razlika med testnim in novim, vsaj zame.

Hipotetično gledano: verjamem, da ne bi hotela novega avtomobila, pri katerem bi bila po papirjih 2. lastnik, ker ga je pred tem za svoje potrebe registrirala in uporabljala avto hiša, tega pa ti pri prodaji ne bi omenili.
Nikogar ne želim ničesar prepričevati, ampak moje mnenje je, da, če prodajajo nek izdelek (ni važno kateri) kot nov, potem naj bo originalno zapakiran in nerabljen.

floyd1 ::

Valjda nazaj nest. Rabljeno kupim na Bolhi, iz trgovine pričakujem novo. Razen, če ti jasno povejo, da ni tako - a potem je verjetno tudi cena drugačna.
Tudi jaz sem enkrat vrnil v trgovino kalibrator za rač. monitor, ki je bil očitno rabljen (odlepljena varnostna nalepka, "razpakirani" kabli, škatla potrgana, zmečkana, vidno obrabljena).

...:TOMI:... ::

Mene pa pri tem najbolj moti to, da mu niso dovolili stestirati telefona, nato pa je dobil stestiran telefon. Ironija... Zaradi samih storitev in tudi zaradi takih zadev se raje držim obeh operaterjev, ki imata 100 % lastno infrastrukturo.
Tomi

St235 ::

Gregor P je izjavil:

St235 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Pri avtomobilih je običajno celo tako, da ti sploh ne smejo prodati testenega oz. tistega v izložbi brez dovoljenja proizvajalca (in nekaj km na števcu ne pomeni, da je avtomobil bil testni!).


ena fotka iz trgovine tudi ne pomeni, da je bil telefon testni.

Ne, pomeni, da je nekdo odprl škatlo, očitno napolnil baterijo in naredil vsaj eno fotografijo in to ne proizvajalec telefona, ampak kar nek prodajalec v neki tretji državi (nekaj kar niti proizvajalec ne bi dopustil kar tako, če so pogodbeno vezani).


Enako kot 10km na števcu pomeni, da s eje nekdo usdel v avto in toliko prevozil, pa magari z ladje do pomola.

Baterije dandanes pridejo deloma napolnjene in brez težav odpreš poaket prižgeš telefon narediš sliko in zapakiraš nazaj.

Vsekakor pa kot je bilo že 10x rečeno. Naj gre nazaj do prodajalca, jim razloži kaj ga moti in potem poroča ali je bil kakšen problem.

Pithlit ::

matej_jack je izjavil:

Hipotetično gledano: verjamem, da ne bi hotela novega avtomobila, pri katerem bi bila po papirjih 2. lastnik, ker ga je pred tem za svoje potrebe registrirala in uporabljala avto hiša, tega pa ti pri prodaji ne bi omenili.

Se pravi (hipotetično) je telefon prestal vse to?

Dejto na ga nehat srat s takimi primerjavami. Moj point je bil pokazat na absurdnost primerjave. Kar je očitno uspelo.

Če kdo hoče menjat telefon zaradi ene ušive slikce je pa to njegov problem in njegova pravica. V to se pa jaz ne mislim vtikati.

Sicer me pa nekaj drugega zanima. Do sedaj je še vsak nov kos elekronike, ki sem ga kupila, imel na škatli varnostno nalepko. Tudi telefoni. Zakaj OP že takrat, ko je videl da je bila škatla odprta (torej je nekdo v notranjost posegal in s tem 'razdevičil' zadevo tako da ni bila več nova - po nekaterih tolmačenjih), ni nič rekel?

Ali pa je telefon vzel iz izložbe? Kar se tudi pogosto dogaja, sploh v manjših poslovalnicah ko drugih primerkov kot razstavljenih sploh nimajo (pa da ne bo pomote, niso testni... so samo za gledat).
Life is as complicated as we make it...

Gregor P ::

St235 je izjavil:

Baterije dandanes pridejo deloma napolnjene in brez težav odpreš poaket prižgeš telefon narediš sliko in zapakiraš nazaj.
Se ti malo hecaš, kar malo tako odpakiraš telefon (kot nek navaden prodajalec v neki X trgovini), delaš slike in bog si ga vedi še kaj, nato ga pa kot čisto novega prodaš kupcu in tebi se to zdi čisto normalno?!?8-O;((

St235 je izjavil:

Enako kot 10km na števcu pomeni, da s eje nekdo usdel v avto in toliko prevozil, pa magari z ladje do pomola.
Ni enako, to pomeni, da ga je proizvajalec uspešno in na edini ekonomično možen in standardno uveljavljen način uspel pripeljati do končnega prodajalca; zadnji pa (z avtomobilom, ki je bil individualno narejen za specifičnega kupca) seveda ne sme narediti še nekaj krogov pa mestu skupaj s prijatelji z glasbo na ves glas, da vidi če avto zares dela in potem kupcu dejati, da vozilo še nikoli ni zapustilo njegovega salona.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Brane22 ::

Gregor P je izjavil:

St235 je izjavil:

Baterije dandanes pridejo deloma napolnjene in brez težav odpreš poaket prižgeš telefon narediš sliko in zapakiraš nazaj.
Se ti malo hecaš, kar malo tako odpakiraš telefon (kot nek navaden prodajalec v neki X trgovini), delaš slike in bog si ga vedi še kaj, nato ga pa kot čisto novega prodaš kupcu in tebi se to zdi čisto normalno?!?8-O;((


Odvisno od definicije "bogsigavedi še kaj". Če je nekdo škljocnil fotko za šalterjem trgovine na željo potencialne stranke, potem komot.

Saj fotko škljocne tudi delavka za tekočim trakom nekje na kitajskem, pa verjetno ob _bistveno_ nižjih higienskih standardih.

St235 ::

Lakotnik29 je danes ob 12:17:55 izjavil:
Baterije dandanes pridejo deloma napolnjene in brez težav odpreš poaket prižgeš telefon narediš sliko in zapakiraš nazaj.
Se ti malo hecaš, kar malo tako odpakiraš telefon (kot nek navaden prodajalec v neki X trgovini), delaš slike in bog si ga vedi še kaj, nato ga pa kot čisto novega prodaš kupcu in tebi se to zdi čisto normalno?!?

Nikakor ne, ne vidim pa razloga, da zaradi ene slike narediš celo štalo. Je pa seveda odločitev posameznika.

Lakotnik29 je danes ob 12:17:55 izjavil:
Enako kot 10km na števcu pomeni, da s eje nekdo usdel v avto in toliko prevozil, pa magari z ladje do pomola.
Ni enako, to pomeni, da ga je proizvajalec uspešno in na edini ekonomično možen in standardno uveljavljen način uspel pripeljati do končnega prodajalca; zadnji pa (z avtomobilom, ki je bil individualno narejen za specifičnega kupca) seveda ne sme narediti še nekaj krogov pa mestu skupaj s prijatelji z glasbo na ves glas, da vidi če avto zares dela in potem kupcu dejati, da vozilo še nikoli ni zapustilo njegovega salona.


Kako pa vem, da ni driftal na ladji, skočil na pomol brez rampe in nbog si ga vedi kaj, kar ti poskušaš podtaknit prodajalki, ki je naredila eno sliko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Brane22 ::

Tudi nisem ziher, da bi lahko eno fotko upravičeval na sodišču kot uporaba.

Precej močno se mi zdi, da bi to šlo pod zanemarljivo demonstracijo ali kaj takega.

šernk ::

Nimajo testnega primerka v trgovini?

Dej jezni dečko, ne biksaj ga...normalno da se telefoni testirajo, kaj ti misliš da ko avtohiša dobi avto, ga pa ne sproba ali kaj, da ne govorim o drugih stvareh.


ko avtohiša dobi avto ga testirajo toliko, da ga razložijo iz tovornjaka! Avti so testirani že v tovarni, tako da avtohiša nima kaj šarit po njemu. Nabere pa se lahko par km na števcu zaradi razkladanja in nakladanja ter premikov, vendar to večinoma v tovarni, z njim ne smejo po cesti naredit niti enega samega kilometra.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

draciel ::

Pithlit je izjavil:


Ugani koliko novih avtov ima 0km na števcu.


Nobeden. Vsak nov avto je stestiran pri proizvajalcu, nato gre na ladjo in ko pride v luko koper, se mora zapeljati še do parkirišča, dokler ga ne odpeljejo v salon...
Moja sestra ko je kupila novega leona za 17k se je pizdila da je imel že kilometre. Ja ma ženska kaj ga bodo teleportirali iz ladje do parkirišča ?

Je pa res da nikoli ne veš kaj ljudje v luki delajo. Poznam nekoga ki dela tam in je rekel da včasih si dajo prav duška..

Pri telefonih pa to ni potrebno. Ko ga proizvajalec stestira, ga zapakira in tako mora počakati dokler ga ne stranka prevzame. Kakšno testiranje neki?!

Vendar pazite če kupujete preko spletnih trgovin. Tam lahko kupec naroči, ga sproba in nato vrne.. in naslednjič se seveda proda kot nov. Sem dobil že nekaj takih stvari..(sprobanih in vrnjenih)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

St235 ::

šernk je izjavil:

Nimajo testnega primerka v trgovini?

Dej jezni dečko, ne biksaj ga...normalno da se telefoni testirajo, kaj ti misliš da ko avtohiša dobi avto, ga pa ne sproba ali kaj, da ne govorim o drugih stvareh.


ko avtohiša dobi avto ga testirajo toliko, da ga razložijo iz tovornjaka! Avti so testirani že v tovarni, tako da avtohiša nima kaj šarit po njemu. Nabere pa se lahko par km na števcu zaradi razkladanja in nakladanja ter premikov, vendar to večinoma v tovarni, z njim ne smejo po cesti naredit niti enega samega kilometra.

V čem točno je park km, ko avto nalagajo na ladjo/vlak/kamijo tako drastično drugačno od ene slike na fotoaparatu?

Gregor P ::

Prvič gre za dva različna produkta, drugič za tiste km je "kriv" proizvajalec in so del normalnega procesa dobave (telefon se ne rabi "zapeljati" v trgovino; vse teste pa opravi tudi odgovorni proizvajalec, ki jamči za ta produkt) ... sedaj pa sam razmisli, kje je razlika, če nek x prodajalec kar sam odpira škatlo in malo slika naokoli, ko tega sploh ne sme početi, razen če misli sam vzeti/kupiti telefon; testni/izložbeni produkti pa so posebej namenjeni temu in jasno označeni kot takšni (in verjetno ima proizvajalec ogromno besede pri temu, kaj in koliko naprav je lahko takšnih in kaj se sme početi z njimi):|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

FlyingBee ::

pithlit, kaj ti ni jasno, mobitel je bil uporabljen, ni bil samo za gledat, sploh pa si absurd sama po sebi

ne bi smeli odpirati škatle, ker če je odprta, pa tudi če samo to, potem ni več novo, celotna zadeva pade v vodo, če samo prerežeš nalepko

Zgodovina sprememb…

Izaso ::

Ah jaz mislim da se tule malo pretirava. Tako kot so napisali že eni pred mano - zadeva se preprosto reši tako, da se gre v poslovalnico, pove kaj te muči, in se na licu mesta reši zadeva. Simple as that. Sicer se meni osebno zaradi ene slikce zdi to pač pretiravanje, sama tud pomislila ne bi na to da bi delala dramo iz tega, ampak dobro, pač vsak ima svoj pogled na stvari. Jaz v glavnem tule ne vidim nobenega problema, ker se vsaka stvar da rešit in vse se da zmenit. Tule na forumu lahko pametujemo gor in dol, dejansko pa nihče ne ve točno kaj in kako, zato boš najboljše naredu če boš šel tja se zmenit.

Gregor P ::

Jaz dejansko ne morem verjeti, da se sploh pogovarjamo o temu; da moram nekomu razlagati, da prodajalec ne sme uporabljati novega zapakiranega produkta in ga potem kot "novega" (v resnici rabljenega) prodajati dalje.:'( Je to nek slovenski unikum, način dela?!?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

FlyingBee ::

kdo pa dela dramo, še največ pisanja se je pojavilo, ko so nekateri napisali, da sje to kot nekaj čisto običajnega

vseeno je treba iti nazaj in kaj veš kako se lahko še razplete, seveda poročaj kaj bo

Hayabusa ::

Testni/izložbeni mobitel ne more biti nov izdelek.

Filipko ::

Jezni Dečko...nabijaš. Da nisi mogu dobit telefona v roku nabijaš, ker se meni še nikoli ni zgodilo da mi ga niso dali. Glede na tvoj opis sklepam, da sta med tem ko ti je prodajalka kazala telefon sprožila tudi to sliko, ki si jo potem našel v mobitelu. Ker drugače si tega kar ti pišeš ne znam razlagati. Lahko bi glede na problem, ki ga želiš na vsak način rešiti s širšo populacijo, opis naredil z malce več informacijami. Zakaj si tako napisal veš samo ti. Problema tukaj ni, si ga pa ustvaril sam s to objavo. Greš nazaj do prodajalke na Tušmobil in zadevo urediš na normalen ljudski način. Pa še nekaj...povsod in to je v vseh panogah, se izdelke ko pridejo do prodajlaca pregleda, tisti ki trdi drugače, meša meglo...

mihec87 ::

Wrong..zakaj potem misliš da proizvajalec lima nalepko(pečat) čez škatlo tam kjer se odpre...

Gregor P ::

Filipko je izjavil:

JPa še nekaj...povsod in to je v vseh panogah, se izdelke ko pridejo do prodajlaca pregleda, tisti ki trdi drugače, meša meglo...

Seveda ja, ko kot prodajalec prejmeš od proizvajalca nekaj 100 ali 1000 izdelkov se jih najprej vse pregleda, odpre, razstavi, sestavi, napolni, malo poslika naokoli ... seveda ja, takoj ko svizcu pomagaš zaviti čokolado:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Brane22 ::

mihec87 je izjavil:

Wrong..zakaj potem misliš da proizvajalec lima nalepko(pečat) čez škatlo tam kjer se odpre...


Predvsem zato, da prodajalec lahko vidi,d a z izdelkom ni nihče manipuliral.

AFAIK nikjer ne piše da se izdelek smatra kot nov samo če ima škatla nedotaknjeno nalepko.

Gregor P ::

Da ne boste slučajno začeli zadeve, ustaljene postopke izumljati na novo, ali odkrivati toplo vodo:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mihec87 ::

Je pa lep indikator da ni nihče z mastnimi prsti štoral po zadevi..

Blinder ::

ja pomoje so res samo kaki potencialni stranki pokazali kako dela slikanje. zakaj bi človek naredu samo eno fotko in še to od prodajalne?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Gregor P ::

... saj to pomeni, da so lahko počeli še marsikaj drugega aka rabljena naprava:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Brane22 ::

Med drugim je vsak zatirani kitajski delavec za krajšanje časa v nočni z njim verjetno podrgnil jajca v znak tihega protesta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

mihec87 ::

Zato pa še nerabim drugih prstov zraven so dovolj jajca kitajca...

Gregor P ::

Ni na potrošniku sedaj, da se bo šel detektiva in s pomočjo izvedencev odkrival, kaj vse je lahko še narobe s telefonom. Nekdo je odprl škatlo, priklopil oz. vklopil telefon (če je res baterija že bila tovarniško napolnjena in ni potrebe po dodatnem varnostnem polnjenju za normalno delovanje baterije) in naredil najmanj eno sliko (lahko pa še toliko več!). Ter nato to napravo prodal kot novo. Tako to pač ne gre! Oz. gre če je potrošnika prej seznanil s tem in se je ta kljub temu strinjal z nakupom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

mihec87 ::

Gregor P je izjavil:

Ni na potrošniku sedaj, da se bo šel detektiva in s pomočjo izvedencev odkrival, kaj vse je lahko še narobe s telefonom. Nekdo je odprl škatlo, priklopil oz. vklopil telefon (če je res baterija že bila tovarniško napolnjena in ni potrebe po dodatnem varnostnem polnjenju za normalno delovanje baterije) in naredil najmanj eno sliko (lahko pa še toliko več!). Ter nato to napravo prodal kot novo. Tako to pač ne gre! Oz. gre če je potrošnika prej seznanil s tem in se je ta kljub temu strinjal z nakupom.


Točno tako..

Filipko ::

Glede na objave Jeznega Dečkota do sedaj in glede na to, da se sploh več ne vključi v razpravo s kakšnimi informacijami kaj je naredil oz. kaj dogaja, si lahko mislim samo eno, da je zadeva umetno ustvarjena, ker kaj drugega ne more biti...

Gregor P ::

Čisto možno; vendar se jaz nanašam na napačna mnenja, da bi morali v takšnem primeru (če bi ta bil resničen) potrošniki kar mirno požreti vse skupaj:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

St235 ::

Problem je ker, tak hipotetičen primer težko, da se zgodi, temu primerno so potem tudi kometnarji.

predvsme pa je med tem ali potrošnik nekaj požre in tem, da se ne dela iz muhe slona velika razlika. Nobeden ni rekel, da ne sme mejat telefona, govora je blo zgolj o tem ali je to smiselno in ali je res tako nemogoče, nepošteno in grmade vredno, če bi nekdo z telefonom naredil eno sliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639119 (14644) Furbo
»

Uveljavljanje stvarne napake / garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8015363 (5291) TOP
»

Vračilo blaga preko spletne trgovine (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31536574 (22331) scipascapa
»

Kaj se zgodi z vrnjenimi izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5412460 (10415) Dr_M
»

Prenosljivost garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6414071 (12007) solatko

Več podobnih tem