» »

težave - android tablica - google play

težave - android tablica - google play

einstein :P ::

ko hočem kako aplikacijo naložit mi napiše, da trenutno ne morejo preveriti mojega računa in naj poskusim nekaj minut kasneje, pa poskušam že sto let in ne gre. pa sem počistil podatke in predpomnilnik in na novo odstranil ter dodal google račun in sem takoj brez težav naložil aplikacijo, zdaj pa to ne gre več, zmeraj to kaže. ali pa pokaže neko napako (921) ali pa (4xx) oz. napiše da so težave pri nalaganju s serverja.

prosim pomoč. :8)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

einstein :P ::

bi težava lahko bila, da isti račun uporabljam tudi na telefonu? čeprav sem ustvaril še en račun in tudi ni delovalo :(
STAY OUT OF MY TERRITORY!

M-XXXX ::

einstein :P je izjavil:

bi težava lahko bila, da isti račun uporabljam tudi na telefonu? čeprav sem ustvaril še en račun in tudi ni delovalo :(

Ni to, iste račune maš lahko na 10 napravah.

einstein :P ::

aha, a mogoče veš/ali kdo drug ve kaj je potem narobe?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Katera tablica to?

einstein :P ::

ja saj veš katero sem kupil. pa itak tablica nima veze. v glavnem: os je android 4.0 ice cream sandwich...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Ponastavi na tovarniške nastavitve, ti internet drugače dela? maš Wi-Fi?

jan_g ::

Mogoče čisti strel v prazno, ampak preveri, ali je ta model tablice sploh certificiran. Ker za vsak Android izdelek, ki bi rad dostopal do marketa, pardon playa, mora dati Google blagoslov. Tudi pri nas se prodajajo določene poceni kitajske tablice, ki niso certificirane pri Googlu.

EDIT: eh, nevermind, sem šele ob drugem branju videl, da ti je eno uspelo naložiti, tako da potem sigurno ni to problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jan_g ()

einstein :P ::

ja seveda mi dela, kako bi drugače prišel na google play? :)

saj sem vse ponastavil, pa je enkrat delovalo, zdaj pa noče več.

ena od napak (se opravičujem, pozabil sem zarotirati sliko):





@jan g

ja ni certificirana baje ampak sem pa že pred nakupom prebral, da dela in tudi autocad ws sem uspel naložiti, zdaj pa spet problemi... :(
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Vrni nazaj, lahko probaš še drug wifi omrežje.

einstein :P ::

ma ne no janac, če ti pravim, da je delalo prej, to so neki drugi vzroki za te napake...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Sprobal in pri meni ne javi nobene napake, si probal prenesti še kakšno drugo aplikacijo?

einstein :P ::

ja, že marsikaj... :( pa včasih je napaka pri prenosu iz strežnika, včasih "ne morejo preveriti mojega računa"...

tole sem probal prej in je delalo, potem pa spet ne: http://www.androidtablets.net/forum/ain...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Če ni certificriana so napake opravičene, case closed.

einstein :P ::

zdajle sem spet naredil tisto iz unega linka in predvsem igre se brez problema nameščajo, ko pa hočem kak battery monitor naložit pa pokaže, da ne morejo preveriti mojega računa.


je pa zanimivo, včasih lahko naložim autocad, včasih pa mi pokaže tisto napako.

kaj bi bilo?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

floyd1 ::

Saj so ti povedali.
Tudi na ainolu sem imel probleme z nekaterimi aplikacijami, dokler nisem naredil root in naložil en neoriginalni Fw, potem je delalo vse. To so menda pogosti problemi necertificiranih tablic.

einstein :P ::

Vse je v redu, hvala. Zdaj sem naložil eno aplikacijo skoraj popolnoma identično google playu in vse se da nalagat. a mogoče kdo ve, kdaj se google play posodobi? a mislite, da bi blo v redu, če bi windowse naložil (čeprav jih po vsej verjetnosti ne bom)?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Magic1 ::

Windowse???
Magic

Bolf3nk ::

heh on bi kar na vse naprave namestil svoj sfriziran windows 8 "ultimate" ..haha

einstein :P ::

@magic1

ja zakaj pa ne? na škatli piše, da podpira windows in linux tudi, če se ne motim.

@bolf3nk

ja pač sem se zmotil takrat no, mislil sem na windows 7 ultimate, ne na w8 ultimate, ki seveda ne obstaja.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

5er--> ::

Meni na tiskalniku piše, da podpira Windows, Mac in Linux... ;)

Magic1 ::

Hahaha, si me nasmejal 5er. Upam, da bo zaštekal, kaj pomeni da podpira windowse. Micro sd kartica tudi podpira win...
Magic

einstein :P ::

aja, pardon, to je samo za priklop na komp, arm in windows pa ne gresta skupaj. :)) :))
STAY OUT OF MY TERRITORY!

SLO_Matej ::

einstein :P je izjavil:

... arm in windows pa ne gresta skupaj. :)) :))

Tudi že; Windows RT @ Wikipedia

Janac ::

einstein :P je izjavil:

aja, pardon, to je samo za priklop na komp, arm in windows pa ne gresta skupaj. :)) :))


Nisi vedel da ne gresta skupaj?

KruceFix ::

Zdravo!

Sam sem lastnik kitajske tablice "MediaTab" in imam podobne težave kot lastnik teme. Torej pojavljajo se mi težave s prenosi aplikacij z Google play-a. Enostavno, ko hočem namestiti aplikacije, mi javi napako "napaka pri prenosu podatkov iz strežnika". Nekajkrat dela, nato spet napaka. Sklepam da ni certificirana.

Tablico sem danes rootal, problem ostaja enak. Torej kaj naj naredim? Malo že obupujem.

Hvala.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

BladE_ ::

Settings -> Apps(all) -> Google Play Store -> Force stop -> Clear data, isto ponoviš z Google Services Framework aplikacijo. Sicer nisi povedal katero verzijo Androida imaš ampak od 4.0 naprej bi znal zgornji postopek pomagati.
Akcija - Reakcija

KruceFix ::

@BladE

imam Android 4.0.4. Postopek, ki si mi ga povedal je pomagal! Hvala ti. Zanima me še, kaj bi bilo potrebno storiti, da mi nebi bilo treba več ponavljati opisanega postopka ob naslednjih napakah?

Najlepša ti hvala.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Dr_M ::

Zgleda, da ima google tezave s play store, ker meni na vseh treh telefonih javlja podobne napake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

KruceFix ::

Možno bi bilo tudi to, samo pri meni ne verjamem - vedno naredim tri namestitve pri četrti se zatakne!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

BladE_ ::

Ta problem se ponavadi pojavlja pri kitajskih tablicah, predvidevam, da gre za slab SW... kako ga popolnoma odpraviti pa se mi ne sanja, try to google it.
Akcija - Reakcija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138355 (10146) zitrus
»

V čudnih časih izšel novi Ubuntu 17.04 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5829625 (24991) SuperVeloce
»

Avto-navigacija

Oddelek: Omrežja in internet
278570 (8082) shadeX
»

Neuradno: Chrome OS in Android bosta eno

Oddelek: Novice / Android
2711528 (8945) AnotherMe
»

Prispel brezplačen Office za Android

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4722251 (13132) noraguta

Več podobnih tem